Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12035) Alg


Alg
veterán

Szintén Kaposvár:

Toltuk neki :K

Első 10k meglepően jól sikerült, óra szerint 51:30, eredménylista szerint 50:13 lett - a novemberi 1:47-es futásomon kerek 50:00 volt, de itt volt közben két domb, meg hó :Y
15k már 1:20 környéke, már a lejtőket nem tudtam úgy megfutni; valahol itt toltam be a féltávos frissítőnél kapott gélt.
16-17k körül az utolsó domb után kezdte húzni a görcs a vádlimat. óvatosabbra vettem, frissítőpont után rendbe jött.
Utolsó 2k-n az a szembeszél nagyon nem hiányzott, meg a vasúti felüljáró sem :D

Vége óra szerint 1:54:52, eredménylista szerint 1:54:38, összesítésben 129/554, korosztályban 22/47
HR AVG: 164, az utolsó kivételével minden emelkedőt végig futottam.

Az időjárási viszonyokat és a pályát tekintve nagyon elégedett vagyok, nem nagyon hagytam benne semmit (talán az utolsó dombon tudtam volna jobban haladni fel és le is, ha tudok előzni), az utolsó 2k már nagyon nehezen akart elfogyni, és nem esett jól hazasétálni sem a metrótól :B

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.