Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#107351) buci30 válasza B-L-A-C-K (#107350) üzenetére


buci30
addikt

Olvastam azt!
Ez nem az :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107352) radi8tor válasza h1ght3chzor (#107345) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit nem regisztrálsz? Az email feliratkozásra gondolsz? Az csak opció.
Bárki letöltheti magyar iTunes-ból.

⭐ Stella

(#107353) rayoliviero válasza buci30 (#107349) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hol vetted amúgy?

(#107354) buci30 válasza B-L-A-C-K (#107350) üzenetére


buci30
addikt

Te erre gondolsz ugye ami itthon itt kapható?

Gazsi00: Itt ahol lakom egy havernak van telefonboltja és ott.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107355) rayoliviero válasza buci30 (#107354) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez nem fedi a teljes előlapot, ne tévesszen meg, hogy úgy néz ki, mint amelyek fedik teljesen.

Itthon kaphatóak közül, ez fedi a teljes előlapot.

[ Szerkesztve ]

(#107356) buci30 válasza rayoliviero (#107355) üzenetére


buci30
addikt

Köszi! :R
Már épp linkeltem neki, hogy majd ilyen kell nekem...., de akkor ez :D

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107357) rayoliviero válasza buci30 (#107356) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen. Volt még Szifonon is OTAO márkájú üvegfólia, ami fedi a teljes előlapot, de úgy látom, az már nem kapható, csak a sima :F
Külföldön van Nillkin. De olvasd el mit írnak róla, amit BLACK is leírt, hogy csak tokkal lehet használni, hogy fedje a "rést".

[ Szerkesztve ]

(#107358) buci30 válasza rayoliviero (#107357) üzenetére


buci30
addikt

Na igen.
Én meg most bekenem ezzel a Crystalusion Liquid Glass Protection és nem teszek tokot.
S persze remélem nem fog karcolódni tényleg :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107359) D@niel


D@niel
addikt

klassz a helyzet, múltkor írtam, hogy a notim nem érzékeli az iPhone-t, akkor ugye után gyártottal próbálkoztam, a helyzet most az, hogy gyári kábellel kapcsolom rá, miután betöltött a win, egyik portom se érzékeli, az iPad-emet viszont gond nélkül.
kikapcsoltam a gépet, turn on, telót rákapcsolom, hang, töltés, majd rányomok a megbízható-ra, de amire betölt a rendszer eltűnik a töltés. most frissítettem a legutolsó iTunes-ra, semmi változás.

itt valami nem stimm, akármelyik portba teszem az iPad-em, egyből reagál, "tölti", de a telefonnal nem történik semmi.

ötletek?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107360) Kommy válasza D@niel (#107359) üzenetére


Kommy
veterán

Véletlenül nincs kosz a telefon csatlakozójában, egy fogpiszkálóval kéne egy kicsit megpiszkálni.

(#107361) D@niel válasza Kommy (#107360) üzenetére


D@niel
addikt

adott egy ilyen porpisztoly (sűrített levegő), ez mehet bele?
és ha igen, megfújhatom a hangszórót, mikrofont is?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107362) Aaron14 válasza D@niel (#107361) üzenetére


Aaron14
őstag

Ezzel vigyázz, mert járt már valaki úgy, hogy egy kis folyadék is jött a levegővel együtt és az elszínezheti az indikátort!

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#107363) D@niel válasza Aaron14 (#107362) üzenetére


D@niel
addikt

igen, direkt próbálgatom, nem jön folyadék, csak levegő.
nagyon vigyázok a garira, még a 3gs idő szakban olvastam itt valakinél, hogy az izzadó keze miatt színeződött el a kis pöcök.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107364) D@niel válasza D@niel (#107363) üzenetére


D@niel
addikt

továbbra sem jó, kiszedtem piszkálóval egy kiló retket, meg kifújtam, rádugom nem történik semmi, újra indítom a gépet, akkor elkezdi tölteni, elő ugrik a kis ablak-megbízható, mire a rendszert kezdi tölteni mintha nem is lenne rákötve ...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107365) buci30


buci30
addikt

Van sygic navim de egyik havernak ingyenes navi kene...
Offline térkép melyik navinak van ami ingyenes ?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107366) D@niel válasza buci30 (#107365) üzenetére


D@niel
addikt

HERE - Offline navigation, maps, traffic, public transit by Nokia

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107367) madle válasza buci30 (#107365) üzenetére


madle
őstag

iGo lesz ingyenes április 20-tól 29-ig. Szülinapi akció keretein belül.

(#107368) Ragnar95 válasza D@niel (#107364) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Próbáld meg a teljes Apple Mobile Device supportot újrarakni driverrel, mindennel együtt, bár ha az iPad jó, akkor nem lenne szabad,h ez legyen a baj, de láttunk már furcsa dolgokat.
iPhone másik géppel jó?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107369) Norberto666


Norberto666
tag

Üdv mindenkinek!
Kb egy hónapja lettem en is Iphone 6 tulajdonos és arra keresem a választ hogy az app store-ban amik voltak telepitve appok és utána mégis töröltem és most egy felhö vagy mi van mellettük!Na ezeket az appokat hogyan tudom végleg eltüntetni az updates-ből?
A segítséget elöre is köszönöm!

(#107370) Ragnar95 válasza Norberto666 (#107369) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mobilon sehogy, gépen tudod iTunesban a Purchased fül alatt eltüntetni őket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107371) TigerCat válasza madle (#107367) üzenetére


TigerCat
nagyúr

És az jó cucc?
Google Maps-szel megyek mindenhova...

Vodánál nincs még LTE? Ha jól olvastam az sokkal gyorsabb, illetve egy T-Mobile-os barátom készülékén ezt a feliratot láttam felül a szolgáltató neve mellett. Nálam a Mobiltelefon menüben csak 4G van. (iPhone 6 készülék)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#107372) Ragnar95 válasza TigerCat (#107371) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak a RED-eseknek van aktiválva egyelőre az LTE vodánál.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107373) metju válasza TigerCat (#107371) üzenetére


metju
tag

LTE=4g, ugyanaz

(#107374) madle válasza TigerCat (#107371) üzenetére


madle
őstag

Én is a google maps-et szeretem a legjobban itthon, de ha külföldre megyek akkor Offline kell.

(#107375) mukibuci válasza Ragnar95 (#107372) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

már nem csak nekik megy :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#107376) TigerCat válasza Ragnar95 (#107372) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Fene a redesekbe... Filmes app-et is csak ők kaptak... Na mindegy. Viszont metju azt írja, hogy a 4G ugyanaz. Viszont itt Veszprémben csak a 3G-t látom. Sőt, otthon (szintén Vp-ben) E ikont.

metju:
Asszem inkább rákeresek Wikin, köszi! :-)

madle:
Németországba is guglival mentem. Teljesen jó volt. Igaz, a csomagomhoz igényeltem valami roaming kedvezményt, ami napi x mennyiségű adatforgalmat tartalmazott egy ezresért. De most nem jut eszembe több róla... Viszont ha jól hallottam, a Voda eltörölte a roamingot és lehet netezni az EU-ban is, mintha itthon lennék.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#107377) Norberto666 válasza Ragnar95 (#107370) üzenetére


Norberto666
tag

Ugy hogy rá legyen dugva közben a tello is?

(#107378) bigdady válasza Ragnar95 (#107372) üzenetére


bigdady
nagyúr

GO-soknak is van 4g szerintem

(#107379) Ragnar95 válasza Norberto666 (#107377) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, semmi köze a 2-nek egymáshoz, mivel szerverről tölti be az adatokat a telefon, így fölösleges rádugni.
TigerCat: helyfüggő is, nem mindenhol aktiválták még.
mukibuci&bigdady: akkor tévedtem, azóta nem követtem a pontos fejleményeket, csak arra emlékeztem,h pár hete még csak RED-eseknek volt

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107380) Norberto666 válasza Ragnar95 (#107379) üzenetére


Norberto666
tag

Köszi a segitséget ,de még annyit hogy mutat minden nem telepitett appot,és utána hogyan tudom törölni?Mert ha kattintok a felhöre elkezdi letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#107381) Ragnar95 válasza Norberto666 (#107380) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így. Amúgy elvben telefonon is el tudod rejteni, ha balra swipe-olsz a Purchased fül alatt az app nevén, akkor megjelenik egy nagy Hide gomb, de ez nálam pl nem történik meg valamiért.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107382) Norberto666 válasza Ragnar95 (#107381) üzenetére


Norberto666
tag

Köszi mégegyszer ,siker!
További szép estét!

(#107383) szarka996 válasza Ragnar95 (#107372) üzenetére


szarka996
tag

Tévedés. A Go csomoggal rendelkezőknek tényleg nincs, viszont a Go+-osoknak már elérhető.

(#107384) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen tokot, iPhone 5s-re, de nagyon tág rá és bemegy alá a por is plusz lezárni is alig lehet, mert a tok miatt nehéz felül benyomni a gombot. Valami hasonló és nálatok bevált tokot tudnátok ajánlani?

(#107385) Aaron14 válasza tomi0816 (#107384) üzenetére


Aaron14
őstag

Szerintem gyári fekete bőr tokot vegyél rá. Én Ozaki-t vettem, de megbántam.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#107386) r3dsnake válasza tomi0816 (#107384) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vegyél ugyanilyet csak matt puha műanyagban.

(#107387) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Iphone 4 telefonom van és pár hete bedöglött a közelítés érzékelő. Azt hittem elöszőr hogy ez hardver hiba ezért vettem is egyet, majd beszereltem.
Viszont továbbra sem működik. Ki lehet deríteni azt valahogy hogy nem jó a szenzor?
Olvastam azt is hogy ez valami szofver hiba.
Mit tudok még tenni? Kinek van ebbe valami apasztalata?

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#107388) Tibee86 válasza Barohawk (#107387) üzenetére


Tibee86
veterán

El tudod vinni egy szervizbe, ahol értenek hozzá és meg tudják neked javítani.

(#107389) B-L-A-C-K válasza Barohawk (#107387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Teljes visszaállítás, majd újként beállítás ha nem segít akkor csak szerviz tudja megmondani neked mi a pontos baja.

(#107390) buci30


buci30
addikt

No feltettem ez a csoda folyadékot megvan a 12h száradás :)
Crystalusion Liquid Glass Protection [link]

A kérdés a tok része lett reggelre :D

Tehát ebből ítélve a vékony tok mindegy.
Karctól védi ez a folyadék
Karcolt védi a tok isugye
Leeséstől a vékony tok nem védi
Leeséstől a folyadék nem védi
Tehát ha csak vékony tokot teszek rá attól még leeshet mert mindegy, hogy van e tok vagy nincs mert ugye a vékony tok nem log ki előre így ha pofára esik úgyis mindegy.
Viszont a karc miatt meg nem kell a vékony tok mert ott a folyadék
tehát megoldás: no tok!
Vagy ha igen akkor a vastag tok ami eddig is, akkor meg mindegy, hogy be van e kenve...
Így marad a no tok és vigyázni kell ne essen le ami amugy se szokása nálam... és akkor nem kell tok karcra meg védve van a folyadékkal állítólag.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#107391) StLui


StLui
veterán

Ha egy appot törölnek az appstore-ból, utána ha már egyszer megvolt, visszaállítható a felhőből bármikor? Tehát maga az app telepítője is oda "lementődik"?
(iGO ingyenest törölni fogják a 10 nap után)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#107392) koma106 válasza univerzita (#107341) üzenetére


koma106
senior tag

Szia, köszi a választ. Egy-két hírt én is hallottam arról, hogy vannak kezdeti nehézségek az OSX Photos iCloud szolgáltatásával, de azért nem tömeges a probléma (nincs vele tele pl. az apple discussions fóruma sem). A képek feltöltése egyszerűen megállt nálam. 11 fotóból 6 képet töltött fel néhány perc alatt. Utána próbálkozik ugyan (ez látszik a beállításoknál az iCloud Photo Library-nél), de nem folytatja. Az iOS Photos allkalmazás hétfő óta azt írja, hogy "Wifi required - 10 photos to Upload" - a darabszám nem is stimmel. Pedig nem túl nagy az elvárásom, tényleg csak annyit szeretnék, hogy a telefonnal készült képek automatikusan felmenjenek az iCloud-ba és megjelenjenek az OSX Photos alkalmazásban és a módosításokat is leszinkronizálja. One drive-ot nem használok (nem is szeretnék), a Dropbox automatikus upload szépen működik (ezt szeretném kiváltani a native alkalmazásra).
Azért is bosszant a dolog, mert töröltem minden korábbi iCloud fotót annak érdekében, hogy kiszűrjem a hibát és tiszta lappal induljak... :F

Kicsit kiábrándító, hogy egy lassan egy évvel ezelőtt demózott szolgáltatás ilyen későn jelenik meg ... és (nálam) most sem működik rendesen.

Ha valakinek van ötlete, tapasztalata, akkor szívesen venném a segítséget.

-

(#107393) Ragnar95 válasza StLui (#107391) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, Purchasedből elérhető lesz továbbra is, illetve ha gépre lemented, utána bármikor telepítheted iTunesból.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107394) univerzita válasza koma106 (#107392) üzenetére


univerzita
addikt

Még egy beállítást nézzél meg. Én Windows használok. Nálam a alsó sávban van a iCloud ikon( fehér kocka kék felhővel) Ha megnyitom van két lehetőség. iCloud.com-ra menni vagy megnyitni a iCloud -dot.Ha megnyitod a iCloud -dot látod mi van sinchronizálva. A Fotók - nál ott van Lehetőség - itt be kell lenni pipálva mindkét lehetőség és alul látod hogy gépen a iCloud hová mentette a képeket. De lehet hogy ezt tudod. De még megpróbálnám Syncios -al telóról képeket a iCloud -ba tenni és megnézni hogy mege jelentek a OSX Photos -ban.

[ Szerkesztve ]

(#107395) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok.

Sajna a 110 ezer + iPhone 5 az iPhone 6 Plus-ért nem jött össze, így tovább kell keresgélnem. Már játékban van a sima i6 is.

Kérdésem/Kérdéseim a következőek lennének:

Mennyi pótlás reális egy használt sima i6-ra (Vodás, decemberig garis, fekete 16gb-os) illetve sokkal kevesebbet fog e bírni nekem az aksi mint egy i6 plus esetében?

Köszönöm.

üdv.
:R

Bankkártyával? Hát persze!

(#107396) StLui válasza Ragnar95 (#107393) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! (Azt hittem csak a beállításokat menti, magát az appot csak megjegyzi, és a storeból tölti le újra.)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#107397) koma106 válasza univerzita (#107394) üzenetére


koma106
senior tag

Nem Windows-t használok, Mac-en pedig minden jól be van állítva. Syncios-tól (és minden 3rd party alkalmazástól) meg idegenkedem, anélkül is mennie kellene Nem szeretek mindenfélét telepítgetni a Mac-re. Várok még frissítésre, ha az sem oldja meg, akkor elgondolkodom a javaslatodon. :R

-

(#107398) batai15


batai15
félisten

Sziasztok. Meg nincs ios eszközöm, de majd szeretnék. Szóval ezt az ingyenes igo appot viszont jó lenne elrakni későbbre. Megoldható?

(#107399) Ragnar95 válasza sirszevenap (#107395) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

i6-ra 180-200k körüli árat mondanék, míg az i5-re így információ hiányában 70-80 körüli árat. Tehát 100-130k simán reális ráfizetés egy i6-ra.
Igen, jóval kevesebbet bír az i6 akksija, mint a 6plus-é.
batai15: persze, iTunest telepítsd a gépedre, regisztrálj egy Apple ID-t és ott töltsd le.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#107400) sirszevenap válasza Ragnar95 (#107399) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönöm a gyors és kielégítő választ! :)

Akkor ha nekem fontos az aksi idő, akkor jobban járok ha várok egy kicsit és később veszek egy 6 Plus-t? Nem fog sokat esni az i5-öm ára addig?

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.