Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85201) Samus


Samus
addikt

USAMS USB Type C kábel 28 centért. A storeban kérhető 1/1$ kupon. Most vettem egyet. Sajnos a színválaszték már véges, de ha tényleg tudja a 2 Ampert, bőven jó.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#85202) Zola007 válasza Samus (#85201) üzenetére


Zola007
veterán

ez a kuponszerzés hogy működik pontosan?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85203) Sanki válasza Zola007 (#85202) üzenetére


Sanki
addikt

Aliexpress mobil applikációban naponta tudsz pontokat szerezni (első nap 1 pont és, ha folyamatosan minden nap nyomod akkor talán 15 (vagy 18?) pont max naponta.) Ezeket a pontokat tudod kuponra váltani.

(#85204) Zola007 válasza Sanki (#85203) üzenetére


Zola007
veterán

ez az, hogy én nem találok olyat az appban, hogy pontok vagy pontbeváltás

u.i.: mint kiderült, nem is kell hozzá pontbeváltás

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85205) tupacamaru válasza Samus (#85201) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#85206) Sanki válasza Zola007 (#85204) üzenetére


Sanki
addikt

Ha belépsz az appba, akkor a képen szereplő gombot nyomd be.

De ez itt off (az előzőt már nem tudtam szerkeszteni). Ha van még kérdés akkor ali-s topik vagy privátban is segítek. :K

Szerk.: ja, azt hittem pontos kupon.

[ Szerkesztve ]

(#85207) Samus válasza Sanki (#85203) üzenetére


Samus
addikt

Ez nem a pontbeváltós dolog. Néha a bolt is ad kupont, teljesen ingyen. Jelen esetben a bolt oldalán a Discounts & Coupons-ra kattanva lehet látni a kuponokat, néha legalul van 1,2,3 dolláros kupon, ami ugyanennyi minimum összegű vásárláshoz felhasználható a bolton belül.

Nagyobb hivatalos boltoknál szokott előfordulni.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#85208) beg válasza Samus (#85207) üzenetére


beg
veterán

Köszi, egy türkizkéket behúztam 0,28-ért.

Már csak egy usb c-s eszköz kell hozzá :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85209) TheProb válasza beg (#85208) üzenetére


TheProb
veterán

kupont hol aktiválom? Mert nem látok ilyet és magától sem vonja le. (maga a kupon megvan már)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85210) beg válasza TheProb (#85209) üzenetére


beg
veterán

Pay gomb után automatikusan levonja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85211) Beni2360 válasza Samus (#85201) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi kipróbáljuk úgysem volt még ilyenem. Zöld lesz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85212) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ezek az olcsó androidos dvb-t vevők mennyire használhatók magyarországon? Édesapámnak kéne, ha pár csatornát be lehetne vele fogni akkor már jó is lenne
[link]

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#85213) ivana válasza beg (#85208) üzenetére


ivana
Ármester

+1 :DDD USB C-s cuccom az nincs, de azért ezt megvettem.

(#85214) MittuDomain_ válasza Samus (#85207) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszönöm, 28 centet nekem is simán megért.
(Lassan 15 jó minőségű micro usb/type-c (choetech, usams, ugreen, rock...) lesz itthon "tartalékba", abba kéne hagynotok ezeknek a linkelését :DDD )

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#85215) Samus válasza TheProb (#85209) üzenetére


Samus
addikt

Levonja magától, ha a rendelés összesítése után a Buy gombra böksz. Akkor is, ha több terméket veszel, akár máshonnan is, csak a rendelés összesítése oldalon még nem látszik semmi kedvezmény. A következő oldalon (Order confirmation) automatikusan levonja, amit tud (kuponok, amikkel rendelkezel, nagyobb értékű rendelés esetén járó kedvezmény, alias seller discount) . Fizetni ezek után tudsz.

Én most kezdem beszerezni a kábeleket és pár átalakítót, az új telefonom Type C csatis, de az összes töltő és Power Bank micro. Még egy QC3 gyorstöltő kell, tartalékba.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#85216) Sanki válasza ivana (#85213) üzenetére


Sanki
addikt

Ez nem semmi... :DD

Vegyetek hozzá egy átalakítót micro usb-re. :DDD

(#85217) TheProb válasza Samus (#85215) üzenetére


TheProb
veterán

Jah, ahogy Beg mondta, már sikerült a dolog :D

(#85216) Sanki: ez már képek alapján is egy hulladék, semmi több... :U :P

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85218) Sanki válasza TheProb (#85217) üzenetére


Sanki
addikt

Biztos van jobb is, de így legalább tudják használni a kábelt... :DD

[ Szerkesztve ]

(#85219) petipetya válasza beg (#85208) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sárga, és szintén nincs hozzá C-s cuccom. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#85220) sambenez válasza petipetya (#85194) üzenetére


sambenez
addikt

Vegyél egy gorillapodot és majd rájössz mennyire zseniális találmány egy ilyen tripod. Szinte bárhova tudom vele rögzíteni a fényképező gépem vagy a kamerám.

(#85221) zsiz válasza rabtibus (#85198) üzenetére


zsiz
őstag

Én (és még innen nagyon sokan) ilyet vettem: [link] Tök jól néz ki élőben, megy elemről vagy USB-ről (a kábel tartozék), áramszünet esetén nem felejti el a beállításokat.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#85222) Ciccuka


Ciccuka
veterán

fidget cube
új semmirevaló kütyü :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#85223) trebrona válasza Ciccuka (#85222) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha jól emlékszem hamarabb volt, mint a spinner.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#85224) TRob1 válasza Ciccuka (#85222) üzenetére


TRob1
veterán

Majdnem tökéletes a megállapítás. Csak az az "új" szócska nem kell oda, hisz már az a videó is tavalyi. :D
És itt is volt már róla szó (és rendelés is), csak a kattanás nem volt akkora mint a manapság "menő" társára...

¤ R'n'R ¤

(#85225) icemad válasza trebrona (#85223) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fidget spinner már a 90-es évek óta létezik.

(#85226) Ciccuka válasza TRob1 (#85224) üzenetére


Ciccuka
veterán

Engem a spinner se hatott meg ;]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#85227) spidersoft válasza TheProb (#85217) üzenetére


spidersoft
senior tag

És az márka, hogy Binmer? :D (USB micro -> type-C)

(#85228) powerwade válasza ildi_ (#85199) üzenetére


powerwade
senior tag

Ja ez is tipikus túlárazott vacak. Kell egy mezei nagy nedvszívós mikroszálas anyag, méretre vágod és a 2 végére varrsz egy kb 4-5 centis elasztikus anyagot, mintegy zsebként. Oda kerül a "patentos rész" :D Kb. 10 perc ha van varrógéped, de nem több mint fél óra kézzel sem.

(#85229) HoTaZo válasza Samus (#85201) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
Még nem tudom, hogy mire lesz jó, de behúztam egy sárgát.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85230) rabtibus válasza zsiz (#85221) üzenetére


rabtibus
tag

szia, köszönöm hogy leírtad mit vettetek/vettek többen :) Ha jól látom/tudom a "fa" téglatest még olcsóbb is kint :) Ezt találtam még, több helyről is megvehető persze, ilyet vett már valaki esetleg ?

(#85231) maestro87 válasza rabtibus (#85230) üzenetére


maestro87
őstag

Én ilyen BT hangszórósat akarok venni már egy jó ideje, de mindig lebeszélem magam róla, hogy jó a régi is.:D Ezt ráadásul a Tesco-ban ki is próbálhatod (ott valami 8000Ft), ha viszel egy power bankot magaddal. :DDD

(#85232) BullZeye válasza rabtibus (#85230) üzenetére


BullZeye
veterán

nekem fa téglatest van, viszont hálószobába nem ajánlom. Olyan fényereje van, hogy aludni nem lehet mellette. Hardveresen kellett lefojtanom 5V-ról 2,7V-ra hogy meg lehessen maradni mellette.

Tök jó funkció ez a tapsolós bekapcsoló dolog, viszont 1 méteren belül kell lenned, és hangosan kell tapsolni, hogy érzékelje, és sajnos akkor sem mindig. Így sajnos sok értelme nincs.

18 és 23 órakor visszaveszi a fényerőt, csak nem eléggé. KB 5V-ról lefolytja előbb 4,5-re majd 4V-ra, de még így is kisüti az ember szemét éjszaka.

(#85233) rabtibus válasza BullZeye (#85232) üzenetére


rabtibus
tag

köszi az észrevételeket :
USB-től táplálnánk meg tehát a tapsolós dolog nem érdekel (az csak elemmel való működésnél kapcsol ha jól értelmezem), a lényeg hogy mutassa az időt.
A fényerő viszont gond lehet, de egyeztetek a gyerekkel hogy tetszik-e neki egyáltalán :)
;)

(#85234) Degeczi válasza BullZeye (#85232) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ilyen kisebb "fa"-kockát vettünk jópáran a Banggoodról kb. 2 éve (már nincs a termék fönn, ezért a vacak kép)

Gondolom hasonló a mostani is, csak fix hőmérsékletkijelzéssel (a régi opcionálisan váltogatta az idő/dátum/hőmérséklet kijelzését), mert a réginek is az a nyűgje, h éjjelre túl nagy a fényereje, ami bár ugyan állítható 3 fokozatban, és az első jó lenne, de később folyton visszaáll a legfényesebbre, és szintén "tapsérzékelős" az is (de USB-ről hajtva valóban nincs jelentősége)

Másrészt picit pontatlan, hozzá kell nyúlni időszámítás váltások között is

[ Szerkesztve ]

(#85235) Beni2360 válasza maestro87 (#85231) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi az infót, rendeltem egyet utazáshoz meg a hálóban pont jó lesz. :C
Csak azt nem értem, hogy a vezetéken ami a képen van minek a 3.5 jack dugó mert nem látok bemenetet. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85236) Garold válasza Samus (#85201) üzenetére


Garold
senior tag

Köszi, behúztam egyet!
2 napja érkezett ugyanilyen kábelem csak feketében, akkor kuponnal amit játékban nyertem 40 cent volt.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#85237) Degeczi válasza Beni2360 (#85235) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De a hátulján, a táp aljzat mellett a fölirat: DC IN 5V / Aux - tehát ezért a jackdugós tápkábel: az USB aljzat nem használt lábai vmelyike az aux hangbemenet

(#85238) petipetya válasza BullZeye (#85232) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minden tisztelettel, de jót nevettem azon, hogy még manapság is vannak ilyen tapsra működő dolgok. :) Az ember kezében általában egy telefon van, így inkább egy appal kapcsolgatható óra az ideális.

"nincs rá lezsóidő"

(#85239) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Tegnap, miután végigolvastam vagy 5000 kommentet ( :DD ) , regisztráltam Alira. Azóta úton van :

Veithdia (kék) napszemüveg

Usams USB C (türkiz) Kösz Samus :D

Ugreen USB C 2m

Szemüveg tartó

Kicsit ritkábban kellesz nézni a fórumot... ;] :D

Petipetya: ha telefon van a kezedben, már nem mindegy, ha megnézed rajta, mennyi az idő?
:))

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85240) petipetya


petipetya
nagyúr

Van most valami alis gyűjtőhely, ahol az 1 USD alatti cuccokat listázzák? :D

AtiSnatch: nem mindegy, mert az appal 4-es a geek faktor a 0-5 listán, míg szabad szemmel csak 1-es.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#85241) AtiSnatch válasza petipetya (#85240) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ja, ha az számít akkor már inkább egy ilyen :D Spinnerest nem találtam (még) :(((

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85242) Mr.Csizmás válasza petipetya (#85240) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oroszoknak van egy oldaluk/blogjuk/fórumjuk, ahol tesztelgetnek, meg listáznak ilyeneket.

valaki itt a topicban linkelte tuti, mert emlékszem rá hogy innen nyitottam meg. onnan tudtam meg pl. anno, hogy az ugreen is jó cucc.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85243) maestro87 válasza AtiSnatch (#85241) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor segítek. Az időt mondjuk nem tudom, hogy tudja-e mutatni, de még az is lehetséges.

(#85244) AtiSnatch válasza maestro87 (#85243) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ezt megtaláltam én is, csak az óra funkciót nem láttam rajta :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85245) vizimento


vizimento
senior tag

Ilyen mikrokapcsolót egérbe láttatok olcsóbban? (1db is elég lenne) Itthoni beszerzési forrás a postaköltség miatt nem játszik...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#85246) dugesz77


dugesz77
őstag

Spedu store-ban van 2,01$ fölött használható 2$ kupon. Az 1 méteres fekete kábel például 0,87$-ért elhozható a 25cm-es 0,37$-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#85247) Beni2360 válasza Degeczi (#85237) üzenetére


Beni2360
félisten

Vagyis akkor össze tudom kötni jack kimenetet (teló) a micró kábelen keresztül és mehet a zene a pl. teloról?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85248) Beni2360 válasza petipetya (#85238) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért nem egészen, mert éjjel adsz egy pofont a csajnak és rá nézel az órára, 2ó 26 mp. hogy tudjad a bíróságon pontosan mikor történt. :DD És az ágyban fekve sem kell appok után keresgélni.
Bocs az elmaradt szerkesztésért. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85249) Yasuo válasza dugesz77 (#85246) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszi! Behúztam egy 25cm-es piros type c kábelt, kár, hogy csak pirosba, meg rózsaszínbe volt, na mindegy. :DDD

S9+

(#85250) Degeczi válasza Beni2360 (#85247) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze. Bár pont telefonhoz fölösleges vezetékkel vesződni, praktikusabb a Bluetooth

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.