Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174801) LyonnaisFan1 válasza Jhonny06 (#174795) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

detto :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#174802) DeathAdder válasza Tibiajax (#174793) üzenetére


DeathAdder
veterán

VB már jó ideje erről szól, illetve EB>VB

oké a két nagy dél amerikai erős, de annyival sokkal több hitvány csapat van mint egy EB-n.. és mi lesz ha ez még 48 csapatos lesz

elhiszem akik azt mondják hogy közvetlenül a bajnokságok leállása után még inkább szembetűnik a különbség, legjobb meccs is kb. egy cagliari-sampdoria szint

a válogatott fodbal színvonálat jó ideje már a nyár, a hangulat adja el, de ezen a tornán ilyen nincs

kb. fél órát láttam eddig az egészből azt is véletlenül, twittercunamiból úgy sem lehet lemaradni semmiről :D

[ Szerkesztve ]

(#174803) smerch válasza BenHans (#174796) üzenetére


smerch
tag

szorított a szivárványos cipő :DDD

(#174804) hobizoli válasza DeathAdder (#174802) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pont azert lesz 48 csapatos, hogy az EU-bol tobb eros csapat lehessen kint a VB-n eleve, es ne egymast ussek ki mar a VB selejtezokon

aztan majd a 48-bol majd tobb toltelek csapat esik ki is

meg azert az is kicsit rohejes vhol, hogy amerikaban ket csoport van csak, es azokbol az elso 5-5 kijut....

több drón kell ;P

(#174805) forceberg válasza hobizoli (#174804) üzenetére


forceberg
veterán

Ok, de a +12-ből 3 helyett legalább 5-nek kéne lennie.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#174806) Tibiajax válasza DeathAdder (#174802) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..nocsak, egy katar-vb fan?

xdd
de bárhogy is, értem mit akarsz mondani, én ettől függetlenül affelé hajlok mindenképp, hogy ez csak egy szaros biznisz az egész, semmi értelme nincs, megmondta Cantona is
-----
picsába, erősek ezek a spanyolok. tudnak focizni...
..nehéz lesz így holland vb-győzelem

[ Szerkesztve ]

(#174807) mephi666 válasza Tibiajax (#174806) üzenetére


mephi666
nagyúr

1-0 megvan, most jöhet 1 óra alvás, Costa Rica feltámadás, végül spanyol pislogás az 1-2re :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174808) hobizoli válasza forceberg (#174805) üzenetére


hobizoli
nagyúr

+16, nem?

de amugy ja, 5-6

több drón kell ;P

(#174809) Ringman válasza Tibiajax (#174806) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#174810) Tibiajax válasza Ringman (#174809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#174811) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

CR-t meg a The FA eltiltotta ket merkozesre a telefontoros affer miatt. :D :D :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#174812) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#174811) üzenetére


Richard!
addikt

Tudta, hogy mikor köll lelépni :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#174813) BenHans válasza Datsyuk (#174799) üzenetére


BenHans
addikt

Az első félidei hosszabbítás utolsó perceiben már figyelmeztető jel volt, hogy a japánok ritmust váltottak, vagy a németek várták már a félidőt nem tudom.
A második félidőben az első japán gólig pont annyi komoly sanszuk volt a németeknek mint a japánoknak, a labdabirtoklásban is feljöttek nem kicsit az első félidőhöz képest, aztán érezhető volt egy újabb ritmusváltás részükről. Aztán jött is egy gól, a németek pedig nem igazán váltottak sebességet és pár perc után jött a második, amit a koncentráció rovására írnék, ebből így nem lehet gólt kapni, a védő nézte a labdát a levegőben és utána gyorsít rá a futásra nézd meg. Az más kérdés hogy klasszis levétel volt és azzal is előnyt szerzett vele szemben a japán, de így bebambulni...
1-2 után kezdtek el nagyon nyomni a németek kb egykapuzni és csak itt a meccs végén szerezték vissza azt a labdabirtoklási és játékbeli fölényt is amivel korábben le kellett volna zárni a meccset.

Lényegében elhitték, hogy Japán ennyit tud, veszélytelenek, 1-0 van, innen majd egyet még úgyis lövünk, csak irányítani kell tovább a meccset.
Hozzáteszem, láttam már pár tizit olyanból amit Kimmich csinált...

De legalább gúnárpocoknak nagyon tetszett, fél órát követően meg is mondta. 👇🏻

A németek játéka jól ki volt találva. ✔
A helyzetkihasználáson ment el. ✔
Nem voltak elég élesek, elhitték, belealudtak. ✔
Peet szavai igazak, 60 percre.
Top csapat-e az amelyik a befejezésben ilyen gyatra. Magamba marok, lásd Róma, elméletben top 3 minden stat szerint.
Top játék-e az amit nem tudnak megvalósítani 90 + percig és/vagy bebiztosítani a győzelmet.

Mit nevezünk topcsapatos játéknak? Minden ami a Peet szerint modern? Eredménytől független a dolog? Az a 60 perc nagyon jól nézett ki, de ez Japán volt nem Spanyolország.
A VB csoport pedig még mindig 1-1 meccsen is eldőlhet, itt nem igazítja ki a képet visszavágó meg 38 forduló.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#174814) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

olyan újítást nem akarnak bevezetni -ha már úgyis feszt újítanak valamit-, hogy egy meccset érdektelenség miatt lefújnak mondjuk idő előtt?

(#174815) Datsyuk válasza BenHans (#174813) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ezt így nagyjából aláírom. A második gólnál szerintem nem volt összhang. Raum valamiért előre megy pedig az az ő széle lett volna. Schlotterbeck és Rüdiger lesre akarnak játszani, Süle meg nem. Nehéz megmondani hol volt a nagyobb hiba. A Kimmich eset semmi se volt. Volt kontakt, de nem volt szabálytalanság. Akkor pedig nincs mit ítélni.

Peet szerintem a japán védőfal feltörésé használt módszerre írta, hogy top csapat játék. Ez igaz is volt. Az első félidőben alig kaptak levegőt a japánok, simán 2 góllal kellett volna fordulniuk a németeknek.
Az látszik, hogy vannak hiányposztok:csatár, szélső védők. Klose volt az utolsó igazi csatár. Csatár nélkül pedig nehéz a gólszerzés. Havertz inkább 10-es, hamis 9-es.
Raum gyenge (limitált), de jóformán nincs alternatívája. Süle pedig belső védő és nem jobb szélső. Tud azt is játszani, de csak szükség esetén.
Igazából Kimmicht hátra kellene rakni jobb szélre, Goretzkát pedig berakni a helyére. Ezzel egy probléma megszűnne.

(#174816) mephi666


mephi666
nagyúr

...ez a Costa Rica irgalmatlan tömést fog kapni még a németektől és a japánoktól is... mert hát a japánoknak is kell a 2 győzelem és bízni, hogy a németek botlanak a spanyolok ellen... áll nekik a zászló, na :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174817) paatrick válasza Tibiajax (#174814) üzenetére


paatrick
őstag

Én tökre örülök hogy legalább van valami kezdeményezés a "2 percig fetrengek majd hirtelen semmi bajom" idióta játékosokra.

Bár sokkkkal jobb lenne ha az "ápolt" / direkt szabálytalankodó játékost ápolás után fix 2 percre pihentetnék a partvonalon. Mindjárt nem fetrengenének annyian ;] A meccs is hirtelen izgalmasabb lenne mert az emberelőnyben lévő csapat hirtelen nyomná befelé a másikat. Lásd kézilabda.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#174818) forceberg válasza paatrick (#174817) üzenetére


forceberg
veterán

Időhúzásnál és pl. sorfalas bohóckodásnál is kellene a 2 perces bünti. Egy sárga nem elriasztó a 90. percben.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#174819) bandus válasza perempe (#174740) üzenetére


bandus
veterán

ha bejon akkor persze :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#174820) Soulfly842 válasza mephi666 (#174816) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hááát.. ott a baj, hogy a spanyolok nem fognak botlani a németek ellen sem ;] Akkor viszont bajban vannak a németek. :) Nekik kötelező lett volna a japánok ellen nyerni.

(#174821) paatrick válasza forceberg (#174818) üzenetére


paatrick
őstag

Na a sorfalas szabadrúgás még a halálom, mikor a 80. perc után a támadó csapat dobálja magát hogy legyen már szabadrúgás. Utána a tetvészkedéssel elmegy 2 perc minimum, aztán fölémellé :DDD egy kezemen meg tudom számolni hány szabadrúgás gólt láttam az elmúlt 20-30 meccsen amit néztem. Nem tudom miért erőltetik.

Argentínának is volt a végén ilyen 80+ percben, majd a nagy Messi odaállt és a lelátó 10. sorába sikerült rúgni. Mennyivel értelmesebb lett volna 2 perc támadás meg 2 szöglet.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#174822) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ha a hispanok Japant is legyozik barmilyen arannyal kotelesseguknek fogjak erezni a nemetek legyozeset is, es egyben az o kigolyozasukat is. ;] ;]
Es hibatlan merleggel zarhatnak a csoportot.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#174823) Piftuka válasza cyberkind (#174792) üzenetére


Piftuka
veterán

"Fáradtak a nagy válogatott játékosai, abszolút nem így jár a biológiai órájuk."

A spanyol fiúknak elfelejtettek szólni erről... ;] :P

"Aquila non captat muscas."

(#174824) Piftuka válasza Soulfly842 (#174820) üzenetére


Piftuka
veterán

Most senki nem panaszkodhat a spanyol válogatott passzivitására. Már most megrúgták a 2010-es VB-n a döntőig szerzett góljaikat. :)

Pakoljanak be még egy 6-ost a németeknek is, és helyre is áll a világ rendje! ;]

"Aquila non captat muscas."

(#174825) mephi666 válasza Piftuka (#174824) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pszt: Costa Rica összértéke 18.75M ...amiből 5milla a 35éves Gaylord Navas :D

...ezt az eredményt ugyanúgy nem kell mérvadónak venni, mint az angol-irán 6-2-t :) Szószgét is majd betolja a betlit simán egy usa ellen is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174826) Soulfly842 válasza Piftuka (#174824) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha az éles próba is így sikerül a németek ellen, akkor azt mondom, hogy fő esélyesek lennének... megnéznék majd a későbbiekben egy spanyol-brqzilt is szívesen (lehetőleg Neymar nélkül... úgy jobb' tetszene. :R ;]

A kanadai válogatott kapcsán: ejj', de sok szép száll született kanadai van ebben is... :DDD

(#174827) Soulfly842 válasza mephi666 (#174825) üzenetére


Soulfly842
addikt

:K Majd Pulisic leoszt vagy 2 gólpasszt és lő egy gólt oszt' jó napot! :)

(#174828) mephi666


mephi666
nagyúr

Kanadát áttolták dél-afrikába? :D

...na, Hazardot lefogyasztották? Van rá odds, hogy kibír-e 1 meccset sérülés nélkül?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174829) BenHans válasza Datsyuk (#174815) üzenetére


BenHans
addikt

Na, tudtam, hogy elfelejtek valamit. Azt akartam írni, hogy most kéne egy jó Mario Gomez. :D
Nyilván a te példád azaz Klose mindenki tudja milyen volt, akkor is szerzett egy gólt amikor nem akart, alázatos volt és becsületes, na meg lazios :U de az esetében hajlandó vagyok ezt elnézni.

Amit írtál a Kimchi - Süle - Goretzka dologról az is nagyon ülne szerintem is.
Havertz nekem olyan steril hogy elmondani nem tudom, olyan semmilyen, túl visszafogott, ettől persze technikás meg alapból nagyon jó játékos.
Szélsőnek egy Süle... hát nem mondom, hogy lassú de olyan mint a tehervonat, nem az indulósebessége miatt német válogatott. De más rendszerben én akár a védők elé is feltenném.

Csak halkan mondom, de Mucikát (Musiala) nagyon csípem mióta lehetőséget kapott a Bayernben. Pedig aztán értük sem vagyok oda, de egyrészt Bayernes barátom miatt követem másrészről a kis echte bayerisch Jamal miatt. :D Ő szépen megetette az egész japán hátsó alakzatot.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#174830) mephi666


mephi666
nagyúr

...ez a Carrasco elég szarul kezdett, össze is hozott egy büntetőt: jól indul a meccs ahhoz, hogy izgalmas legyen

Na, Kurta szépen megfogta a gyengén lőtt büntetőt

Ahogy ez a meccs indul, simán eldobhatják a belgák, ha nem kezdik komolyan venni

Ui: 7 kanadai attempt 14perc alatt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174831) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#174832) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Izémárna... :DDD :DDD

De a labdabitorlást is kiemelhettem volna :)

[ Szerkesztve ]

(#174833) forceberg


forceberg
veterán

Mit néz ez a majom, Witsel rálépett a lábára.
Vagy én láttam rosszul? (kis képernyőn nézem csak)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#174834) Piftuka válasza mephi666 (#174825) üzenetére


Piftuka
veterán

Sebaj! A lényeg, hogy a német fiúk a nagy adag sushi után egy méretes chorizo-t is kapjanak útravalónak, mielőtt sietve hazaindulnak! :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#174835) mephi666 válasza Piftuka (#174834) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mostani német válogatottból ki is nézem, hogy égnek egy sort aztán mehetnek haza... amikor ott volt a Mertesacker-Schweinsteiger vonal, akkor bárkit meg tudtak fogni... most van egy elefánt tempójú Süle egyik oldalon, másikon egy galopp-bohóc Rüdiger :D középen és hátul sem beton a felállás

Közben sajnos a belgák találtak előbb gólt... pedig bíztam, hogy hátrányból mehetnek a 2. félidőnek és felpörögnek... ez a kanada meg jól nyomja... pontosak, gyorsak, van elképzelés a játékukban... megérdemelnék, hogy betaláljanak legalább egyszer

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174836) Peterhappy válasza hobizoli (#174831) üzenetére


Peterhappy
őstag

New ser
Találó :)

(#174837) Piftuka válasza mephi666 (#174828) üzenetére


Piftuka
veterán

"Kanadát áttolták dél-afrikába? :D"

Az éghajlatváltozás hatása megkérdőjelezhetetlen.

Nem a Real Madrid futott ki a pályára fehér mezben...? (sic! ;] )

"Aquila non captat muscas."

(#174838) forceberg válasza forceberg (#174833) üzenetére


forceberg
veterán

Bozsik meg kínjában konkrétan röhög a bírón meg a VAR- szobán...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#174839) BenHans válasza forceberg (#174833) üzenetére


BenHans
addikt

Ezt tudom idézni. :D
Teljesen jogos lett volna mind, az elsőt sikerült befújni, biztos akkor pont átnéztek a másik monitorra mert a főképernyőn még prebufferelt a 4k poresz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#174840) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Utalom Morata-t es mikor beallt, tudtam h meg fog szivatni. Mikor meglattam a 8perc hosszabbitast, le mertem volna fogadni hogy rug egy hetediket - masik csoportban 6-0-t tippeltem...
Rohadt ellenszenves volt az Olmo - Morata duo.

De a spanyolok iskolaztak. Kivancsi vagyok, mire mennek a nemetekkel. Meg egy korbeveres is benne lehet a pakliban.

Viszont fura volt, ket spanyol tamadas is erosen lesgyanus volt, tovabbment, felszabaditas, ujra tamadas, jatekmegszakitas nelkul. Ha a vege gol, vizsgaltak volna a ~2 perccel korabbi lesgyanus szitut? Es ha nincs gol, de pl. kiallitas igen?
Gavi golja gyonyoru volt, de azt viszont vegkepp igencsak khm egyvonalas szitu elozte meg...

(#174841) mephi666


mephi666
nagyúr

...ezek etetik folyamatosan a belga védelem bal oldalát: Carrasco le is lett cserélve emiatt, nehogy bekapjon mégegy sárgát, de Tielemans cseréjét nem igazán értem... KDB is meg lett előbb kajáltatva... határozottan jók a kanadaiak... csak idő kérdése, mikor alakítanak ki minőségi helyzetet, amiből gól is lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174842) Piftuka válasza BenHans (#174839) üzenetére


Piftuka
veterán

A dánok sem kaptak meg egy jogos büntetőt, amikor Laiduni elgáncsolta, az alapvonalon túlra taszította Höjbjerget az első félidő végén...

Azért ennyi kamera és asszisztens ismeretében ez rém ciki.

"Aquila non captat muscas."

(#174843) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#174844) paatrick


paatrick
őstag

Inkább offba rakom :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#174845) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csöves egy társaság ez a belga….
szurkol ezeknek a saját országukon kívül valaki egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#174846) cyberkind válasza Tibiajax (#174845) üzenetére


cyberkind
félisten

Lakaka forevah, a legjobb 9-es evör.

Paranormal Cocktivity

(#174847) Richard! válasza DeathAdder (#174843) üzenetére


Richard!
addikt

Ez már a második... Nem lesz sok? Hol vannak a kedves turbános nők?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#174848) DeathAdder válasza Richard! (#174847) üzenetére


DeathAdder
veterán

turbánosok olyan tisztán látják mint virág elvtárs hogy ez a kurta öltözet a hanyatló nyugat ópiuma

(#174849) Farkassacred válasza Tibiajax (#174845) üzenetére


Farkassacred
őstag

Azért sokkal jobban játszottak, mint a kanadaiak.. Eszméletlen jókat cseleztek a pályán ezek. A kanadai lövéseket meg bár ne is láttam volna, rémálom volt nézni is amit a kapu előtt műveltek ezek..

(#174850) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Learning from the best! 😬😂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.