Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) BiP válasza Skillet (#84592) üzenetére


BiP
nagyúr

Másfél hete keresgéltem ilyeneket, de nem tappancsosat, hanem szélére akasztósat.
cup marker - néven keresd ebay-en, nekem rengeteg tappancsosat is dobott. 3-400Ft körül már vannak.
A tappancsosok suction jelzővel futnak.

(#84600) DeFranco: Pont ezért kérdezgettem, mert sosem próbáltuk, nincs is szándékunk rá, mi is hasonlóan gondolkodunk. Nincs otthon tévé, tablet, tehát a gyerekek nincsenek rácuppanva (nincs mire :) ), megvannak az úton, de egy hosszabb út végére nyűgösek tudnak lenni.
Azért érdekel, van-e olyan, amikor már nem tudod megkerülni a dolgot.

(#84602) Dr.NX: Mi simán ráírtuk eddig alkoholos filccel az üvegpohárra. De az nem túl elegáns megoldás, ezért vettünk színes jelölőket. Annyira friss a dolog, hogy még nem próbáltuk ki a gyakorlatban, még úton van kínából :)
Tapadókorongban én sem bízom.

[ Szerkesztve ]

(#84602) Dr.NX válasza DrBubo77 (#84599) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az oké, hogy tapadókorongos, de a pohár meg nem egyenes falú (általában). Nekünk is van egy csomó stikeez otthon, de nem tudom elképzelni, hogy órákig rajta maradjon egy pohár oldalán. Na majd kipróbálom. Én öntapadós szalagot és filcet szoktam erre használni.

Elfogadom a sütiket.

(#84603) DeFranco válasza BiP (#84601) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez inkább apás topic téma. szerintem megoldható, van 100 másik mód. ez egy, és én ezt a megoldások között eléggé az utolsók között tartom számon.

(#84604) Skillet válasza Dr.NX (#84593) üzenetére


Skillet
addikt

Nem esik le. Rátapad. :DD itt figyel a poharam oldalán... órák óta.

(#84595) Flashy
:R
Sorry. Én mást írtam be a hatalmas angol tudásommal.
Köszönöm!

(#84601) BiP
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84605) FingR86


FingR86
őstag

(#84606) bippeti válasza DeFranco (#84600) üzenetére


bippeti
tag

(#84598) BiP: Ilyen egy órás utakra eddig fel sem merült bennünk az igény. Most kb. 3-4 órás útra készülünk a nyáron. Na kínos lehet, ha éppen mégsem alszik el egy kicsi és még egy-két másik is nyűgös a négyből (3-9 közöttiek).... Ehhez hozzáveszem azt, hogy ha neadj' Isten a kocsival is lenne valami, magyarul 6-7 órát kell utaznunk, a végén trélerrel, akkor aztán minden segítség, kütyü, tetrisz jól jöhet... Szóval évi 1-2 felhasználásra szánom, de gyanítom, ha elkezdjük, rá fognak kapni. :D

(#84600) DeFranco: azok közé tartozom, aki alig enged kütyüt a gyerek kezébe, hanem inkább játszik, barkóbázik, stb. de volt már olyan utam Balcsiról haza, hogy induláskor elaludt a gyerek, de fél óra múlva felébredt és nem bírt visszaaludni, majd 2 órán keresztül sírt, nyűgös és fáradt volt, ami miatt a többi gyerek is nyűgös lett... És ez nem nevelésen múlik. Szerencsés vagy, hogy még nem voltál ilyen helyzetben.
De a stewardess viszont jó ötlet! :D

(#84607) kcsa válasza bippeti (#84606) üzenetére


kcsa
veterán

Stewardess apának is jól jöhet :DDD

(#84608) DeFranco válasza bippeti (#84606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dehogy nem voltam. szívtunk mi is eleget. de ez tényleg off.

(#84609) beg


beg
veterán

A családi kör bezárul, a továbbiakban itt mehet tovább: Büszke apukák és anyukák topikja

A többi hasonló gyerekes/autós/gyerekesautóstabletes stb. off innentől törölve lesz, csak elég volt ez a nap a játszásra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84610) virkir


virkir
veterán

Urak az alábbi képen látható akasztónak mi lehet a hivatalos megnevezése?
Az istennek nem bírom eltalálni keresésnél.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#84611) davenport válasza virkir (#84610) üzenetére


davenport
aktív tag

Wall frame hanger esetleg?

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#84612) virkir válasza davenport (#84611) üzenetére


virkir
veterán

Madzsar lenne jobb :D nem ragaszkodom a kintről rendeléshez mivel max 4 db kellene.
A képakasztóra meg közelében sincs formára semmi.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#84613) woodworm válasza virkir (#84612) üzenetére


woodworm
veterán

Keress inkább bútorakasztóra vagy bútorfüggesztőre. Nem pont ugyanilyet, de hasonló alapelvűt hamar találni.
Nincs a környékeden egy szerelvénybolt?

(#84614) pajszer91


pajszer91
tag

Ma érkezett Xiaomi Bluetooth Squarebox a linken szereplő eladótól, eredetit kaptam. Egy noname, bekapcsoláskor és módválátáskor női hangon üvöltő hangszórót váltott. Nagyon jól szól, és nem ordít bekapcsoláskor ami a fő szempont volt :) 11,79$-volt, 10$-os PayPal kuponnal. 1 hónapot futott

[ Szerkesztve ]

(#84615) Donki Hóte válasza Skillet (#84592) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, wazze, nekem volt egy nagy marék ilyen, de fogalmam se volt róla, hogy ez mire jó :U

Osanteszkóba osztogatták sok-sok évvel ezelőtt, egy darabig elajándékozgattam, aztán csak gyűlt, gyűlt.

Mikor elegendő összegyűlt, akkor egyben mentek a kukába ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84616) w.miki válasza DJGABI (#84588) üzenetére


w.miki
veterán

ilyen Xiaomi repeaterrel mennyivel tolható ki egy otthoni wifi hatótávolsága?
A kert másik végébe is kellene elérhető wifi...
A MantisTek WR300 mennyivel tolja ki a hatótávot?
Hány métert tesznek ezek hozzá?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#84617) Skillet válasza Donki Hóte (#84615) üzenetére


Skillet
addikt

Elvileg valami társasjáték bábújai, vagy mi... de nekem pont jók lennének a feladatra :D

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84618) Beni2360 válasza Skillet (#84617) üzenetére


Beni2360
félisten

A SPAR-ban is adogatták zacsiba zárva.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#84619) Skillet válasza Beni2360 (#84618) üzenetére


Skillet
addikt

Ilyenkor senkit sem találok, akinek lenne egy marék felesleges ilyen biszbaszkája. Bezzeg ha veszek... tuti jön az egyik rokon és arconröhög, hogy pénzt adtam olyanért, amiből náluk komoly felesleg mutatkozik :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84620) sambenez válasza Skillet (#84592) üzenetére


sambenez
addikt

Innen vagy innen.

(#84621) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
szerintetek ilyen kis matchboxhoz es egyeb kisautokhoz honnan lehet olcson hozzajutni alkatreszekhez?
udv
b.

(#84622) BiP válasza Donki Hóte (#84615) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha nem mondod, sosrm jövök rá, hogy ilyenre is jók lettek volna.

(#84623) DJGABI válasza w.miki (#84616) üzenetére


DJGABI
addikt

eddig a lakásban használtam, mert pont úgy van a router hogy a szobámban már dobálta a mobil a jelet, szóval ott nem kellett sokat. De ezt a másodikat már én is arra tervezem hogy az udvaron is legyen wifi. Majd jelzek a tapasztalatokról

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#84624) vizimento


vizimento
senior tag

Akik kaptak 10USD Paypal kupont: Mi volt a pontos tárgya a mailnak?
Rákeresnék a fiókomba, hátha ott lapul egy a sokezer spam között...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#84625) gojko.m


gojko.m
senior tag

Tudnátok ajánlani bevált, jó minőségű és jó ár/érték aránnyal rendelkező stereo headsetet?

Bluetooth-os és jack csatlakozós példányok is érdekelnek, viszont "agybedugós" kialakítást nem szeretnék.

Pl. ezzel a típusú a fülesemmel nagyon elégedett voltam (amíg tönkre nem ment): [kép], [kép]
Ilyen kialakítású füles is jöhetne minőségibb kivitelben: [link] (Van egy ilyenem, de félméteren túl már szakadozik a vétel.)

[ Szerkesztve ]

(#84626) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Fotokróm (fényre sötétedő) napszemüveget vett már itt valaki olcsóbban?
Jó lenne tudni, mennyire megbízhatóak ezek.
Egy ilyen például.

#?*@&!

(#84627) anorche1 válasza zeon.hu (#84626) üzenetére


anorche1
őstag

Én annó nézegettem kerékpározáshoz ilyen szemüveget kínából, de nem mertem noname, bevizsgálatlan szemüveget venni, veithdia -nak meg nincs ilyen típusa.
Végül én ezt vettem németből: Alpina Splinter Shield VL
De ez "picit" többe kerül, mint amit te linkeltél :(
Kínából esetleg ezt még talán bevállalnám, de hordani csak bevizsgálás után: Rockbros

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#84628) zeon.hu válasza anorche1 (#84627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Az első tetszik, csak az ára, ugye... :)

#?*@&!

(#84629) Skillet válasza BiP (#84622) üzenetére


Skillet
addikt

Mármint? Kidobni a kukába?
Arra sok minden jó lehet! :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84630) FingR86 válasza vizimento (#84624) üzenetére


FingR86
őstag

Tárgy: Pay with PayPal and Enjoy a Discount on eBay

(#84631) pocokxx válasza Skillet (#84604) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ezeket nézted?
[link][link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#84632) Skillet válasza pocokxx (#84631) üzenetére


Skillet
addikt

Néztem, köszönöm. Jók :K

Kérdés. Ugreen 1$-os kupont keresek, ami 3+$-tól használható... de nem találok. 1 hete lestem, akkor még találtam.
Vaksi vagyok, vagy most nem tolja az ütemet az ugreen?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84633) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!
Sztereó bluetooth hangszórót szeretnék rendelni, viszonylag olcsón, kínából. Tudtok olyat ajánlani, amelyikbe nem pofázik bele női hang max hangerőn, hogy "connected" vagy "battery low"? :DDD

(#84634) kovaszoskeny válasza r3dsnake (#84633) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

[link]

Abe due dembella

(#84635) BiP válasza Skillet (#84629) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, pont erre gondoltam :)
Nem, hanem pohárjelölőnek.

(#84636) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! milyen "buta" elemtoltot erdemes venni??? azert kerdem ezt, mert sokszor az van, hogy egy akku annyira lemerul,hogy az okostolto mar nem ismeri fel...de ha valami "buta" toltovel ratoltok valamennyit utana meg viszi...szoval tudtok ajanlani? koszonom!

(#84637) Degeczi válasza bazsimano (#84636) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Butára szerintem fölösleges pénzt kidobni.
Akkor már inkább alkalmanként amikor a Lidiben éppen van az a jófajta (a szegediben pont most volt 4300-ért akciózva a szokásos 5-6e helyett), ami 6xAA+2x9V-ot tud tölteni, azt nem zavarja a mélykisütött állapot.

(#84638) Imy


Imy
veterán

Milyen telefonos legfuvo rácsba Rakható telefontartót ajánlatok. A szélvédőn GPS szel nagyon melegszik a telefonom.

(#84639) trebrona válasza r3dsnake (#84633) üzenetére


trebrona
nagyúr

Xiaomi squareboxok nem dumálnak. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#84640) szjoci válasza Degeczi (#84637) üzenetére


szjoci
őstag

Az enyémbe volt már olyan akku amit nem tudott tölteni. Beleraktam egy régi töltőbe pár percre, utána már ment a lidl töltővel is.

(#84641) r3dsnake válasza kovaszoskeny (#84634) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, de max 3-4ezer körül nézelődök.

trebrona: köszi ez jó lehet!

[ Szerkesztve ]

(#84642) PainKiller13 válasza szjoci (#84640) üzenetére


PainKiller13
őstag

Liitokala Lii feltölt bármit, nálam is a gatyára merült aksikat kb 5 perc után "kezdi tölteni" a kijelző szerint.

(#84643) bippeti válasza Imy (#84638) üzenetére


bippeti
tag

Ezt rendeltem majdnem egy éve, 5"-os telefont tart, azóta is használom.

(#84644) Promi válasza Imy (#84638) üzenetére


Promi
aktív tag

Media Markt, Hama gyártmányú 3000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#84645) Skillet


Skillet
addikt

Jött egy ILYEN kékben. Nagyon megszerettük.
Pici, dizájnos, minőségi vésztöltő.
Köszönöm az ajánlást.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84646) Dr.NX válasza Skillet (#84645) üzenetére


Dr.NX
addikt

Vegyél hozzá egy ilyet és akkor lesz egy jó hordozható lámpád is, az enyém tegnap jött meg:

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#84647) vasi89 válasza Imy (#84638) üzenetére


vasi89
addikt

Most jött meg ez. Ennyit bőven megér, Elég robosztusnak tűnik, eddig még nem esett le :D

(#84648) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

USB type C töltőből létezik 30 v 40 v 50 cm-es ajánlott darab?
1m-ből ez most a legjobb árú? BlitzWolf® BW-CB5 2.4A Reversible Braided 3.33ft/1m Charging Data USB Type C Cable kuponnal 4$ alatt van.

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#84649) Mr.Csizmás válasza bugizozi (#84648) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez kábel, nem töltő :D

aliexpressen ugreen, orico, tronsmart shopokat nézted?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84650) bippeti válasza vasi89 (#84647) üzenetére


bippeti
tag

Ha fontos, hogy hűtve is legyen a telefon, akkor szerencsésebb az, amelyiknek nincs "háta".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.