Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93351) Laca1212 válasza Theory66 (#93319) üzenetére


Laca1212
őstag

Melyik az? :)

(#93352) Zola007 válasza -secret- (#93342) üzenetére


Zola007
veterán

Azt vágod, hogy december 6 az télen van?
hogy fog ez neked akkor rendesen működni? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93353) Janaboy válasza Zola007 (#93352) üzenetére


Janaboy
veterán

Itt van a kutya elasva, nem is nap hanem hoelemes :D

Janaboy

(#93354) kmarci25 válasza Zola007 (#93352) üzenetére


kmarci25
veterán

Öhmmm.... Ez a déli féltekére annyira nem igaz... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#93355) -secret- válasza Zola007 (#93352) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Muszáj volt megrendeltem, mert nem voltam biztos benne, hogy ideér Mikulásig.

Másrészt meg 50 cent volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#93356) w.miki válasza -secret- (#93355) üzenetére


w.miki
veterán

egyetértek, aki ebben a hónapban nem rendel, annak karácsonyig már nem fog ideérni :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93357) tboy93 válasza w.miki (#93356) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tavaly az október közepéig leadott rendelések nekem megjöttek kari előtt :K

(#93358) bul07 válasza w.miki (#93356) üzenetére


bul07
nagyúr

Tavaly jobb volt a helyzet mint ellőtte

2015 őszén 45 rendelésemből, 20nál refund mert nem jött meg
2016 őszén nem számottevő volt a refundok száma, talán 10%, persze késés az volt 40-50napops érkezés

Arra figyeljetek hogy szeptember 30 és október 9 között ünnep lesz náluk, senki nem dolgozik
Tavalyi cikk képekkel

A jövőhéten leadott rendelések lehet csak október 9 után adják fel vagy kerül ki Kínából

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93359) HoTaZo válasza FingR86 (#93314) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! :R

Theory66: Hol? Nem látom.

------
(#93280) attiati: Köszi! :R Kár, hogy csak egyet engedett.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93360) Zola007


Zola007
veterán

Tanluhu TG610 hátitatyó 7.99
[link]

Ganzo G727M-OR szalonnázó 9.99
[link]

Darth Vader sörnyitó
kupon 80%0FF$1
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93361) Joker88 válasza -secret- (#93342) üzenetére


Joker88
őstag

ha jól látom,kimerítő, segítő válaszokat kaptál... ;]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#93362) -secret- válasza Joker88 (#93361) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K :D

(#93363) #57527808 válasza Zola007 (#93360) üzenetére


#57527808
törölt tag

ugyanez a táska szürkében 6.59 $

az akcióban 16$-os xiaomi-ból feketét rendeltem, úgyhogy ebből jó lesz a szürke is.

[ Szerkesztve ]

(#93364) HoTaZo válasza ANOka (#93288) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csak sapkával! ;]

Ujjamról vetted le a szót! :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93365) fateless válasza Zola007 (#93360) üzenetére


fateless
veterán

Tök jó ez a táska alján, hogy van egy külön cipőtartó, de olyan kicsi, hogy nem fér el benne a cipőm. 30cm széles a táska, nekem akkora a lábam, és akkor a cipő méretét még nem is számoltam rá. Pedig az elgondolás nagyon jó, hogy az külön "bűzölögjön".

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#93366) sto1911 válasza #57527808 (#93363) üzenetére


sto1911
veterán

A Xiaomi taska van mar valakinek? Mik vele a tapasztalatok?

(#93367) #57527808 válasza sto1911 (#93366) üzenetére


#57527808
törölt tag

még nem érkezett meg, kép alapján jobban néz ki a mostani 6.59$-os tatyó.

szerk.: háááát ebből a videóból azt szűrtem le, hogy a tavalyi 290 forintos "akciós" emagos táskában is több anyag van, mint a linkelgetett 6.59$-os táskában.

[ Szerkesztve ]

(#93368) Czimby válasza FingR86 (#93314) üzenetére


Czimby
addikt

A posta kb duplázza az árat, bár 2dodó még mindig jobb mint a 4. :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93369) zeon.hu válasza Czimby (#93368) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elsőre én is beleszaladtam majdnem, de van ott $0.28-as posta is!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#93370) Czimby válasza zeon.hu (#93369) üzenetére


Czimby
addikt

Érdekes nekem az unregistered no tracking number -rel 0.93, hogy jön k ia 0.28?

Ahh megvan, registered Belgium!

Köszi zeon! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93371) azbest válasza #57527808 (#93367) üzenetére


azbest
félisten

üresen, összecsavart csomagolás után persze, hogy nincs tartása. Ha merev falút szeretnél, akkor a bőröndök közt kell szétnézned :P

(#93366) sto1911
Nekem még a másik, olcsóbb szériából van egy [link], úgy egy hónapja használom. A laptop rekesz gumis szája kicsit megnyúlt, de persze, amikor benne a laptop, akkor tartja. Egész jól tudok bele pakolni. És persze nem üresen még tartása is van.

[ Szerkesztve ]

(#93372) -secret- válasza Zola007 (#93352) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Működik a Mikulás!!! Telefon vakujával működésre bírtam. :D

Mondjuk gondolhattam volna rá, hogy erősebb napsütés kellene neki mint ami ma van.

[ Szerkesztve ]

(#93373) Degeczi válasza azbest (#93371) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem az, h nincs tartása, de a videón tényleg úgy néz amint a zippzárat húzza, h nagyon vékony anyagból készült, nem lehet vmi tartós, ill. semmi védelmet nem ad a benne lévő cuccnak

(#93374) vince válasza -secret- (#93372) üzenetére


vince
őstag

Szép, kamu volt a napelem, vaku kell neki :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93375) dugesz77


dugesz77
őstag

Hátha valakit megnyugtat az elakadt csomagokkal kapcsolatban.
Tegnap ránéztem a BG-s rendeléseimre volt egy elővételben már július 21. -én kifizetett de csak augusztus 4.-én feladott BlitzWolf® BW-ES2 fülesem. ingyenes postával TN nélkül jött. semmi hírem nem volt róla. Tegnap rájuk írtam,hogy sajnos nem érkezett meg. Ma délelőtt jött a válasz,hogy sajnálják és előtúrtak valahonnan egy TN-t és ,hogy érdeklődjek a postánál ha semmire nem jutok újraküldik. TN:

Eszerint egy hónapja itthon a csomag, na ezt lenyúlták. Hazaérve ez várt:



Így elsőre kényelmes, bár nagynak tűnik nem nehéz. Hangja nagyon kellemes, bőséges levegős mély, csilingelő magas. Még járatom.

(#93376) Dr. Romano válasza attiati (#93280) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kösz ezeket a 3Ft-os cumókat :D Ezekről a boltokról még nem is hallottam.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93377) atthany válasza Zola007 (#93360) üzenetére


atthany
aktív tag

Nagyon szép ez a kés, de nalam 12😎

(#93378) bul07


bul07
nagyúr

Egy kis beszámoló
HOCO Z3 Smart Car Charger 3.1A Dual USB LCD Display[link]
Tegnap jött meg ma meg teszteltem
Bedugva felváltva jeleníti meg a következőket
Bemenő feszültséget
Leadott ampert
Leadott feszültséget

Teszteltem 2A terheléssel, ekkor 4.94-4.97V eset a feszültség, 3A tesztelve 4.86V-ra eset a feszültség
3A terheltem olyan 2-3perceig ekkor kihúzva kicsit meleg volt a töve ott ahol a kocsival érintkezik, ez lehetett azért mert egy öreg autóba teszteltem és kicsit rozsdásak az érintkezői

Bedugva magába mutatott 12.6V, ha beindítottam a kocsit akkor már 14.4V-ot ugye a generátor tölt

Szerintem ennyiért nagyon megéri
Jön a tél simán jó arra is hogy nézze az ember hogy az aksiban mennyi szufla van és ugye hogy tölt e a generátor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93379) D0zeR


D0zeR
tag

Tudtok ajánlani vezeték nélküli egeret és billentyűzetet kedvező áron?

(#93380) vince válasza bul07 (#93378) üzenetére


vince
őstag

De klassz a mérőd! Én ilyet vettem, de sokkal praktikusabb a tiéd, hogy egy rövid vezetéken lóg és nem kell bűvészkedni a leolvasáshoz :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93381) vargalex válasza vince (#93380) üzenetére


vargalex
félisten

És az övén még microUSB bemenet is van. :)

Alex

(#93382) vince válasza vargalex (#93381) üzenetére


vince
őstag

ez milyen típus?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93383) Czimby válasza vince (#93382) üzenetére


Czimby
addikt

KCX-017

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93384) vargalex válasza vince (#93382) üzenetére


vargalex
félisten

Pl. ez.

Alex

(#93385) vince válasza vargalex (#93384) üzenetére


vince
őstag

Remek, még olcsóbb is, mint amit én vettem (az $2.73 volt) :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93386) profi


profi
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném az alábbiakban. Építek egy mini-itx pc-t és szeretném bele tenni a Creative pci-e hangkáryámat. Egy gond van, hogy csak egy pci-e csatlakozó van a lapon (ga-b250n phoenix wifi), amibe a videókártyát fogom tenni. Van valami mód arra, hogy nem a pci-e csatlakozót használva rá tudjam dugni az alaplapra és használhassam a hangkártyát? A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.

(#93387) bul07 válasza vince (#93385) üzenetére


bul07
nagyúr

microUSB bemenet azért kell mert akkor lehet vele vezetéket is tesztelni

Amit te vettél azzal nem lehet

Sokszor nagyon jól jön mert alis filléres vezwtékek nagyon változó minősségűek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93388) Czimby válasza bul07 (#93378) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem is megjött a cucc, kipróbáltam éppen hogy jól áll a szivargyújtóban.

Az orico, Blitzwolf betonstabil ez egy kicsit lógós és nagyon könnyen kihúzható,
viszont ennyi pénzért mindenképp ajánlott a beépített fesz/áram mérő miatt.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93389) vince válasza bul07 (#93387) üzenetére


vince
őstag

Milyen setupban teszteled vele a vezetéket?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93390) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#93094) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megjött ez az okos mérleg napközben, asszony vette át, és bontotta ki, később érek haza így nem tudtam még megnézni, de azt mondta asszonypajtás nem járt hozzá elem, videókon meg úgy látom jár hozzá...Edigitál behúzott 4 elemmel, vagy nem jár hozzá tényleg? :)

(#93391) Met válasza B-L-A-C-K (#93390) üzenetére


Met
nagyúr

Áramellátás: 4 x AA alkáli elem (nem tartozék)

Elolvasni luxus? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#93392) B-L-A-C-K válasza Met (#93391) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az... ;]

Kicsomagolós videókban meg adtak hozzá, nem mintha olyan nagy érvágás lenne az a 4 elem, de a brantnak rakják el... :N ;]

(#93393) JDMKid válasza bul07 (#93378) üzenetére


JDMKid
tag

Az autós adapterhez volt kupon anno?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#93394) w.miki válasza bul07 (#93378) üzenetére


w.miki
veterán

ez mennyi volt anno? várható, hogy olcsóbb lesz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93395) Degeczi válasza w.miki (#93394) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Istenem... egy $2.6-ra éppen akciózott cuccnál tényleg ez az elsődleges? :Y

(#93396) beg válasza Degeczi (#93395) üzenetére


beg
veterán

:DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93397) windlord


windlord
őstag

Tudtok ajánlani jófajta autós telefontartót?

(#93398) ollie válasza Degeczi (#93395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olvasd el a topik címét. Van még kérdés? :DDD

***

(#93399) spiky03


spiky03
veterán

Az jó ha a Registered Air Mail-nél a Belgium Registered-et választom ki, az $0. :D
Megkapom azt úgyis?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#93400) Digitalpimp válasza dugesz77 (#93375) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Kíváncsi lennék, hol parkolnak ezek a csomagok? Nekem is van egy hasonló nyomkövetésem, azon az látszik, hogy 08.19-től itt van az országban. Na de hol?!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.