Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43734) AMDFan válasza contaxg (#43732) üzenetére


AMDFan
addikt

Meg kell különböztetni azt, hogy valaki arra megy-e rá, hogy szeresse a rendszerének a hangját, és ha valaki arra megy rá, hogy semleges legyen a rendszerének a hangja. Ez két különböző dolog. Attól hogy én szeretek egy zenekart akiknek ocsmány felvételei vannak, nem az lesz a jó rendszer ami úgy színez, hogy nekem tetszen annak a zenének a megszólalása. Az én véleményem szerint a zene az adott, és a lehallgató berendezésünknek az a szerepe, hogy minél inkább eredeti valójában adja vissza azt ami a felvételen van. Nem dolga, hogy azt feljavítsa, megszépítse. Ez a hifi rendszerek többségének legnagyobb hibája. Ezért van az, hogy bizonyos készülékek/hangfalak/fülesek bizonyos zenén jobban teljesítenek mint másik stílusokon.

A végén ráadásul kiemeltem egy másik fontos dolgot. Sokan esnek abba a hatalmas hibába, hogy elfogadnak hozzá nem értőktől tanácsot, és a totálisan belépő szintű hangfalukhoz elkezdenek tizenezrekért kábeleket meg dacot meg digit kábeleket vásárolgatni és próbálják elhitetni magukkal, hogy mennyit változott a rendszer...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.