Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93952) anorche1


anorche1
őstag

Rendeltem egy fém xiaomi tollat, de képek alapján mintha más betét kellene bele mint a műanyagba. Vagy tévednék? Ha mégis más, honnan lehet belevalót szerezni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#93953) KisApám válasza Dr. Romano (#93951) üzenetére


KisApám
addikt

Szerintem nem lehet rossz, ha más is forgalmazza ugyan azt, de más néven.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#93954) denko válasza VulpesHD (#93934) üzenetére


denko
senior tag

Köszi, rendeltem. Bár ez a szállítási díj 2.65 USD egyáltalán nem tetszik. Potfejekre a szall díj 1 USD...amit hozzájárul, és tuti 1 csomagban küldik..

(#93955) Janaboy


Janaboy
veterán

Hat ez...
[link]

Janaboy

(#93956) kcsa válasza KisApám (#93945) üzenetére


kcsa
veterán

Ikea Koppla. Biztosan nem életveszélyes és normális áron van. Régóta használom, ajánlom.

(#93957) zeon.hu válasza Janaboy (#93955) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy élő kutya és macska mellé pont jól jönne, ez sokkal kevesebb kárt okoz :DD

#?*@&!

(#93958) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Flexibilis csavarhúzót nem látott valaki valahol jó áron? Az sem hátrány, ha bitkészlettel is használható! Köszi!
:R

(#93959) jerry311 válasza OrLiX (#93949) üzenetére


jerry311
nagyúr

Amennyire tudom univerzális. [link]

(#93960) ivana válasza KisApám (#93945) üzenetére


ivana
Ármester

Villám ellen nem véd meg egy hosszabbító...

(#93961) kaszibat válasza anorche1 (#93952) üzenetére


kaszibat
tag

Igen, a fém xiaomi tollba másfajta betét való mint a műanyagba, de az a jó hogy az itthon beszerezhető. Ha megérkezik, bármelyik papírboltban veszel bele egy jó minőségű parker / pax betétet. Én 290 Ft-ért vettem német betétet és nagyon szépen fog vele.

(#93962) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#93963) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Még mindig tilos hirdetni a topikban!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93964) vince válasza KisApám (#93946) üzenetére


vince
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mikor kopik ki a köztudatból a kettőhúsz - a hálózat névleges feszültsége lassan két évtizede 230 V (három fázis esetén 400 V, a korábbi 380 helyett) :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93965) Zeki


Zeki
nagyúr

Vigyázz hol adod meg a bankártya adatod, mert már az Amazon sem megbízható!
69 Euróval terhelt meg reggelre az Amazon Prime...

[ Szerkesztve ]

(#93966) HoTaZo válasza ZsoltG60 (#93962) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem fogadja el a kupont, nekem. :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93967) petipetya válasza Zeki (#93965) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez így kevés. Mit vettél, mennyi volt kiírva árnak + szállítási költségnek, amazontól vetted vagy amazonon külső eladótól? Amúgy meg print screen gomb a jobb felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#93968) Laca1212 válasza vince (#93964) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem mindegy? Mindenki tudja miről van szó :)

(#93969) qqzs válasza Zeki (#93965) üzenetére


qqzs
őstag

Egy honap a free utana chargeol
Es utanna evenze automatikusan amig le nem mondod a charge napja elott. Es az idoaranyos reszt visszafizeti ha jol emlekszem

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#93970) wwenigma válasza Zeki (#93965) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez user error, nekem is volt prime-om, simán ki lehet kapcsolni a terhelés előtt hogy nem hosszabbitasz. ;) Ráadásul az 1 éves előfizetés nem alap, hanem a havit kínálja fel....

Payment history-t meg kell nézni és supportnak írni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93971) Zeki válasza qqzs (#93969) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez az, ez 26-án vette volna le a zsetont, de mint olvasható, lemondtam már korábban a free trialt.
Erre 69 Euróval megterheltek ma reggelre...

wwenigma

Le lett mondva a free trial! Mégis megterheltek 2 nappal korábban.

[ Szerkesztve ]

(#93972) ZsoltG60 válasza HoTaZo (#93966) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Sorry nekem még működött :B most már valóban expired :(

Lumia 950XL

(#93973) vince válasza Laca1212 (#93968) üzenetére


vince
őstag

Csak egy rövid elmerengés volt részemről :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93974) Zola007 válasza Zeki (#93971) üzenetére


Zola007
veterán

biztos, hogy a Prime, nem valami más?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93975) Zeki válasza Zola007 (#93974) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amazon EU Prime AMZN Seattle US terhelt meg.

Más nem tudom mi lehetne vasárnap reggel.. sehol az ordersnél vagy egyéb menükben nem találok vásárlást, rendelést, email sincs.

[ Szerkesztve ]

(#93976) spidersoft válasza ivana (#93960) üzenetére


spidersoft
senior tag

de megvéd: ki lehet húzni a falból :D amúgy nekem úgy üzemel a számítógép, hogy hosszabbítóba van dugva, és ha nem használom a gépet (éjjel, vagy ha melóba/bárhova elmegyek itthonról), akkor lekapcsolom a kapcsolóját. Nyilván ez villám ellen nem véd, de kisebb, párezer voltos túlfeszt azért megfogja (akkor szokott ilyen lenni, ha kicsit messzebb vág a villám a hálózatba, nem a közvetlen szomszédságban). Annyira kell figyelni, hogy ha egysarkú kapcsoló van benne, akkor úgy kell bedugni a konnektorba a hosszabbítót, hogy a kapcsoló a fázist szakítsa meg, ne a nullát (fázisceruza megmutatja).

Túl vagyok első nagyobb értékű vásárlásomon -- ontopic, mert a 120.000Ft-os ára ellenére itthon *elvileg* ugyanez 170.000, tehát olcsó (nem abszolúte, hanem relatíve, de ez nem volt kiszólva), Kínából meg jó, ha 150-ből kijön adóval együtt. Remélem nem átverés -- ha megérkezik, beszámolok róla. Ok, nem kapok magyar szupportot... de csak elboldogulok vele.

(#93977) GIJoe válasza spidersoft (#93976) üzenetére


GIJoe
addikt

a gearbest tele van 3D nyomtatóval+ van okos-posta... :U

(#93978) trebrona válasza spidersoft (#93976) üzenetére


trebrona
nagyúr

De erre még jön ÁFA, vagy valamit nem vettem észre? :W

Megyek kávézni. :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#93979) Zeki válasza trebrona (#93978) üzenetére


Zeki
nagyúr

Item location:
Sheffield, United Kingdom

(#93980) Beni2360 válasza Zola007 (#93900) üzenetére


Beni2360
félisten

Lábtörlőkre ha vissza emlékszek a 70 évekre volt már precedens és akkor vékony lánc és csavarozás a kerethez. Drasztikus de más nagyon nem volt. A kamerázás meg jogi dolgokat vet fel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93981) trebrona válasza Zeki (#93979) üzenetére


trebrona
nagyúr

Közben magam is rájöttem. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#93982) Coolby válasza dugesz77 (#93840) üzenetére


Coolby
tag

Próbáltm egy DJI drónra beírni a codeot, de mindegyiknél azt írta code is invalid, or not for this item...
Belinkelnéd melyik volt az, gondolom már nincs belőle...
Illetve amit betettél képként, hogy mik lesznek azt linkekkel ide tudnád másolni?
Köszi!

(#93983) geri1111


geri1111
tag

Convoy l6 ra tud valaki kupont?

[ Szerkesztve ]

(#93984) blg


blg
senior tag

van valakinek bevált gyógyszeradagolóra tippje?

3-5 rekesz, ugyanennyi időpont beállítása, amikor riaszt, hogy be kell venni a gyógyszert.

(#93985) Kernel válasza OrLiX (#93949) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ahogy írja is, standard Hakko 900M hegy, de soldering tip keresőszóval sem lehet eltéveszteni, a hasonló formákat.

https://www.aliexpress.com/item/-/32558974908.html

Ha nem kell készlet, akkor külön is található. Célszerű egyébként alufóliát tekerni a betét és a hegy közé, mert túl nagy a légrés, rossz a hőátadás (de nem annyit, hogy beszoruljon). Azonosító jelek:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#93986) Kernel válasza ivana (#93960) üzenetére


Kernel
nagyúr

Villám ellen nem véd meg egy hosszabbító...

Ez sem igaz 100 %-ig, talán nem is láttál még ilyeneket belülről. De ez a kijelentés is jól jellemzi ezt a topikot, meg ez is. Bedobni hanyag és felületes állításokat, amiről oldalakat tudnék írni, hogy miért nem úgy van, miután megint engem ugatnának le.

Nem lenne egyszerűbb, hogy amikor valaki nem ért valamihez, arról inkább nem szólna egy szót sem?

Nem hiszem el, hogy a fórumok hülyeségek terjesztésére valók és létezik egy topik a Prohardveren, ahol az ugatják le rendszeresen, aki szól ellene.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#93987) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Rolóra, rolettára (autóban, kamionban használatos) miként keresnétek rá?

ZsoltG60: semmi gond, lesz még. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93988) trebrona válasza HoTaZo (#93987) üzenetére


trebrona
nagyúr

windshield roller blind, vagy rear window stb

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#93989) ZsoltG60 válasza geri1111 (#93983) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Nem tudom mi számít jó árnak, de ezt találtam:

Szín: fekete
Színárnyalat: 5000k és 6000k
Kód: CL6Gift
ár: US $ 47.99

Lumia 950XL

(#93990) KisApám válasza vince (#93964) üzenetére


KisApám
addikt

220 felett, észre sem veszed... :)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#93991) andrisbandi válasza Kernel (#93986) üzenetére


andrisbandi
őstag

Pont a napokban gondolkodtam ezen én is.

Mi lenne ha pontozni lehetne a hozzászólásokat?
A negatívok automatikusan rejtődnének, csak aki írta, annak látszana. :DDD

Az egyszerű trollokat ki lehetne szűrni valami ilyesmivel.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#93992) betyarr válasza Kernel (#93986) üzenetére


betyarr
veterán

én mindig érdeklődéssel olvasom az írásaidat.sztem offban simán elfér itt.pláne,hogy rengeteg az off,aminek semmi jelentősége nincs,csak bill. koptatás...

(#93993) HoTaZo válasza trebrona (#93988) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93994) w.miki válasza andrisbandi (#93991) üzenetére


w.miki
veterán

az remek lenne, mint a GB-n ahol csak pozitiv review-k jelennek meg, nagyon hiteles... /irónia off
inkább egy köszönöm gomb jobb lenne, van, hogy megköszönnék valamit, de azért nem írok be, de mégis jelezném valahogy
de nem tudom, mennyire terhelné a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93995) petipetya válasza betyarr (#93992) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mit koptat az, aki nem billentyűzeten gépel?

"nincs rá lezsóidő"

(#93996) smithsys válasza betyarr (#93992) üzenetére


smithsys
aktív tag

+1. Ha valaki segítő szándékú hozzászólással csak 1 problémát is meg tud előzni, annak mindenképpen itt (is) a helye szvsz.

(#93997) HXY válasza blg (#93984) üzenetére


HXY
addikt

Szerintem a Lidl-ben lesz ilyen gyógyszeradógoló pár héten belül.
Mi majd olcsó (6000Ft-os), beszélő vérnyomásmérőt szeretnénk!
Remélem, hogy majd nem drága, telefonnal összeköthető semmire se jó Bluetooth-os lesz!

(#93998) KisApám


KisApám
addikt

Az Aliexpressen van választási lehetősé, hogy honnan szállítsák ki az eszközt.
Van olyan is, hogy RUSSIAN FEDERATION - ennél olcsóbb a vétel (például EZ 16,88 dolcsi 19,34 helyett).
Ezt valaki már kipróbálta? :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#93999) betyarr válasza petipetya (#93995) üzenetére


betyarr
veterán

ha feleslegesen ír több hsz-t is,akkor a kis agyacskáját :U

(#94000) spidersoft válasza GIJoe (#93977) üzenetére


spidersoft
senior tag

Tudom, de nem találtam igényeimnek megfelelőt :D plexi/rétegelt lemez váz szerintem vicc, meg a gumigörgős kivitelű nyomtatóknak se hiszek, valahogy az agyam nem képes elfogadni, hogy nem fog rugózni, amikor valami keskeny infill készül két egymáshoz közeli shell miatt... ár-masszivitás arányban ezt tartottam a legjobbnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.