Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23998) partytime25


partytime25
tag

Sziasztok....

Lenne egy kis próblémám syno nas természetesen. :)

mikor kijött a DSM 6 feldobtam viszont csak most szembesültem vele hogy a többi felhasználónak csak saját mappára van kiadva jogosultsága irás / olvasásra a többi csak olvasható ...

Viszont tök véletlenül párom fiokjával voltam bent mondom már nem kell egyik sorozat letörlőm és le is törölte windows file kezelőből simán. Utánna gondolkoztam basszus ez nem történhetett volna meg....

Majd beléptem adminként átnéztem mindent engedélyeknél neki a mappára csak olvashatóság van megadva!
Ujra kiosztottam az engedélyeket neki ismét olvasásra majd megpróbáltam file kezelőből és saját DSM felületröl is tud törölni öröm volt nézni.... Elöző DSM nél ez nem volt ott müködött minden faszán azért csak tök véletlen derült ki.. de ezekszerint a 10 éves családi gyüjteményt a gyerek simán kitörölheti ez marha jó....

Erre valami tipp esetleg mitől lehet....

Köszi

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.