Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84801) spiky03


spiky03
veterán

Akkor ez a töltő ajánlott?
AUKEY Universal 4 Ports

És tud egyszerre 3 telót is rendesen tölteni?
Mert egyszerűbb lenne mint 3 külön töltőt dugdosni az elosztóba. :D

Vagy esetleg ez, igaz ez kettes csak: Ugreen USB Charger Universal Quick Charge 3.0

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84802) Breki válasza OrLiX (#83503) üzenetére


Breki
veterán

Nagyon szívesen.

Én már 6-ot vettem.

De van ennél olcsóbb hely is.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#84803) XtremLor válasza spiky03 (#84801) üzenetére


XtremLor
őstag

BW, Aukey, Ugreen es a hasonlo minosegu toltok kozul nem igazan lohetsz melle, igy ami olcsobb, es neked jobban megfelel, QC....max portok azt megveheted.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#84804) bul07 válasza zoltan6 (#84780) üzenetére


bul07
nagyúr

Az EVO+ 1$ több és elméletileg dupla sebesség, én tegnap este abból rendeltem egyett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#84805) spiky03 válasza XtremLor (#84803) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm az infót. :R
Akkor majd szerintem egy olyan 4-esre beruházok majd.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84806) ivana válasza spiky03 (#84801) üzenetére


ivana
Ármester

Én vettem ilyen aukeyt és szvsz nagyon ajánlott, se hang, se melegedés, a négy porthoz képest olcsó, és simán tölt is 4 eszközt. Ha nem kell QC akkor ne olyat vegyél sokkal olcsóbb a sima.

(#84807) spiky03 válasza ivana (#84806) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi neked is. :R
Akkor szerintem őt választom. :)
Nem lényeg a QC, mert úgyis általában este töltöm a telókat. Napközben meg vagy a gépről töltöm vagy powerbankról a melóban.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84808) vacs


vacs
veterán

Kedves topik gazdák!

Nem gondolkoztatok még azon, hogy az összefoglalóba bele kellene írni pár megbízható eladó nevét linkekkel együtt, hogy ha valaki keresi, akkor mindig kéznél legyenek??

Pl:

Mobiltelefon kábelek, töltők egyéb tartozékok: Ugreen, Blitzwolf, Tronsmart, Aukey, Orico stb

Memóriakártya, pendrive: sinceritytrading, courtesytrading, sinceritytradingau

Telefon üvegfólia: bestoffer4yu

Napszemüveg: Veithdia, Benzen

Wifi jel ismétlő (erősítő): MantisTek WR300

Gyors felindulásból ennyi jutott most eszembe ... :))

(^)(>.<)(^)

(#84809) beg válasza vacs (#84808) üzenetére


beg
veterán

Röviden: nem.
Folyamatosan ellenőrizni kellene a linkeket és minden nap aktuálisan tartani rengeteg kategória ajánlott termékének ajánlott eladóit/boltjait.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84810) DJ. Ru$y válasza vacs (#84808) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csinálhatsz egy Google DOC-ot, amit te tartasz karban, és ellenőrzöd a naprakész linkeket, szerintem begék szívesen beteszik az összefoglalóba, de, ha nem tartod naprakészen, akkor teljesen felesleges és, ha te nem csinálod meg, akkor ez mástól sem elvárható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#84811) vacs válasza beg (#84809) üzenetére


vacs
veterán

Semmilyen linket nem kell ellenőrizni, mert Ugreen, Tronsmart, Aukey, Orico stb van official store-ja ali-n, aminek a linkje nem változik, Blitzwolf-hoz pl a banggood-ot kell linkelni.
Sinceritytrading, Courtesytrading, Sinceritytradingau szintén nem változik
És a többi se feltétlenül változik, ami mégis, ott link nélkül kell beírni csak a termék nevét.
De ha így macerás, akkor link nélkül csak a termék nevét kellene!
Első alkalommal nagyon szívesen belinkelem az Official store-okat!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#84812) trebrona válasza vacs (#84811) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nade blitzwolf official store is van alin...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#84813) Hali1975 válasza spiky03 (#84807) üzenetére


Hali1975
tag

Hello, en ebbol mar kettot vettem es nagyon kellemes kis tolto.

https://www.aliexpress.com/item/USB-Charger-ORICO-DCV-4U-4-Ports-Mini-Smart-charger-5V2-4A-4-Max-Output-20W/32791297977.html

illetve ebbol is ketto van mar, igaz csak egy port qc 2es, de nekem eleg.
https://www.aliexpress.com/store/product/ORICO-QSE-5U-5-Ports-QC2-0-5V2-4A-9V2A-12V1-5A-Desktop-USB-Quick-Charger/1938249_32588224251.html?spm=2114.12010612.0.0.CtfqAs

persze mind a kettot ki lehet fogni akciosan es akkor igazan joaras temak.
Az elsobol en vettem mar 7 dollarert es a masodikbol mind a kettot altalaban 13 dollar alatt fogtam meg:-)

(#84814) ANOka válasza wwenigma (#84797) üzenetére


ANOka
őstag

Érdekes: több mind egy éve megvan és hibátlanul működik...
...biztos belépő kategóriás telefonokkal használom...

[ Szerkesztve ]

(#84815) dugesz77 válasza ANOka (#84814) üzenetére


dugesz77
őstag

Úgy szoktak , aztán hirtelen elszállnak. Ha szerencséd van csak a töltő hal meg és nem viszi magával az éppen töltött készüléket .
Előfordulhat ilyen drágább, márkás töltőkkel is persze csak kevesebb százalékban. Fölösleges spórolni azon a pár dolláron szerintem. Mindig van akcióban ajánlott márka /töltő nem kell sokáig sohasem keresgélni..

(#84816) gagyilovag vigyázz abból is van fake verzió, gondolom a fake bukott meg.. Meg is van. 5000V-os teszten bukik el. Mondjuk az már extrém eset. De a 2500-at illik átvinni.

[ Szerkesztve ]

(#84816) gagyilovag válasza dugesz77 (#84800) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem van 2 db ETA U90EWE

ez 1 halálfejet kapott 5V 2A
Nem tudom mennyire releváns a teszt,de nekem még semmi bajom nem volt vele,pedig használva vannak rendesen,és terhelve is.
Nem forrósodik.
Kb 800-900ft volt./db
De vettem egyszer 350ft-ért,kb 10 perc után elpukkant :DDD

(#84817) ANOka válasza dugesz77 (#84815) üzenetére


ANOka
őstag

Ennek "örömére" berendeltem egy BlitzWolf BW-S7 -et.

(#84818) Saccco válasza gagyilovag (#84816) üzenetére


Saccco
nagyúr

Itt van egy teszt hozzá: ETA-U90EWE

Az írja, hogy zárlat eseten a hálózati fesz megy az alacsony feszültségű részre...
Idézet a végéről: "Stay away from this one!"

----------------
Más érdekesség: Ikea Koppla töltő teszt. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#84819) azbest válasza Saccco (#84818) üzenetére


azbest
félisten

wow laikus szemmel, relative egyszerű, de mégis nagyszerű megoldás az a Koppla :)

(#84816) gagyilovag
addig nincs baj vele, míg baj nem lesz vele. Utána pedig már nem jössz vissza panaszkodni, mert megbékélsz az eredménnyel.

Amúgy gagyilovag névvel tényleg frappáns utolsó mondat, hogy "még semmi bajom nem volt vele".

[ Szerkesztve ]

(#84820) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mágneses micro-USB kábelt keresek, segítség kellene a választásban.

Elég ha tölteni tud, adatokat nem akarok mozgatni ezen keresztül. A hossza sem számít, akár 20cm is elég. Ami viszont igen, hogy a feje nagyon stabilan üljön az eszközben, az a jó ha kirobbantani sem lehet a micro-USB részt. Ezen kívül legyen minél keskenyebb, ne lógjon rá a mellette közel ülő portra. És 2A-t sem baj ha tud. Ez kellene a lehető legjobb áron. Tudtok valamit ajánlani?

(#84821) wwhy


wwhy
veterán

Melyik a legjobb ha 2m-es usb kábel? kb. 2 évet tartott egy noname "rope" típus, jó lenne még egy ilyen :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#84822) Degeczi válasza sing1ep1ayer (#84820) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tecmoannak van egy jó videója erről.

(#84823) MarioAna


MarioAna
senior tag

Jött a héten egy ilyen DANIU 25in1 bit/csavarhúzó készlet, én még 877-ért vettem, most egy ezres a kínai raktárból.Május 23-i rendelés, június 15-i kézbesítés. Ennyiért elég jó kis szettnek tűnik, nem tűnik nagyon gagyinak a bitek fém anyaga és a tok az valami nagyon minőségien puha bőr/műbőr anyag. Maga a kis fém csavarhúzó az nem valami stabilan fogja a biteket, oldalirányú mozgása az nincs természetesten, de be-ki holtjáték az van. Ettől függetlenül használható (bár nincs Jakemy-m viszonyítási alapnak).

[ Szerkesztve ]

(#84824) Mr.Csizmás válasza ANOka (#84796) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az ilyen élet és vagyonveszélyes ipari hulladékokat nem lehetne kimoderálni, nehogy valaki besz...pja? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84825) miroon


miroon
aktív tag

Valakinek van tapasztalata a kék lencsés veithdia napszemüvegekkel? Azt tudom,hogy a piros kékít, de akkor a kék meg pirosít? :D Ezzel szemezgetek. Valakinek van tapasztalata a kék lencsével?

Kösz!

iPhone 13 Midnight Black

(#84826) ivana


ivana
Ármester

Sziasztok!
Valakinek nincs ötlete véletlen bites csavarhúzóra aliról? Lényeg, hogy rendes normál bitet fogadjon, és viszonylag nagyobb méretű legyen pl. tiplibe becsavarni a csavart meg ilyesmire. Sima, csillag, és torx (autó nagyméretű torxai), illetve esetleg imbusz csavarokhoz. Mindenképpen klasszik egyenes nyelű csavarhúzót keresek, rendes fogású nyélel. Racsnit meg hasonló baromságokat hanyagolnám.

[ Szerkesztve ]

(#84827) AndrewBlase válasza MarioAna (#84823) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igaz, én Ali-ról vettem "ugyanezt", de nekem fixen tartja a biteket. Lehet, hogy csak jobban meg kellene húznod a befogató patronon az anyát.

Miért mindig én???

(#84829) werszomjas


werszomjas
őstag

Tök jók ezek a VEITHDIA napszemcsik, de csak én nem találok magamnak megfelelő méretűt?

Elsőnek rendeltem egy pilot-ot, majd utána egy ilyet és még egy ilyet is.

Mindegyik kicsi volt, vagy a szára rövid, vagy nem elég széles. :(

[ Szerkesztve ]

üdv

(#84830) zoltan6 válasza miroon (#84825) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem ez a fajta kék veithdia szemüvegem van,sárgás barnás szinben látsz tőle,nagyon kellemes vele autót vezetni.elégedett vagyok vele.
[link]

(#84831) sonar válasza werszomjas (#84829) üzenetére


sonar
addikt

Azt had kérdezzem meg, hogy az a kékes lencse az mennyire kékíti a látott képet?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#84833) spiky03 válasza sonar (#84831) üzenetére


spiky03
veterán

Én most ilyet rendeltem kék lencsével, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz.
VEITHDIA Men's Aluminum Polarized Mens Sunglasses
Ha megjön majd beszámolok róla, hogy milyen színben is látom majd a világot. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84834) D0zeR


D0zeR
tag

Tudtok ajánlani beltérre olyan szúnyog irtót ami bevált?

(#84835) erzol válasza wwhy (#84821) üzenetére


erzol
őstag

Ebből az Ugreen-ből használok 3 méterest naponta többször lassan egy éve.

(#84836) Jarod1 válasza sing1ep1ayer (#84820) üzenetére


Jarod1
addikt

Arra figyeljél hogy együtt vedd meg plug ot meg a kábelt mert többfajta méretű létezik.. valamint létezik olyan megoldás is hogy kapsz 1 metal plugot ez megy a telóba, és 1 kb 1 cm es mágneses adapter aminek a másik vége fogadja a micro usbt,

(#84837) kelly416 válasza beg (#84809) üzenetére


kelly416
veterán

Amúgy támogatom az ötletet linkek nélkül. Mindenki keressen magának, de a terméknevek sokat segíthetnek.

(#84838) haten válasza D0zeR (#84834) üzenetére


haten
tag

Bármilyen szúnyogírtó spay megfelel. Protect, vagy Raid, meg társai. Nyaralásnál amíg elmentem vacsizni, ablak becsuk, pisszetettem a szoba közepén belőle 2 másodpercig, amire visszaértem a 10 szúnyoghulla a padlón hevert. :)

(#84839) ANOka


ANOka
őstag

Vett már valaki (valahonnan) QCY Q26 (qicsi :D) bluetooth fülest?
Ha igen, milyen tapasztalat van róla?

A termék engem kifejezetten a kis mérete miatt érdekel...

(#84840) HoTaZo válasza sing1ep1ayer (#84820) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csatlakozva (#84836) Jarod1 válaszához, nagyon fontos, hogy rendeléskor vagy mielőtt a plug-ot a telefonba nyomod, meggyőződj róla, hogy mekkora a plug. Kétféle hosszúságú létezik. A sima az 5mm, a másik 7mm hosszú, ezt az aljazatánál is peremet képező tokokhoz lehet alkalmazni. Ha ezt (a 7mm-est) akarod tövig benyomni, akkor tönkre is teheted a telódat is vele, leszakítva a mikro usb csatlakozót!
Mindig nagyon óvatosan kell az első bedugásnál eljárni! Előfordulhat tized, század mm eltérés (csatlakozón belül), utána már nem szokott gond lenni.
Gondolom, az adatátvitelt nem kábelen keresztül tervezed megoldani, de hidd el jobb ha tudja (amúgy majd' mind tudja), mert, ha rákényszerülsz, akkor se kelljen kivenni. Hisz' nem azért használunk ilyen csatit, hogy valaha is ki kelljen szedni betétele után.
Sajnos OTG-t még nem tudnak (amit nem értek, hogy miért nem?), így ha billentyűzetre kényszerülök a telefonnal, akkor fájó szívvel, de ki kell vennem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#84841) Joker88


Joker88
őstag

Ehhez a tablethez keresnék adaptert. Mert a mostani telefontöltő 1,5A-os,de baromi lassan tölti , viszont alapjáraton a tablethez nem volt töltő.. :(((

In loving memory of Garrett Lockhart

(#84842) miroon válasza zoltan6 (#84830) üzenetére


miroon
aktív tag

koszi, akkor rendelem is, nagyreszt ugyis vezeteshez hasznalnam. :R

iPhone 13 Midnight Black

(#84843) boken válasza zoltan6 (#84830) üzenetére


boken
senior tag

Szia, az Ali oldalán azt írják hogy 60 nap is lehet a szállítás, általában hány valójában?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#84844) petipetya válasza boken (#84843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tapasztalataim alapján 2-5 hét.

"nincs rá lezsóidő"

(#84845) boken válasza petipetya (#84844) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm, egy hosszabb (1000km) vezetéshez rendelnék ég, napszemüveget, és július 25.en megyek, akkor remélhetőleg ide ér még.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#84846) wwhy válasza boken (#84843) üzenetére


wwhy
veterán

Orico: 4 hét mire az országba ért, +1 mire megkaptam.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#84847) zoltan6 válasza boken (#84843) üzenetére


zoltan6
őstag

60 nap után reklamálhatsz,20-31 napot ír a konkrét terméknél,nekem 18 nap alatt ért ide.

Most jött ledszalagom aliról,az 10 nap alatt itt volt,de vannak még májusi rendeléseim,dinnyeszeletelő,fidget spinner,azok még sehol,úgyhogy elég kiszámíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#84848) gagyilovag válasza azbest (#84819) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem az 1 portos változat van,de remélem nem lesz zárlat benne :Y
1 évnél régebben használom

[ Szerkesztve ]

(#84849) woodworm válasza boken (#84843) üzenetére


woodworm
veterán

Nekem most 3 hete utazik a dioptriás veithdia, de egy hete nem mozdul már, kínaiból fordítva "shipped by air". Erről soha nem tudom, hogy mit jelent, kitolták a reptéri raktárba és üres helyre vár vagy ténylegesen behajózták és itt van már, csak feldolgozásra vár.

(#84850) ivana válasza Saccco (#84818) üzenetére


ivana
Ármester

Azért a hálózati meg a kis feszültségű rész közé kötött kondi az valami extra durva, ez tényleg az a kategória, hogy be se merném dugni a konnektorba. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.