Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] ja, ez is megjött. a lidlis zöld teát frankón viszi 👍

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85102) Joe63 válasza maross (#85100) üzenetére


Joe63
tag

Kupont honnan szedted hozzá?

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#85103) zeon.hu válasza DJGABI (#85098) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vettem én is ilyet.
Elsőre nagyon törékenynek tűnt az összes bit, de a minap a fiam biciklijén a kis imbusz csavarokat simán kikaptam vele, pedig mind tövig volt húzva.
(Mellesleg a 6 éves fiam szerint is fordítva kéne lennie a nyélnek :) )

#?*@&!

(#85104) zeon.hu válasza DJGABI (#85101) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mennyi idő alatt ért ide?

#?*@&!

(#85105) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Néhány dolog amit az elmúlt 1-2 hónapban rendeltem.

Vezetéknélküli akkus egér: Valaki rendelt ilyet korábban fórumon ezért vettem ilyet. Olyat kerestem ami beépített akkus így nem kell bénázni az elemekkel. Kicsit nagy de könnyen hozzá lehet szokni. A bal és a jobb klikk szinte néma. DPI állító működik, van dedikált előre és vissza gomb illetve egy külön gomb ami úgy viselkedik mint ha görgővel kattintanál.

Ugreen kábel: Tökéletes bár a blitzwolf jobban tetszik.

Blitzwolf kábel: csak ajánlani tudom.

Fogkefe fejek: szintén ajánlani tudom. Egy kicsit könyebben lejönnek mint a gyáriak de minőségre ugyan olyan.

Bicikli racsnis fogaskoszorú leszedő: Tökéletesen működik. Nem volt akkora csavarkulcsom mint kellet volna de egy swéd fogóval sikerül használnom. Eddig 2 bicajnál használtam.

Kónuszkulcs: Kettőt rendeltem. Masszív és fele annyiba kerül mint itthon. Tökéletesen működik ajánlani tudom.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#85106) csucsotke válasza maross (#85100) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Jó választás a Furibee F36. Nekem most jött meg az Eachine E10, a gép ugyananak néz ki, de a Furibee távirányítója valamivel nagyobb és kidolgozottabb, a pöckök is amivel irányítod, minőségibb. Illetve az E10-et kicsit máshogy kell működtetni.

(#85107) csucsotke válasza He-Nike (#85061) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Ilyen Excelvan CL720d-t vettem a Gearbest Eu-raktárból 175 dollárért. Tavaly november óta(lekopogom) átlagban napi 1-2órát használom. Kínai raktárból olcsóbb. Lámpa nem kell bele, mert ledes.

(#85108) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok zöld (elvileg jobban látható) laser pointer-ből van valami "ajánlott" ?:)
Megnéztem alin is rengeteget, de pl alig találok olyat amit hoznak MO-ra :/
Köszi :R (Ha állítható az erősség/fókusz az bónusz :) )

(hja, és minnél olcsóbb annál jobb :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#85109) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Rekord idő alatt ért ide (9 nap), 6db mágneses mikro usb adapter.

Első tesztre tökéletesen működnek, mindegyik fej, mindegyik adapterrel. Olyan helyre megy, ahol mindenki használja, mindenki töltőjét, így nincs ok cserélgetni az adaptereket.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85110) petipetya válasza HoTaZo (#85109) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyire áll ki a telefonból?

"nincs rá lezsóidő"

(#85111) DJGABI válasza zeon.hu (#85104) üzenetére


DJGABI
addikt

huhh, gyors volt azt tudom. még az első kuponos mókából, amikor linkelte valaki. júni 7. de most ránéztem a linkemre, megint 0,99, jön a 3. is, azt még nem tudom mit csinálok ennyivel :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85112) zeon.hu válasza DJGABI (#85111) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Akkor nekem jó esetben is csak a jövő héten jöhet meg.

#?*@&!

(#85113) DJGABI válasza Bambuszpro (#85105) üzenetére


DJGABI
addikt

hú ebből a fogaskerék-leszedőből nem tudom ez nekem jó lenne-e, az olasz versenybringámhoz vagy 3 félét kipróbáltam boltban, egyik se volt méret. de legalább tudom hogy kell kintről keresni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85114) w.miki válasza maross (#85100) üzenetére


w.miki
veterán

Kupont hol találtál a FuriBee F36 kopterhez?
Ezekre rakható valamilyen mini wifi kamera, amivel látható, amit lát? (1,2, más?)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#85115) HoTaZo válasza petipetya (#85110) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csak a talp, 2mm.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85116) Cyborg válasza dugesz77 (#85099) üzenetére


Cyborg
senior tag

Szia,
Aki most akar belekezdeni ebbe a drón témába, annak hogy, hogy érdemes ezt megvenni, elég az alapszett, vagy kellene mellé vmi pótalkatrész rögtön, pl. akksi?
Látom van rá camera mount is, milyen kamera az, amit elbír ez az apró masina? Érdemes venni hozzá, vagy inkább akkor már valami komolyabbal érdemes próbálkozni?
Köszi

(#85117) DJGABI válasza w.miki (#85114) üzenetére


DJGABI
addikt

jézus, nem. :B ezek ip kamerák, áramot hogy adsz rájuk? [link] ilyen aio fpv-ket talán elbírna (nem tudom ez amit linkeltem mennyire ajánlott, csak példa). ha komolyabban érdekel a téma irány a topicja [link]

(#85116) Cyborg ugyanez. talán annyi hogy kamerázgatáshoz szerintem minimum egy syma x5 méretű kell

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85118) sambenez


sambenez
addikt

Megint alakít a magyar posta. Két napja "Belföldi feldolgozásra továbbítva" a csomagom, de ma sem hozza már a postás. Legutóbb 5 napig volt ebben az állapotban. Azért kíváncsi lennék mi miatt nem képesek kézbesíteni.

(#85119) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!

Xiaomi MiBand 2-nél a GearBest-es 19.99$ ár, most bestbuy? egyre beruháznék.

(#85120) dugesz77 válasza Cyborg (#85116) üzenetére


dugesz77
őstag

F36-hoz pont lehet venni modulos kiegészítő csomagot is kamera+ új vezérlő itt van róla a teszt . Persze plusz akku meg szerintem egy adag lapát nem árt hozzá de eddig nem kellett nekem semmit sem cserélni rajta 3 hónap alatt :C jól ki van találva.

(#85121) twi452 válasza sambenez (#85118) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam az ajánlott küldeményeken 5 munkanapot mindig ül a posta. Most is így volt múlt héten hétfőn hozta és egy héttel korábban frissült a tracker h beérkezett.. ez van

(#85122) zeon.hu válasza sambenez (#85118) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van csomagom, ami 9-e óta magyarországon van...

#?*@&!

(#85123) zebede válasza sambenez (#85118) üzenetére


zebede
őstag

Nekem ez még soha sem fordult elő.
Ha este tíz előtt "belföldi feldolgozásra továbbítva" státuszba került a csomag, akkor következő munkanap mindig hozta a postás.
Le is kopogom...

[ Szerkesztve ]

(#85124) PhoenixK válasza HoTaZo (#85109) üzenetére


PhoenixK
őstag

Na ilyenkor kapok agybajt... Anno Kickstarter-en ráugrottam, azóta is el van tűnve a banda. Bezzek már fillérekért mindenhonnan árulják ugyanazt! :O

Bár szerencsére eddig csak ez bizonyult tényleges átbólintásnak KS-en...!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#85125) sambenez válasza zebede (#85123) üzenetére


sambenez
addikt

Régebben nekem sem, de kezd tendencia lenni az utóbbi időben. Annyit sikerült kiderítenem, hogy az országos logisztikai központban ülnek rajta 2 napja. Talán ma tovább küldik.

(#85126) powerwade válasza PhoenixK (#85124) üzenetére


powerwade
senior tag

Ne is mondd... nekem 12e volt a buktám a hülye Znaps-sal :D Most meg fillérekért megkapom. Vagyis már csak asszonynak van micro-usb telefonja, én már régóta type-c vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#85127) petipetya válasza HoTaZo (#85115) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#85128) wentworth válasza HoTaZo (#85109) üzenetére


wentworth
tag

Szerintem ez a mágnes microUSB gyerekcipőben jár, és több kárt tesz mint hasznot.
Egyik neves gyártó sem gyártja. Valószinüleg nem véletlen .
Én is akartam venni, de inkább nem veszek.

Vi10 32G Q32G221510...

(#85129) wentworth válasza attiati (#84967) üzenetére


wentworth
tag

Igen, cicereg a Blitzwolf töltő, sőt ráz is. Ezt irtam is egy korábbi hozzászólásban.

Pont autós töltőt néztem volna, van msot Blitzwolf 4 portos, 1100ért, vagy Ugreen 2000-2500ért. 2 vagy 3 portos.
Inkább utóbbit választom, mert a Blitzwolfba már csalódtam többször.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#85130) Cyborg válasza dugesz77 (#85120) üzenetére


Cyborg
senior tag

Köszi neked is, meg DJGABI-nak is. Asszem veszek egyet csak úgy ismerkedni, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#85131) HoTaZo válasza wentworth (#85128) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nagyon kíváncsian várom véleményedet, hogy milyen kárt okoz?
Nem szaggatok kábelt, nem szakítom le az alaplapról a mikro usb csatlakozót, nem rántom le a készülékem, ha beleakadok a vezetékbe. Kétlem, hogy olyan gyorsan csatlakoztatsz töltőt a kocsidban a készülékedre, mint én.
Semmilyen mágneses hatásról nem tudok, ami az alkatrészekre hatással lenne.
Az, hogy nem gyártja egyik neves gyártó sem, az engem hidegen hagy. Így olcsón jutok hozzá, nekem megfelelő termékhez. Jobban fájna egy neves gyártó, ennek többszörös árú termékében csalódnom.
Ezt nagyon nem tudják elrontani (lásd a topikjában lévő szétszedett darabot). Márpedig amíg nem tesz kárt (több mint egy éves használat alatt nem tapasztaltam ilyet), addig én javasolni fogom.
Sőt nem csak ezt a terméket, hanem ezt az eladót, gyártót is, mert (s ez kimaradt az előző h.sz.-ból) nem csak gyors volt, de nemzetközi ajánlottként jött a csomag, aláírás minden.
Ja, ha még ők is gyerekcipőben látják, akkor jó, mert az OTG funkciót hiányolom, akár a forgathatóság elvesztésének árán is. De ha nagyon nagy szükségem lesz rá, akkor befejezem a megkezdett projektemet.

petipetya: szívesen :)

PhoenixK & powerwade : Sajnos olvastunk már párszor a KS -ek és a kínai gyártósorok kapcsolatáról.

Bocs, a hosszú OFF-ért! Lehet hogy tovabbi OFF-ok elkerülése érdekében a saját topikjában kéne folytatni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85132) nimfas válasza w.miki (#85114) üzenetére


nimfas
addikt

Kupon nélkül :

Kuponnal: RC18off

Hülyének is megéri! :DD :DD

(#85133) Dr.NX válasza HoTaZo (#85131) üzenetére


Dr.NX
addikt

"Az, hogy nem gyártja egyik neves gyártó sem, az engem hidegen hagy. Így olcsón jutok hozzá, nekem megfelelő termékhez. Jobban fájna egy neves gyártó, ennek többszörös árú termékében csalódnom."
Csak várj, amíg az alma kihozza a telefonjaiba, mint unique novelty űrtechnológia! Lesz ám ára! :)
Mellesleg a laptopjaikban már régóta mágneses töltő van, az nekem nagyon bejön.

Elfogadom a sütiket.

(#85134) Upo válasza TheProb (#85057) üzenetére


Upo
addikt

Nekem már van régóta, de ha kellene akkor én rendelnék magamnak. De ne rám hivatkozz ha jogvédelmi eljárás lesz. Ennek túl sok esélyét amúgy nem látom. Két esetben indíthatnak eljárást, ha maga a hardver valami jogvédett márkanév hamisítványa (vag, opcom, ilyesmik), és/vagy jogellenes, legális licensszel nem rendelkező, tört szoftvert adnak hozzá. Amelyik áll, azért vonnak eljárás alá, akár mindkettőért is.

Ezek a bt eszközök elm327-et emulálnak, de mikrovezérlővel oldják meg hogy a kommunikáció az eredeti 327-hez legyen közel. Ugye az csak egy chip, magában nem jó semmire csak a körítéssel együtt. Azt meg tudott sajátot is csinálni a kínai, adatlap alapján nem nagy kaland. Úgyhogy ezekre nem lehet mondani hogy valami védett eszköz hamisítványa. A tudása miatt a cd-n meg nem hiszem hogy bármi komoly is lenne, illetve ehhez igazán driver sem kell, mert a másik eszköz amivel rácsatlakozol, annak kell tudnia a BT soros portot, ahhoz az obd eszköznek semmi köze.
Namost, a verziókról. Az eredeti elm327-en a legutolsó verzió az 1.4. A régebbiek kevesebb protokollt tudtak, ezért kérdezik le a szoftverek a verziót, hogy mi az ami használható. De ugye az ügyes kínaiak itt is elkezdték az "interpolálást", először jöttek a kamu 1.5-ök, hátha úgy jobban megveszi a nép, de most hogy írod hogy már 2.1-el is hirdetik, azon már csak röhögni tudok. Én annak idején 1.4-et kerestem volna, de nem kaptam, félve bevállaltam 1.5-el. Szerencsére fiat-al, toyotával ami kell az működik. torque appal működik ami működik. Mondjuk fiaton légzsákot nem fogsz törölni vele, ahhoz kell venni kapcsolós kkl interface-t és pc-re multiecuscan-t, azzal én is tudtam az enyém törölni. A 2.1 szerintem azért megy kevesebb szoftverrel, mert ekkora verzió kamuzásra nincs mindegyik felkészítve, ami főverziónak fixen 1-et vár az a 2-vel nem fog menni. A kamu 1.5 már elég sok szoftverbe bekerült, mert már régóta nyomják a kínaiak, némelyiknek a leírásában is benne van hogy a kínaiak miatt engedi használni az eszközt, de nem vállal működési garanciát. Hardverben mindegyik ugyanaz, én a szoftver kompatibilitás miatt leginkább 1.4-et vennék ha lenne.
A bluetooth-os az alap obd-t tudni fogja minden kompatibilis autón, ez az előírás szerint annyi, amennyi a műszaki vizsgához és a környezetvédelmi méréshez szükséges néhány paraméter lekérdezéséhez szükséges (fordulatszám, előgyújtás, fojtószelep állásszög, meg tudja az ördög mi még), ez a 90-es évek óta minden európában forgalmazott autón megy. De minden gyártónak vannak saját dolgai is pluszban, amik ugyanezen a csatlakozón keresztül működnek, na ezeknek a nagy részét nem fogja tudni. Max. olyant, ha a szabvány protokollon vannak custom PID-ek, ilyen plugin-eket lehet venni torque alá is, vagy kézi módszerrel leírás alapján bepötyögni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#85135) sto1911 válasza HoTaZo (#85131) üzenetére


sto1911
veterán

Mekkora aram kepes atmenni ezen a magneses csatlakozon? C-s van-e?

(#85136) BullZeye válasza HoTaZo (#85131) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem pl 70+°C-ra melegedett a töltőport ettől a mágneses vacaktól, akkor használtam utoljára.

(#85137) Vertigo18 válasza nimfas (#85132) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez mindig így volt Gearbesten, hogy ha valamilyen akciós termékre teszed a kupont, akkor a kedvezményt az eredeti árából fogja vonni.

Nem újdonság.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85138) Cyborg válasza nimfas (#85132) üzenetére


Cyborg
senior tag

Dejó neked, nekem 1 USD-ral drágábban adja, akárhogy próbálkozom :O :O
:))

(#85139) spidersoft válasza Mr.Csizmás (#85052) üzenetére


spidersoft
senior tag

Amit eddig teszteltem, és bevált: portable verzió -- telepített verzió :D

(#85140) maestro87 válasza Cyborg (#85138) üzenetére


maestro87
őstag

(#85141) Cyborg válasza maestro87 (#85140) üzenetére


Cyborg
senior tag

Yeeeeeehaaaaaaaa! :DD :DD :DD
Meg is vettem, ennyiért kihagyhatatlan, a 13-at sokalltam érte, megmondom őszintén! :))

Köszi! :R :R :R

(#85142) bul07 válasza Cyborg (#85141) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha meg még pontod is van akkor 179 pontot rátolva $8.41 lesz a vége

Én nem veszek többet drónt, úri mulatság nekem hogy csak úgy összetörjem vagy felrakjam egy elérhetetlen helyre, ahogy amúgy jártam is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#85143) HoTaZo válasza BullZeye (#85136) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azért, mert kifogtál egy hibás darabot, szerintem nem a mágneses csatlakozók
technológiája vacak. Nekem már a legelső (akkor még kábeles) csati feje volt hibás. Hajíthattam volna én is a kukaba, hogy szar, de hittem benne. S az adapterek óta nincs panaszom.

sto1911: Sajnos nem tudom neked megmondani. Nincs hozzá eszközöm, hogy mérni tudjam. Ha arra vagy kíváncsi, hogy QC menne-e vele, azt inkább az ampervadász kollégák tudnák megmondani, hogy látva a belsejét, elképzelhető-e.
Dr.NX: Hát, ők lehet, hogy megjátsszák ezt, de szerintem lekésték.
De volt már, hogy eltöprengtem rajta, a gyártok, miért nem építik be alapból?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85144) Tomi_Sci válasza spidersoft (#85139) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Olyan gyűrűt vettem én is, egy cent volt, szerintem nem érte meg :D Nulla erőkar, egy párkánnyal könnyebben kinyitom.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#85145) TRob1 válasza Tomi_Sci (#85144) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is van, és szerintem meg simán lehet vele nyitni hüvelyk és mutatóujjal is. :K (Mutatóval talán még könnyebb is)

¤ R'n'R ¤

(#85146) spidersoft válasza TRob1 (#85145) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem is mutatóujj, hüvelykre nem megy fel :D mutatóra is csak a második percre... ott meg pont jó az erőkar

(#85147) Tomi_Sci válasza TRob1 (#85145) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nekem elég macerásnak tűnik előkeresni, felvenni az ujjamra, kinyitni, aztán eltenni. Mindig viselni meg hááát... nem túl esztétikus. Szóval inkább előveszem a kicsit nagyobbat, szissz, aztán kész. De hát mindenkinek más kényelmes :K

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#85148) TRob1 válasza Tomi_Sci (#85147) üzenetére


TRob1
veterán

Én sem hordom. De azért használható simán. :)

(#85146) spidersoft :
A tiédre. Valszeg nem zongorista ujjaid vannak :D Igaz nekem sem azok, de azért pont rámegy. (Amúgy van több méret is. Nekem is van 2db, van köztük minimális méret és szín különbség is)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#85149) pajszer91


pajszer91
tag

Xiaomi mi band 2-nél mi a különbség az "international version" és a "sima" között? A +3$-on kívül?

(#85150) Janaboy válasza pajszer91 (#85119) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, ennyi meg sztem nem volt.

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.