Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139651) buci30


buci30
addikt

iOS10 béta :

A képernyőt csak úgy tudom feloldani ha megnyomom a home gombot.
Ezen lehet állítani, hogy úgy legyen mint eddig, hogy csak rateszem az ujjam?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#139652) Rage47 válasza buci30 (#139651) üzenetére


Rage47
veterán

ugy tudom hogy nem, de sztem feedbackeld ezt

(#139653) l.sebestyen válasza #03372544 (#139649) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

én is mindig 100% ig töltöm, egyébként a kicsit töltöm szitu miatt nem szeretem a gépre se dugni a telefont, inkább Wifi-n szinkronizálom a pc vel is, én is úgy tudom, hogy az is tudja gyilkolni az akkut.

(#139654) adise válasza buci30 (#139651) üzenetére


adise
őstag

rest to unlock a kisegito beállitásokban. magyarul nemtudom hogy nevezték el. de ez csinalja azt amit szeretnél.
mármint csak a fejlesztői beta2-ben van ez vagy pedig a public betába.

[ Szerkesztve ]

(#139655) bigdady válasza #03372544 (#139649) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én lesz@rom 5e Ft egy aksicsere, 1-2 évente belefér hogy ne kelljen vele foglalkozni ;)

[ Szerkesztve ]

(#139656) r3dsnake válasza adise (#139654) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Legalábbis azt csinálná, ha működne.

(#139657) adise válasza r3dsnake (#139656) üzenetére


adise
őstag

véglegesre nyilván mukodni fog :U
én amikor probáltam nekem ment.

[ Szerkesztve ]

(#139658) zuioch


zuioch
aktív tag

Srácok, az lenne a kérdésem hogy iTunes-ban lehet-e ".ipa" fileba kimenteni appokat, illetve visszatelepíteni?
Ha igen, ez wifi kapcsolaton keresztül is működik?

(#139659) univerzita válasza zuioch (#139658) üzenetére


univerzita
addikt

Wifi kapcsolatban nem, de úgylátom hogy csak frissítést enged de pl iFunbox -al vagy iTools-al szoktam csinálni.Vagy simán a Windows intéző és itt a iTunes Media -Mobile Aplikácion és innen kimásolod.

[ Szerkesztve ]

(#139660) zuioch válasza univerzita (#139659) üzenetére


zuioch
aktív tag

Igen, iTools-al csináltam én is a kezdetektől, csak most a napokban jobban belemélyedtem az iTunes-ba, de erre nem jöttem rá hogy lehet-e. :R

iTools-ot eddig kábellel használtam, ma bekapcsoltam rajta a wifit, de pl mp3-at hiába húzom bele, valamiért nem teszi rá a telefonra. (amúgy iTunes-ban is be van kapcsolva a wifi, abban sikerült is, csak ott meg .avi-t nem tudok behúzni)

Neked wifivel minden média file illetve pl dokumentumok szinkronizálása is megy iFunboxal?

(#139661) randras válasza zuioch (#139660) üzenetére


randras
veterán

Alkalmazások -> App Store -> Megvásárolt -> Kattints az alkalmazáson a felhő ikonra, ez letölti.

(#139662) zuioch válasza randras (#139661) üzenetére


zuioch
aktív tag

köszönöm :)

(#139663) buci30 válasza r3dsnake (#139656) üzenetére


buci30
addikt

Így van nm igen működik.
Vissza is tértem stabil iOS-ra mert ez még mindig használhatatlan.
Safari botrányos meg sok a fagyás nem mindig old fel. Nem tudom felvenni a hívást.
De jó lesz csak még ha napi használatra van a telefon így mem :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#139664) univerzita válasza zuioch (#139660) üzenetére


univerzita
addikt

Én úgytudom hogy se a iTools se a iFunbox wifin nem szinkronizál. De ha kábelen fogod akkor simán a mp3-mat felteszi.A iTunes -ba lehet avit felrakni csak előtte tegyél fel egy média playert ( VLC) és a iTunes -ba nyisd meg a Aplikáciok és ott a VLC -t és annak a Document részébe lehet másolni akár avit vagy mkv-t. De a VLC - be simán wifin is lehet másolni.

[ Szerkesztve ]

(#139665) zuioch válasza univerzita (#139664) üzenetére


zuioch
aktív tag

ok, így már minden kerek :)

(#139666) Imy válasza l.sebestyen (#139653) üzenetére


Imy
veterán

Én mindig a MacBookról töltöm a telefont, akkor szinkronizál úgyis a géppel, meg az iClouddal. Másért meg nem dugom be a lightingot, mert iCloudba úgyis felmennek a képek, úgyis azért kellene a gépbe való bedugás.

(#139655) bigdady
5.000 egy akksi csere? Nemár, hol olyan olcsó 6s-be?

(#139667) csab2


csab2
veterán

Hol lehet megnézni pontosan az App Store-os vásárlásaimat? Hogy pontosan mire mennyit vont le az Apple?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#139668) solties


solties
tag

Sziasztok! Biztos volt róla szó, de nem találom, hogy a home gomb az i6-on vagy i5/s-en pattanó kattogó hangot ad, mint ha kicsit laza lenne. Még mielőtt lenyomom, csak hozzáérek. Ezt a jelenséget kb 2 napja vettem észre. (nem az ujjlenyomat olvasó hangjáról beszélek)
A kérdésem, mennyire általános jelenség ez, mert a home gomb cseréke elég macerás, már ha szükséges egyáltalán. Egyébként funkciójában semmi baja.

(#139669) Drughi


Drughi
addikt

Hali!

i5s-en jelenleg ez van fennt: iOS 10.0 ( 14A5297c )

Ez fejlesztői beta 2 volt. Ugyan ez a verzio van a public beta 1 -nél is?

(#139670) r3dsnake válasza csab2 (#139667) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

E-mailben kiküldik.

(#139671) csab2 válasza r3dsnake (#139670) üzenetére


csab2
veterán

Igen tudom, csak napokkal később.
Közben megtaláltam az infót. Mac-an, az iTunes-ban a fiókadatokban vannak a vásárlások.

Tegnap megvettem a Flightradar-t. Ma jött az SMS, hogy levontak 1262 Ft-ot. Ez rendben van, megtaláltam, hogy erre vontak le 3,99 €-t.
Ugyanakkor tegnap is és ma is kaptam SMS-t, hogy levontak 626 Ft-ot. Ez mi lehet? Nincs róluk infó az iTunes-bán. Nem tudom, van-e összefüggés, de tegnap vásárláskor meg kellett erősítenem a fizetési információkat, ma pedig közvetlenül az után kaptam az SMS-t, hogy kártyát váltottam. Ezek mostmár pénzbe kerülnek?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#139672) Tibee86 válasza csab2 (#139671) üzenetére


Tibee86
veterán

Fieztőképesség ellenőrzés céljából zárolta azt az összeget az Apple, de pár nap és visszakapod.

[ Szerkesztve ]

(#139673) Rage47 válasza Drughi (#139669) üzenetére


Rage47
veterán

igen

(#139674) csab2 válasza Tibee86 (#139672) üzenetére


csab2
veterán

Én is erre gondoltam, csak ilyen célra kevesebbet szoktak levonni nem?
Meg az zavart meg, hogy SMS-t kaptam róluk. Régebben mintha másképpen ment volna ez a dolog.
Mindegy, köszi a választ!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#139675) Tibee86 válasza csab2 (#139674) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha jól emlékszem 2 eurót szoktak zárolni.

(#139676) csab2 válasza Tibee86 (#139675) üzenetére


csab2
veterán

Ezek szerint igen. A 626 Ft az kb. 2 €.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#139677) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Már megint nem akarnak feltöltődni on képek az iCloudba egyszer jó egyszer nem jó.

(#139678) bigdady válasza Imy (#139666) üzenetére


bigdady
nagyúr

Keresd fagyalllo-t

(#139679) 4264adam válasza Imy (#139666) üzenetére


4264adam
veterán

Minőségibb darabot le rendelsz magadnak 2-3 ezerért, majd egy Ph-s kollégával be szerelteted.

(#139680) Vezér válasza kali (#49802) üzenetére


Vezér
tag

Sziasztok!

Téma: vásárlástól való elállás 1 év 10 hónap után.

Adott egy iphone 5 szeptemberben lesz 2 éves. Most vinném vissza 4. alkalommal a szervizbe (gyártói) az utolsó 2 csere egymás után történt (lásd hazahoztam és vihettem is vissza) és most megint ugyan ez a helyzet. 3 csere 3 hét leforgása alatt.
Hová kellene forduljak a "vásárlástól elállás" szándékkal? Szolgáltatóhoz akitől vettem, esetleg a gyártóhoz? Azt hiszem hogy az elvárható minimumot sem hozza így a készülék, hiába tolódik a gari újra és újra, nem érdekel, csak egy használható telefont szeretnék a pénzemért.
Van esetleg valakinek hasonló tapasztalatai?

(#139681) szekfizsolt válasza Vezér (#139680) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

De mi a baj vele, ami miatt már négyszer visszavitted?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#139682) Vezér válasza szekfizsolt (#139681) üzenetére


Vezér
tag

Most például a home gomb nem jó, az előző heti készülék a regisztrálás után elsötétült és úgy is maradt. Az azelőtti szintén így járt de az legalább működött előtte 9 hónapig.
Nincs időm energiám a régi refurb telókat tesztelni a magyarországi képviseletnek, inkább visszaadnám az alapvető funkcióját nem teljesítő készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#139683) brekes


brekes
tag

I5S, iOS 9.3.2, teljesen full gyári a rendszer. Az előbb töltőn volt, kb. 92-93%nál volt már a töltés és egyszer csak újraindult. A két rezgésre lettem figyelmes mikor bekapcsolt... Még nem volt ilyen soha. Ez most mi lehetett? :F

(#139684) szekfizsolt válasza Vezér (#139682) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Durva, ilyet sok embertől még nem hallottam. A refurb készülékekkel általában semmi probléma nincs. :U

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#139685) Vezér válasza szekfizsolt (#139684) üzenetére


Vezér
tag

Te mit csinálnál ilyen esetben?
Teljes nyugodtsággal hordanád vissza a telefont a szervizbe, aztán várnál 5 munkanapot hogy aztán újra egy használhatatlan terméket bonts ki otthon. Majd újra visszavihesd, vársz 5 napot majd kiderül megint mehetsz vissza.
Van olyan aki ezt szó nélkül végigcsinálja amíg van a szerviz polcán teszteletlen refurbish??? :W
Persze közbe cserekészülék nincs, de nem is ez a legdühítőbb az egészben...

[ Szerkesztve ]

(#139686) szekfizsolt válasza Vezér (#139685) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem úgy van, hogy "x" csere után kötelességük újat adni és nem refurb-ot? Úgy emlékszem, mintha lenne erre valami szabály...
Fogalmam sincs, mit tennék a helyedben. Ki lennék bukva. :N

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#139687) Vezér válasza szekfizsolt (#139686) üzenetére


Vezér
tag

új vagy refurb nemtudom, de szerintem ez se számít hisz mindkettő elvileg jó kellene legyen.

(#139688) StLui válasza Vezér (#139685) üzenetére


StLui
veterán

Az tuti jó üzlet lenne egy sima 5-öt visszavetetni :D Vehetnél most azért a pénzért akár 6-6S-t is

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#139689) szekfizsolt válasza Vezér (#139687) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Volt több iPhone 4-em, 4S-em, 5-öm és a második 5S-em nyúzom. Egyszer átvertek egy i5-el, de amiket újonnan vettem, soha egyikkel sem volt semmi bajom. A párom i4-e már azt sem tudom mennyi idős, most vettem neki egy 5S-t, de az öregedős dolgokon kívül annak sem volt baja. Vagy rossz helyen cserélteted, vagy a fene tudja. Peches vagy. :U Jónak kellene lenniük, ahogyan írod. Nincs ötletem. :(

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#139690) Vezér válasza szekfizsolt (#139689) üzenetére


Vezér
tag

iphone-t rossz helyen cseréltettem? :C
Köszi ez sokat segített. :U

Igen ezzel a termékükkel elég pches vagyok, de ez nem vigasztal ugyanis pénzt adtam érte.
Azok után hogy a szerviz folyamatosan hibás készülékre cseréli a hibás készülékemet, szeretném visszaadni a telefonként immár nem funkcionáló telefont.

A kérdés továbbra is az "állt-e már el valaki vásárlástól" (22 hónappal a vásárlást követően) azért mert a magyarországi hivatalos viszonteladó szervize nem képes orvosolni a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#139691) Vezér válasza StLui (#139688) üzenetére


Vezér
tag

Meglehet de nem ezzel a szándékkal szeretném visszavetetni.
Megelégednék egy működő mobillal is ami még csak ki sem cseréltek, csak szervizeltek.
Te hányadik szervizelés után kérnéd vissza a pénzed?

[ Szerkesztve ]

(#139692) StLui válasza Vezér (#139691) üzenetére


StLui
veterán

Nem tudom, még semmivel nem jártam így.
De mekkora az esélye hogy mindig megkapd a 100-ból, 1000-ből (nem tudom a hibaarányt) pont az egy hibás darabot 4x egymás után. Mondjuk nálad legalább valós, komoly hibák vannak az elmondásod alapján, nem olyanok amiket sokan nagyítóval keresnek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#139693) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Már megint nem szinkronizálódnak a fényképek.Másnál is így van?

(#139694) univerzita válasza Franky2Ster (#139693) üzenetére


univerzita
addikt

Szerintem nálad a beállításokban valami nincs rendben, esetleg a router beállításokban. Én ahogy csinálok képet akkor azonnal fent van iCloud -ba.

(#139695) thEndeR válasza thEndeR (#139318) üzenetére


thEndeR
tag

Na most lett annyi idom hogy irjak, szoval nem sikerult felrakni a biztonsagi mentesem, kiirta hogy 13 ora a toltom hagytam egesz ejszaka had menjen de nem rakta ra. Ma probaltan csinalni egy biztonsagi mentest errol a telefonrol de az sem sikerult. Valami tipp esetleg? Eleg idegesito.

(#139696) univerzita válasza thEndeR (#139695) üzenetére


univerzita
addikt

Hogyan próbáltad, iTunes -al manuálisan vagy iCloud -ba csinálni wifin automatikusan.

(#139697) thEndeR válasza univerzita (#139696) üzenetére


thEndeR
tag

iCloud. iTunesal azt irja hogy a biztonsagi mentes serult.

(#139698) univerzita válasza thEndeR (#139697) üzenetére


univerzita
addikt

Ha a iTunes sérültnek lássa a mentést akkor iCloud se menti le. Nálam még ilyen nem fordult elő. Ha esetleg megvan a iTools 3 akkor abban is van lehetőség mentésre vagy simán adatok másolásra egyik készülékről másikra.

(#139699) bigdady válasza thEndeR (#139697) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem akkor volt ilyen mikor regebbi iosre akartam visszarakni ujabb iosen keszult mentést

[ Szerkesztve ]

(#139700) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Hát nem tudom kb. 4 nappal ezelőtt működött a fénykép feltöltése de előtte sem volt jó két készüléken se 5s és 6-os. A routeren és telefonokon sem állítottam semmit. Nem tölt fel nem szinkronizál. Mi lehet a gond ? Az én routerembe lenne a porbléma ? Ja és mindkét készüléken nem jó még most sem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.