Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) Pazolini válasza liszi70 (#74898) üzenetére


Pazolini
senior tag

Sajnos +1

bta1 kollégának:
Jellemző, hogy megyünk be oda, ahol még nem ismernek minket. Leoltjuk a topikgazdát egy kis farokméregetéssel, vagy meghúzódunk a sarokban, amíg lesz egy kis tekintélyünk. Te az erősebb kutya b..szik szinten rekedtél meg, de ne zavarjon! Majd mi mindannyian behúzzuk fülünket-farkunkat, amikor méltóztatsz megjelenni itt egy-két hevenyészett, odavetett sistergős poszttal.
Ami viszont a szakmaiságodat illeti, itt a helyed, ez nem vitás. Ezért a "sajnos" az elején... :((

[ Szerkesztve ]

(#74902) bta1 válasza liszi70 (#74898) üzenetére


bta1
őstag

Eddig nem sikerült érthetően, konkrétumot bemutatva elmagyaráznod, mi a bajod, most meg a blattilda szoknyája mögé bújsz, "kiráj" :LOL

(#74903) bta1 válasza Pazolini (#74901) üzenetére


bta1
őstag

Bölcsebb lett volna csendben maradni, mert nagy butaságokat írtál. De legalább áthúztad, ami számomra azt mutatja, van egy kis önkritikád :))

[ Szerkesztve ]

(#74904) Pazolini válasza bta1 (#74903) üzenetére


Pazolini
senior tag

Fenntartom minden szavát! Inkább miattad és helyetted szégyellem csak magam. :o

(#74905) KovyBoy válasza Nemir Ombe (#74847) üzenetére


KovyBoy
tag

Kosz szepen, hogy segitesz!
A kornyeken eddig sajnos senki nincs, pontosabban mondva nem jelzett (meg). :)
Antal doboz mar lenne Bp-en, Rx-8 100 km-re masik iranyba. Egyelore varok meg, hatha osszejon bp-en egy "korut", szerencses lenne egy korben megoldni. Mivel nem egetoen surgos a dolog, nem erokodom vele, de azert resen vagyom. (Avx-en tobben jeleztek vissza eddig, mondjuk a nullahoz kepest ez nem nagy dolog.) :D

(#74906) bta1 válasza Pazolini (#74904) üzenetére


bta1
őstag

Nekem nincs szégyellnivalóm, hiszen ebben a történetben sem én játszottam az eszemet (pl. "nem most jöttem le a falvédőről", valódi érvelés helyett).

(#74907) OPiiPO válasza Kiskokó (#74887) üzenetére


OPiiPO
addikt

nem arról volt szó hogy itthagyod a topicot? vagy csak limitált időről volt szó? :P

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#74908) liszi70 válasza bta1 (#74902) üzenetére


liszi70
nagyúr

Te komolyan és őszintén azt hiszed, hogy kizárólag a blattidával való, számodra roppant kínos konfliktusra utaltam??? :D Jézusom....... Léptem......

[ Szerkesztve ]

(#74909) cappa72 válasza KovyBoy (#74744) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nálam a Canton Chrono 509DC meghallgatható.
Persze szükséges előzetes egyeztetés a rumli miatt.... ;)
Hozhatsz erősítőt, kábelt, dugókat meg cd lejátszót is.
Nálam Denon pma860 vagy Onkyo A807 erősítő van, Philips CD 723-as lejátszóval.
(A számítógépen történő lejátszás alkatrészeit nem írnám le, mert hajukat tépnék a hozzáértők és jól hallók gyülekezete)
..ööö.. Tatabánya - hááát nem a szomszédban van.

(Az RX8-ra én is szemet vetettem, és azon a volanon van egy Vincent sv233... de mire eljutnék oda meghallgatni, úgyis elviszik)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#74910) KovyBoy válasza cappa72 (#74909) üzenetére


KovyBoy
tag

Nagyon szepen koszonom a felajanast, felirom eddigi szukocske listamra es jelentkezem, amint oda erek. Marmint erted, nem akkor jelentkezem, amikor mar ott leszek. :DDD

(#74911) bta1 válasza liszi70 (#74908) üzenetére


bta1
őstag

"a blattidával való, számodra roppant kínos konfliktus"

Kínos?? Számomra?! És tessék, immár ott tartasz, hogy kéretlen megmondóemberként a saját érzéseimet is jól megmondod. (Persze igazából csak azt, amit hiszel róla.) Mindezek mellett te papolsz túlzott magabiztosságról... kiváló hifista így lesz belőled. Babérkoszorús :P

(#74912) Dorian válasza bta1 (#74911) üzenetére


Dorian
félisten

Te amúgy mindentől függetlenül nem gondolod, h ha belépsz egy társaságba akkor illendő lenne - be kellene illeszkedned? Ilyen stílussal nagyon rövid idő alatt azt éred el, h teljesen mindegy mennyire lesz igazad bármiben.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74913) no01ricsi válasza bta1 (#74911) üzenetére


no01ricsi
tag

Na rúgjatok belém is egyet, mert most jól megmondom!
Nem hagynátok abba....?! Mert unalmas, rohadtul.
Már előre félek ha estére több mint 40-50 hsz van, mert tudom szakmai tartalom abban kevés lesz...
Légyszi keressetek erre más helyet!
Persze akinek nem inge....

PSN ID: PRicsi83

(#74914) Sz.Péter


Sz.Péter
tag

A jó kis alaménium is jó rezgéscsillapitó,és az öntvényfajták(szürkeöntvény) is.De biztos volt már.1,2,3,és a hangszórókosarak stb.
-

(#74915) krichd1


krichd1
addikt

Megkérnék mindenkit, hogy most már fejezzétek be ezt a civakodást, maradjunk a topik témájánál!

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#74916) Kiskokó válasza OPiiPO (#74907) üzenetére


Kiskokó
veterán

Áhhh nincs akkora mákotok :D
Nem szabadultok meg tőlem ,de amúgy inkább read only :)

Hogy egy filmes idézettel éljek "Mondtam, hogy mindenkitől barátsággal válok el"

Aki tudja miből van a részlet, .... :) Az látta a filmet. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74917) bta1 válasza krichd1 (#74915) üzenetére


bta1
őstag

"maradjunk a topik témájánál"

Dehát a totyik 90%-ban eddig is offolás volt = nem általánosságban beszélnek a hifiről :DDD

(#74918) bta1 válasza Sz.Péter (#74914) üzenetére


bta1
őstag

"A jó kis alaménium is jó rezgéscsillapitó"

Vaaagy... inkább a hangot legyorsabban vezető fémek egyike. Komolyabb öncsillapítása csak néhány alu-cink ötvözetnek van.

(#74919) enterlaci


enterlaci
senior tag

Hello!

Norstone Stylum állványokat néztem. Nem volt még ilyenem és tudom elképzelni, vagy máshogy modellezni, hogy mekkora erővel lehet "véletlenül" eldönteni ezeket ha mondjuk egy átlagos méretű 30cm magas 6kg doboz lesz rajta és kisgyerekek közelben marhulnak!?
Mennyire borulékony egy 80cm magas hangfal állvány, vagy mennyivel stabilabb a 60cm-es párja vajon?

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#74920) bta1 válasza Dorian (#74912) üzenetére


bta1
őstag

"Ilyen stílussal nagyon rövid idő alatt azt éred el..."

Mindenkinél pontosan azt érem el vele, amit érdemel :)) Mondjuk ettől a hobbitól nélkülem is megkapja, hiszen valójában nem annyira a tárgyak, hanem inkább önmagunk megismeréséről, jellembeli korlátaink leküzdéséről szól. És véletlenül sem a túllihegett konfliktuskerülésről, melynek jegyében alighanem Darvasnak is beszólogatnának a senkiháziak, ha elővenné a hangszervizből ismert szókimondását...

(#74921) Pazolini válasza bta1 (#74920) üzenetére


Pazolini
senior tag

A gazda kérését is megsértve fontosabb neked, h tiéd legyen az utolsó szó. :(((

Mindenkinél pontosan azt érem el vele, amit érdemel :))

Azt ajánlom (gondolom és remélem, sokak nevében), hogy hagyj fel ezzel a penetráns önelégült provokációval! Ha emberileg nem vagy alkalmas fórumozni, inkább tartsd tőle távol magad!

[Bocs miindenkitől, h nem teszem OFF-ba!]

(#74922) dgyuri0123 válasza Kiskokó (#74916) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az előző kérdésedre válaszolva...csak közben volt 100 off... :)

A saját Triangle-em kb. 10 éves és kutya baja (lekopogom). Semmilyen nyomát nem érzem/észlelem az elhasználódásnak, sőt...
Viszont rutin híján nem biztos, hogy meg tudod állapítani, mennyire nyúltak bele, vagy sem. Bár még rutinnal rendelkezőt is be lehet csapni szerintem, ha nem ismeri konkrétan azt a bizonyos hangfaltípust.
Magyarán van rizikó, de nem elsősorban a doboz kora miatt. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#74923) Dorian válasza bta1 (#74920) üzenetére


Dorian
félisten

Tudjuk, hogy az Index-hifi fórumon ez a stílus dívik, beleolvasni is szörnyű, de hogy itt nem ez lesz a sztenderd az biztos.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74924) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Lenne egy erősítő amit megvennék.
PC-t kötnék rá vagy telefont mind kettőt közvetlen, és 2db Videoton 40w 8 ohm-hoz csatlakoztatnám.
Fent leírtak szerint működő képes? Vagy ez meg se szólal?
Amúgy egyszerű kerti partira lenne használva, hogy valami zörögjön.

[ Szerkesztve ]

(#74925) blattida válasza enterlaci (#74919) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ez nagyban függ a hangsugárzók és az állványok tömegétől és a talpuk szélességétől, így, ha kevésbé borulékonyt szeretnél, akkor annak minél alacsonyabbnak, nehezebbnek és szélesebbnek kell lennie.
A hangdobozt érdemes az állványra blu tack-el vagy valamilyen hasonló ragasztó anyaggal rögzíteni, így jóval nehezebben borítható le...

cooi111
Működőképes, csak totál fölösleges (és káros is lehet) egy ekkora kimenő teljesítményű erősítőre ilyen kis terhelhetőségű hangdobozt kötni.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74926) bta1 válasza Dorian (#74923) üzenetére


bta1
őstag

Kézlegyintéssel elintézni egy olyan fórumot, ahová nem akármilyen tapasztalattal bíró vén rókák, belföldön és külföldön elismerést szerzett gyártók, továbbá művészek is járnak... akik egytől egyig örömmel írogatnának értelmes dolgokat, ha lenne mit, és főleg, lenne kinek(!)... erre inkább nem mondok semmit. A régi "kemény magból" most is jópáran ott vannak, csak nem feltétlenül az egykori felhasználónevükön.

A fórumokat megfojtó probléma mindenütt jelen van. Lényege, hogy a meghatározó fogyasztórétegként öntudatra ébredt prolik az égvilágon mindenbe belepofáznak, mindenről véleményt formálnak, amihez nem értenek, és/vagy nem a kulturális szintjükön mozog. Legyen az szakpolitikai kérdés, a Magyar Uszító Szövetség kontra Hosszú perpatvar, avagy kulturális kérdések, mint a szerintük fórumokra való "helyes" stílus**, a nekik nem tetsző zenei műfajok agyatlan pocskondiázása... és szemmel láthatóan élvezik, hogy mindenütt társakra lelnek.

** Az avx Béla királya még azt is megmondta, mi az irányadó mérték: az ő vérnyomása. Csakhát, az ostobák vérnyomása bármitől felmehet, amit nem képesek értelmezni, befogadni. Még a könnyed szórakoztatás igényét meghaladó, erősen felkavaró kortárs művészi alkotásokról is. Félelmetes példákat látni azon a fórumon, a filmes topiktól elkezdve...

/Őszintén remélem, hogy képes leszel visszakapaszkodni erről a csúszós, egyre meredekebb lejtőről. Mert az aljáról nincs visszaút.../

[ Szerkesztve ]

(#74927) bta1 válasza #63761920 (#74924) üzenetére


bta1
őstag

Igazi partihoz az a VT dobozka kevés lesz, mint mackósajtban... erősítőkérdésben viszont nincs teljesen igaza az előttem szólónak. Egy ún. "gonosz törpét" túlhajtva komolyabb magassugárzókat is könnyedén ki lehet nyírni...

(#74928) Dorian válasza bta1 (#74926) üzenetére


Dorian
félisten

Azt a fórumot azért lehet kézlegyintéssel elintézni, mert - bárki beleolvashat - ott szinte semmi más nem megy, mint egymás minősíthetetlen stílusban történő anyázása. Innentől kezdve pont nem érdekel, h esetleg milyen nagy szaktekintélyek művelik ezt a gyomorforgató tevékenységet. Erre próbáltam célozni a korábbi hsz-omban.
/ Inkább vagyok emberségesen viselkedő "prolik" társaságában, mint valamilyen képzelt felsőbbrendűség-tudatú, lenéző-acsarkodó eltartott-kisujjúak közt /

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74929) blattida válasza Dorian (#74928) üzenetére


blattida
nagyúr

Erről most ez jut eszembe...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74930) blattida válasza Dorian (#74928) üzenetére


blattida
nagyúr

Más aspektusból meg ez...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74931) Sz.Péter válasza blattida (#74930) üzenetére


Sz.Péter
tag

Itt meg a rezonancia,de szigorúan csak haladóknak.

[ Szerkesztve ]

(#74932) enterlaci válasza blattida (#74925) üzenetére


enterlaci
senior tag

Szia, kösz!

Akkor nem életszerű, hogy a 25x25cm talpú 80cm magas állványt rajta 6kg-os 20x30x30-as dobozzal, olyan könnyen eldőlne. Nem rombolni akar a gyerek, csak parázok a véletlen, kicsit meghúzza maga felé, vagy megbillenti és eldől végkimeneteltől.
Az állvány felül is tüskés..

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#74933) blattida válasza enterlaci (#74932) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, a doboz viszont kérdéses a tüskék miatt, mert ha a gyerkőc véletlenül neki támaszkodik, akkor azért csúszhat, borulhat (saját tapasztalat is)...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74934) Dorian válasza blattida (#74933) üzenetére


Dorian
félisten

Sőt, gyerek se' kell hozzá, barátnő is nagyszerűen tudja művelni az ilyesmit.
Ezért lett az egyik GS20-am -pedig az álló- oldalán 10 centi hosszú karc...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74935) blattida válasza Dorian (#74934) üzenetére


blattida
nagyúr

Remélem, hogy megkérted, hogy a párjára is tegyen a szép karcból, hiszen úgy lenne igazán esztétikus és szimmetrikus... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74936) bta1 válasza Dorian (#74928) üzenetére


bta1
őstag

Igen, bárki beleolvashat... és ha van hozzá "szeme", láthatja az egyetlen különbséget. Az avx-en nem mernek visszaszólni nekik, mert akkor Bélának felmegy a vérnyomása, aztán lesz mindenkinek nemulass. Az íratlan játékszabályokat betartó, cizelláltnak tűnő stílusban kötekedő trollok ott nyeregben érezhetik magukat, és azt kell mondjam, ügyesen kitanulták, hol húzódnak a határok. Kétségtelen előny, hogy így nem szabadulnak el az indulatok, de a hobbistákat érő erkölcsi hátrány sokkal súlyosabb szokott lenni. Konkrét példát is mondjak, benne a nekem emailben köszönetet mondó hobbitárs véleményével az "egész bagázsról"? Érdekli szerinted a félreértelmezésed, miután a saját bőrén tapasztalta meg, ki foglalkozott normális ember módjáta a problémájával, és mit műveltek a hozzád hasonló felületes szemlélőnek talán még humorosnak is tűnő (ott már akkor túlmyomó többséget alkotó) "modorosék"?

(#74937) blattida válasza Dorian (#74934) üzenetére


blattida
nagyúr

Vagy, cserébe, neked csúszott meg véletlenül egy zománc festékes/higítós ecset a kezedben a kedvenc rucija mellett... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74938) Kiskokó válasza dgyuri0123 (#74922) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szia!

Köszönöm a válaszod. Kicsit meg is nyugtattál és nem is.Bár logikusan belegondolva max a gumi tud elöregedni.
De egy komolyabb hangfalon nem tudom, mennyire lehet látni a szerelés nyomait. :S De elvileg nem volt hozzányúlva.

Halkan jegyzem meg ez egy Elac FS 207.2
Egyenlőre nem sikerült megállapodnunk az amúgy szimpatikus eladóval. 160Ezer-re tartja nekem 150e a plafon, de amúgy se érne meg többet számomra.
Nem tudom ez az úr AVX-en vagy máshol jelen van e. Jófogás által találtam meg a kontaktját, úgy látom ezzel foglalkozik... használt hangfalakat csereberélget. Mondta, hogy talán megy külföldre is és néz ott is valamit nekem vagy magának és akkor lehet 150-be megegyezünk az ELAC-ra.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74939) Dorian válasza blattida (#74935) üzenetére


Dorian
félisten

Hirtelen az jutott eszembe, hogy máshová teszek karcot, de inkább vettem pár nagy levegőt.

Ő bölcsész. Úgyhogy ha valóban szimmetrikus karcot akarnék, azt nekem, mérnöknek kellene megtennem, viszont inkább fogtam egy fekete alkoholos filcet és befestettem a karcot. Így ha direkt nem nézem, nem látszik :D

Szóval mivel ő nem mérnök, a valószínűség-számítással sincs tisztában, így meghallgathattam, hogy a laptopomból csepegő víz is teljesen véletlen, pont aznap. ;]
De mivel ő bölcsész, mégis simán esélyes, hogy véletlenül történt :))

(#74936) bta1:
Én a Bélával már többször rúgtam össze a port keményen (igazából nem is értem miért nem rúgott még ki onnan), úgyh tisztában vagyok vele mi megy ott, nem tartom követendőnek egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74940) blattida válasza Dorian (#74939) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, a takarítás, növény itatás és a bölcsészet rengeteg véletlen eseményt tud okozni... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#74941) dgyuri0123 válasza Kiskokó (#74938) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Jófogáson' kellő alapossággal kellene körülnézned, mert elég sok "lomis" cucc kapható és kókler is akad. Főként akkor gázosabb, ha ilyen "adok-veszek" emberkétől származik a dolog, mert ő aztán semmit nem tud az előéletéről, maximum annyit, hogy "most szól". Használt dolgoknál (szerintem) pozitív előjel, ha megvannak a papírjai és nem 1 hete használja a jelenlegi tulaja. Ha első gazdás, az még jobb, de persze nem feltétel. Van még párféle szempont, amit figyelembe veszek, de ez én vagyok. Nem kell úgy gondolkodnod, mint én teszem, mert én eleve gyanakvó vagyok...

"csak a zene van"

(#74942) enterlaci válasza blattida (#74933) üzenetére


enterlaci
senior tag

Ellenőriztem és van itt a fiókomban még blutack, szóval feladatot adok neki. Pár napon belül összeáll a szett, majd próbálom először magam feldönteni. :D
Egyébként örülök a válaszoknak, mert életszerűek. Dorian a sztorid király volt! :)

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#74943) bta1 válasza enterlaci (#74942) üzenetére


bta1
őstag

Hát még az mekkora humor lehetett, amikor végül a csaj B. hifire összekuporgatott pénzéből vetette meg magának - nem, nem a tönkretett ruhát, hanem annál egy "kicsit" divatosabbat, drágábbat... :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74944) Dorian válasza bta1 (#74943) üzenetére


Dorian
félisten

Ha már ma a nő és hifi a téma: Nemrég váltottam laptopos forrásról normálisabbra, próbálgatom a szeretett zenéket, erre: - Ez tényleg sokkal jobban szól, adjak bele pénzt? Azt hittem rosszul hallok :DDD

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74945) Ribi válasza Dorian (#74944) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem akarok rossz indulatú lenni, de nem csinált valami rosszat amit ezzel akar jóvá tenni ? ;]

(#74946) Kiskokó válasza dgyuri0123 (#74941) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze!! Én amúgy is ritkán vásárolok használt termékeket. Jófogásról meg még sose vásároltam... az a hely nagyon durván gáz... szegény Vatera meg kezd bedőlni miatta...

Egy olcsó ideiglenes hangfalat akartam tőle venni, de az elkelt, aztán emailben elkezdtünk beszélgetni.
Meg van a neve a pontos címe - telefonszáma.
Szereti a hifizést most is több cucca van neki, cserélgeti stb. Meg amiben lát bizniszt azokat megveszi vagy cseréli.
Ez az ELAC pl. 1 éve van nála és nem is árulja sehol, ő maga használja 5.1 be kötve valami Canton-al nem tudom pontosan. Aztán szóba jött, hogy ha talál magának valami újat akkor az ELAC-tól megválna.

egy szónak is száz a vége. én is nagyon körültekintő és bizalmatlan vagyok!

A Jófogás maga meg No komment! Az ember meg rá van kényszerítve azt használni, mert máshol nem keresnek a népek csak ott (nem hangfal, hanem bármi más)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74947) dgyuri0123 válasza Kiskokó (#74946) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ez egy (új áron) fél millás Elac, tehát az ára rendben lenne, (szerintem) így csak az állapotára kell figyelned.
Bár hangra nekem nem annyira tetszik, viszont azt úgyis te döntöd el milyen hangra van szükséged.

"csak a zene van"

(#74948) Kiskokó válasza dgyuri0123 (#74947) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudom persze az árával annyira nincs is bajom. Nem akarja eladni egyelőre ráadásul Szegeden van... miért is lenne közel,hogy elmenjek Vincent-el :D

(báár 2003 környékén az 1400 ejuró azé nem volt csak 350-400ezer ft körül de ez részletkérdés persze :) )

Nem sok időm van elmenni hallgatózni, aztán nemsokára kezdődik az építkezés is ... a Hifi téma lesz nemsokára az utolsó utáni amire marad időm és pénzem! :(
Nálad faja a Vincent ? Milyen hangfalat raktál mellé?

Köszi a segítséget!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74949) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Itt van ez az erősítő amire lenne lehetőségem,
és ez a hangfal pár jó lenne hozzá?

(#74950) Dorian válasza Kiskokó (#74948) üzenetére


Dorian
félisten

Szép hely Szeged, jön a jó idő, és a halászléhez is értenek. Össze kell kötni egy kirándulással, meg ne rozsdálljon a zaudi ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.