Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2407) tomcica válasza gooool (#2406) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod gyulladasgatlas kell neked,ha okvetlen hazilag akarod akkor kamillatea az lehuzza...de en ilyenkor ha tenyleg gyulladt akkor 1-2 aspirint be szoktam dobni,nem tul ero s(nem antibiotikum v ilyenek) es mivel egyaltalan nem hasznalok gyogyszert igy eleg erosen hat is es lehuzza...de rad van bizva...

=======
ma ideert a vihar,de kimentem a palyara,levetettem a felsot es a futogatyat,letettem a teraszra szaraz maradjon,az adidas climacool es egy sima kis furdogatya volt egesz edzes alatt rajtam...rovidebb edzes volt 15km...ugye mar elesito kezdodott...benne: rovid bemelegito...par porgetos...600m 95% 1:39 (kis eso + kis szel,de jo lett konnyen kezdtem 34s elso 200m..aztan belenditettem 32..33 es jol ereztem magam) ...hosszu lemozgato futas,benne 3x 50db-os valtott labu szokdeles...ismet konnyu atmozgato futas...majd 5x 200m (piheno 200m lassu futassal) ezt progresszivre kellett...32..31..30..29..28 ez volt a terv,de sehogy nem tudtam megcsinalni..elonditottam lazan es 30...30 lett az elso ketto,aztan egy 29..majd 2x 28-al fejeztem,a vegen nem tudtam egy tizedet se faragni szoval 100% volt az utolso,faradt savas labra,jol ereztem magam,jol is ment...ezutan hosszu kifutas...a vegefele elallt az eso,a felhok alol elobukkant a napocska..jo volt...a szel is lecsendesedett...feloltoztem es hazakocogtam...ennyit a viharrol :D
------
apropo Adidas Climacool Ride Fresh..jol szerepelt,ugye mivel beengedi a vizet igy most jol jott mert atfolyt minden rajta..kozepesen tapadt (Saucony Shadow Genesistol jobban,de azert messze nem annyira mint egy szoges palyacipo) turheto..erre a munkara esoben tokeletes volt :D

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.