Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#93838) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most nézem Juni 15-én is rendeltem valamit, az se jött meg, bár gondolom az már nem is fog...:/

(#93852) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megjött az akciós... öö... Electron go out mosquito small a night lamp :U :F , 20 napja volt a GB-en 0.99USD. A cucc bliszterben érkezett, a bliszter mögötti kartonlap hátulján van a dokumentáció, ami megér egy átfutást, afféle angol elektromos csellentyűcske :))

Belül szögegyszerű elektronika van, ami tökéletesen alkalmas bármiféle cifra áramütések bezsákmányolására, szóval a lemezekhez nem hogy akkor nem szabad hozzányúlni, amikor van moszkító (ld. fentebbi manual), de akkor se, ha nincs, sőt, akkor se, ha ki van húzva a konnektorból: célszerű valami *korrektül* szigetelt nyelű cuccal kisütni a lemezeket, mert a kütyüben lévő kondenzátorok (ha jól értelmezem az elektronikát) 650V-on tartják a gyilokfésűket, ami idővel ugyan magától kisül a LED-en, de jobb az óvatosság.

Egyéb rendelések megérkezéséről: július 30-ától 43 rendelésem volt, melyből 20 már megérkezett (ebből egy 45, egy 44, egy 32, 5db 20-30 nap közötti, a többi 20 nap alatti érkezéssel), jelenleg úton van egy 44 és egy 41 napos rendelés, 4db 20-30 napos, 17db 20 nap alatti.

(#93853) emre válasza Bendegúz98 (#93848) üzenetére


emre
veterán

Esetleg ez jó lenne?

USB2.0 Digital DVB-T SDR+DAB+FM HDTV TV Tuner

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93854) Degeczi válasza spidersoft (#93852) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"a kütyüben lévő kondenzátorok (ha jól értelmezem az elektronikát) 650V-on tartják a gyilokfésűket, ami idővel ugyan magától kisül a LED-en"

Idővel - millisecundumok alatt... :D
(100 nF-os kondik vannak a rajzon, azok azonnal kisülnek)

(#93855) spidersoft válasza Degeczi (#93854) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kihúztam a konnektorból, elmentem brunyálni, belegyugtam a csavarhúzót, oszt veretett egy combos cikrát. Szóval attól némiképp több lehet... mindegy, én szótttam... :U kisüléskor amúgy egyenfesz van, és a 100k-n süldögél kifelé szépen lassan a két kondér (igazából három). Tovább nem akarok villanyászkodni, már így is mehetünk körmösért, lényeg, hogy ráz kihúzva is, óvatosan vele.

[ Szerkesztve ]

(#93856) Digitalpimp válasza w.miki (#93798) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azt mondod. hogy mész az ivókulacsodat megtölteni. :) Csak nehogy valaki elkérje inni! :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#93857) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Digiflavor Pharaoh RTA 25mm - BLACK

Kupon : NewPhara
$26.99

M.Sparkling Creative 3D Lamp Star Wars The Death Star Shape Table Lamp

Kupon 3DLAMP
$ 5,99

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#93858) Slownz


Slownz
senior tag

Hol lehet reklamálni ha nem érkezett még valami Banggood-on?

Ügyfélszolgálatra már írtam, kb lepattintottak. Marad a PP?

(#93859) ollie válasza Slownz (#93858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mikor rendelted?

***

(#93860) w.miki válasza spidersoft (#93855) üzenetére


w.miki
veterán

neked fog bogarat?
tavaly ebayről rendeltem, az elején fogdosott, de már elmúlt :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93861) daver88


daver88
aktív tag

LiitoKala Lii - 202-ért ez most jó ár? pontozva 4,25 $-re tudom levinni...

(#93862) spidersoft válasza w.miki (#93860) üzenetére


spidersoft
senior tag

Még csak ma jött meg, egyelőre nincs se légy, se semmi, így bedugva se volt csak amíg kipróbáltam, hogy indul-e. Tavasszal majd jön a szárnyashangya invázió, akkor lesz ennek majd értelme (szárnyashangya megy a lámpára, így gondolom ennek a kék/UV fényére is fog). Majd kell alátenni valami tepsit, hogy ha meg talál gyulladni a hangya, akkor szőnyeg ne :D

(#93863) w.miki válasza daver88 (#93861) üzenetére


w.miki
veterán

Holnapután 15:00-tól LiitoKala Lii - 202 USB akkutöltő "11nov059" kuponnal $3.99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93864) TheProb


TheProb
veterán

Van valakinek ilyen BT fülese? [link]
Mennyire lehet ez jó? fc7ba9-cel ~5ezer.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93865) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ebayen van olyan megbízható eladó aki normális notebook akkukat árul jó áron?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93866) Zola007 válasza Dr. Romano (#93865) üzenetére


Zola007
veterán

Angol ebayen keress rá a típus ra, én onnan vettem egy angol cégtől 2-3 éve gyári akku árának a felért 8 cellasat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93867) Dr. Romano válasza Zola007 (#93866) üzenetére


Dr. Romano
veterán

kösz megnézem :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93868) BullZeye válasza lacko6 (#93842) üzenetére


BullZeye
veterán

Én kaptam, ki kellett szedni egy kis papírkát, és out of the box világított is.

(#93870) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Nem találom korábbi hsz-t amiben le lenne írva Mi WiFi Repeater 2 beállítása pl az első lépésnél, hogy melyik régió vagy szervert kell választani. Hon Kong, Taiwan, The United States stb. ?
Melyiket kell, van jelentősége?

(#93871) Rocky13 válasza Minstrel (#93869) üzenetére


Rocky13
csendes tag

Így már nem aktuális :)

[ Szerkesztve ]

(#93872) Imy


Imy
veterán

Ilyen Y tápkábelt milyen néven lehetne keresni?

(#93873) Dr. Romano válasza Imy (#93872) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93874) Zolorado válasza spidersoft (#93862) üzenetére


Zolorado
tag

Nekem van egy hasonló, szintén Kínából. Nem szabvány EU dugós, hanem kicsit keskenyebb, és kihúzott állapotban is ráz.

Ha egy szúnyog eléri, akkor azt hangos csattanással jelzi, első alkalommal majdnem kiugrottam az ágyból, amikor meghallottam. Egyszer egy nagyobb jószág (valami lepkefajzat) majdnem kigyulladt benne, erősen füstölt, bűzlött és sercegett, inkább kihúztam.

Ha nem is olyan hatásfokkal, mint a vegyszeres szúnyogriasztók, de azért működik.
Kicsit mondjuk tényleg para, hogy felgyújtja a házat éjszaka...

[ Szerkesztve ]

(#93875) Imy válasza Dr. Romano (#93873) üzenetére


Imy
veterán

Ez jó, de elég lenne sokkal rövidebb is. :)

(#93876) asdasdasd


asdasdasd
tag

Tud valaki akciós S9xxx TV box-ot valahol?
Illetve mikor lesznek akciós nap/napok legközelebb?

(#93877) Dluinet válasza asdasdasd (#93876) üzenetére


Dluinet
nagyúr

(#93878) Czimby válasza Nikaré (#93870) üzenetére


Czimby
addikt

Legfelső (két tyúkláb) a kina, ha china verziót vettél csak azzal lesz jó! Különben timeout hibát dob 90%-nál install közben.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93879) Nikaré válasza Czimby (#93878) üzenetére


Nikaré
őstag

English Version lett rendelve.
Furcsa ez a sok választási lehetőség.

(#93880) Beni2360 válasza Nikaré (#93879) üzenetére


Beni2360
félisten

tyúklábat kell választani ott is. Angolul megy tovább.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93881) MADcat válasza Czimby (#93878) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Így van. Tyúkláb kell. Bár nekem nélküle is elindult.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93882) Nikaré válasza Beni2360 (#93880) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudom nekem miért akadékoskodik egyből az indításnál. Csak holnap tudok tovább foglalkozni vele, már úton vagyok.
Köszi mindenkinek.

(#93883) Czimby válasza MADcat (#93881) üzenetére


Czimby
addikt

Nálam is működött a timeout hiba után, akkor is ha áramtalanitottam, de nem hagyott nyugodni és utánaolvastam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#93884) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok
Egy samsung galaxy s5 minibe szeretnék új akkumulátort rendelni. Ezt megfelelőnek találnám, biztos, hogy gyári "original", és nem utángyártott?
Mivel Németországból jönne, így gondolom nem lenne probléma a szállítással, csak nem repülővel jönne... :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#93885) XtremLor válasza gabe_ (#93884) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#93886) enginev3.0 válasza Dluinet (#93877) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha veszek egy ilyen boxot és rá kötöm a tv-re, akkor le tudom rá tölteni a tv go programot (Telekom) és nézni rajta?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#93887) anadroid válasza XtremLor (#93885) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak az a bibi, hogy az angol genuine német megfelelője az, hogy original. Az eladó pedig német. Úgyhogy ebből nem döntöd el.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#93888) Maximum1 válasza enginev3.0 (#93886) üzenetére


Maximum1
őstag

Itt többet tudsz meg.
Figyelgetem én is ezeket a kütyüket, de van 100 féle, ez a modell szokott 8 ezerbe is lenni.
Ezt látom a slágernek, ezzel szemezek.: Megogo
Azt viszont nem tudom amit kérdeztél. :N

[ Szerkesztve ]

(#93889) Dluinet válasza enginev3.0 (#93886) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem, 4.4-es android felett nem működik A TV GO box-on

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#93890) Dluinet válasza Maximum1 (#93888) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit linkeltél az csak 1 GB-os

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#93891) Maximum1 válasza Dluinet (#93890) üzenetére


Maximum1
őstag

Tudom, kérdés mire kell.
"11. 1GB vagy 2GB RAM?
Androidhoz 2GB a javasolt. Ha csak médialejátszónak fogod használni Kodival és LibreELEC-el, akkor 1GB is elég lesz....
12. 8GB vagy 16GB eMMC/NAND háttértár?
Android alatt ha csak médialejátszóként használod, akkor a 8GB általában elég. Ha játékokat vagy más appokat is felraksz a Play áruházból, akkor hamar elfogyhat a tárhely, a 8-ból az Android is lefoglal alaphelyzetben ~2GB-ot.
LibreELEC esetén a 8GB szintén elég normál használatot feltételelzve...."

forrás

(#93892) L4mie


L4mie
veterán

ezt mikor adták ki? :Y

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93893) -secret- válasza L4mie (#93892) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

~fél éve

(#93894) L4mie válasza -secret- (#93893) üzenetére


L4mie
veterán

ohh lemaradtam :( ...szép cucc, szebb mint a miband2

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93895) AtiSnatch válasza lacko6 (#93842) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én a GB-től rendelthez kaptam, a BGs még úton.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#93896) Dluinet válasza L4mie (#93894) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak nem Xiaomi, mert nincs ilyen Xiaomi cucc

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#93897) csadi0011


csadi0011
őstag

Gyors gearbest pontszerzési lehetőséget tud valaki? Rivjúkat már írtam.

(#93898) -secret- válasza csadi0011 (#93897) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Értékelés, review, illetve alkalmazásban daily reward ad napi pár pontot.

(#93899) petipetya válasza csadi0011 (#93897) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rendelni, rendelni, rendelni - mondotta Lenin elvtárs.

"nincs rá lezsóidő"

(#93900) Zola007


Zola007
veterán

keresek jó minőségű felhőbe szinkronizáló Wifis IP kamerát, amit lépcsőházba fel tudnánk tenni, mert valaki lopja a lábtörlőket, virágokat, stb.
illetve szintén keresek bejárati ajtó kitekintő nyílásába építhető kamerát.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.