Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46569) tomcica válasza Corpuscle (#46567) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szamolgattak a csapatban is, felig lo fejjel, h csak 5:30-as iram ment 34km-en nehany lanynak... mondom nekik varjaaa' itt siman 15mp-t megevett a talaj, abbol az irambol lehet 20at is. :K
Koszi-koszi mindenkinek.
Tegnap 7km-vel atmozgattam, laza oreglanyos cammogas fuvesen. Ma megkezdtem az uj alapozo ciklust, 3het bevezeto megy, utana novembertol fullos terheles.
Cipoket mar elo is keszitettem, van egy Pega 36 Shield, saucony ride iso, saucony Fastwich 9,pega 35 meg regrol (ez lehet elverzik a 3het bevezetoben heti 160km korul lesz az atmenet). Nezegetem a Pega 37et,csak meg draganak tartom. NB Propel, rebel, 1080 v10 barmikor johetne, csak talaljak jo aron. Pega trail 2 v/es Terra Kiger szinten.
Ja van egy jo kis Salomon Ride 2,meg bejaratos, csak nehanyszor setaltam benne, gyanus h telen kelleni fog az is.
Ruhat az nem veszek, teszi a dolgat a sok decathlonos cucc, kicsit vihartvertek mar, de edzesre jo az :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.