Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84101) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#84093) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megint occó
Original Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker - SILVER 210949901 20.46€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84102) vizimento válasza tlala (#84082) üzenetére


vizimento
senior tag

Többi "ismert" Xiaomi hangszóróhoz képest milyen?

(#84101) Mr.Csizmás
Most még olcsóbb is 1 USD-vel, mint mikor én vettem :((

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#84103) kelly416 válasza m4rk.89 (#84087) üzenetére


kelly416
veterán

Meg sok helyen ajánlottnak tekintik kábellel összekötni a routerrel, ha lehetséges, aztán majd ott már vezeték nélkül lövi tovább a jelet. Én is csak elkezdtem utána járni a témának, de abból ezt szűrtem le.

dugesz77:
Mi ez az italhűtő kő? Megnéztem, de a képek sokat nem mondanak, az idegen nyelv meg nálam majdhogynem kizáró ok. :DDD

(#84104) Degeczi válasza Mr.Csizmás (#84101) üzenetére


Degeczi
nagyúr

:R

(#84105) ivana válasza kelly416 (#84103) üzenetére


ivana
Ármester

Bedobod a piába és lehűti mint a jég de nem olvad bele. Mélyhűtőben tárolod alapból...

(#84106) Mr.Csizmás válasza kelly416 (#84103) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pálinkát is le tudod vele hűteni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84107) Degeczi válasza vizimento (#84102) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Túl az állítólag korrekt minőségén, én most azért választottam ezt, mert ennél azt írják, már lehet töltés közben is használni, ami nálam könnyen lehet fontos szempont. Pl. az elődjénél ez még nem volt így.
(gondolom a töltőáram nem lehetett akkora, h elég legyen az akkutöltéshez és az üzemeléshez is egyszerre)

(#84108) BiP válasza kelly416 (#84103) üzenetére


BiP
nagyúr

Én úgy vagyok vele, ha netről van szó, ameddig a lehetőségek engedik, addig kábel, wifi-re csak ott áttérni, ahol muszáj.
Én is úgy csinálnám, hogy vezetékkel megy be a net a repeaterbe (ha megoldható), és onnan tolja a wifit.

kocka: szerintem ilyen jégkocka szerű, csak újrahasznosítható :)
Fagyóban lehűtöd, bedobod az innivalóba, és hűti. Csak ne harapj rá :)
És az asszony kényeztetésére is kevésbé alkalmas, mint a jég :)

(#84109) vizimento válasza Degeczi (#84107) üzenetére


vizimento
senior tag

Én meg az aux miatt. A többi Xiaomin nincs, csak egyetlen fajtán, de az majd' 2x ennyibe kerül...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#84110) dugesz77 válasza kelly416 (#84103) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy itt páran írták ,hogy mélyhűtőbe lehűtőd a kockákat és azt rakod a piába. Az az előnye,hogy nem vizezed fel az elolvadt jéggel azt. Tegnap kipróbáltan két kocka kellemesen lehűtött egy felesnyi adagot.

(#84111) Zozzant


Zozzant
addikt

Én a piát tárolom hűtőben:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#84112) Mr.Csizmás válasza Zozzant (#84111) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nehezen fér be az íróasztal alá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84113) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#84112) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#84114) sto1911 válasza dugesz77 (#84110) üzenetére


sto1911
veterán

Mekkora az a kocka, hogy ketto fer egy feles poharba? Vagy fel literrol beszelunk? :D
Mennyi ido alatt hul vissza, ill. lepergeti a folyadekot magarol vagy torolgetni kell?

(#84115) retesz147


retesz147
addikt

Tegnap megérkezett az itteni ajánlásra :R vásárolt 2db Tronsmart WC3PC Quick Charge 2.0 USB Charger töltő! Ugye a kipurcant BlitzWolf® BW-S2-t váltotta. Hát első benyomás alapján megveri a BW-t, mind csomagolásban, mind anyaghasználatban, mind tudásban. A hozzá kapott 1,8m-es kábel meg csak hab a tortára.

Megérkezett az egér is. Hát ezzel már vegyesek a tapasztalatok. Anyaghasználat olyan amilyen, nem is ezzel van a gond, ennyiért ennyit tud. Viszont az oldalsó gombok nyomáspontja lágy, mégis rögtön az elején "kattan", amit nem igazán érezni. A görgő kattintása elég nehézkes, de ami a legnagyobb baj, hogy a Xiaomis egérpadon, ahol a színek váltják egymást, ott az egér hezitál-megakad, ugrik. Na emiatt számomra használhatatlan. Még tesztelem, de ha ilyen marad, akkor kuka, nem ajánlott.
Van valakinek ilyen formájú egere, ami ezt nem csinálja (max 4-5 dodóért?)Az oldalsó gombok fontosak és a wireless tulajdonság.

@dugesz77: hűtőkocka, nem féltek, hogy az alkohol/folyadék kiold belőle "káros" anyagokat? Keresek én is ilyen kockát, de nem mertem rendelni a kína álltal használt "büdös" anyagok miatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#84116) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#84113) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hue :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84117) dugesz77 válasza sto1911 (#84114) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem márványosan tükörfényes azért felülete de nem is nagyon durva. Én utána vízzel leöblítettem és ment vissza a hűtőbe. 2x2 -es amúgy mint egy dobókocka kb.
(#84115) retesz147 nem hszem,hogy a kővel babrálnának a kínaiak. Amúgy létezik rozsdamentes acélból is aki fél a kőtől. Nekem jobban tetszett a kő , rusztikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#84118) MittuDomain_ válasza retesz147 (#84115) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezek a kockák általában sima csiszolt gránit, csak plusz kiadás lenne nekik még le is kezelni valamivel.
Szerintem ha elmész egy sírköveshez, kiveszel a hulladékos konténeréből pár darabot és megkéred, megcsinálja neked itthon is. Csak ami kintről jön, esztétikus, azonos méret, stb., és csak a munkadíj több lehet itthon...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#84119) retesz147 válasza MittuDomain_ (#84118) üzenetére


retesz147
addikt

meggyőztetek....

Xiaomi 13 eu dev...

(#84120) zolikaDB válasza retesz147 (#84115) üzenetére


zolikaDB
veterán

Egyik Tronsmart nem eladó? :D

(#84121) retesz147 válasza zolikaDB (#84120) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos nem.
Tudom, hogy sajnos lecsúsztál róla...

Xiaomi 13 eu dev...

(#84122) zoltan6


zoltan6
őstag

Convoy s2+-os lámpa miért csinálja azt hogy pár perces működés után átvált villogó üzemmódra?
Itteni ajánlásra rendeltem ezt a lámpát,mert mindenki agyon dicsérte,de ez így számomra használhatatlan.Kikapcsolás után,újra visszakapcsolva folyamatosan világít,majd pár másodperc után ismét elkezd villogni,akksi jó benne.és fel van töltve.Egyáltalán minek rakják bele ezeket a felesleges funkciókat?ilyen olyan villogás,kis fény,közepes fény,nagy fény.Miért nem lehet egyszerűen egy olyan lámpát kapni,amit felkapcsolok,aztán max. fénnyel világít. :(

(#84123) BiP válasza DeFranco (#84113) üzenetére


BiP
nagyúr

:C
Elsőre azt hittem, UTP kábel :)

(#84115) retesz147: Szerintem nem old ki belőle semmit. Én azt gondolnám, hogy ez ilyen gránitkocka szerű cucc. Az meg elég kemény.
A félliteres műanyagpalackban tárolt pálinka, na az a veszélyes.
(meg ha a kolléga bemószerol a főnöknél, ha nem nyújtod át neki a fent linkelt szívócsövet :) )

szerk: közben látom, (#84118) MittuDomain_ is írta.

[ Szerkesztve ]

(#84124) Tressy


Tressy
senior tag

Akció kamera wifivel 20 usd (elvileg sj6000) [link]

(#84125) zolikaDB válasza zoltan6 (#84122) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondanám, h másik akkuval próbáld ki, töltsd csutkára és hadd szóljon.
Elvileg lemerült akkut jelent a villogás. De az Elemlámpa topikban többet tudnak mondani neked.

(#84126) Ra3 válasza zoltan6 (#84122) üzenetére


Ra3
őstag

Convoy s2+ akkor kezd el villogni ha az akkufesz túl alacsony, de ez nem a stroboszkóp mód hanem pár másodpercenként villanik egyet.
Azt is ki lehet kapcsolni hogy a módok között ne legyen villogó, csak lo-med-hi. A legalacsonyabb fényerőn pár másodperc után villan egyet, ha akkor kikapcsolod, akkor átvált, és eltűnik a két villogó (strobe-sos), vissza is lehet hozni ugyanígy.
Egyébként az S2+ módmemóriás, tehát ha maxon nagyod akkor ki-be kapcsolás után ugyanazon a fényerőn jön vissza, csak akkor vált ha gyorsan kapcsolgatod ki-be.
Egyébként nagyon hasznos tud lenni hogy lakásban nem 1000 lumennel égeted a tapétát a falról, amikor be akarsz nézni mondjuk a szerkény mögé, nagy fényerőn a visszavert fénytől nem fogsz látni semmit.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#84127) jodzsy válasza zoltan6 (#84122) üzenetére


jodzsy
csendes tag

A driver alacsony fesz. védelme így jelez.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#84128) beg válasza Tressy (#84124) üzenetére


beg
veterán

Ez biztos hogy nem. Ez a hagyományos tucat SJ klón amik mindig ennyibe kerülnek szóval ez nem nagy akció.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84129) zoltan6 válasza jodzsy (#84127) üzenetére


zoltan6
őstag

Most raktam bele egy másik, teljesen feltöltött akksit,aztán tesztelem,kb. 5 perce megy,forró a lámpa,de még egyenlőre folyamatosan világít.A régit kivéve 3,72 voltot mértem rajta terheletlenül.Majd kiderül,remélem tényleg csak akksi baja van. :R

(#84130) CHIPman válasza Golyo69 (#84099) üzenetére


CHIPman
nagyúr

12,99$ Gocomma Roidmi 2S elég olcsó? Szerintem ennél olcsóbban még nem is volt soha.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#84131) davenport válasza CHIPman (#84130) üzenetére


davenport
aktív tag

Valamikor márciusban rendeltem, akkor 10 dolcsi volt.

No money, no honey.

(#84132) kelly416 válasza ivana (#84105) üzenetére


kelly416
veterán

Mármint ha vennék néhány dekorkövet amit beteszek a fagyóba, vagy csak összeszednék pár szebb kavicsot és megtakarítva fagyra hajítanám, ugyanezt érném el velük - ingyen?!

Nice! Pár éve fesztiválon a punkok meg a hippik "illatosított fesztiválkövet" árultak. Akkor kiröhögtem őket. Most ugyanezt csinálják ebay-en, ali-n, egyében és vevők is vannak rá? :C

Mr.Csizmás:
Nem ittál a páleszből, úgyhogy neszójá...be. :P

dugesz77:
Két kocka egy felesnyit? De hát EU szabvány nem ismer ilyent, csak 2cent meg 4cent... vagy fél liter? Mert akkor már-már majdnem rohanok venni pár ilyent.

(#84133) Batib válasza kelly416 (#84132) üzenetére


Batib
őstag

Ez nem kinai találmány. Irjátok be a googliba, hogy "whisky kő" és elég sok találat lesz 2-3 ezer ft-ért.
1
2
3

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#84134) Mr.Csizmás válasza kelly416 (#84132) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, mert nem ér el odáig a benzincső :P

btw. a 2-4 centizés is a találékony magyar kocsmárosok találmánya, majdnem 5 centi, de csak majdnem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84135) CHIPman válasza davenport (#84131) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Biztosan a 2S-ről van szó? Szinte folyamatosan figyelemmel kísérem a Roidmik és a Xiaomi power bankok árát, és 2S-t enm láttam még ennél olcsóbban.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#84136) kelly416 válasza Batib (#84133) üzenetére


kelly416
veterán

Ok. Elhiszem, de továbbra sem látom értelmét. Vagyis az értelmét még talán, de hogy pénzt is csináljon belőle valaki... ezért mondtam, a pénzcsinálás ötlete előtt :R

Mr.Csizmás:
Tény, hogy sokan már az előtt is 4 centeket adtak, mielőtt ezt akár csak felvetették volna, hogy bevezetik. Persze csak bizonyos mennyiségű elfogyasztott alkohol után. Mint ahogyan néhány kocsmában a sörök ára is ekként alakult régebb: 20óra-110Ft; 22-130; 24-150;01-170;02-220;04-250 is akár.

(#84137) Druss válasza CHIPman (#84130) üzenetére


Druss
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de ez vajon jó a Suzuki Sedan-hoz?

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#84138) Mr.Csizmás válasza kelly416 (#84136) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lifehack #101: ha nálad van az üveg, annyit töltesz amennyit akarsz ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84139) XtremLor válasza CHIPman (#84135) üzenetére


XtremLor
őstag

9.99$ volt kuponozva, itt is volt rola szo, es a GB topikba ugyszinten, mivel en is rendeltem, es be is jott a kis kia-ba tokeletesen mukodik.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#84140) BiP válasza kelly416 (#84132) üzenetére


BiP
nagyúr

Sima kavicsnak más a fajhője, ezért nem működne. Nem mindegy, miből van az a kő.

(#84141) Golyo69 válasza CHIPman (#84130) üzenetére


Golyo69
senior tag

Koszi, ez jo ár

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#84142) snipr válasza CHIPman (#84135) üzenetére


snipr
aktív tag

Első verzióm van, tulajdonképpen azon kívül, hogy kicsit halk nincs vele bajom... megéri esetleg váltani 2S-re, hozott szignifikáns minőségi javulást az újabb modell?!

(#84143) dugesz77 válasza kelly416 (#84132) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam otthon a feles az feles (0,5dl) a talpas grappás pohár (amit pálinkásnak is csúfolnak) 90ml abban szépen elfér a pálinka a kővel. Én mondjuk szoba-hőmérsékleten fogyasztom a pálinkát tegnap csak kipróbáltam a kő hatékonyságát. De ha már pálinka, van pár ismerős aki direkt hidegen fogyasztja, nekik például pont jól jön ez a kőbigyó ha úgy kérik.

[ Szerkesztve ]

(#84144) Ádám16


Ádám16
addikt

Mini kompresszor vásárlásban tud valaki segiteni, melyiket honnan erdemes?
Labda, bicikli fujasra kellene.

(#84145) Flashy


Flashy
veterán

fagyasztó kőkockákhoz: ugyanolyan "teljesítményt" ne várjatok tőle, mint a jégkockától, halványodó fizikai emlékeim szerint a halmazállapotváltozás sokkal több energiát igényel (von el), mint amennyit háztartási környezetben (nem -273 fokra hűtve) hőkiegyenlítéssel el lehet érni, a jég olvadása a lényeges hűtőerő, nem a -15 fok kontra +25 fok különbség önmagában. amit lehet, inkább jégkockává kell fagyasztani, csak aztán nem szabad összekeverni az igazi jégkockát a pálinka kockával :)

(#84146) DeFranco válasza Flashy (#84145) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...és gyerekek így készül a vidám limonádé :D

(#84147) woodworm válasza DeFranco (#84146) üzenetére


woodworm
veterán

Már csak azért is, mert a kockává fagyott pálinkát első blikkre körberöhögném a gazdájával együtt. :)
Azután megkérdezném ,hogy jött össze és a választól függően folytatnám az oltását vagy a pálinka fogyasztását.

[ Szerkesztve ]

(#84148) promagus00 válasza woodworm (#84147) üzenetére


promagus00
tag

Az a jó pálinka, ami nem fagy, hanem fogy.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#84149) Degeczi válasza promagus00 (#84148) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mondjuk nem nehéz feltétel, mert a mélyhűtőbe rakva is csak olyan huszonpár %-os alkoholtartalmú ital képes megfagyni, 30 fölött már nem - azt pedig valóban messze túl kell teljesítse minden pálinka.

(#84150) dugesz77 válasza woodworm (#84147) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát én is még valahogy úgy tanultam,hogy ahány fokos az alkohol az annyi mínusz fokon fagy meg. Az 50-es háziszőttesnek kellene -50 fok körül..
szerk: illetve bocsánat ezt a magyarázatot találtam:
"A víz általában 0 fokon fagy meg, az alkohol pedig (jelen esetben az etilalkohol 100%-os) - 112 fokon. A két folyadék különböző keverékei szinte lineáris görbén ábrázolhatóak egy diagramban a koncentráció (%) és dermedési pont (Celsius fok) függvényében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.