Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43956) Hi!King válasza joergie (#43955) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem a legnagyobb bajom, hogy nagyon reklám szaga van a cikknek, ezt az oldalt ugyanis rendszeresen látom az index címlapon fizetett tartalomként. Szóval ha a szerző rosszat gondolt volna a cipőről, azt sem írta volna meg. Ettől még lehet jó a cipő.

Egyébként kíváncsiságból átfutottam a cikket. Nos, én is úgy jártam, mint a szerző, a legnagyobb dögmelegben futottam virtuális vivicittát (30 fok, napsütésben, árnyék arra alig akad), így 7,5 percet rontottam a 2 héttel ezelőtti virtuális versenyhez képest (1:30:31 -> 1:38:02), úgy hogy most az előzővel szemben teljesen készen voltam utána. Mondjuk a végtagjaim nem, mert múltkor izomlázam volt, most viszont nem az volt a szűk keresztmetszet, így másnap jobban voltam, mint akkor (és elmentünk bringázni, ahol jó nagyot áztunk... lehet hogy fordítva kellett volna, esőben futni, melegben bicajozni...).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.