Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93501) FingR86 válasza w.miki (#93496) üzenetére


FingR86
őstag

nekem nem engedi kosárba rakni sem...

[ Szerkesztve ]

(#93502) Laca1212 válasza Mr.Csizmás (#93486) üzenetére


Laca1212
őstag

Az:
"Main Features:
- Ink color: black"

[ Szerkesztve ]

(#93503) w.miki válasza FingR86 (#93501) üzenetére


w.miki
veterán

kifogyott :(
(#93497) vargalex : de, írd be

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93504) tboy93


tboy93
nagyúr

Milyen 18650-es akksit érdemes venni ebbe a Convoy S2-be?

(#93505) ANOka


ANOka
őstag

Akkor a régi árakat offtopik jelöléssel kell(ene) beírni?
Mivel ez a fórummotor csak minimális formázást támogat. :U

(#93506) Degeczi válasza ANOka (#93505) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jó ötlet, de csak akciós, kuponos árak esetén (tehát annak semmi értelme, h "rádobtam 80 pontot, és úgy lett ennyi"), mert azok később is visszatérhetnek

(#93507) FingR86 válasza tboy93 (#93504) üzenetére


FingR86
őstag

(#93508) hunaqua válasza vargalex (#93493) üzenetére


hunaqua
addikt

Az a karosszéria toll az használható? Tényleg eltünteti a kisebb karcolásokat ?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#93509) tboy93 válasza FingR86 (#93507) üzenetére


tboy93
nagyúr

ingyen postával Kínából nincs? :DDD

(#93510) MADcat válasza huliganboy (#93481) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

rég láttalak erre :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93511) vargalex válasza hunaqua (#93508) üzenetére


vargalex
félisten

Fogalmam sincs és nem is vagyok benne biztos, hogy saját autón szeretném kipróbálni... De $0.02-t a pontok miatt megért...

Alex

(#93512) tomcsi23 válasza FingR86 (#93507) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mikori gyártású ez amúgy?

tboy, hány darab akkut szeretnél hozzá? Amúgy tényleg jó cucc a jófogásos, pont ilyet vettem én is, csak "patikás". :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93513) FingR86 válasza tboy93 (#93509) üzenetére


FingR86
őstag

kínából van esetleg, de nem ingyen posta :D

HG2 3000mAh 18650 Li-ion Battery - 4PCS COFFEE
kód: HGDEAL
ár: 15.99$

(#93514) FingR86 válasza MADcat (#93510) üzenetére


FingR86
őstag

most épp vmi netes vizsgát csinálnak a szomszédban, sztem azzal van elfoglalva ;]

(#93515) tboy93 válasza tomcsi23 (#93512) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igazából 1 akku is elég lenne, alkalomszerűen használnám csak úgyis. Nagyon max kettő, hogy legyen egy pót.

(#93516) #57527808


#57527808
törölt tag

erre a védett akksira van valami kupon kód?
linkelgettek egy listát a kódokról, de azokat nem vette be, sőt elvileg a 8-asra is van külön kupon, de az nem is létezett (doesn't exist-et írt talán). a 8-as átlépi a 22€-s lélektani határt, szóval az amúgy sem lenne opció.

[ Szerkesztve ]

(#93517) tboy93 válasza FingR86 (#93513) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi, de 4 az sok. 800-1000Ft környékén keresnék egy darabot, max kettőt, lehetőleg olcsó postával :B

(#93518) tomcsi23 válasza tboy93 (#93515) üzenetére


tomcsi23
veterán

Simán eladod a HG2-ből a másik 2 db-ot, vagy akkor a jófogásos bontott cellákból 2-t.

b(Ad-m)an: neked ez a másik a védett pana helyett? Miért kell a védett amúgy?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93519) #57527808 válasza tomcsi23 (#93518) üzenetére


#57527808
törölt tag

azt gondolnám, hogy jobban bírja a "gyűrődést" (3000 vs 3400 mah), illetve néha olvastam itt, hogy valamihez védett kell, és alapvetően nekem is csak kettő kell (rózsaszín samsungot cserélném a színe miatt). gyakorlatilag a "védettségnek" nincs felára.
amúgy szintén s2+ zseblámpába raknám, már 2 van itthon belőle, abból egy ajándék lesz anyám palijának. töltő is megérkezett, csak akku maradt a végére.

[ Szerkesztve ]

(#93520) tboy93 válasza tomcsi23 (#93518) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja. Amúgy ebbe az S2-be védett is belemegy vagy csak sima? :F Ha csak sima, akkor honnan fogom tudni, hogy már fel kéne raknom töltőre az akkut?

[ Szerkesztve ]

(#93521) kmarci25 válasza hunaqua (#93508) üzenetére


kmarci25
veterán

Áhh, vacak egy valami az. Még Lidl-ben vagy Aldi-ban vettem anno, semmit nem ér, pénzkidobás. :(((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#93522) FingR86 válasza tboy93 (#93520) üzenetére


FingR86
őstag

a lámpában magában van védelem, villogással jelzi neked, hogy töltsd az akksit.
vegyél pana ncr-t pontozva, 4 $-ig levihető, de drága a posta akkor is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#93523) vasi89 válasza hunaqua (#93508) üzenetére


vasi89
addikt

Ha zavarnak a karcok akkor szerintem évente (ha utcán áll) vagy 2 évente (ha garázsban áll) belefér a polír 20-25e ftért. Ezzel a ceruzával amúgy is 1 hét mire végigérsz az autón :DDD

(#93524) FingR86


FingR86
őstag

(#93525) -secret- válasza FingR86 (#93524) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Inkább fogadj be egy élőt. :)

(#93526) tomcsi23 válasza tboy93 (#93520) üzenetére


tomcsi23
veterán

+b(Ad-m)an: belemegy mindkettő természetesen, a lámpa alacsony feszültségnél villogással jelzi, hogy töltésre szorul az akku. A védett akkunál a plusz áramkör csak nagyobb ellenállást tesz az akkura, azaz kevésbé tud teljesíteni, mint a védelmi áramkör nélküli cella. Persze a védelem az időben lekapcsolja az akkut a fogyasztóról, így nem tudod túlmeríteni, de ezt a lámpa jelzi is. Túltölteni - egy normális töltővel - szintén nem tudod, kb erre lenne jó a védett rész.
Az akku választásnál érdemes megnézni az adott terheléshez való viszonyokat is. Egy alábbi S2(+) lámpa a legnagyobb fényerőn 2-3 A körül vesz fel, és itt megnézve a cellákat, van különbség a HG2 javára. Azaz jobban tartja a feszültséget a kapacitás java részéig (=nagyobb fényerő). A merítés végén jelentkezik csak a kapacitás különbsége, de ott már eléggé lemerült állapotba kerül az akku amúgy is.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93527) FingR86 válasza -secret- (#93525) üzenetére


FingR86
őstag

nyugi van... lehet hogy ő is azért dobja magát a földre ha megszaglász ? :D

(#93528) ollie válasza Saccco (#93461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, meg is rendeltem.

***

(#93529) VulpesHD


VulpesHD
csendes tag

Ma 16:00-tól
Xiaomi Ink Pen Refill 3PCS!
https://www.gearbest.com/pen-pencils/pp_604496.html
Kupon: 11nov012
Ár: 0.69$
300 db rendelésre jó a kupon

(szállítás 0.42$)

[ Szerkesztve ]

(#93530) HXY


HXY
addikt

Xiaomi tollhoz a 3 betétet meg lehet rendelni valahogy ingyen postával is?

[ Szerkesztve ]

(#93531) Dr. Romano válasza HXY (#93530) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát persze! itt free shipping ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93532) Imy válasza VulpesHD (#93529) üzenetére


Imy
veterán

16:07-kor már nem volt érvényes :(

(#93533) Ateszpapa válasza VulpesHD (#93529) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, egyet beszereztem.

(#93534) -secret- válasza Ateszpapa (#93533) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is. Nálad is 0,42 dolcsi volt a registered és az unregistered posta is?

(#93535) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Mi Band 2 15 dollárért jó ajánlat? link

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93536) Ateszpapa válasza -secret- (#93534) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, összesen 1,11USD :)

(#93537) vince válasza jr1994 (#93535) üzenetére


vince
őstag

Kuponnal 16-17 USD körül szokott menni, szóval ha megbízható az eladó, akkor igen.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93538) motoflug


motoflug
őstag

Refund-ot kaptam a spanyol HomTom ütésálló telefonra. Nem tudom megnézni az okát.

(#93539) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

App-ban 50 coin az 1$-os Store kupon, úgy $2.94-ért rendelhető:

(#93540) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Vett már valaki közületek elektromos fogkefét kínából? Konkrét tapasztalat érdekelne bevállt típusról.
Egy mezei Oral-B-t váltana, aminek már gyenge az akksija.

Köszi! :)

Xiaomi Fan

(#93541) DeFranco válasza Flexy90 (#93540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyébként az oral-b akksija cserélhető kis műszaki érzékkel, standard (azt hiszem) 18650-es akku van benne.

youtube videókon meg lehet nézni a metodikát.

(#93542) jr1994 válasza vince (#93537) üzenetére


jr1994
addikt

És ez megbízható? :D Top rated sellernek írják, de csak 91,1% pozitív.

Megrendeltem, várjuk :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93543) vince válasza jr1994 (#93542) üzenetére


vince
őstag

Nem tudom, te linkelted ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93544) fant0mi válasza Flexy90 (#93540) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha olyanok minosegben, mint a potfejek, akkor inkabb maradj az eredetinel.

(#93545) L4mie válasza jr1994 (#93542) üzenetére


L4mie
veterán

91% nálam nem megbízható :P de remélem szerencséd lesz.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93546) tibi970307


tibi970307
tag

Xiaomi toll betét kifogyott 1,5 hét alatt, igaz, egyetemen használom. :D
Még jó, hogy van egy 3db-os betétkészletem. Utána kifejezetten kellemetlen volt írni a kínai reklámos tollal.

Egyébként a korábban Aliexpressről rendelt YKZ töltő QC 3-as, működik Honor 8-cal a gyorstöltés is.
4,64$ volt 1$-os kuponnal. Részemről ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#93547) Degeczi válasza jr1994 (#93535) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Eszedbe ne jusson!
Az utóbbi hónapban több negatívja van, mint pozitív, többek között pont MiBand2-re is panaszkodnak, h föl sem adta és kamu trackingszámot adott meg...

De még ha föladná, akkor sem érdemes, mert hamisítják a MiBand-et, és könnyen kaphatsz olyat, amit használhatatlan. Ezt csak megbízható helyről szabad venni!

Szerk: látom, késő, gratula... :(
jó esetben kamat nélküli kölcsönként adtál pár hónapra néhány ezer Ft-ot ismeretlen kínainak - nekem is küldesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#93548) Kernel válasza tboy93 (#93520) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha csak sima, akkor honnan fogom tudni, hogy már fel kéne raknom töltőre az akkut?

A fehér LED nyitófeszültsége 3 V körül van, noha már alatta is "pislákol".
Li-ion akkut 2,5 V-ig szabad meríteni, pontosan 2,5 V-nál kapcsol le a védelem is.

Ezekben a lámpákban nincs felfelé konvertáló áramkör, ami növelné a feszültséget, tehát csak ennyi van. A fényerőt egyszerű PWM-szaggatás csökkenti.

Ne keverjük össze a ceruzaelemmel (is) működő lámpákkal, ami belső DC-konverterrel, akár 1 V-ról is működik. Vagy a több soros cellával működő lámpákkal, amihez kell a védelem.

Röviden: egyesek tévedésben vannak, amikor bizonyos lámpákról azt hiszik, hogy túl lehet meríteni vele az akkut. Persze, amikor már észlelhető, hogy gyengül a fénye, akkor nem érdemes bekapcsolva felejteni, mert az áramkör (nem a LED) leszívhatja a maradékot.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#93549) spidersoft válasza #57527808 (#93519) üzenetére


spidersoft
senior tag

[villanyszerelés]
Fullra töltött új, almazöld LG cellából a nyolcáramgenerátoros S2+ kb. 30%-kal nagyobb áramot vesz fel, mint az ugyancsak frissen töltött bontottakból. Oké, hogy elég nagy áramot bírnak ezek a cellák, de mikor a LED 3A körül beharap, az aksi-oldalon is jelentkezik, és csekély belső ellenállás ide vagy oda, mégis esik a kapocsfeszültsége. A hatchipes verziónál nem tudom, hogy ez miképp jelentkezik, de az biztos, hogy kisebb mértékben.
[/villanyszerelés]

Ma jött egy kivetőpántra szerelhető szekrénylámpa, kerek két hetet utazott. Vásárláskor figyelni kell rá, hogy legyen elem hozzá, mert 23A méretű 12V-os elem megy bele, az meg itthon nem olcsó... A lámpát tízesével, elemmel elég baráti áron meg lehet venni, kb. 220Ft-ra jön ki darabja úgy.

A fénye éjjel pont elég, ha nincs megpakolva a szekrény a zsanér előtt, ha mégis van ott valami, akkor nyilván az leárnyékolja a fényét. 12V-ot kap a 3db LED sorban a 150 Ohmos előtéttel, nagyjából mint egy darabka egy LED-szalagból (ugyanúgy 3528 PLCC2 LED van rajta).

Három pánttípusra próbáltam rá: a bő 30 éves konyhaszekrénysoréra, a szobámban lévő hasonló korúra (ezen teljesen más zsanér van), illetve a konyhaszekrényben az elfáradt példányok cseréje miatt beszerzett új, kb. 4-5 évesekre (ilyenekre). Egyedül az utóbbira sikerült rászerelnem, a régieknél a rögzítő csavar nagyon elől volt, így nem lehetett eléggé hátratolni a lámpát, felakadt az ajtó a kapcsolóban. Nyilván némi faragással mindenhova jó, de a ráteszem-oszt-megy felejtős ott, ahol a rögzítő csavar nincs eléggé hátul. Másik baja, hogy nem lehet túlságosan meghúzni a pántot rögzítő csavart (gondolom kisgyerekeseknél ez hátrány lehet), mert szétpasszírozza a műanyagot a csavarfej, pláne ha süllyesztett/lencsefejű példánnyal van felfogatva a pánt -- ugyan adtak hozzá csavart, de átmérőben a háromból egy pánthoz se stimmelt :D Ez olyan problémához vezethet, hogy ha valaki kicsit jobban belekapaszkodik az ajtóba, akkor könnyebben elenged a rögzítés, lecsúszhat a pánt, így lenyeklik az ajtó. nyilván ehhez azért jól bele kell kapaszkodni, üzemszerűen ez nem történik meg, de ha valaki pl. megbotlik és megrántja, akkor simán elengedhet.

(#93550) #peter


#peter
csendes tag

Segitségre lenne szükségem!A bankkártyám hozzá van rendelve a paypallhoz.Rendeltem egy terméket,amit nem kaptam meg.Az eladóval beszéltem éd vissza is fizette.Paypalon irja hogy visszakaptam,de az egyenleg 0 huf.Számlára teszi vissza a pénzt vagy ez hogy müködik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.