Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93101) woodworm válasza Beni2360 (#93100) üzenetére


woodworm
veterán

Kimondottan a kis méret és az ára lenne a döntő? Úgy láttam a 3g-hez még működik a kupon, bár nem vittem fizetésig. Ár/érték arányban sokkal jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#93102) AndrewBlase válasza dudikpal (#93099) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az utóbbi tudja a "Quick Charging'-ot, míg az elöbbi "mezei" PB. :U

Miért mindig én???

(#93103) m4rk.89 válasza B-L-A-C-K (#93098) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Linkelt helyről vettem, gyorsan megjött, nem volt semmi baj és 1,5 éve megy a belerakott elemmel.

(#93104) XtremLor válasza AndrewBlase (#93102) üzenetére


XtremLor
őstag

Mind a ketto qc bank pedig.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#93105) Ghard válasza nimfas (#93077) üzenetére


Ghard
őstag

Persze, sőt 50 dollárért dual kamera kellene. Ennyire azért ne legyünk elszállva. Teljesen jó ez a telefon ennyi pénzért. Az egyetlen gond a gariztatás lehet ha elromlana.

(#93106) Beni2360 válasza woodworm (#93101) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi erre gondoltam de hol van a kupon?
Más. Ha rákötöm a modemre akkor minkét sávot tudom használni? Bocs a láma kérdésért de még nem volt 5 Ghz cuccom. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93107) vacs válasza Beni2360 (#93100) üzenetére


vacs
veterán

Szerintem erre gondolsz: [link]

Igen, mindkét sáv működik egyszerre (vagy csak a 2,4, vagy csak az 5, beállításon múlik)!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#93108) woodworm válasza Beni2360 (#93106) üzenetére


woodworm
veterán

A kupon a yesyesmi. Azért kérdeztem, mert a 3c kisebb, csak fényképen néz ki ugyanúgy és only 2,4 GHz. Persze, az admin felületen külön lap van az 5GHz-es beállításokhoz. Egyedül az iptv szokott gond lenni a xiaomi gyári fw-vel, mert nincs benne igmp, de ez custom fw-vel orvosolható.

[ Szerkesztve ]

(#93109) dudikpal válasza AndrewBlase (#93102) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Akkor az előbbinél mit keres a QC3 a leírásban?

(#93110) ANOka


ANOka
őstag

Hogyan lehet rákeresni egy ténylegesen NoName telefonra, hogy pl. melyik kínai oldalakon árulják?
Erről lenne szó. Az eBay-en már megtaláltam (pl.: link #1, link #2), de az Ali/BG/GB kombón még nem. (Más bevált shop is szóba jöhet.)

(Ha ez nem a topik témája, akkor irányítsatok át egy másikba és ott teszem fel a kérdést.)

[ Szerkesztve ]

(#93111) ZsoltG60 válasza ANOka (#93110) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Én ezt találtam... [link]

Lumia 950XL

(#93112) HXY válasza dudikpal (#93109) üzenetére


HXY
addikt

Az olcsóbban jobb akku van: Li-polymer. A sima Li-ion kb. 500 töltést bír, míg ez 1000-et is.
Viszont arra nagyon kell figyelni, hogy nem szabad több hónapot teljesen lemerülve hagyni, mert utána már nem lehet feltölteni. A Li-ion 1-2 év lemerült állapot után még feltölthető.

(#93113) Beni2360 válasza woodworm (#93108) üzenetére


Beni2360
félisten

vacs neked is :R

Igen és pont nálam Thom IPTV modem van.
mert nincs benne igmp, de ez custom fw-vel orvosolható. - Na ez amit szeretnék elkerülni.

Eredeti angol verzió Xiaomi Mi WiFi Router 3
Eredeti Xiaomi WiFi Router 3G
Mi a különbség a sima 3 és a 3G közt?

:C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93114) Czimby


Czimby
addikt

Tudnátok ajánlani valami olcsó, nagy méretű jobbkezes egeret?
Lehet wired meg wireless is ha sokáig bírja.
Nem játékra kell!

Valamint kintről érdemes nyomtatópatront venni?
Canon MG5350 a nyomtató és az alábbi tinták kellenének;
1 x PGI 525 - BLACK
1 x CLI 526 - BLACK
1 x CLI 526 - CYAN
1 x CLI 526 - MAGENTA
1 x CLI526 - YELLOW

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93115) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! AliExpress kupon 50 coin 1 usd-ra beváltva XC Home store-ba 0.36-ért van világítós bicikli szelepsapka. 3-at veszel, akkor 0.08-ra jön ki. Annyit megér (21 ft-ot), még akkor is, ha a szekrénybe végzi bontatlanul. ;)

(#93116) arnyekxxx válasza Czimby (#93114) üzenetére


arnyekxxx
veterán

én ezt nyűvöm lassan egy éve teljes megelégedettséggel

(#93117) Czimby válasza arnyekxxx (#93116) üzenetére


Czimby
addikt

Mennyire nagy?
Jó lenne legalább 7cm széles. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93118) jjeahh válasza MADcat (#93093) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tudom hülyén hangzik, de nekem az egereim kapcsolói viszonylag gyakran halnak be :D. Ezért vettem anno egy zacsi kapcsolót, meguntam folyton egeret vásárolni, meg nem kell várnom hetekig egy újabb egérre (vagy még rosszabb, betotyogni a városba és venni egyet :DDD ), hanem kicserélem a behalt alkatrészt és csók. Csak most a régi logimnak a szenzora is kezdett kinyiffanni, szal valszeg hamarosan megy a kukába.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#93119) attiati válasza dudikpal (#93099) üzenetére


attiati
veterán

Azt hiszem, hogy az 1 nem tudja az oda-vissza QC-t.

(#93120) arnyekxxx válasza Czimby (#93117) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Product Size(L x W x H): 12.80 x 6.80 x 3.80 cm

(#93121) géeles válasza Skillet (#93083) üzenetére


géeles
aktív tag

Szerintem beválik a TeckNet neked is. Van egy nagyobb méretű verzió is, de nekem ez jobban kézre áll, szerintem nem extrém nagy tenyérbe ez a jobb. Elemét még csak egyszer cseréltem, a legrégebbiben, de noname elemek voltak. Most Eneloop/Ladda van mindenhol 1évnél már van régebben üzemelő. Asszonynál melóban egésznap megy az majd egyszer csak jelez.
Alsó részén nagyujjnál van elemvész jelzése.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#93122) woodworm válasza Beni2360 (#93113) üzenetére


woodworm
veterán

Pedig a padavan sokkal jobb, mint a gyári fw és van rá lede is.
A sima 3-as és a 3g között a beépített soc és a switch a különbség, az utóbbi gigabites, míg az előbbi csak 100-as lant tud.

(#93123) HXY válasza woodworm (#93122) üzenetére


HXY
addikt

OpenWrt/LEDE már kezeli rendesen az 5GHz-es AC-t? Fél éve még nagyon kezdetleges volt.

[ Szerkesztve ]

(#93124) Czimby válasza arnyekxxx (#93120) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi, ki is ment a fejemből, hogy ott is le van valószínűleg írva... :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93125) Czimby válasza géeles (#93121) üzenetére


Czimby
addikt

Melyik az az extrém nagy tenyérbe való verzió be tudnád linkelni?
197cm vagyok :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93126) szjoci válasza maddionmax (#93045) üzenetére


szjoci
őstag

Egy Sunvell R69 Quad-core Allwinner H2 Android TV Box-ot csomagoltak be a tv box-os $19,99-es lucky bag-embe (nem sokat nyertem rajta...), hamarosan meg kell majd jönnie. Ha ráérős neked, tesztelem és írok hogy megy-e a plex.

[ Szerkesztve ]

(#93127) w.miki


w.miki
veterán

Üvegfóliához van ajánlott eladó? ...Akár itthonról is...
Redmi 4x-hez keresünk

Más:
LIDL WLAN-erősítő 9eFt
vajon jobb mint a xiaomi?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93128) géeles válasza Czimby (#93125) üzenetére


géeles
aktív tag

Ez a fajta egy kicsit másabb kialakítás, ha belefér rendeld mindkettőt ....

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#93129) KisApám válasza w.miki (#93127) üzenetére


KisApám
addikt

Ennyiért rendes routert is lehet venni.
A 3G-s dual band-os Xiaomi routert vettem kevesebbért most akcióban.

Meg jó lenne tudni milyen belső antennája van.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#93130) bul07 válasza w.miki (#93127) üzenetére


bul07
nagyúr

9napja van ez úton 4x-hez
Még nem jött meg de 550Ft 3db, nem nagy bukó még ha valami gond is lenne vele

Toknak meg ezt próbálja ki a gazdája ez is úton[link]

IPAKY tok amit a eustock árul szerintem nem éri meg annyi pénzért, gagyi

4x új lenyomat olvasója nekem nagyon bejön, sokkal jobb mint a A5 2016-é

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93131) MADcat válasza w.miki (#93127) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezen van wan port is, az elméleti sebesség is nagyobb. De szerintem a körtét és az almát hasonlítjuk össze. 1200 a Xiaomi ez meg 9 ezer.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93132) nimfas válasza Ghard (#93105) üzenetére


nimfas
addikt

Duál kamera nem, de 4G nem ártana, most láttam csak hogy 3G-nél vége van. Azért ne a középkor felé haladjunk.... :DDD

(#93133) azbest válasza dudikpal (#93099) üzenetére


azbest
félisten

pici keresés után még logoutot is kidobja google [link]

(#93134) Skillet válasza B-L-A-C-K (#93098) üzenetére


Skillet
addikt

+1
Nekem eddig kizárólag jó tapasztalatom volt az edigital-lal, pedig sok garis ügyem volt.
Volt egy oral-b fogkefe, ami megkotlott, a szerviz és a gyártó is csak tökölt. Edigital meg adott egy másik fogkefét polcról, még a különbözetet sem kellett megfizessem (első fogkefe black friday akciós volt 4e ft körül, az új meg 6e ft körül volt.
Én az edigitalt csak ajánlani tudom.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93135) pixelking


pixelking
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani HDMI-HDMI és DisplayPort - DP kábelt Aliról vagy Ebayről? Hossz max 2m kell, 4k nem menne rajta csak 1920 × 1200 monitor. (Displaynél lehet előfordul, hogy egyszer utánakötök még egyet)

Köszi előre is a tippeket :R

(#93136) Skillet


Skillet
addikt

Ali appban eddig kidobta az adott gyártó zászlóshajó áruházát, ha beírtam a keresőbe a nevét.
Most frissítettem a playban az appot, és toszik kidobni az áruházakat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93137) vacs válasza pixelking (#93135) üzenetére


vacs
veterán

Ugreen Official Store-t ajánlom figyelmedbe.

(^)(>.<)(^)

(#93138) fo_di


fo_di
őstag

sziasztok,
kicsit off, de valaki tud megbízható helyet Xiaomi Redmi Note 4 4/64 beszerzésére? valami olyan kellene, ahonnan további meglepetések nélkül beszerezhető (eustockon jelenleg nincs)

(#93139) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Most jött meg egy ilyen QC3.0 kompatibilis 15600 mAh-s BlitzWolf BW-P5 powerbankom.

Nagyon komoly darab, van vagy fél kiló :K

Próbáltam keresni rá tokot, de mindenhol csak Xiaomi powerbankra találok tokot, BlitzWolfra nem :( Hol lehet ilyenre tokot találni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#93140) vacs válasza fo_di (#93138) üzenetére


vacs
veterán

spemall.com magyar raktár, vagy Gearbest (itt szállításnál a Hungary Via Priority Line-t kell választani) :K

(^)(>.<)(^)

(#93141) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok,
valakinek van esetleg hasonló ajánlata KÉP a termékről Kindle-hez kellene felülre csiptetnem, az USB alul van és mini usb ... :( ezért gondoltam hogy ilyen jöhetne szóba vagy az Energizer Book Lite

Köszi előre is a valaki megosztja a tapasztalatait ;)

[ Szerkesztve ]

(#93142) fo_di válasza vacs (#93140) üzenetére


fo_di
őstag

köszi

(#93143) Donki Hóte válasza fo_di (#93138) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bocsánat, hogy beleszólok, de a Redmi Note4 kifutó típus, szerintem már érdemesebb Xiaomi Mi A1 telefont venni helyette (ha kedveled a Xiaomi telefonjait). Ez a Xiaomi most felfutó új típusa.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#93144) gabe_ válasza vacs (#93140) üzenetére


gabe_
őstag

A global versiont kell választani hogy legyen benne B20?

Donki Hóte: ugyanaz a snapi 625 proci van mindkettőben...

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#93145) trebrona válasza Donki Hóte (#93143) üzenetére


trebrona
nagyúr

Általában aki kedveli a xiaomi telefonjait és a MIUI-t, pont nem Mi A1-et fog venni. :)

(#93144) gabe_ :
Igen, azt.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#93146) XtremLor válasza trebrona (#93145) üzenetére


XtremLor
őstag

Eleg nagy fan vagyok en is, de hogy az A1-et vennem ez tuti, android one vegre! :))

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#93147) Bendegúz98 válasza rabtibus (#93141) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nem jo felejtsd el, 1 led 1 pontban világítja meg a kijelzőt ott fenyes kifelé halványodik.
Ha megtalálod oszd meg majd velem is :U
[link]

[ Szerkesztve ]

(#93148) Donki Hóte válasza trebrona (#93145) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért olyan elképzelhetetlen az számodra, hogy valaki pont MIUI-t nem szereti a Xiaomi telefonokban :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#93149) rabtibus válasza Bendegúz98 (#93147) üzenetére


rabtibus
tag

Köszi, jónak tűnik ... csak találjak linket ami még elérhető ...

[ Szerkesztve ]

(#93150) Bendegúz98 válasza rabtibus (#93149) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nekem van mind a 2 azért irtam véleményt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.