Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Patice válasza Alex91 (#24700) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kodi klón = MrMC. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24702) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!
Kerdesem lenne!

Van jelenleg egy Zyxel NSA310 nasom, szeretettel megvalnek tole, kiprobalnek egy masik erosebb nast, ezert Synology a terv :)
Amit szeretnek, 2 rekeszes, torrentezni elso szempontbol, masod fajlszerver, filmnezes..

Milyet ajanlanatok elsosorba?:)

DokY | www.zsolti.hu

(#24703) Helioport válasza Doky1988 (#24702) üzenetére


Helioport
csendes tag

ha nem kell bővíthetőség, de kell az erős vas, akkor DS216+ vagy 216+II.

ha kell a bővíthetőség is, 716+ vagy 716+II

ha túl sok pénzed van, és tényleg unatkozol, akkor 916+

Persze a 416 is jó lehet, de teljesítményben a fenti három lenyomja, illetve ez már 4 lemezes.

[ Szerkesztve ]

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24704) Gabis


Gabis
őstag

Hűűű ez komoly?
Kiadtak egy újabb terméket 216+II névvel azzal a különbséggel, hogy 2.16 GHz helyett 2.48 GHz-re tudja magát felskálázni, vagy én siklottam át valamin? :U

(#24705) Helioport válasza Gabis (#24704) üzenetére


Helioport
csendes tag

nem, valóban ennyi és nem is értem... Synology is bekapcsolta a vakítófaktort erősen...

update: ...és csökkent a fogyasztás (nem számottevően) és a hőterhelés (szintén zenész)

[összehasonlítás 216+II és 216+]

[ Szerkesztve ]

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24706) Gabis válasza Helioport (#24705) üzenetére


Gabis
őstag

Remélem visszaváltanak tompítottra mert most tervezek a céghez egy Synology NAS-t.
Azt kell még eldöntenem, hogy elég a DS116 egy külső merevlemezre backupolva vagy kell a DS216+ ereje és bővíthetősége?

(#24707) Helioport


Helioport
csendes tag

Hát én nem értek hozzá, de ha backupot backupolsz, akkor jó az 1 lemezes... de egy RAIDhez máris kell a 2 lemezes, és fontos, hogy a 216+ nem bővíthető...

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24708) eric.cartman válasza Gabis (#24704) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Nem a Synology miatt van ez...
Az Intel kivezette a CPU-t és új van már csak helyette ami elérhető (ezt írták egy hírben).
Ha ez igaz, akkor nyilván meg kellett valahogy különböztetni a gépeket - innen jön a 'II' ;)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24709) Magnat válasza eric.cartman (#24708) üzenetére


Magnat
veterán

Úgy van, az N3150 és N3050 platformokat váltják az N3160 és N3060 variánsok. Egyébként sztem ha kifutnak a régi nasok, az új változatok ára lemegy a régi szintjére … És valszeg ugyanez lesz a helyzet az alaplapoknál is ... Mondjuk én már vettem egy N3150-et, de nem fogom a fejem a falba verni, ha hamarosan N3160 lesz ugyanannyiért :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24710) Patice válasza Magnat (#24709) üzenetére


Patice
Topikgazda

Pontosítás: J3160 és J3060...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24711) Mr Bond 007 válasza eric.cartman (#24708) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Igen, csak ennek örömére az árakat is felnyomták. Az annyira már nem mókás. :(((
És nem csak hungarikum, mert külföldi fórumokon is anyáztak keményen.

Magnat: Úgy legyen, de nem fogadnék rá.

[ Szerkesztve ]

(#24712) xors


xors
senior tag

Hali
Valakinek sikerült már webszervert beállítania?(DS213J) Elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren, PHP még egyenlőre nem kell csak sima HTML CSS weboldalamat szeretném beüzemelni, de még eddig nem sikerült. Tudtok valami jó leírást hozzá, mert azt sem találok.

(#24713) Gabis


Gabis
őstag

Azért a 216+II megjelenése ahogy látom jót tett a 216+ árazásának mert kb. egy hónap alatt egy ~10-est esett az ára. :DDD

(#24714) Guidourfi


Guidourfi
csendes tag

Sziasztok,
Lenne egy kérdésem mint új nas használó. Bár lehet túl butaságnak tűnik. De szükséges-e a nas-t újraindítani bizonyos időközönként vagy hetekig üzemelhet bekapcsolva? Mi erre a tapasztalat?

Köszönöm.: -Zoli-

(#24715) Patice válasza Guidourfi (#24714) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hónapokig mehet újraindítás nélkül...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24716) Helioport válasza Guidourfi (#24714) üzenetére


Helioport
csendes tag

Sőt... nem tesz jót nekik az állandó újraindítás... (ez is egy iskola, régi arcok szerint egy számítógépnek sem tesz jót a sok újraindítás)

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24717) Magnat válasza Patice (#24710) üzenetére


Magnat
veterán

Nem kevered a J1900-zal? Itt is N3060-at írnak: [link] ... Itt meg az N3160: [link]

Szerk.: most nézem, kb a gpu freki az egyetlen difi köztük... Nem is értem, minek van két ilyen egyforma platform... [link]

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24718) Magnat válasza xors (#24712) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Mit próbáltál meg eddig? Csak engedélyezni kell: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24719) Patice válasza Magnat (#24717) üzenetére


Patice
Topikgazda

Érdekes információk vannak neten ezzel kapcsolatban.

A Braswell-ből két generáció van most piacon.

Az első sorozat: N3000, N3050, N3150, N3700

Az új steppinges sorozat: 3060, 3160, 3170 jelölésűek, de előttük a betű nem egyértelmű, hogy "J", vagy "N".

Rákerestem, a válasz az Intel honlapján: az új "N"-es sorozat (N3060, N3160, N3710) = beágyazott rendszer, az új "J" sorozat (J3060, J3160, J3710) = desktop vonal.

Prohardver hírben is el van kefélve, az asztaliról szól, azaz J.

Anandtech úgy látszik az asztaliról nyilatkozott tavaly.

Szóval mindkettőnknek igazunk volt, csak másról nyilatkoztunk. De a NAS-ok esetében a beágyazottakról van szó, így marad az "N". Mea Culpa. :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24720) amulet


amulet
senior tag

Melyik nas-t ajánljátok 2-3 kamera, filmek lejátszása, néha torrent, és 3 számítógép mappa szinkronizációjának?

(#24721) Magnat válasza Patice (#24719) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, elég kaotikus... Nekem az sem világos, h mitől desktop a desktop, főleg, h az N3150 a link szerint meg még mobil platform volt ... Hát, az én Asrock N3150-Itx deszkám azért mobilnak nem nevezhető ... Ha jól tudom, neked is ilyesmid van. :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24722) LógaGéza válasza LógaGéza (#24690) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát ha már ennyire nincs vélemény a DSM6.0-ról, akkor az érdekelne, hogy ha nem jön be, akkor lehet downgradelni?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#24723) Borisz76 válasza LógaGéza (#24722) üzenetére


Borisz76
veterán

Hivatalosan nem lehet downgradelni....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24724) Helioport válasza amulet (#24720) üzenetére


Helioport
csendes tag

Ezek alap feladatok, erre bármelyik mai synology termék jó lesz. Arra azért kell figyelni, hogy 2 db kamera használata ingyenes, a többire licence-t kell vásárolni. (a lejatszo.hu -nál a licence pack 66 rongy)

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24725) Magnat válasza Helioport (#24724) üzenetére


Magnat
veterán

Az további 4 kamerát enged, 1 kamerára 16-18k.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24726) eric.cartman válasza Magnat (#24721) üzenetére


eric.cartman
senior tag

én valaha hogy úgy értelmezem, hogy a desktop és mobil megkülönböztetés már egy ideje TPD alapján megy.
ergo (leegyszerűsítve): kis fogyasztás = mobil, nem kis fogyasztás: desktop

Persze nyilván tokozás szerint is lehet kategorizálni, de legtöbbször a teljesítmény szerint látom, hogy teszik

(nyilván a beágyazott és a különálló az más kérdés - a legtöbb mobil terméknek van ez a két fajtája is)

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24727) eric.cartman válasza LógaGéza (#24722) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Teljesítmény(sebesség) vagy műkoséi gondod van vele?

Nekem amikor átálltam először lassúcskának tűnt a DS114-en, de később jöttek a frissítések - és nyilván szoktam is az új OS-t, de elfogadható lett - most, hogy vasat cseréltem alatta (116-ra), így pedig egyenesen fénysebességű.
Nekem működési gondom soha nem volt vele...

Tehát nekem bejön a 6-os! ;)

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24728) Madwe válasza eric.cartman (#24727) üzenetére


Madwe
nagyúr

Még nem tette fel, csak érdeklődik kinek mi a tapasztalata. Nálunk már mind a 6 syno nason dsm6 fut probléma nélkül, igaz torrent pl nem fut rajta (ezért sem reagáltam rá) azt eleve tűzfalban fogom, uh minek is :D?

[ Szerkesztve ]

(#24729) Magnat válasza eric.cartman (#24726) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, csakhogy az N3150, N3160 és J3160 triónak egyformán 6w a tdp-je, míg az egyik mobil, a másik desktop, a harmadik meg embedded és teljesítményre is szinte egyformák (a 3150 burst frekije alacsonyabb).

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24730) eric.cartman válasza Madwe (#24728) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Ahh! - csak most olvastam vissza a dolgot - transmission-t nem használok (csak a DS-t, de ugye ez az is egy TM) - az hibátlanul teszi a dolgát...

@Magnat: jah - jogos...

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24731) gyugyo79 válasza eric.cartman (#24730) üzenetére


gyugyo79
addikt

Neked jól működik az a része, hogy miután a helyére rakja a letöltött állományt letörli a @download mappából az oda letöltöttet ? Nálam random ott marad.
Át akartam költözni a windowsról NAS -ra viszont úgy, hogy egy 4-6 TB USB hdd -re töltök le és azt használom seedre, hogy azt nyírja a torrent ne a raidben lévőket. Viszont így majdnem a HDD fele megy a levesbe ha nem törölgetem a @download mappa tartalmát
Átraktam már a @download mappát tesztből az USB re de ugyan úgy rossz, vagy ha ez direkt van akkor elég nagy hülyeség mert még ha ezt használná bármire, de mivel törlés után is minden működik tovább nem sok értelmét látom.

(#24732) Madwe válasza gyugyo79 (#24731) üzenetére


Madwe
nagyúr

A seedet abból a mappából folytatja, ha törölni akarod töröld a seedet. Szándékosan hagy shadowr copyt, ebbe beletörölgetni nem épp egészséges :D

(#24733) gyugyo79 válasza Madwe (#24732) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen ezt írták a magyar syno fórumba is csak ez nem így van. Kb. ezzel próbálták magyarázni, hogy miért csinálja. Viszont baromira nem használja semmire törlés előtt megy a seed és a @download mappát tartalmazó HDD nincs is használva. Miután töröltem a seed ugyan úgy ment tovább. Le is lett állítva és újra indítva a ds download ... Akkor mi is a szerepe ?

Félre értések elkerülése végett nem a teljes tartalmát töröltem a mappának! A torrent, resume,filelist fájlokat stb nem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

(#24734) Madwe válasza gyugyo79 (#24733) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha törlöd a seedet, törli onnan is, nem?

Ha törlöd onnan, valszeg az eredeti példánnyal folytajta mert van annyi esze?

(#24735) gyugyo79 válasza Madwe (#24734) üzenetére


gyugyo79
addikt

Még egyszer. Az a hdd amin a @download mappa volt nem volt használva miközben ment a seed . Ezért lett gyanús, hogy nincs is így ahogy sokan gondolják és nem onnan seedel.Menet közbe letöröltem ezért onnan a fájlokat és a seed nem szakadt meg. Újra indítottam a ds downloadot hátha majd ott jön ki valami hiba az miatt amit csináltam de semmi minden működött tovább ...

Ezt a van annyi eszét meg ugye csak viccből írtad egy programra. De ha már van annyi esze akkor miért nincs annyi, hogy megkérdezze, hogy én mégis, hogy szeretném. Ha már tudja ...

De ha kapcsolódsz hozzá egy Transmisson kliensel ami mutatja az eléréseket akkor is láthatod, hogy baromira nem a @download tartalma van használva.

[ Szerkesztve ]

(#24736) Madwe válasza gyugyo79 (#24735) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez esetben lehet, hogy ha az eredetit törlöd, akkor vált át abba a mappába a shadow copyra?

Tudtommal ha törlöd a seedet, akkor törlődik a file is, illetve ha törlöd az eredeti filet, attól még megy tovább a seed - úgy működik, ahogy kitalálták.

(#24737) Mr Bond 007 válasza Madwe (#24736) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

"illetve ha törlöd az eredeti filet, attól még megy tovább a seed - úgy működik, ahogy kitalálták."
Kivéve amikor nem...
Ja meg mikor gondol egyet és a letöltésbe rakott torrent eltűnik mintha ott se lett volna, aztán nas restart után hírtelen ott van seedben mintha mi se történt volna. A rendes transmission viszont hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#24738) gyugyo79 válasza Madwe (#24736) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az lehet, hogy utána váltana vissza de ne is haragudj ez mekkora hülyeség hogy legalább nem állítható.
De kipróbáltam és így van.
Viszont most elgondolkoztam azon amiket írtál és, hogy én miért gondoltam, hogy random marad ott.

Szóval ha a torrent vissza seedelt állapotba kerül bármilyen feltétel alapján vagy csak akár jobb katt és vége opcióval le van 1 szer állítva a seedelés törli a @download mappából a + verziót. Utána simán folytatás és megy tovább a seed (persze ezek után már nincs vissza út szóval ezt csináltam amikor én töröltem és kb meg sem nézné, hogy megvan e a tartalék állomány amíg én az eredetit nem törlöm)...

Hát kb. most már, hogy van lomtár ha kell nem tudom miért nem tudják megkérdezni, egy választható opcióként ezt ...

[ Szerkesztve ]

(#24739) eric.cartman válasza gyugyo79 (#24731) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Én nem trükközgetek ezekkel -
van egy fix torrent könyvtár, oda tölti le a cuccot (itt akkor jelenik meg, ha végzett a letöltéssel) - innen seedel addig, míg be van állítva a DS-ben (60 órát vagy 101%-ot), addig nyilván nem törlöm és nem is mozgatom. Végül is utána sem nagyon mozgatom el általában, mert NFS-el innen "használom" a kölcsönzött anyagokat a hálózatról.

Tehát így nincsen gond, de nem tudom mi volna, ha úgy csinálnám ahogy te csinálod... :F

nincs semmi USB. nincs megadva ideglenes könyvtár, nincs lomtár - ennyi
megy minden mint a svájci-óra ;)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24740) Madwe válasza eric.cartman (#24739) üzenetére


Madwe
nagyúr

Letöltés után seed közben is tudod az ott megjelent fájlokat mozgatni, módosítani, pont ez a lényege a shadow copynak, h onnan mehessen a seed amíg aktív, te meg a saját példányoddal csinálj amit akarsz :)

(#24741) eric.cartman válasza Madwe (#24740) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Igen, ezt már olvastam - de így nincs szükségem erre a fícsörre :D - így spórolok a hellyel :)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24742) gyugyo79 válasza eric.cartman (#24739) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálad 60 óra után szabadul a hely ezért gondolom fel sem tűnik.

Nálam eddig úgy ment (NEM NAS -on), hogy csak mindig bedobtam ami kellet és fél évente / évente egyszer átnéztem és töröltem leginkább sorozatok külön részeit meg ami még már piros volt mert a szerveren sem volt fent mert törölték. Sorozatoknál egyből ment az adat+ torrent törlés a többinél lehet hogy csak torrent és utána ami olyan sorozat abból megint leszedtem a komplett évadot.A letöltéseket többnyire rss -en át intéztem és az alapján került könyvtárba. Nincs beállítva semmi korlát bármedig mehet a seed.

Ez a NAS -on csak 2 szer akkor helyen valósítható meg jelen helyzetben.

Te csak akkor szembesülnél csak kis fennakadással ha elérnél a tárhelyed végéhez bent lenne 1-2 nagyobb állomány még a 60 órában és ezért mást nem tudnál már letölteni hiába szeretnél és papiron még lenne is rá helyed.

(#24743) Madwe válasza eric.cartman (#24741) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem spórolsz, mert ameddig megy a seed, addig neked ugyanúgy lesz egy shadow copyd s 2x helyet foglal a torrent. Csupán nem használod ki az előnyeit :)

(#24742) gyugyo79 Most is tudod így használni, ha csak a shadow copykat használod, kérdés az h annak a jogait tudod e szerkeszteni s indexelni mondjuk ha dlna-n/smb-n akarod vmivel lejátszani.

[ Szerkesztve ]

(#24744) eric.cartman válasza Madwe (#24743) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Oh - jó tudni! Köszönöm! ;)

Ezek szerint azt is meg lehet valósítani, hogy mondjuk egy is fogyasztású USB-s SSD-n megy a seed (ez a letöltés ideiglenes helye) - és a HDD a NAS-ban éppen alszik???

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24745) Madwe válasza eric.cartman (#24744) üzenetére


Madwe
nagyúr

A shadow copy oda kerül ahol a dsm fut. Az nem nagyon jon ossze külső lemezzel. Valamint ssdt torrentre használni hosszú tavon nem jo a gyakori nagy adatmozgatas miatt:)

(#24746) gyugyo79 válasza Madwe (#24743) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azt keresem, most, hogy tudnám azt beszüntetni :) .

Az a baj, hogy a másolat pont a @download mappában van ami alapból nem elérhető helyen van (webes felületről még az adminnak sem) áthelyezve ugyan látható de ez inkább zavar mint, hogy örülnék neki és ráadásul a jogosultságokat is másképpen kezeli áthelyezve mint alapból (alap helyén igaz, hogy root -ként csinál sok mindent vissza írja a jogosultságokat DownloadStation -nek míg áthelyezve már a root marad a tulajdonosa sok fájlnak könyvtárnak. A legszebb pld.: hogy a másolat könyvtárának pld.: a root a tulajdonosa de benne a fájlnak már a user aki indította a letöltést.) Jó persze akármelyik usernek is lehet jogot adni a könyvtárra szóval ez mindegy csak nem néz ki jól és úgy lenne 100% -os ha a jogosultságokat rendesen átírná amikor végez.
Míg a könyvtárba mindig jó jogokkal és tulajdonossal kerül már az állomány, és csak ezek mehetnek különböző RSS által is beállítható külön könyvtárakba amikbe szét lehet azért egy kicsit válogatni egy kicsit a dolgokat már alapból mert ha egy sorozat rész meg akarok nézni akkor kényelmesebb a sorozat mappát átnézni mint a @download/randomszám/ aminél még vicces kitalálni mi a szám amit annak adott megkeresni amit akarok.

(#24747) eric.cartman válasza Madwe (#24745) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Köszönöm a válaszod, így már értem.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#24748) Helioport válasza gyugyo79 (#24746) üzenetére


Helioport
csendes tag

nekem a logikája továbbra is hiányzik a duplikált letöltésnek: Miért duplikál a torrent?

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24749) gyugyo79 válasza Helioport (#24748) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát komolyan nem tudom az a baj, hogy a legtöbb fórumon az "okosok" már akkor is lehülyéznek, ha ssh-n hozzá mer valaki nyúlni a fájlokhoz ...

Leginkább csak elméletek vannak meg hülye magyarázatok. Csak aztán mind cáfolva is van.

Ami biztos : Így be vagy biztosítva, hogyha jól kitöltötted a seed feltételeket akkor biztos nem tudsz hibázni mert ha te le is törlöd véletlenül a fájlt a rendszer előbb vissza seedeli és utána törli amivel semmi bajom, csak lenne egy opció amivel ez állítható lenne másra.

Az a baj, hogy ráadásul nagyon jól le van védve , hogy csak egy szintig lehessen belenyúlkálni a konfigokba :(
Arra van lehetőség, hogy kivegyük az indító scriptből, hogy törölje a settings.json -t mielőtt indul így meg lehet adni bizonyos transmisson -re vonatkozó beállításokat de amivel pld a tippem szerint el lehetne kerülni, hogy ide bármit beírjon azt átírja akkor is ebben a fájlban és azt nem találtam meg hol van .

(#24750) Borisz76 válasza Helioport (#24748) üzenetére


Borisz76
veterán

A DS telepítése után létrehoz egy "rejtett" download mappát.
A DS-ben viszont TE adod meg a "célmappát"....ami akár másik kötet vagy külső usb-s HDD is lehet.

Letöltésnél elkezdődik az adatok begyűjtése a rejtett mappába.
Ha 100% -ra kész az állomány letöltése akkor átmásolja a - általad a DS-ben megadott - célmappába.

Tehát 2x van meg az állomány DE :

A saját célmappában lévő anyaggal azt csinálsz amit akarsz.
Megnézed, majd törlöd. ( Ekkor nyersz vissza némi tárhelyet.)

Ha tetszik akkor áthelyezed oda ahová szimpatikus.
Átnevezheted "kiskutyafülére" is. :)

A seed mindezektől függetlenül megy tovább a rejtett mappából !!!

A tárhelyet csak azután kapjuk vissza ha a DS alkalmazásból töröltük a feladatot.

Ennyi a lényege...nem tudom mit kell ezen ennyit rágódni.
Teljesen jól ki van találva...szerintem.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.