Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) wwenigma válasza bexinho23 (#85649) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

BT-Jack 4.x adapter + töltő kocsiba, majd telóról mehet a zene szvsz.

Degeczi: egészen addig amig nem AptX kodeket hasznalunk, viszont az ilyen eszkozoknel nem jatszik szerintem, nem nagyon lattam még.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85652) sambenez válasza dugesz77 (#85623) üzenetére


sambenez
addikt

Nálad jó a kupon mert nálad nincs ajándék kamera.

(#85653) flegga92 válasza bexinho23 (#85640) üzenetére


flegga92
senior tag

Én ezt használtam míg jack volt a kocsimba. Telefonálni is egész jól lehetett vele. Egy baja van, magától nem kapcsol be, viszont ha mindig töltöd gyújtás levétele után kikapcsol (persze ha az áram megszűnik ahonnan töltöd) Ha nincs bt kapcsolat kb 10 perc után lelövi magát. Sokszor csatlakozott a telefonhoz miután felmentem a harmadikra :D Üzemidő rövid használatokkal kb 7-8 óra.

Viszont ilyen USB-s cuccot ne vegyél. Az én fejegységem sípolt tőle, E90 BMW gyári feje hol ment hol nem, de pl a Samsung házimozival faszán megy, ha épp van kedve működni. Videó nézésére, telefonálásra alkalmatlan, kb 5-10 mp késés van. PC-re dugva van rajta 3 db mp3 és 3 waw fájl és ide generálja a zenét. Ja és számot sem tudsz váltani ellentétben a Blitzwolffal.

(#85654) sambenez válasza Dluinet (#85616) üzenetére


sambenez
addikt

Annyira nem egyszerű, mert hiába nyomok a repeaterre és adom meg a hálózatot meg a jelszót még sincs net ezen keresztül. Igaz eddig laptoppal konfiguráltam kábelen keresztül.

(#85655) bazsimano


bazsimano
őstag

szasztok!
van most valami jo akcios micro sd kartya?
elore is koszonom!
b.

(#85656) snpetit válasza sambenez (#85654) üzenetére


snpetit
aktív tag

Azt hiszem úgy nem megy, mert olyankor Router módba kapcsol alapból (?), ha jól emlékszem. Nekem is telefonról sikerült pár perc alatt

(#85657) Dluinet válasza sambenez (#85654) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor:
-reset
-megnyomod a routeren a QSS gombot
-30 mp belül megnyomod a Mantistek gombját
-kész

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#85658) Zola007


Zola007
veterán

Napfényt / UV-t barnulásra alkalmas mennyisègben átengedő inget vagy pólót vett már valaki?

"Tanning shirt"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85659) M4XP4YN3 válasza sto1911 (#85636) üzenetére


M4XP4YN3
tag

100% positive feedback az eladó, írnak 30 napos refund opciót, képek is vannak bőven. Nem tudom, szerinted megkockáztatnak ennyire a dolgot? Vagy talán más fülhallgató Razer köntösben? Azt megértem, ha azért fos, mert kifejezetten Kínában gyártott Razer, silány alkatrészekből, gyenge minőséggel, de ha más füles lenne, hogy tudnák Razer köntösbe tenni? Képek alapján dettó ugyanaz, mint az eredeti Hammerhead/V2.

(#85660) beg válasza Zola007 (#85658) üzenetére


beg
veterán


:DDD ;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85661) AtiSnatch válasza beg (#85660) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ebay-es totyikba link nélkül rakod be? ;] :DD

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85662) retesz147 válasza beg (#85660) üzenetére


retesz147
addikt

Megérett a világ a pusztulásra... :C

Xiaomi 13 eu dev...

(#85663) Met válasza AtiSnatch (#85661) üzenetére


Met
nagyúr

Persze, aztán ez is felkerül a topic tagsági listára.
Topictalálkozóra meg mindenki ebbe megy, egyik kezében a csodaszivacsot szorongatja másikban meg a Nessy merőkanalat :DDD

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#85664) daver88


daver88
aktív tag

áhhhh...+18 saját felelősségre...

alixpressen ne keressetek rá az ilyenre...én megtettem, nem kellett volna... :)) :W

[ Szerkesztve ]

(#85665) azbest válasza beg (#85660) üzenetére


azbest
félisten

Alkalmi ruha, alkalmi alkalomhoz :D

Kék osztrigához, kék kukorica bolt :D

[ Szerkesztve ]

(#85666) woodworm válasza Met (#85663) üzenetére


woodworm
veterán

És mindenki vigye az eddigi rendeléseinek a csomagolását, mert van akinek kutyája is van.

(#85667) sto1911 válasza M4XP4YN3 (#85659) üzenetére


sto1911
veterán

Adj egy linket pls.

(#85668) zeon.hu válasza beg (#85660) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csúnya szavakat kihagyjam?
Akkor semmi...
De jobb, ha futsz! :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#85669) kmarci25


kmarci25
veterán

Bicajos táskák érkeztek pár napja.
Kormányra rögzíthető. Ugyan a termékoldalon látható módon nem tudtam felrakni a bovdenek miatt, így nem előre, hanem hátrafelé áll. Így is jó, 5,5-es telefon belefér, plusz van hely benne, kulcs, napszemüveg, pénztárca, ilyesmi.

Vázra rögzíthető. A képek alapján kisebbnek gondoltam. Annyira, hogy a női vázra fel sem tudtam rögzíteni. Jó 3 centi széles, így ebbe is fér ez-az (telefon, tárca, kulcs).

Mindkettő megérte az árát, nincs műanyag szaguk, nem szakadt, nem gagyi. Részemről ajánlott.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#85670) M4XP4YN3 válasza sto1911 (#85667) üzenetére


M4XP4YN3
tag

Tessék

[ Szerkesztve ]

(#85671) vizimento


vizimento
senior tag

Nekem is megérkezett az akkus Digoo venti, de nem akar működni :(
Ahogy nyomogatom az on gombot, a kis piros lámpa 1-2-3 állapotot vált, de a ventillátor egyik állapotba se mozdul :(

Amúgy aki arra panaszkodott, hogy "elmászik": Az alján a két tappancsról levette a védőfóliát? Mert anélkül elég könnyen csúszkál :)

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#85672) trebrona válasza M4XP4YN3 (#85670) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez egy aukció, amiből még több, mint 4 óra hátravan. Licitálhatsz, de valószínűleg a végső ár (legmagasabb licit) meg fogja közelíteni a normált. Plusz a szállítási költséget is add hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#85673) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Van valahol most 20dolcsi alatt Xiaomi mi band 2?

S9+

(#85674) sto1911 válasza M4XP4YN3 (#85670) üzenetére


sto1911
veterán

Ez licites, azert olyan olcso. Dobjal ra annyit, amennyit neked meger vagy ulj meg a gep elott es figyeld a liciteket, hatha elcsiped.

(#85675) Sanki válasza Yasuo (#85673) üzenetére


Sanki
addikt

Gearbest

(#85676) daver88 válasza vizimento (#85671) üzenetére


daver88
aktív tag

hálózatról sem megy?

(#85677) Yasuo válasza Sanki (#85675) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszi :)

S9+

(#85678) Sanki


Sanki
addikt

Korábban azt hiszem ígértem videót az üvegfóliás folyadékhoz, amivel a levegős részt el lehet tüntetni, most pótolom.
Videó

Előtte
Utána

(Keresőszavak: üvegfólia, buborék, tempered glass liquid, levegő)

(#85679) sambenez válasza Dluinet (#85657) üzenetére


sambenez
addikt

Már ezen is túl vagyok. :O
Ha véletlen sikerül majd jelentkezem. Addig meg :W

(#85680) Zola007 válasza beg (#85660) üzenetére


Zola007
veterán

Nem egészen ilyenre gondoltam :)
De mindenki magából indul ki ;]

Ilyenre lennék kivancsi: http://www.tanthrough.com/shirts-tan-through-tee-shirts.htm

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85681) sambenez válasza sambenez (#85679) üzenetére


sambenez
addikt

Nos, úgy látom találtam valamit.
Mivel nekem fix ip van minden eszközömhöz rendelve, úgy látom ez okozza a problémát. Úgy néz ki dhcp-vel működik, csak én nem szeretnék dhcp-t használni. Szóval egyelőre még küzdök vele.
Na itt be is fejezem, mindenkinek köszönöm aki ötleteket adott.

(#85682) fecus válasza kmarci25 (#85669) üzenetére


fecus
őstag

Ezek valahogy, gyorsan lepattinthatók amikor lekötöd a biciklit?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#85683) Zola007 válasza fecus (#85682) üzenetére


Zola007
veterán

A gyorsaság relatív, de biztos be lehet gyakorolni.
Mindenesetre inkább túrázós bicajra való mint boltbajárósra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85684) holozis_HUN válasza Sanki (#85678) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszönjük :)

Nekek is kellene már egy olyan üveget szereznem, ami körül levegős és egy ilyen folyadékot....

Mostani full cover tepered glasd nagyon idegel... Szöszök mennek alá körben, mivel középen nem ér a kijelzőhöz így tükröződik, kicsit homályos a kép és a navigációs gombok is alig látszódnak bizonyos szögből..

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#85685) fraba válasza tonyrulez (#85488) üzenetére


fraba
aktív tag

A DVR-ről majd tudnál pár szót mondani, ha megérkezett, beüzemelted és használtad?

(#85686) HoTaZo válasza wwenigma (#85635) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem megtaláltam, ami kell nekem, de az másik topikba tartozik.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85687) chatran


chatran
őstag

Tegnap érkezett egy papagáj kerámiabicska, az alábbi profi kézbesítési módon :W :

Kénytelen vagyok zárni a postaládát, sosem lehet tudni, hogy mikor nyúl bele valaki. A kedves postásnéni meg gondolom lusta volt cetlit írni, bokros teendői mellett erre már nem volt ideje szegénynek.
Kérdésem, hogy hol érdemes ezt jelenteni? Egyáltalán érdemes-e? Gondolok itt arra, nehogy rosszabbul járjak és innentől minden nyomkövetés nélküli csomagom a kukában landoljon a postásnéni bosszúja miatt.

(#85688) Donki Hóte válasza chatran (#85687) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Adsz a postásnak egy kulcsot a postaládához, meg egy ezrest és megoldódik ez a problémád :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#85689) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Hitachi csavarbehajtó akksit érdemes felújítani ? Néztem hozzá cellákat bár kérdéses , hogy ezek mennyire tartósak, illetve mennyit bírnak. Van valakinek tapasztalata ? Milyen érdemes rendelni..persze ha csak megéri. Új akku 22K utángyártott 8K

[link]

Lumia 950XL

(#85690) xxxjjjkkk válasza ZsoltG60 (#85689) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

hobbielektronika topicba volt már téma,
röviden: vagy jo forraszto vagy ponthegesztő kell, inkább utóbbi
ezek az akkuk meg olyanok amilyenek
lehel ternel vaci uton az akku elem kft relativ olcson ujit fel, es nem rossz akkukat hasznalnak

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#85691) tahepa válasza ZsoltG60 (#85689) üzenetére


tahepa
senior tag

(#85692) Zola007 válasza Donki Hóte (#85688) üzenetére


Zola007
veterán

És még azt mondják egyesek, hogy Magyarországon virágzik a protekció, kenőpénz, hálapénz intézménye. ;]
Badarság, nem is tudom honnan szedik, hiszen eszébe sincs senkinek azért pénzt adni valakinek, hogy elvégezze azt a munkát, amiért egyébként felveszi a fizetését.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85693) rabtibus válasza ZsoltG60 (#85689) üzenetére


rabtibus
tag

Nem tudom ilyen géped van-e de 22-ért már gépet is lehet lassan kapni ... Van egy akksid és egy tartalék géped.

(#85694) ZsoltG60 válasza rabtibus (#85693) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igen ilyen gépem van. Épp azért keresek valami olcsóbb megoldást mert az új akku ár durva... a gépnek meg semmi baja és sajnálom kidobni.

tahepa :
Köszi :R bár szinte ugyanennyiért itthon is vannak ilyen utángyártottak.

Lumia 950XL

(#85695) nimfas válasza rabtibus (#85693) üzenetére


nimfas
addikt

1-6Nm? Vagy elírás vagy elég gyatra gép. ;]

(#85696) ZsoltG60 válasza nimfas (#85695) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nem elírás... ennyi... bár egy 7 éves gép de hobbi célra nekem megfelelt eddig :)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#85697) xxxjjjkkk válasza ZsoltG60 (#85696) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

határoló, 1-6nm
lesz az aldiba 10ezerért 12 V os 24Nm vasarnaptol
egy akku arabol uj gep

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#85698) wwenigma válasza HoTaZo (#85686) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, en csak hardverre gondoltam. :D Nem rossz az alkalmazas de telefonja valogatja hogy mennyire pontosan mukodik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85699) vwpolopg válasza xxxjjjkkk (#85697) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én is hasonló cipőben járok, csak nekem egy anno majd 80 ezres AEG gépem van, 3 döglött ni-cd akkuval, amit bőven sajnálnék kidobni. De a feljebb linkelt kft-re ránézek, köszi!

(#85700) xxxjjjkkk válasza vwpolopg (#85699) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

azt nem is szabad kidobni

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.