Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85051) Ateszpapa válasza GZoli7 (#85050) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Remélem nem szívom meg.
Mivan, ha megsem kapom?
Azért nem 2 forint volt, hanem 15 ezer. :(
A posta ingyenes volt.

:(

[ Szerkesztve ]

(#85052) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

normális, kicsi helyen elférő, nem széthulló, nem görbülő sörnyitó van ajánlott?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85053) Bird válasza Mr.Csizmás (#85052) üzenetére


Bird
addikt

Én ilyet vettem. Strapabíró, maszív...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#85054) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#85052) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lmgtfy?

(#85055) jjeahh válasza Mr.Csizmás (#85052) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én wallet ninját használok erre a célra. Nem minden biszb*sz használható rajta, de a sörnyitó része pl. igen és masszív.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#85056) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#85054) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lmgtfy.com/search:"bevált+másoknak"

@Bird köszi, vettem egy marékkal

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85057) TheProb válasza Upo (#85043) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor rendelhető? :D

(#85041) vasi89: Több HW verzió van. a 2.1 az elterjedtebb és többnyire kicsit olcsóbb, az tényleg csak pár autóhoz jó. Az 1.4 és 1.5-ös verzió elvileg jó a többihez is, pl VAG-hoz, vagy ami nekem kell, fiathoz.
De hogy mi a különbség az 1.4 és 1.5 között, azt nemtom én se.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85058) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#85056) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a sörnyitó nem egy atomfizika, ha nem gumiból van akkor bármelyik jó.

de hogy konstruktív legyek, vegyél egy "svájci" bicskát és lesz bornyitód is. meg konzervnyitód. meg fel tudod darabolni a tigristapaszt. meg az ugreen kábelt. meg szét tudod szedni a bliccwolf töltőt. meg a fingerspingert. meg megfenyegetni a postást. meg kibontani a borítékot.

(#85059) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#85058) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

a sörnyitó pont egy rapszodikus dolog, 3 db különböző van az asztalomon, a széthullás különböző stádiumaiban. a legjobban egy lapos [link] ilyen bírja, de az is irtó rondán néz már ki, és rozsdásodik.

na meg ottvan a kínából rendelős-izgulós-milyenlesz faktor is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85060) GZoli7 válasza GZoli7 (#85050) üzenetére


GZoli7
senior tag

Erre akart menni:
(#85051) Ateszpapa

Simán újra küldi, vagy visszafizeti, sose volt még gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#85061) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék külföldről rendelni egy ilyen Projektort : [Excelvan CL720D]. A linkelt azolcsóság.hu-n van is ebből a termékből. De ha lehet inkább magam rendelném meg. Van ötletetek, melyik áruházból tudnám beszerezni, ahol van is EU/UK raktárban... Nem szeretnék vámot/áfát fizetni utána. Apropó UK-ból érkező cuccokat még nem vámolják igaz?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#85062) Ateszpapa válasza GZoli7 (#85060) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi a megnyugtatást.
:R

(#85063) Bird válasza He-Nike (#85061) üzenetére


Bird
addikt

Én inkább innen rendelném. ;)

Bár azt nem tudom, hogy izzót kapnál-e hozzá. Rákerestem alin és nem találtam. :U Persze ettől függetlenül még lehet, hogy van. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#85064) vasi89 válasza TheProb (#85057) üzenetére


vasi89
addikt

hmm, ezt nem is tudtam. Nekem is kellene valami mert eddig a 94es autó nem nagyon nyafog csak ha muszáj :DDD de barátnőm 2001es poloja minden hülyeség miatt a check engine lámpát világíttatja és eddig 2x kellett diagolni, mind2x kb csak pillanatnyi elmezavar volt de addig világított a lámpa míg ki nem lett törölve. Sőt az egyiket akkucsere miatt dobta be :DDD úgyhogy ha van vw-vel kompatibilis annak örülnék.

(#85065) He-Nike válasza Bird (#85063) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Sajna nem szállít Hungary-ba csak Kínából az meg ugye Vámköteles...
Izzót nem kell cserélni, mert ledes ami elvileg bír 50000 órát.

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#85066) TheProb válasza vasi89 (#85064) üzenetére


TheProb
veterán

Amit linkeltem az 1.5ös verzió, ami tudtommal működik VAG-gal. Kérdés az, hogy szabad-e rendelni... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85067) TRob1 válasza DeFranco (#85058) üzenetére


TRob1
veterán

Sört akár egy A4-es papírlappal is ki lehet nyitni. :D

Amúgy nálam is van azért mindig minimum 2db nyitó (ha netán nem lenne A4-es lap vagy vmi kupakleütési hely pl. a mezőn, és már csak 1 üveg van hogy a másikkal se lehessen nyitni :D :D :D).

(#85059) Mr.Csizmás:
Ajánlom Vader Nagyurat, ő erős... hisz vele az Erő. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#85068) Mr.Csizmás válasza TRob1 (#85067) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85069) vasi89 válasza TheProb (#85066) üzenetére


vasi89
addikt

jah erre értettem, hogy lehet e rendelni. Mert ezeket az olcsóbb BT-s cuccokat minden további nélkül engedik, valószínűleg azért mert nem sok mindenre jók :D

de honnan tudod melyik szoftver van rajta? nem szoktam látni kiírva. Illetve ennél nem tudom gondot okoz e..

Compatible vehicle: All vehicles after 1996 in US

[ Szerkesztve ]

(#85070) TheProb válasza vasi89 (#85069) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor tényleg csak a kábeles és kalóz szoftverrel csomagolt lemezeket fogják meg?
Bár nemtom, hogy a VÁM mennyire nézegeti a lemez tartalmát, lehet akkor is küldik a felszólítást, ha csak driver van rajta, mert bele néznek a lemezbe...

Amúgy nincs baj ezekkel a BT/Wifis cuccokkal... Én már töröltem vele többször hibakódot, stb.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85071) synar


synar
őstag

Én ezt az ODB olvasót vettem, WIFI és BT kapcsolaton is működik elvileg, de ebből csak a WIFI-t sikerült használni, a BT-t valamiért nem látja a telefonom. Nem küldtek hozzá semmilyen szoftvert, vagy cd-t. Volt hozzá egy QR kód mellékelve, amivel egy használhatatlan kínai karakteres szoftver települt és regisztrációt igényelt volna, ment a levesbe. Torque app működik, azzal próbáltam. Renault Megane I-en próbáltam, elég sok adatot kijelez és hibakódot is sikerült törölni vele.

[ Szerkesztve ]

(#85072) Laca1212 válasza _stick_ (#84997) üzenetére


Laca1212
őstag

"azon pörög, hogy neki lesz csak kerámiás az oviban."

Besz@arás! :Y :W

(#85073) TheProb válasza synar (#85071) üzenetére


TheProb
veterán

És ez milyen HW version, nem tudod? A leírásban nem említik.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85074) DJGABI


DJGABI
addikt

ezt mondjuk nem értem h mi az h nem működik franciával. ennek az odb-nek pont az a lényege, hogy univerzális, nem? pont clio-hoz kéne..

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85075) Degeczi válasza DJGABI (#85074) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már az interface sem 100% szabványos, vannak gyártói eltérések (nekem pl. Fiaton másként kell bekötni a kábelt attól függően, h motorvezérlőt, ABS-t, vagy légzsákvezérlőt kellene olvasni), a kiolvasott adatokban meg aztán végképp.

Mondjuk az alap (fordulatszám, vízhőfok, sebesség, ...) menni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#85076) DeFranco válasza Laca1212 (#85072) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért, akkor mi van? gyerek, neki ez fontos. "neked" (általános alany) szülőként van egy több évtizedes tapasztalaton nyugvó értékrendszered, meg képed a világról, neki meg az a pár gyerek-burokban eltöltött éve ami mögötte van. nem csinálhatsz belőle koravén kisfelnőttet, valamennyit engedni kell ezekből a közösségi marhaságokból különben kis kiközösített outsider geek lesz pár év múlva meg kis- aztán meg nagy szociopata.

szülő vagy, neveled, elmondod, hogy szerinted ezt a helyzetet hogyan kell kezelni de meg kell hagynod gyereknek a gyerekes vágyaival meg a kis hülyeségeivel mert az is kell neki, abból is tanul. téged is hagytak te is tanultál.

tessék odaállni megcsinálni egy gyereket és majd ott és akkor okosnak lenni (négy-öt éves távlatban már mindenki mintaszülő volt négy évvel ezelőtt, lásd még minél öregebb a nagypapa annál jobb tanuló volt az iskolában), aztán utána köpködni.

én most épp gyereket nevelek, és nem, nem fogok neki minden hülyeségre befizetni a necro zombie monster fckrs 13 akciófigurától az n+k-adik matricagyűjtő albumig, de tudom hogy néha engedni kell mert nem utópiát nevelsz hanem gyereket.

bocs tg-k ennyi kikívánkozott.

(#85077) TheProb válasza DJGABI (#85074) üzenetére


TheProb
veterán

Attól, hogy maga a csatoló felület szabványos (OBD), attól az adatátviteli protokollok még nagyban eltérnek sajnos.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85078) Laca1212 válasza DeFranco (#85076) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez volt a TE véleményed. Amire válaszoltál az meg az enyém! Semmi baj ezzel! Köszi! :)

(#85079) Degeczi válasza DeFranco (#85076) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem az a gáz, h ilyen játékot kap, hanem az a kísérőszöveg, h "csak neked lesz ilyen az oviban"

(#85080) DeFranco válasza Degeczi (#85079) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mer' nálunk nem volt a legnagyobb truvájság az akinek nem drótos hanem antennás volt a távirányítós autója...

sehol nem írta hogy ő kondicionálta rá a gyereket hogy kerámiást akarjon. az lett leírva, hogy arra számított az lesz és nem az lett. ennyi.

de beg kérte hogy hagyjuk abba a témát, szerintem zárjuk le.

szerk: ja, hogy kiszerkesztetted. elegáns :)

[ Szerkesztve ]

(#85081) DJGABI válasza Degeczi (#85075) üzenetére


DJGABI
addikt

+ (#85077) TheProb értem, köszi. a totalcar-on amit hangoztatni szoktak hogy "hát 199x óta minden kocsival jó" különösen vicces ennek fényében

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85082) Degeczi válasza DeFranco (#85080) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerinted egy óvodás tisztában van azzal mi a kerámiacsapágy, ha egyszer senki másnak nincs még olyan a környezetében? A gyerek persze, h hajlamos ilyesmivel villogásra, de legalább a szülő ne szítsa már, csak ennyi.

(#85083) st6969 válasza DeFranco (#85076) üzenetére


st6969
őstag

..."óvodás apaként" szólok hozzá: ezzel nincs is gond, alapvetően egyetértek, sok f@szságot megveszek én is az általad leírtak miatt. De itt úgy tűnik, a legfontosabb paraméter az, hogy az övé mindenkiénél jobb legyen, nem az, hogy neki is legyen egy...azért legyen már elég az "elég jó".

(#85084) DeFranco válasza st6969 (#85083) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tényleg le kell ezt itt zárni. az apás topicban megbeszélhetjük ha igény van rá.

(#85085) Skillet válasza TRob1 (#85067) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem meg egy cápa figyel a karikán.

Simán leharapja a kupakokat, sorra ;]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#85086) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Apropó ovisok, én egy ilyennel leptem meg a gyereket:
Talking Hamster / beszélő hörcsög

2000-ért megéri, imádja.
Nem tudom az eredeti milyen minőségű, ahogy láttam az 10+ ezer, annyit nem adnék érte.
Max. ha ez bekrepál, akkor kaphat egy drágábbat, egyelőre intenzíven van használva, nem tudom meddig fogja bírni, a minősége olyan közepes.

Elfogadom a sütiket.

(#85087) fant0mi válasza TRob1 (#85067) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha meg van gepjarmu a kozelben, akkor a biztonsagi ov csatja pont jo. :)

(#85088) Zola007 válasza Degeczi (#85082) üzenetére


Zola007
veterán

én akkor lennék büszke, ha a fiam azzal jönne haza az oviból, hogy
"Apaaaa, az enyém a legkisebb surlódási együtthatójú fidget spinner biszbasz az oviban"

Mert akkor tudom, hogy jó úton van fizikából, angolból és még káromkodni is fog tudni, szóval príma felnőtt férfi lesz belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85089) dugesz77


dugesz77
őstag

Bár a múltkor meg lett szólva ,hogy ne ide ,mert van neki saját topikja (megjegyzem zárható lenne ilyen alapon ez a topik is,mert van szinte mindennek saját topikja :U ) ha már a spinnerek szóba kerültek.
Rendeltem egy alu háromágú spinnert első pörgetésre darál, hangos,gondoltam semmi gond megy bele a kerámia. Hát ebben nehezen:

[ Szerkesztve ]

(#85090) Dr.NX válasza dugesz77 (#85089) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez a kétféle van:
7x22x8 mm-es "608" meg az "R188" 6.35x12.7x4.76 mm.
De ezt most már te is tudod. :)

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#85091) Janos250 válasza TheProb (#85070) üzenetére


Janos250
őstag

Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ha a Ross-Tech forgalmaz az utángyártott kábeles csatlakozókhoz szoftvert, aminek a korlátozott verzióját ingyen,
a teljeset pénzért lehet használni, akkor elég gyanús, hogy megállna a bíróság előtt, hogy tilos ilyen csatolót venni. Persze tévedhetek, hazáncskákban minden lehetséges.
Ha feltört szoftver is van hozzá, az már egy másik ügy. Az is más kérdés, hogy a magyar hirdetési oldalak tele vannak ezekkel a csatolókkal, többszörös áron, mint amennyiért behozatták Kínából. Azokhoz adják a törött szoftvert is, de a kutya se törődik velük.
http://www.ross-tech.com/vcds-lite/download/index.php
"VCDS-Lite for all 3rd party and "Dumb" Interfaces"

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#85095) maross


maross
veterán

Vámhatár alatt most melyik drón ajánlott? Volt egy, nem is tudom mi a neve, a legkisebb fajta, de megmakkant 3 perc alatt, pont most mire a gyerek már akkora lett hogy nem ijed meg tole...ha felszall es megall a levegoben lebegve, mar teljesen elegedett vagyok, semmi mas figura nem kell :).

szerk floureon h101 makkant meg

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85096) beg


beg
veterán

Kikerülös manővereket ne itt légyszi :R (töröltekre vonatkozik)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85097) kenand válasza He-Nike (#85061) üzenetére


kenand
veterán

Én inkább vennék egy használt HDMI-s (DVI-os) 1024*768 vagy 720p-s"normál" projektort.
hw aprón, avx.hu-n is gyakran van jó áron. (40 000FT körül)
Azoknak jóval nagyobb a fényerejük, csendesebbek, megbízható gyártótól több éves, de teljesen használható darabok..
A lámpa nem fullos, akkor sincs gond, 8-12 000 Ft körül vannak után gyártott izzók garanciával.

(#85098) DJGABI válasza maross (#85095) üzenetére


DJGABI
addikt

eachine e010, FuriBee F36, jjjrc h36 hármasból valamelyik

szerk: anno nem tudom ki linkelte ezt a csavarhúzó készletet, ma megjött és hááát.... az a logikai bukfenc, amikor kivennéd a nyelet minimum 1-2 bit is jön vele együtt. ha fordítva lenne a markolat benn úgy jó is lenne, csak úgy épp a teteje nem megy rá 🤦‍♀️

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85099) dugesz77 válasza maross (#85095) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a FuriBee F36 -ot ajánlanám (teszt). Jól mozog és törhetetlen eddig (még lapátot sem törtem vele) illetve szinte ugyan ez a Eachine E010 .

(#85100) maross válasza dugesz77 (#85099) üzenetére


maross
veterán

Koszi mindkettotoknek, vegul egy furibee lett -18% kuponnal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.