Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8095) tomcica válasza raggg (#8094) üzenetére


tomcica
Topikgazda

BEAST MODE ON :D

monster ;]

en terepen meg se probaltam,nem latom ertelmet,palyan/aszfalton viszont tokeletes (oda is lett tervezve,ez ROAD shoe) te hogyan futsz benne? ugy ertem a labad elso felen,kozeplab v. sarok,mert ebben nem tudom elkepzelni hogyan tudja valaki a sarkat odacsapni,olyan mintha mezitlab lennel..

amugy meglepo de magasabb a sarka mint a 3.0 free-nek,vagy a skechersnek/kinvaranak amitol ilyen talajkozelinek erzodik az hogy a kozephid teljesen lent van a talajon,ez azt az erzest adja,mintha 0-2mm-es cipo lenne

olyan mint a Saucony A5 v. a hasonlo 5/10K palyacipok :K viszont tobb benne a csillapitas es tartosabbnak tunik a talpa es a felso boritasa

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.