Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105951) itouchfan


itouchfan
senior tag

Voltam edzeni személyi edzővel. Jó volt, ez egy teljesen más dimenziója az edzesnek úgy érzem. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#105952) kolosanyi válasza itouchfan (#105951) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak ne valami seggarcot fogj ki, aki közli, hogy 4x10 melltoló gép és közben leül nyomkodni a telefonját, illetve néha odakiált, hogy "ezazjólcsinálod". :D

(#105953) Peti78 válasza kolosanyi (#105952) üzenetére


Peti78
őstag

Nálunk van ilyen példány, aki többet beszélget másokkal, minthogy foglalkozna azzal akivel kellene. A múltkor beállította vádlizni az ügyfelét, aki csinálta is tisztességgel, jó gyorsan, pattogósan. Az edzőbá meg elment a terem másik végébe csevegni. Egyébként jellemző módon sose szól rá egyik fizető vendégére sem, amikor az helytelenül végzi a gyakorlatot. Bennem is felmerült, hogy vennék pár órát, de ezeket látva, neki biztos nem adom a pénzemet.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105954) TeeJay válasza Peti78 (#105953) üzenetére


TeeJay
félisten

2hónapot vettünk párommal, edző csajhoz aki volt magyar bajnok
de aztán a 2. hónapban már főleg csak ült mellettem és nézett meg a telefonját is
nem pedig velünk edzett...
meg mivel 1órába bele kellett férnie mivel jött a következő vendégje így 1perc pihenőnk sem volt két sorozat között amit nem annyira díjaztam
szóval tényleg aki edzeni akar menjen el a Kiss Jenőhöz és fizesse meg mert a többi edző csak nézelődik melletted :U

lassan 1hónapja magunknak nyomjuk már az edzést, builder.hu-ról kinézett edzésterv alapján és állítom többet fejlődtem 1hónap alatt mint előtte az edzővel 2hónap alatt :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#105955) bigmasterg válasza TeeJay (#105954) üzenetére


bigmasterg
addikt

A rövid pihenő amúgy nem rossz intenzitásfokozó, csak nem biztos, hogy az edzéssel épp most ismerkedőkön kell alkalmazni.

(#105956) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyik szertornász ismerősöm:

A srác kicsi, vékonyak a csontjai, pehelysúlyú gyerek. Relatíve nagyon erős, abszolútértékben már nem (még Wood is lenyomja ;] ). Ennek ellenére az összes képén úgy néz ki, mint valami kibaszott adonisz. Élőben persze más a helyzet, főleg ha mellé áll egy olyan jeti, mint én. Ne vegyétek panaszkodásnak, mindenkinek mást dob a gép. Neki azt, hogy megehet 3 haverjával 50 sajtburgert edzés után és úgy néz ki (tényleg volt ilyen), de nem irigykedek rá. :)

(#105957) Zola007 válasza kolosanyi (#105932) üzenetére


Zola007
veterán

Mi a to'ko'm az a CR07?
Valami gombelem fajta, mint az CR2032 meg az LR626?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105958) Zola007 válasza kolosanyi (#105956) üzenetére


Zola007
veterán

Mi ebben a speckó?
Te is megehetsz 3 haveroddal 50 sajtburgert edzés után és úgy is nézel ki, de nem irigykedünk rád ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105959) -Mike- válasza Zola007 (#105957) üzenetére


-Mike-
addikt

CR7

(#105960) itouchfan válasza kolosanyi (#105952) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nagyon rendes volt, élő se vette a mobilját végig, sőt, ahogy néztem amikor elkezdte edzeni a vendégeit, letette a recepción a telefont. Végig figyelt, tartotta a könyökom hogy ha kellett meg ilyesmi, nekem nagyon tetszett az egész. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#105961) Dani82 válasza itouchfan (#105960) üzenetére


Dani82
senior tag

Én szóltam már az edzőmre, amikor elment beszélgetni vagy nyomkodja a mobilját, hogy ezt az alkalmat akkor nem fizetem ki jó? Ilyenkor gyorsan elkezdenek edzőként viselkedni...
Legalja "szakma"...

[ Szerkesztve ]

(#105962) Zola007 válasza Dani82 (#105961) üzenetére


Zola007
veterán

Én azt imádom mikor 3-4 embert edzenek egyszerre nálunk.
Múltkor volt a csúcs az egyiknél, akivel amúgy is blhéztam már vagy 2x a gépekért, 5 ember volt nála.
Egyszerre edzett két tizenéves kiscsajt, egy nőcit, meg 2 korombeli férfit. Azok is amúgy ilyen töketlenek, hogy nem szólnak rá, hogy figyelj b+, csak minden 5. percet számlázd akkor...

Mondom ez már lassan aerobik óra.

Van a teremben 13 személyi edző. Nem elírás, meg lehet nézni a Segner Fitnes honlapján. Szerintem alig van terem az országban, ahol ennyi van
Korábban csak 5-6 volt, de bezárt az Ozone Fitness, aztán onnan is átjött egy rakás.
Mindegyik edz 3 embert, ezért befoglalnak 3 gépet és rotálják őket.
Ez egy átlag hétköznap délután azt jelenti, hogy az összes gépen személyi edzés folyik, aki önállóan megy, egyszerűen nem tud haladni.
Utóbbi időbe rászoktak arra, hogy pl. invertált evezést csináltatnak a guggolókeretben vagy üres rúddal merevlábast.
Azt miért nem lehet keret nélkül?
Múltkor négyen álltunk a két keretre várva, 3 srác guggolni akart, én meg rack pullt, közben meg gyönyörködhettünk az invertált evezésben.
Mi beszélni fogunk a főnökkel, mert ez így nem állapot hogy délután 3 és 8 között gyakorlatilag az egész terem egy kibaszott nagy személyi edzés.
Ha meg nem csinál semmit, akkor megyünk máshova, mert nekem a tököm tele van azzal, hogy azért várok a fekpadra, mert a csaj a rúdba kapaszkodva lábemeléseket csinál vagy nem tudunk felhúzni, mert az erőkeretben bicepszezteti a 2 pádávánját.
Pofátlan is némelyik

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105963) goodboy007 válasza Zola007 (#105962) üzenetére


goodboy007
senior tag

Na, a Smith-keretet nálunk is dívik mindenféle, nem guggoláshoz vagy evezéshez használatos célra igénybe venni.
Kedvencem, amikor ott deadlift-eznek, de szabad súllyal, ergo még azt se lehetne ráfogni, hogy a sínes rendszer miatt foglalnák be :(((.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#105964) Zola007 válasza goodboy007 (#105963) üzenetére


Zola007
veterán

Ki beszélt itt Smith-keretről?
Az lehet az övék, az nem érdekel.

Erőkeret / guggolókeret alatt ez értem:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105965) CptAdamica válasza Zola007 (#105962) üzenetére


CptAdamica
veterán

New York fitness-ben is van egy személyi edző, akinél egyszerre 4-5 vendég van, persze mindegyikhez odamegy néha, általában nyomkodja a telefonját, vagy mással beszél, vagy eltűnik kis időre. Nem bírom felfogni, hogy milyen hozzáállás ez. Az a vicces, hogy van nála olyan, hogy wellness csomag, cirka 8 ezerért / alkalom és van a havi 20 ezerért, amihez az van írva, hogy a táblázatban megjelölt órákon bármikor jöhetsz. :DDD

Nálam egy személyi edző ott kezdődik, hogy legalább egy testnevelési egyetemet elvégzett, nem egy 4 hetes okj-s baromságot, ahol átbukdácsolt. :(((

Megyen!

(#105966) kolosanyi válasza Zola007 (#105957) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem olvasod eleget ezt a topicot. ;]

(#105958) Zola007
Azt én pont lekakkantom. El akarok jutni odáig, hogy elinduljak kisebb hazai erőemelő versenyeken. Hosszú még az út odáig, de biztos vagyok benne, hogy menni fog. Nyilván ez itt senkit se érdekel, mert mindenki a strandra gyúr. ;]

(#105960) itouchfan
Akkor sikerült normális edzőhöz menni. Becsüld meg, mert ritka az ilyen. :)

(#105961) Dani82
Nem a szakmával van a baj, hanem a sok kóklerrel, aki életében nem sportolt semmit, de hirtelen indíttatásból elvégzett egy fél éves hétvégi edző tanfolyamot és ennek megfelelő tudással, tapasztalattal kezeli az ügyfeleit.

(#105962) Zola007
Ez a fekpados, picsa égnekállós lábemelés nálunk is divat a csajok körében. Nem értem mire jó ez, ott egy rakás gép hasra, ott vannak a haspadok, a húzódzkodó-tolódzkodó állványok, illetve a talaj meg a polifoam is. Szerencsére nem kellett még várnom rájuk. Viszont a keret mellől küldtem már el az egyik edzőt, meg három tini csajt. A marhája beállította 3-4 kilós kézikkel bicepszezni a csajokat a kerethez, én meg épp guggoltam volna. Eleve semmi értelme olyan kis súllyal csinálni, hogy fél órán keresztül, unott képpel szenvedjék végig az ügyfelek, de azt mondta a lányoknak, hogy most tonizálnak. Akármit is jelentsen ez.

[ Szerkesztve ]

(#105967) Lajkó válasza Peti78 (#105953) üzenetére


Lajkó
őstag

Nálatok szvsz csak ilyen van! :K
Ebből a szempontból mondjuk kellemesen csalódtam a Cutlerben..
Ott akad vagy 3-4 edző arc, aki teljesen motiváló (tud lenni ha akar)!

(#105968) Ijk válasza kolosanyi (#105966) üzenetére


Ijk
nagyúr

A 4 kiló pont jó lenne lányoknak bicepszezni, ha rendesen csinálnák.
A teremben edzők 99%-a nem bicepszezik hanem karhajlítást végez. Lányok kis súllyal lóbálják a karjukat, a férfiak meg nagy súlyt húzzák még a seggükkel is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105969) kolosanyi válasza Ijk (#105968) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor sem illik másokat zavarva dolgozni, ha meg lehet oldani máshogy is. Én se pakolom ki a rudat meg a tárcsákat egy halomba a kézik állványai elé csak azért, mert ott is csinálhatom.

(#105970) TeeJay


TeeJay
félisten

Ne aggódjatok a Fitness5 is ilyen. Talán 2 edző van aki ér valamit a többi vigyorog meg cseveg az ügyféllel és telefont nyomkodja! Ha újra kezdhetném csak annyira fizetnék be hogy mutassa meg helyesen az összes gyakorlatot aztán viszlát és magamnak csinálom onnantól. Nem véletlen hogy mióta nincs edzőnk sokkal jobban fejlődök és edzések után érezzük is hogy csináltunk valamit

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#105971) userxy válasza kolosanyi (#105966) üzenetére


userxy
őstag

Elakarsz indulni kisebb hazai erőemelő versenyen a te súly csoportodba ? :D
Naturálként ? :D

Végülis valakinek utolsónak is kell lenni :D De hamar elfog menni a kedved tőle :R

ui.:
Nem téged nézlek le, csak ez a realitás :)

Tudod hogy a szívem csücske vagy :DDD

(#105972) kolosanyi

Szólj ha van megbízható forrásod ;] Még nem késő a strandformához elkezdeni koxolni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105972) kolosanyi válasza userxy (#105971) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ki mondta, hogy naturálban? ;]

(#105973) Lajkó válasza kolosanyi (#105969) üzenetére


Lajkó
őstag

Mondtam tök óvatosan edzőbának, hogy lehet útba lesz kicsit tárogatásnál! Úgy nézett mint aki vette a lapot!
Arrébb állt, de később meg vissza! Én karonb.sztam a vassal! Ennyi!
Nem vagyok nagy darab, de tudom amekkora akkorát esik! ;) ;]

(#105974) Peti78 válasza Lajkó (#105967) üzenetére


Peti78
őstag

Nem csak ilyen van. Mivel sem nálunk, sem a cutlerban nem töltöttél el túl sok időt, így nincs rálátásod ezekre a dolgokra. :N

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105975) Lajkó válasza Peti78 (#105974) üzenetére


Lajkó
őstag

Az én véleményem más, de azért köszönöm a lekezelő reakciód. Bár bizonyosan csak építő jelleggel próbáltál hatni rám ismét! :K

(#105976) Peti78 válasza Lajkó (#105975) üzenetére


Peti78
őstag

Az, hogy nincs rálátásod, az nem lekezelő, hanem tény. Amint láttad, a Cutler-ben lévő edzőkkel kapcsolatban nem fogalmaztam meg véleményt, mindössze jeleztem, hogy nálunk sem "csak" ilyenek vannak. Ez is csak egy tény. :K

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105977) Shingen válasza kolosanyi (#105956) üzenetére


Shingen
addikt

Szeretnék így kinézni egyszer! :D

jah most olvasom tovább, akkor jó a fotósa.
Mi is lehetünk akkor kurvára izmosak. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#105978) Alpachino válasza Shingen (#105977) üzenetére


Alpachino
veterán

"Szeretnék így kinézni egyszer!"

jaaa...már azt hittem első olvasatra, hogy kolosanyi testére érted :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#105979) Shingen válasza Alpachino (#105978) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#105980) kolosanyi válasza Alpachino (#105978) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondod ezt a 90 kilós "tömegelős" formáddal. ;]

(#105981) Ijk válasza Shingen (#105977) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem fogsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105982) Shingen válasza Ijk (#105981) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

Nem dobsz be egy képet a mostani formádról? :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#105983) Ijk válasza Shingen (#105982) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105984) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-tricepsz volt, adta.

Utána fahéjas brownieval visszatölteni még inkább atta. ;]

(#105985) Alpachino válasza kolosanyi (#105980) üzenetére


Alpachino
veterán

Én 90kg-osan is jó formában vagyok ;] :K póló alá meg pláne :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#105986) Zola007


Zola007
veterán

felhúzás, majd kolodiet
Bisztróban grillcsirke rizzsel, sültkrumplival, kólával, de szigorúan Pepsi Light, 'mer azért van tartásom!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105987) kolosanyi válasza Alpachino (#105985) üzenetére


kolosanyi
veterán

Képet! ;]

________________________

Kollégámmal edzettem, atta. Guggolás 90-105-120-135-150x5 (high bar), hip thrust 80x10x3, fekvenyomás 70-80-95-105-115x5, evezés 60-75-80-90-100x5. Első edzés a madcow terv szerint, még nem durva az intenzitás, egyedül evezésnél éreztem, hogy nehéz volt a vége. Azért durrantam, meg a végére elfáradtam. A hip thrust eléggé adja seggre.

(#105988) Alpachino válasza kolosanyi (#105987) üzenetére


Alpachino
veterán

Csinálok egyet..... jó fényviszonyok mellett, majd meglátod, hogy még szálkás is leszek... ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#105989) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Sült kolbász volt vacsira,atta

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105990) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tofu

[ Szerkesztve ]

(#105991) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Itt meg ez volt :D[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105992) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#105993) Woodslave válasza kolosanyi (#105992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Valszeg itt sokat mond ez a név. Meg pontosabb lett volna hogy egyszer felemelt egy súlyzót... Mondanám hogy ez látszik is rajta hogy nem súlyzózik de a videók xarok ebből a szempontból meg relatív erő jó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105994) troller válasza Woodslave (#105993) üzenetére


troller
senior tag

Annyi tetkótól jön az erő rendesen vagy a szakálltól. Sanyi, előtted a lehetőség a fejlődésre. :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#105995) kolosanyi válasza Woodslave (#105993) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jogos, hogy nem mond sokat a név.

Aki nem tudná, egy 70 kilós calisthenicses arc (akit én speciel nem nagyon kedvelek, mert nem igazán komoly erőgyakorlatokat csinál, de cserébe agyon marketingeli magát), aki egész eddig a súlyzós edzés hiábavalóságáról beszélt. Jók a saját testsúlyos gyakorlatok, én is nagyon szeretem őket, de a faszi egész edzésfilozófiája arra épült, hogy "who needs barbells, when you have pistols?" Na most ezek után finoman szólva is érdekes, hogy deadliftezik.

(#105994) troller
Miért akarod, hogy visszafejlődjek 200-ról 140-re? ;]

[ Szerkesztve ]

(#105996) troller válasza kolosanyi (#105995) üzenetére


troller
senior tag

Rosszul számolsz, ha szakállad meg tetkód lenne, akkor te is kétszeres badivéjt felhúzást tudnál, ami neked 250kg. Kicsit nyomod a diétát még oszt seperc alatt meglesz a 300 is. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#105997) kolosanyi válasza troller (#105996) üzenetére


kolosanyi
veterán

Witmann Zsoltiék szerint jelenleg jó technikával 230 körül lehet bennem. Egyelőre most nem maxolok egy ideig, 5 ismétlésnél maradok. Inkább a technikára helyezem a hangsúlyt, aztán mondjuk 8 hét múlva megnézem mi változott. Szerintem a 250 simán meglesz idén.

(#105998) Woodslave válasza kolosanyi (#105995) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A szöveg szerint csak odaállt és felhúzta. 2 éve nem nyúlt súlyzóhoz. Én elhiszem hogy csoda dolgokat tud de fizikuma a videó alapján nulla. Bár láttam faxa képeket róla is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105999) kolosanyi válasza Woodslave (#105998) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ezt mondom én is. Egyébként nem tud csoda dolgokat, egy épkézláb zászlót nem láttam tőle, konkrétan az enyém szebb, pedig nem vagyok egy tornász alkat. Viszont telefossa a közösségi médiát a videóival, jól el tudja adni magát. És láthatólag jól megél ebből, szóval valamit mégiscsak tud.

(#106000) Alpachino válasza kolosanyi (#105999) üzenetére


Alpachino
veterán

Ennyi erővel, pl. majd ha Győzike is csinál egy 150-es felhúzást, minden média be fog számolni erről, ebben biztos lehetsz :K a te 200-adról biztosan nem fognak :N Ennyit erről...

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.