Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193651) #46686720


#46686720
törölt tag

Sziasztok!

6s Plus készülékemen elkezdett hektikusan működni a 3D Touch funkció.
A 3.-5. sor 2.-3. oszlop nem reagál, az ikonrendezés aktiválódik.
Akkumulátor csere nincs egy hónapja amit Store-ban végeztek el.
Kikapcsoltam, Soft Reseteltem, 5 napja volt Restore új készülékként beállítva 12.1-es verzión.
Délelőtt még rendesen mködött.
Support létezik e-mail formájában ?

Köszönöm.

(#193652) csibabu


csibabu
tag

Sziasztok! Érdeklődnek hogy ti találkoztatok e már olyannal hogy AppStore -ból ha frissítek vagy letöltők alkalmazást akkor nagyon lassan tölti lefelé, több wifirol és mobil internetről is próbáltam. Nektek is ilyen? Lehet csinálni kell valamit? Volt újra indítva a telefon is meg minden

iPhone 14 Pro

(#193653) timelord1987 válasza csibabu (#193652) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia!
Nálam is ugyanezt csinálja.

(#193654) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Az normális, hogy iOS 12.1-en újraindításnál nem kér pin-kódot, de ki és bekapcsolásnál kéri.

(#193655) leslieke válasza timelord1987 (#193654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nem normális, kérnie kellene.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#193656) timelord1987 válasza leslieke (#193655) üzenetére


timelord1987
őstag

Szerinted mi lehet a hiba?

(#193657) herdsman12 válasza leslieke (#193655) üzenetére


herdsman12
őstag

Hi leslieke!

Válaszolnál?

(#193658) hemaka válasza timelord1987 (#193654) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mindig vagy csak egyszer jatszotta el?

Mert nalam egyetlen egyszer volt, hogy kicsereltem a simet es sima ujjlenyomattal feloldotta, holott olyankor jelszot kellett volna kerjen. De nem tudtam soha tobbet reprodukalni.

[ Szerkesztve ]

(#193659) timelord1987 válasza hemaka (#193658) üzenetére


timelord1987
őstag

A 12.1 óta mindig, de csak újraindításnál. A szám kódot kéri, csak a sim kártya pin-kódját nem. Ha kikapcsolom és vissza, akkor kéri a sim kártya pin-kódját is.

(#193660) ntomi0730 válasza timelord1987 (#193659) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nálam is ez van (i8). szerintem ez ilyen lett. Gondolom ez nem hiba. Ha jól belegondolunk, még logika is van benne.

[ Szerkesztve ]

(#193661) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na hamarabb lettem iPhone tulaj mint terveztem. :B Mivel a telekomnál korlátlan mobilnetet kértem ezáltal a legnagyobb csomagba lettem ami elérhető náluk hát így mondta az ügyintéző csajszi hogy nagy kedvezménnyel vehetek telefont. Így le is csaptam a lehetőségre mivel ez a nagy kedvezmény azt jelentette hogy pl az Apple.hu-hoz képest vagy az iStyle-hoz képest - 100000Ft-ért jutottam hozzá a telefonhoz. Mondom ezt nem hagyhatom ki mert még így jobban jártam mint ha UK-ba vettem volna majd. :)

De sajnos iPhone XR nem volt csak feketében, abban nem szerettem volna. Így elgondolkoztam az iPhone XS-en. De nem sokkal többe került az iPhone XS Max így azt választottam. Remélem nem bánom meg és nem fog nálam is az a pincés hang előjönni ami elvileg típushiba. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#193662) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Ma vegre nekem is megerkezett az iPhone Xr kek szinben 😁
Nem sokara atkoltozok a 6s-rol.
Az uzemidore vagyok nagyon kivancsi! :C

Semmit sem írok alá!

(#193663) tboldi válasza bmwk1200s (#193662) üzenetére


tboldi
nagyúr

Te még élsz? ;] :DDD

(#193664) timelord1987 válasza ntomi0730 (#193660) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi!

(#193665) bmwk1200s válasza tboldi (#193663) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nem sokon mult, de meg igen :)

Semmit sem írok alá!

(#193666) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Kb 2 hete van iPhone xs fehér színű készülékem.2. Naptól tokban hordom .Egy olyan problémám van hogy a kereten már jó pár mikro karc jelent meg . Elvileg ennek már nem jobban kene bírnia mint az Alu tokozasnak? 7 es szeriam jobban bírta . X tulajok mit tapasztaltak erről ?

(#193667) pinnacle


pinnacle
nagyúr

4K-s videókat PC-n mivel egyesítitek? Kamerám FHD-s videóira MKVToolNix-et használtam, de most a telefon 4K-s videóinál, hibát dob.

(#193668) hemaka válasza kiki22 (#193666) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalunk is mikrokarcos, gondolom csak polirozva van, nincs rajta semmilyen bevonat.

(#193669) Serpiko válasza Wiz Khalifa (#193661) üzenetére


Serpiko
addikt

Grat hozzá majd írj beszámolt milyen a Telo.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193670) Ron Swanson válasza kiki22 (#193666) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

A Silver ilyen, nagyon durván karcolódik a keret. Még ha vigyáz rá az ember akkor is tele lesz mikrokarcokkal egy hónap után.

(#193671) kiki22 válasza Ron Swanson (#193670) üzenetére


kiki22
senior tag

Na ez szuper :-) A fekete akkor jobban bírja egy fokkal ? Pedig pont fordítva gondoltam :-)

[ Szerkesztve ]

(#193672) Ron Swanson válasza kiki22 (#193671) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Igen, az jobban bírja. :)

(#193673) kchris78 válasza kiki22 (#193671) üzenetére


kchris78
veterán

igen de kemenyebb karcolasra a fekete serul es irreverzibilisen latszik a feher alatta.

(#193674) Wiz Khalifa válasza kchris78 (#193673) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És az arany? :DDD Mert én abba vettem.

(#193669) Serpiko:

Smoke some weed nigga!

(#193675) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

Egy gyors kérdés ! Ma reggel óta, nem kapom meg az e-maileket, a Google alkalmazásában. Tegnap még minden oké volt, mi lehet ez ?

OK semmi, nem volt Wifim. :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#193676) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Srácok, gari letelt magánszemély T vásárlás Earpods. APR-be számlával a szavatossági időn belül kicserélik?

(#193677) Gombócka válasza szanyi20 (#193620) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Csak szólok, hogy megoldódott az eSIM problémám. A beállításokban visszaállítottam a hálózati beállításokat és minden hasít :))

(#193678) HarleyCustom válasza -secret- (#193676) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Elvileg igen.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193679) szanyi20 válasza Gombócka (#193677) üzenetére


szanyi20
tag

Szuper. :) erre épp nem gondoltam, de a lényeg hogy megvan. :))

(#193680) -secret- válasza HarleyCustom (#193678) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#193681) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#193674) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Látom a lényeget lefelejtettem. :DDD Szóval.

(#193669) Serpiko:
Mindenképp írok. :)

Smoke some weed nigga!

(#193682) Fox Mulder válasza hemaka (#193668) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ez komoly? Tokban használjátok úgy is mikrokarcos? Mármint gyári tokban?

[ Szerkesztve ]

(#193683) syIex válasza Fox Mulder (#193682) üzenetére


syIex
veterán

Egyedül az eredeti tokok azok amik a mikrokarcot is meggátolják, mivel annak a belseje úgy direkt bevonva. Legyen az Spiegen vagy bármi, ezeknél sajnos nincsen ez a szövet rész... :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#193684) hemaka válasza Fox Mulder (#193682) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nincs ratja tok. Gyari bortokkal gondolom kutya baja nem lenne, de ezt probald megmagyarazni egy nonek. 😂

(#193685) col


col
addikt


Mindig látom a karcos hátlapos bejegyzéseket.
Nekem több, mint másfél éve van meg a I7plus JetBlack, ami ugye köztudottan "már akkor is karcolódik, ha csak ránézünk". :)
Most így néz ki a hátlapja. Persze nehéz jó képet csinálni róla, nehezen látható talán, de higgyétek el, nem karcos. Tokban tartom kezdetektől, de nem extra védelmű tokban. Szóval ennyi...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#193686) leslieke válasza col (#193685) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem tok nélkül se volt sokáig karc az i7 hátán. Mostanra (23 hónapos) már lett pár rajta, de ettől még továbbra se tenném tokba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#193687) syIex válasza leslieke (#193686) üzenetére


syIex
veterán

Nem sikerült találnom jó biztosítást sajnos a Max-ra szóval nem merem levenni a tokot róla.. Tegnap rendeltem egy hátlap fóliát, de természetesen nem jön meg csak holnap így még ma sem fogom levenni róla...:DDD Annyira jobb a fogása tok nélkül, plusz mindig is a nélkül használtam amíg nem üveg volt a hátlap. Se az 5S-en, se a 6S-en sem pedig a 7 és utána a 7 Plus-on sem volt tok és nem nagyon volt karcos egyik sem.:U A X-en is egy hátlap fólia volt 3500-ért és semmi tok szóval a Max is így lesz csak érkezzen már meg végre az a fólia, mert másfél hónap használat utána teljesen elegem van a tokból, nem győzöm hangsúlyozni....:DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#193688) szanyi20


szanyi20
tag

Egy teljesen ártalmatlan kérdést tennék fel. Előre szólok, hogy nem kötekedés, nem akarom senki érzéseit megbántani, kritizálni, egyszerűen kíváncsi vagyok. Rengetegen írjátok, hogy rettegteg a mikrokarcoktól, így tok, úgy folia stb. Arra lennék kíváncsi, hogy miért? Minden ilyen ember azért védi ennyire durván a telefonját, mert már a vásárlás pillanatától kezdve arra készül, hogy amikor eladja, gyönyörű állapotban legyen, vagy csak bántó a szemnek, ha karcok vannak rajta? A 6s-emen spigen tok volt végig, a 7-est főleg tok nélkül használtam, most az Xs-en gyári szilikon van, de még egyszer sem kezdtem el nézegetni vásárlás után egy héttel, hogy vannak e rajta karcok... Komolyan én csak kíváncsi vagyok, ki miért pörög ezen ennyire... :)

[ Szerkesztve ]

(#193689) hemaka válasza syIex (#193687) üzenetére


hemaka
nagyúr

8plus is tok nelkul annyira jo, de en gondolok arra, hogy egyszer meg kell majd szabadulni tole, szoval inkabb marad a tok... Igaz nagyon kacsintgatok a dbrand iranyaba, lehet meglepem azt. :DDD

szanyi20
Nekem ez az elso iPhone, ami tokban van. Az eddigiek sosem voltak, volt amelyiken meg folia sem volt, eleg ocsmanyul is neztek ki par honap mulva. En mondjuk eleve olyan vagyok, hogy siman berakom kulcs koze meg ilyenek, hasznalom, nem vigyazok ra annyira, mint a nagytobbseg.
Bar ezen annyira nem zavaro a tok, mert jo minosegu spigen. De teny, hogy nelkule sokkal jobb nyomkodni es a fogasa is. De mint irtam, lehet kap majd dbrand foliat, aztan az tipikusan a kellemest a hasznossal kategoria lesz es meg kicsit egyedibb is tole a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#193690) #51177472


#51177472
törölt tag

Van aki tok nelkul hasznal iPhone X-et?
Mennyire karcolodnak/kopnak a telefon szelei?

sylex1 : latom pont most irtad. X-en nekem is csak iglass van elol, hatul rendelt uvegfolia. bumpert esetleg, de nagyon csunya az is, nem karcolodott az x-ed oldala?

[ Szerkesztve ]

(#193691) col válasza szanyi20 (#193688) üzenetére


col
addikt

A magam részéről sose nézegettem, csak most vettem le direkt róla a tokot, hogy megnézzem, milyen az enyém. Tokban használom, bár valóban így eltakarom a szép és remek formáját, alakját. De nekem praktikusabb tokban, mert így bátran betehetem zsebbe, táskába és jobban védve van. Nekem használati tárgy a telefon :) És általában is úgy vagyok a dolgaimmal, hogy szeretek vigyázni rájuk, amennyire csak lehet óvni és megtenni mindent azért, hogy minél tovább tudjam elégedetten és normálisan használni. Nem az vezérel, hogy ha eladom esetleg (nem tervezem), akkor milyen is legyen és többet érjen, stb. Ennyi kb.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#193692) hemaka válasza col (#193691) üzenetére


hemaka
nagyúr

Direkt en sem szedem le a tokot, de 3-4 hetente, vagy amikor eszembe jut atmosom a belsejet es letisztitom a mobilt, hogy a por ne karcolja ossze ami a tok ala megy. Akkor ra szoktam nezni, hogy van-e meg ertelme tokozni...

(#193693) #51177472 válasza #51177472 (#193690) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ja, latom pont errol megy a temazgatas .

(#193694) tboldi válasza col (#193691) üzenetére


tboldi
nagyúr

És általában is úgy vagyok a dolgaimmal, hogy szeretek vigyázni rájuk, amennyire csak lehet óvni és megtenni mindent azért, hogy minél tovább tudjam elégedetten és normálisan használni.

Én is pont így vagyok ezzel. Még az autóm glancolásával is képes vagyok órákat eltölteni, míg más csak egyszerűen beviszi valamelyik kút automata mosójába. Nem vagyunk egyformák, ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#193695) col válasza tboldi (#193694) üzenetére


col
addikt

:C

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#193696) syIex válasza #51177472 (#193690) üzenetére


syIex
veterán

A Space Grey-en semmi nem látszott, az ezüstön, ha jobban megnéztem mikor karcok voltak amit egy kis polírozás egyből rendbe tett! :K

iGlass-t nem vettem meg, mert 40K a Max-ra..:DDD Inkább az iProtection által hirdetett garanciával szemezek.:U

Igen én is biztosan eladom jövőre úgyis jön az új, de akkor is szeretem, ha jó fogással van a kezemben az a telefon és nem így ahogyan az elmúlt másfél hónapban volt..:N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#193697) hemaka válasza syIex (#193696) üzenetére


hemaka
nagyúr

40k? ahaha

(#193698) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iOS 12.1 alatt másnak is hülyeséget ír akku állapotnál a kikapcsolt képernyőre?

Nekem 9 percet ír ami lehetetlen...

(#193699) aujjobba válasza B-L-A-C-K (#193698) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez a kikapcsolt kijelző melletti aktivitást jelzi, zenehallgatás stb.
Nem azt, hogy mennyit volt ma kikapcsolva a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#193700) B-L-A-C-K válasza aujjobba (#193699) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja, akkor velem van a gond nem a telefonnal...:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.