Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85251) Garold


Garold
senior tag

Mágneses autós tartókról kinek mi a véleménye, tapasztalata? Például most ezzel szemezek.
Látok 3$-tól is már, a kérdés hogy érdemes e a drágábbat venni.
Egy Huawei Mate 9-et kellene megtartania, ami elég nagy és súlyos is. Nem örülnék ha törne...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#85252) Vertigo18 válasza dugesz77 (#85246) üzenetére


Vertigo18
addikt

Még-még-MÉÉÉÉG ilyeneket! :D

Ma már a második ilyet húztam be, jöhet még, végtelen sorban! :D

:R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85253) DJGABI válasza dugesz77 (#85246) üzenetére


DJGABI
addikt

köszi :R fekete 1m behúzva

mostanában gb se rossz a speckó kuponokkal (Toll, spinner, üdítő szivattyú), legalábbis nem sűrűn vásároltam idén tőlük

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85254) 4m@15 válasza Vertigo18 (#85252) üzenetére


4m@15
tag

Ez a tavalyi nyárra emlékeztet, amikor 0,1$ cuccokkal (GearBest) volt tele a fórum. Az nagyon jó volt, akkor is rengeteg kacatot vettünk, csak egy darab tíz centes USB-s LED nem érkezett meg.

Lehet, most az AliExpressen lesz ilyen, de várjuk szeretettel mindet :R

[ Szerkesztve ]

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#85255) BullZeye válasza petipetya (#85238) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha a kezedben van a telefon, minek az óra? :)

Amúgy itthon telefonhoz nem szívesen nyúlkálok, nappal egész nap nálam van, tele van bacival, itthon lerakom, és ha hozzá is nyúlok utána kezet mosok.

Tapsikolásnak meg pont ez lenne az értelme, hogy nem kell plusz eszköz hozzá, jó esetben mindig nálad van a 2 kezed, vagy bármi amivel hangot adsz ki.

(#85256) 4m@15 válasza 4m@15 (#85254) üzenetére


4m@15
tag

Igen, jól emlékeztem. Volt sok olcsóság tavaly ilyenkor, reménykedünk idén is valami finomságra :C :DD

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#85257) rabtibus válasza dugesz77 (#85246) üzenetére


rabtibus
tag

Köszi, én is rendeltem 1m-es feketét 0,84ért :)

(#85258) 4m@15


4m@15
tag

Non Slip Super Sticky PU Anti - Skidding Car Matt for Dashboard - 0,1$ Kupon kód: PSN1FF
GearBest

[ Szerkesztve ]

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#85259) tboy93 válasza Garold (#85251) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem tobb fele is van, a csaladban mar mindenkit raszoktattam. Iszonyat kenyelmes, en tobbet nem vagyok hajlando masfelet hasznalni. Van tobb fele, a hondaban szellozo racsra fogathato blitzwolfot hasznalok, ez picit draga, 1500-2500 kozott van akciotol fuggoen, cserebe fém, nagyon massziv cucc. Az olcsobb 500ft-os szelvedore tapaszthatobol is vettem mar 2 felet, ezek kicsit gyengebb minoseguek (maga a tekerentyu rajta, meg a menet), de ezek is kifogastalanul tartjak apám 5.5"-os telefonját is szilikon tokon keresztül. A hozzajuk adott vaslapot nyugodtan be lehet rakni az akksi es a hátlap koze is, ha nem unibody a telod. Reszemrol abszolut ajánlott termekek, ennel kenyelmesebb modot nem tudok elkepzelni telefon tarolasra az autoban.

Gps-t, iranytut, hivast, bt-t nem zavarja a magnes.

(#85260) tboy93 válasza 4m@15 (#85258) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kocsiba nem ajanlom, ráég a muszerfalra, illetve par nap alatt undoritoan retkes lesz es nem lehet letakaritani normalisan.

(#85261) 4m@15 válasza tboy93 (#85260) üzenetére


4m@15
tag

Tavaly vettem már ennyiért, a hűtőre van tapasztva, tollak, lézer pointerek vannak rajta. Nem süt rá a nap 😊 .

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#85262) tboy93 válasza 4m@15 (#85261) üzenetére


tboy93
nagyúr

Arra lehet jo, nekem a kocsiba az elozo tulaj hasznalt ilyet a muszerfalon, azota se tudtam eltuntetni a nyomat :(

(#85263) Digitalpimp válasza 4m@15 (#85258) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi. Igaz, se autóm, se telóm, de valamire jó lesz. :)

Ennek a Jakemy multiszerszámnak most igen jó ára van, már csak egy pár darab!
[link]

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#85264) tboy93 válasza Digitalpimp (#85263) üzenetére


tboy93
nagyúr

"de valamire jó lesz"

Az a baj, mar betelt 2 fiokom a sok szarral, amit itt rendeltem hasonlo gondolatmenettel :DDD

(#85265) Silent77 válasza tboy93 (#85264) üzenetére


Silent77
veterán

Fiók...
Nekem külön házat kellett vennem. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#85266) CHIPman válasza Samus (#85201) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez hogy lett 28c? Nálam mindenképp 96 akar lenni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85267) Digitalpimp válasza tboy93 (#85264) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Tboy, Silent: Nincs felesleges dolog, max. csak keveset használt. :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#85268) Samus válasza CHIPman (#85266) üzenetére


Samus
addikt

Emeltek az árán. Tegnap még 1.28 dollár volt, ma már 1.96 az ára. Ma a kuponos Spedu olcsóbb egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#85269) Sanki válasza dugesz77 (#85246) üzenetére


Sanki
addikt

Ennek a márkának ajánlott a type c kábele? Mert arra is jó a kupon.

https://m.de.aliexpress.com/s/item/32800248459.html#autostay

[ Szerkesztve ]

(#85270) choco01


choco01
addikt

Hali.

BW-TC2 és BW-TC6 között van valami teljesítménybeli különbség? Elvileg mindkettő 3A-s.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#85271) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Valaki kérte, hogy írjak már erről [link] a Japánból vásárolt santoku konyhakésről majd pár hét használat után.
Jelentem, három komolyabb főzőcskézésen vagyok túl vele, meg egy pár vágáson. :D Volt zöldség, hús szeletelés-aprítás, pucolás, szigorúan csak fa deszkán, és még mindig borotvaéles! Olyan szinten, hogy a vékony zörgős szórólap papírt simán vágja beletolva, még húzni sem kell! Na ilyet a Fiskars nem tud. Azt is meglehet fenni borotvára, de pár vágás után le is megy. Viszont kb. egy árban vannak. Részemről ez a santoku nagyon ajánlott! Egy kis cég készíti -Satake- de nem sok infó van róluk, egy weblap, meg egy kis videó:
[link] Ami nem igazán baj, legalább az áraikban nem a 90% marketing költséget kell megfizetni. Addig vegyétek, amíg ilyen jó áron hozzá lehet jutni!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#85272) gulac12 válasza choco01 (#85270) üzenetére


gulac12
tag

A BW-TC6 kevlárt is tartalmaz (az olcsóbb nem) el lehet vele vontatni (de minek) 1.5 tonnás autót, stb

[ Szerkesztve ]

(#85273) choco01 válasza gulac12 (#85272) üzenetére


choco01
addikt

Sajnos azt írja hogy under restocking.. ez meddig szokott tartani? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#85274) CHIPman válasza gulac12 (#85272) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Helyesbítve: a TC6 kevlárt is tartalmaz, a TC2 nem. Ugyanis most a CT6 az "olcsóbb".

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85275) choco01 válasza CHIPman (#85274) üzenetére


choco01
addikt

De nem tudooom megrendelni..

Jól jön ha nincs nálad kötél.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#85276) Joker88 válasza tboy93 (#85264) üzenetére


Joker88
őstag

ezért ebayes kütyük kis pénzért topic :D

amugy, nálam is hasonló a szitu...

de kell minden apróság,na :DD

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#85277) choco01 válasza 4m@15 (#85258) üzenetére


choco01
addikt

Én vettem egy ilyet, feltettük, rátettem a telóm és ahogy emeltem fel szakadt szét.. :DDD ugyan ezt vettem szerintem mert gearbestes.. Lidlben van 800ft körül néha az király nagyon, mosható, masszív anyagból..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#85278) TheProb


TheProb
veterán

Most láttam, wewood-tól ezt az óraszíjat, elég tetszetős. Nem látott valaki esetleg ilyesmi szíjas, digitális-/smart watch-ot?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85279) dugesz77 válasza TheProb (#85278) üzenetére


dugesz77
őstag

Fa órákból a Bobo Bird és a Bewell a legelterjedtebb. Már elkacérkodtam én is egy ilyen Bobo-val de még várok..

(#85280) AndrewBlase válasza Digitalpimp (#85271) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Kár, hogy out of stock. :O
Pedig épp a napokban akartam előkotorni eme kés linkjét, mert a fiskarsnak sikerült letörni (és elgörbíteni) a hegyét. :W

Miért mindig én???

(#85281) draco31


draco31
veterán

200 vásárlás után meg lesz az első negatív értékelésem egy eladó felé. Május elején rendeltem egy billentyűzetes tablet tokot, tegnap volt a határidő neki. Este írtam is, hogy nem jött meg, pénz vissza, ma meg azt válaszolja, hogy valamiért visszament nekik a csomag. De ha nem írok neki, akkor nem jelezte volna ezt. Mindezt egy 100e-es eladásos top rated-es eladó. Megjön a pénzem, egy vaskos negatívat kiosztok neki az biztos.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#85282) petipetya válasza draco31 (#85281) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tehát visszakapod a pénzedet, de azért adsz neki egy negatív értékelést. Gratulálok.

"nincs rá lezsóidő"

(#85283) zeon.hu válasza draco31 (#85281) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért?
Nem jött meg a cucc, te megkapod a pénzed.

#?*@&!

(#85284) draco31 válasza zeon.hu (#85283) üzenetére


draco31
veterán

Majdnem 2 hete visszakapta a csomagot, és nem szólt, ha nem írok, nem is jelzett volna.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#85285) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fain kis csavarhúzó készlet
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85286) petipetya válasza draco31 (#85284) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kismillió vásárolja van, miért éppen téged kellene fejben nyilvántartania? Neked kell jelezned, és az árud vagy pénzed után menni. Megtetted, és az erkölcsi kellemetlenségen kívül más kár nem ért téged. Ezzel szemben a negatív értékelés már fizikai károkozás a részére, amira simán mondhatja, hogy akkor nem postáz többet Magyarországra.

"nincs rá lezsóidő"

(#85287) zeon.hu válasza draco31 (#85284) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tudom, hogy az eladónak van-e erre vonatkozó kötelezettsége (emberileg nyilván elvárható lenne), de Te mindenképpen jelzed felé és case-t indítasz, ha szól, ha nem.
(Nem védem az eladót)

#?*@&!

(#85288) Mr.Csizmás válasza draco31 (#85284) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért kellene külön jeleznie? imho szerintem a királyi zöldtolvaj társaság keze van a dologban - lusták voltak kivinni, vagy elqrták az elosztóban, és visszament.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85289) tupacamaru válasza enginev3.0 (#85285) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sokan meg voltak vele már elégedve, de nekem a kisebb torx-os (T8) nem illeszkedett szépen a csavarfejbe és szétnyomódott. Míg egy jobb miőségű simán vittte ugyanazokat a csavarokat. Az egyenes és a csillag része ettől függetlenül még jó is lehet.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#85290) azbest válasza draco31 (#85284) üzenetére


azbest
félisten

volt nyomkövetés? látszik, hogy hol és miért fordult vissza?

(#85291) Promi válasza draco31 (#85281) üzenetére


Promi
aktív tag

És az ilyenek után várható, hogy kis hazánkba nem szállítanak semmit.

(#85292) draco31 válasza azbest (#85290) üzenetére


draco31
veterán

Nem volt nyomkövetési száma.

rendben, akkor nem kap negativat..
Zavar a dolog, mert nem magamnak volt a rendelés, hanem ismerős kért meg rá, az meg engem cseszeget, hogy mi van már.
Az meg ha visszamegy egy csomag, megnézném hogy ki az, és esetleg üzenet a vevőnek, szerintem így kellene....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#85293) TheProb válasza dugesz77 (#85279) üzenetére


TheProb
veterán

Ja, ezek egész szépek. Csak ezek között sincs digitális, nem értem igazából. Nem csak analóg óra lehet elegáns, a digitális/okosórákhoz mért csak idióta gumi szíjakat, ritkán fémet adnak?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85294) XtremLor válasza draco31 (#85292) üzenetére


XtremLor
őstag

Szomszednak rendeltem telefon tokot februarban, 2 hete kapta meg vegul 3x rendeltem ujra. :))
Ilyen meg nem volt, de mindig van uj a nap alatt..

"Legen...Wait for it...Dary"

(#85295) Digitalpimp válasza AndrewBlase (#85280) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nézd meg más eladónál , erre a névre keress: Masamune

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#85296) pimmi


pimmi
senior tag

ilyen akkut keresnék olcsóbban, hogy keressek rá? köszi

Batterie Battery Accu Akku Li-Ion für Navon Mizu D402 M402

(#85297) draco31 válasza XtremLor (#85294) üzenetére


draco31
veterán

Én ha szomszédoknak rendelek, akkor 10-ből 4 biztosan ilyen macera.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#85298) Yasuo válasza draco31 (#85297) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ismerős...

S9+

(#85299) CHIPman válasza draco31 (#85297) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Pontosan, ezért nem rendelek már senkinek semmit. Ha nem jön meg, akkor én bizniszeljem le az eladóval, meg hallgassam hogy egy héttel a rendelés után kétnaponta megkérdezik, hogy tudom-e már, mikor jön...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85300) hfrici válasza dugesz77 (#85178) üzenetére


hfrici
aktív tag

Az előbb rápróbáltam a bicskakódra és sikerült 9.9 ért elhozni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.