Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) tomcica


tomcica
Topikgazda

az az adidas ugy nevetseges ahogy van :P ha hasonlot akarsz latni keress ra az uj AMPLA-ra

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11102) bandus válasza Alg (#11100) üzenetére


bandus
veterán

én is azon gondolkodom, hogy teszek egy próbát, ki tudja. kockázat meg nincs, a paypal úgyis visszafizeti, ha kamu a cucc.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11103) kolosanyi válasza Alg (#11100) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mennyire hamisítják a Polar órákat? :D

(#11104) kolosanyi válasza kolosanyi (#11103) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy vagy hamisított és valami MTK menüs csoda fog farkasszemet nézni az újdonsült tulajjal, vagy lopott. Viszont akkor nem értem, hogy miért nem kapcsolták még le őket.

(#11105) Alg válasza kolosanyi (#11104) üzenetére


Alg
veterán

Ráguglizva a polar m400 fake kifejezésre nem nagyon van értékelhető találat, egyébként szerintem is valószínű hamis. De nem lottózok, kell valami kis szerencsejáték :D

Ha úgy nézzük egy jól sikerült görbe estén több elmegy, vagy egy retúr vonatjegyem haza is majdnem 5000. (pedig csak 120km). Ha már a H7 eredeti akkor is megéri, ha az sem akkor kiderült hogy hamisítják és beviszem a Polarhoz összehasonlítani, hogy utána más is felismerje. Aztán meg mehet a dispute.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11106) Crytek


Crytek
veterán

Tudna valaki valami olyan futócipőt ajánlani ,aminél ezek mind vagy csak részben érvényesülnek?

- Meleg legyen (szóval télen se fagyjon le az ember lába benne) de nyáron is lehessen használni
- "Vízálló" legyen
- Földes, aszfaltos , kavicsos (mindenhol) használható legyen

A másik kérdésem órával kapcsolatos.Tudnátok olyan futó órákat mondani amiben van beépített GPS és az adidas mycoach-al együtt tud működni?

Next PC Upgrade: 2022

(#11107) concret_hp válasza Alg (#11100) üzenetére


concret_hp
addikt

ha látsz még ilyeneket, toljad :D :R

a hónapban több km-t úsztam, mint futottam eddig az lol? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11108) Polacheck válasza Alg (#11105) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vagy elírták az árát, vagy scam. Egy próbát mindenesetre megér, én is megrendeltem. :)

less qq more pewpew!

(#11109) imyourfriend válasza Alg (#11105) üzenetére


imyourfriend
őstag

Egy próbát mindenképpen megér, szerintem már a bluetooth pulzusmérőért is, ha az óra nem működik akkor hozzácsatlakoztatod a telefonhoz és van 6k-ért egy pulzusmérőd. A polar pulzusmérőket 15k környékén szokták árulni, ráadásul azok csak órához jók tudtommal. Legalábbis nekem a cs500 vezeték nélküli kerékpárórához jó csak, telefonhoz nem. Elnézést az offért a többiektől. :B

(#11110) kolosanyi válasza Alg (#11105) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyon mozgatja a fantáziám. Nem hiszem, hogy eredeti, normál M400-at adnának tényleg, de ott a hang, ami azt mondja, hogy mi van, ha mégis? :D Nem akarom feleslegesen elszórni a pénzem, de nagyon a határán vagyok, hogy megrendeljem... :))

Nem tudjátok, hogyan lehet kivédeni, ha scam? Paypalhoz hozzá van rendelve a bankkártyám, gondolom az nem tuti.

[ Szerkesztve ]

(#11111) bandus válasza Polacheck (#11108) üzenetére


bandus
veterán

vettem egyet én is, kockázat nincs, szóval csak jól járhatunk :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11112) kolosanyi válasza bandus (#11111) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is megrendeltem. Nem hagyott nyugodni. :DDD

(#11113) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ugyanennek az eladónak van Sony SmartWatch 2 is töredék áron ([link]), szóval biztos, hogy nem csak elírta az árat.
Nekem gyanús a dolog. Lehet életem üzletét hagyom ki, de nekem ez most kimarad :)

[ Szerkesztve ]

(#11114) bandus válasza Cathfaern (#11113) üzenetére


bandus
veterán

ha hamis/használhatatlan a termék visszakapod az árát, nincs vesztenivalód :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11115) kolosanyi válasza bandus (#11114) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de ennek mi a jogi vonzata? Mert azért az eladót is védi valami biztosan, tehát nem lehet csak úgy visszatéríttetni az árát. Nem ismerem a pontos menetét ennek, még csak pár alkalommal vettem íbéjről cuccokat.

(#11116) concret_hp válasza kolosanyi (#11115) üzenetére


concret_hp
addikt

figy én úgy vagyok vele, 98.7% pozitív feedback az árui alapján a csávó úgy nyomja, hogy van pár féle cuccból nagyon sok darabja. az összes ilyesmit kínában gyártják csávónak kínai neve van. ha hamisak lennének a cuccok nem jönne össza 98% pozitív. ha meg azt csinálta, hogy eladogatott 1 dolcsis szarokból 150db-t aztán átváltott ezekre és jól lehúz, hát akkor rábasztunk :DDD de akkor meg ott a refund.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11117) bandus válasza concret_hp (#11116) üzenetére


bandus
veterán

pontosan :K

kíváncsi leszek kinek ér ide először, és valóban eredeti termék lesz-e :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11118) Cathfaern válasza concret_hp (#11116) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nézd meg miket árult korábban, feedback-eknél látni: [link]. Hogy idézzelek "1 dolcsis szarokból 150db-t". Ettől függetlenül ha átverés, és tömegesen jelentik, akkor ebay is meg paypal is kérdés nélkül vissza fogja majd téríteni. Akkor lehetne máshogy, hogy ha utal a hirdetésben arra, hogy nem eredeti, de ilyet nem találtam benne. Persze ha megrendeli ~1000 ember, és annak csak az 1%-a nem kér visszatérítést (több nem fog), már akkor is nyert az üzleten.

(#11119) bandus válasza Cathfaern (#11118) üzenetére


bandus
veterán

mivel totál olyan termékei vannak, amiknek semmi közül egymáshoz, ezért szerintem valami olyasmi lehet, hogy sikerült kihoznia a gyárból ezen cuccokból. kb. na majd meglátjuk, kíváncsi vagyok tényleg :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11120) Alg


Alg
veterán

Huhh nem akartam ekkora lavinát indítani, én tényleg csak kíváncsiságból rendeltem... mivel kb. 95% hogy fake - jött is egy mail hogyaszondja

We're writing to let you know that we've removed an item you recently won:
Polar M400 GPS Activity Tracker Sports Watch with Heart Rate Monitor Strap Black

Since you've already paid for the item, you don't need to do anything else. If your item hasn't arrived yet, it should arrive soon. If it doesn't, then you'll want to open a case in our Resolution Center. You can learn how to do this, plus find timelines for opening cases, at:
http://pages.ebay.com/help/buy/item-not-received.html

We wish you all the best on eBay and hope your future experiences are pleasant and successful. If you have questions, please click "Customer Support" at the top of most eBay pages.

If you have already filed an eBay Money Back Guarantee case for this item, the case has been decided in your favor and your payment has been refunded.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11121) Polacheck válasza Alg (#11120) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ki is rakták a sellert is, innentől biztos, hogy scam volt, úgyhogy 1-2 hét múlva jöhet a dispute.

less qq more pewpew!

(#11122) kolosanyi válasza Alg (#11120) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jaja, nekem is megjött a levél.

(#11123) concret_hp válasza Polacheck (#11121) üzenetére


concret_hp
addikt

én most megnyitottam :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11124) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Azért poén lett volna M400-at venni 6 ezerért. :D

(#11125) Polacheck válasza concret_hp (#11123) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

és mire hivatkoztál? mi a levél?

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#11126) concret_hp válasza Polacheck (#11125) üzenetére


concret_hp
addikt

eltűnt ebayről, ennyi

minél előbb legyen megnyitva a ticket sztem

egy 2x conversion feet bukni se olyan jó, de bekaphassa...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11127) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyébként hogy működik ez a pénz visszatéríttetés? Ha rányomok a "resolve problem"-re, akkor 4 menüpontot dob ki. Gondolom kiválasztom a "I didn't receive my item" feliratot és mi fog történni?

(#11128) tomcica


tomcica
Topikgazda

szoval futott egy ures kort a forumos csapat :F egy probat megert,eleg lett volna,ha csak egy ember probalkozik meg vele eloszor

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11129) bandus válasza tomcica (#11128) üzenetére


bandus
veterán

persze, csak kb egy hónap mire ideér a cucc és ha véletlenül eredeti, akkor már biztosan elfogy, mire ez kiderül :) ennyi kockázatot nekem megért, azt a pár száz ft bukót meg kibírom szerintem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11130) tomcica válasza bandus (#11129) üzenetére


tomcica
Topikgazda

30euroert eredeti? ugyan mar...ha en bent seftelek a kinai cegben es latom h 200dollar az eladasi ara egy ilyennek,kihozok mondjuk 30db-ot "gyari aron" a muszakvezetot lezsirozva akkor meg ha sietek is az eladassal,akkor is megkerek 100-120at erte,lejjebb nem adom mert nem eri meg a kockazatot.

Mondjuk azt a reszt megertem,h mivel nincs kockazat egy probat megert :K

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11131) bandus válasza tomcica (#11130) üzenetére


bandus
veterán

igazad van, de ha abból indulsz ki, hogy kockázat nincsen, akkor miért ne? :) ez is olyan volt, mintha vettem volna egy sorsjegyet.

más: ha valaki olcsón szeretne stabil futócipőt: asics gt-1000

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11132) kolosanyi válasza bandus (#11131) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nyúlcipőnél is akciós, meg jó pár másik modell is. Most kéne vennem, amíg van méret. :DDD

(#11133) bandus válasza kolosanyi (#11132) üzenetére


bandus
veterán

en is megyek hozzajuk, a heten elvileg megjonnek az ajandekcsekkjeim, aztan igy legalabb ertelmesen koltom el :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11134) kolosanyi válasza bandus (#11133) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem meg megjött az ösztöndíjam. Neeem, nem szabad elköltenem, mert mi van ha meghúznak valamelyik vizsgán és pótvizsgadíjat kell fizetnem? Ellen kell állnom a kísértésnek (így is elég volt ez a bohóckodás az órával)... :))

(#11135) concret_hp válasza tomcica (#11130) üzenetére


concret_hp
addikt

elvileg legrosszabb esetben egy odavissza konverziós díjat bukik az ember + pár mail, ennyit sztem megért...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11136) tomcica


tomcica
Topikgazda

ma a tanitvanynak nagyon NEM ADTA,van ilyen 6x1000m(R500) 4.38as atlag meglett,de mar az elso utan erezheto volt,hogy nehezen megy,azert megemberelte magat es attoltuk a holtpontokon (gyanitom ha egyedul edzett volna ma,ment volna haza a 3.ik utan az fix)

korkerdes: ki hogy szokta attolni magat a nehez pontokon?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11137) bandus


bandus
veterán

azt egyébként tudtátok, hogy jó pár garmin óra és elvileg minden polar óra elszámolható egészségpénztárra is, mint ápolástechnikai eszköz?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11138) Polacheck válasza bandus (#11137) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

:K Sőt, nekem a H7-es pántot is elszámolták magában, külön.

less qq more pewpew!

(#11139) Alg válasza bandus (#11137) üzenetére


Alg
veterán

:K
Még a Vivofit karpánt is.

Tomcica:Én általában nem szoktam erőltetni olyankor (tudom, kellene...), általában a "menjünk még egy kört és meglátjuk jobb lesz-e" van, vagy átdolgozom valami könnyebbre az aznapi edzést.

Terepen mondjuk nincs mese, ott menni kell nem lehet kiszállni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11140) bandus válasza Polacheck (#11138) üzenetére


bandus
veterán

hát ha én ezt hamarabb tudom... :)

most már nincs sok keret rajta, de ha jövőre feltöltik, akkor szerintem ez lesz az első, amit veszek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11141) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sracok kene egy kis segitseg.
Vettem egy ilyen Runtastic gps-es orat,viszont a sebessegemet nem meri valami pontosan,illetve nagy a keses.Szoval ha gyorsitok,meg kb 10-20 mp-ig a regi sebessegemet latja esetleg utana reagal,a kis sebesseg kulonbsegeket meg mintha nem is erzekelne.Ez masnal is igy van vagy csak ez szar?Mert ha csak ennel van igy akkor visszakuldom...

(#11142) tomcica válasza juhiimi (#11141) üzenetére


tomcica
Topikgazda

altalaban jocskan kesik a real-time meres,az uj garmin/polaroknal azert mar jooooval gyorsabb,pontosabb

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11143) juhiimi válasza tomcica (#11142) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Hat ez 30k volt,ennyiert gondolom ne varjak csodat,de azert eleg idegesito,hogy gyorsulok es marad a 10km/h,lassulok es akkor is ugyanannyi.Csak akkor valtozik es az is csak kesessel,ha nagyon begyorsulok/belassulok :(((

(#11144) kolosanyi válasza juhiimi (#11143) üzenetére


kolosanyi
veterán

De miért fontos az, hogy mennyivel futsz? Részidőt mutasson, az bőven elég adat szerintem.

(#11145) imyourfriend válasza kolosanyi (#11144) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ahhoz a legegyszerűbb tán, ha egy androidos telefonra feltölti az endomondo programját majd net és hely meghatározása, aztán km-enként mondja a távokat meg az időeredményt is. :U :)

(#11146) tomcica válasza juhiimi (#11143) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ezek az orak nem ilyen meresre vannak kielezve,igazabol meg tempofutasnal sem letfontossagu a valos ideju pontos m/s v. km/h sebesseg,eleg ha megsaccolja az iramot mintavetelezesek alapjan es kesz,szol minden km-nel te pedig igazitasz rajta,amugy sem mechanikus gepezet az emberi test,kis szoras az iramban meg jot is tesz

miert olyan fontos neked ez az adat?

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#11147) juhiimi válasza tomcica (#11146) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Hat vegulis csak szeretnek tartani egy bizonyos sebesseget.Ahogy irtak elottem is,ha csak reszidot akarnek arra ott a telefon is,akkor nem vettem volna ilyet.

(#11148) kolosanyi válasza imyourfriend (#11145) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az óra nem feltétlenül azért jó, mert többet tud, mint ezek a telefonos trackerek. Igazából elég fejlett diagnosztikai szoftverek, nem ezzel van a gond. Csak tök kényelmetlen futás közben a karpántot nézegetni, vagy a zsebből előbányászni a telefont, én már kétszer ledobtam aszfaltra az enyém emiatt, pedig csak egy hónapja van meg. (A régi, 3,7 hüvelykes telefont nem, mert azt könnyebb kezelni, mint a mostani 4,5-est.) Sokkal ergonomikusabb, ha a csuklódon ott van a cucc és mindent mér, mutat, amire szükséged van.

(#11147) juhiimi
Na de egy dombos terepen hogy futsz ugyanolyan sebességgel? Természetes, hogy a szintkülönbségeknél változik a sebesség, szerintem ez egyáltalán nem fontos adat. Szerintem a pulzust jó látni meg a részidőket. Ha pályán mész, akkor meg elég egy stopper is.

(#11149) juhiimi


juhiimi
aktív tag

4mp-re volt allitva a frissitese az adatoknak,most levettem 1mp-re, megyek teszetelem ;)

(#11150) kolosanyi válasza juhiimi (#11149) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igazából ez csak azon változtat, hogy a műholddal milyen időközönként kommunikál a ketyere, milyen gyakorisággal csinál "lekérdezéseket". Ha olyan helyen futsz, ahol nem az igazi a jelerősség, akkor ez vajmi keveset segít. De remélem nem így van és összejön, amit szeretnél. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.