Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) vasi89 válasza AllTheBest (#85599) üzenetére


vasi89
addikt

így világos, csak azthittem negatív tapasztalat és érdekelt, hogy mi a gond :R

(#85602) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Mikro usb-s töltés ellenőrzőt keresek.
Közvetlenül a telefon és a töltő mikro usb (az én esetemben mágneses) csatlakozója közé akarom tenni. Leellenőrizve, hogy egy-egy töltőmből mennyi zaft jut át a mágneses csatin keresztül vagy m.csat. nélkül a telóba.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85603) bandigyerek válasza werszomjas (#85581) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Veszel egy hasonló lámpát E27-es foglalattal, meg bele egy ilyen Xiaomi Yeelight RGBW E27 cuccot. Hátha óccóbb.

(#85604) daver88


daver88
aktív tag

Ma megjött (éppen a legjobbkor) a Digoo DF-002 akkus mini ventilátor...

Méretéhez képest teljesen jól fúj, ajánlott darab...Kép 1, kék világítással

Én még akcióban vettem, most kicsit drágább lett, 22 nap kellett az érkezéshez...

[ Szerkesztve ]

(#85605) DJGABI válasza daver88 (#85604) üzenetére


DJGABI
addikt

nem borul fel? meg van talpa? mert nekem ennyi bajom volt csak az alis noname-mel. de már jön a következő, 3$-s :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85606) cris78 válasza daver88 (#85604) üzenetére


cris78
őstag

Neked is mozog hátrafelé? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#85607) vizimento válasza Degeczi (#85532) üzenetére


vizimento
senior tag

Nekem nem foglalkoztak a csomagommal a vámosok, múlthét pénteken kaptam meg.
Tetszik, jól szól (tisztán és hangosan), mindenképp megérte az árát (pontokkal 17USD alatt hoztam el).

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#85608) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ide is beteszem a kérdésemet, hátha hasznos lehet másnak is...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85609) dugesz77 válasza Vertigo18 (#85608) üzenetére


dugesz77
őstag

Érdekes ajánlat.. egy 29$-os kamerához egy 50$-ost adnak ajándékba :F . Menj rá hátha.. :K

[ Szerkesztve ]

(#85610) woodworm válasza woodworm (#82304) üzenetére


woodworm
veterán

Ma megérkezett a dioptriás napszemüvegem. Mivel nem szakmám nem tudom megítélni a köszörülés minőségét, de ránézésre nem különbözik az eddigi, itthon készült szemüvegeimtől. Felpróbálva nincs diszkomfort érzésem, ami az esetleges rossz beköszörülésből adódna. Ami szembetűnő, hogy a lencsét nem középre rakták, hanem a keret első síkjára, tehát szemből nem szembetűnő a vastagabb lencse.

A rendelés feladásától kezdve kb. 3-4 nap volt az előkészítés, többszöri levélváltás a határidő módosításáról, pontosításokkal a rendeléssel kapcsolatban. Ezután kb. két hét volt a szemüveg elkészülte, majd négy hét a szállítás.
A csomagolással kapcsolatban kellemesen csalódtam. Többször láttam itt szállítás közben sérült lencsefelületet és nem volt felhőtlen a hosszú várakozás, de kitettek magukért. Védőhuzatban a lencsék, fóliacső az alsó, rácsukódó száron és így bezacskózva. Természetesen az egész a Veithdia tokjában és díszdobozában.

(#85611) AtiSnatch válasza woodworm (#85610) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Mennyi lett a vége?

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85612) Vertigo18 válasza dugesz77 (#85609) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nincs nagyon rá szükségem, az a baj. Ráadásul, ha megfogják a vámon, akkor még vagy 6k pluszba.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85613) daver88 válasza cris78 (#85606) üzenetére


daver88
aktív tag

meg se moccan 3-as fokozaton sem

(#85605) DJGABI: stabilan áll, esélye sincs felborulni működés közben

(#85614) woodworm válasza AtiSnatch (#85611) üzenetére


woodworm
veterán

A rendelés 49,47 $ volt, kb. 14ezret vontak a kártyáról.

(#85615) AtiSnatch válasza woodworm (#85614) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Küldenél róla képet, hogy hogy kell elképzelni? Lehet érdekel, mert asszony is szemüveges. Ha úgy van megkereslek majd a rendeléssel kapcsolatban, ha nem gond. :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#85616) Dluinet válasza sambenez (#85564) üzenetére


Dluinet
nagyúr


sambenez

- dugd be a konnektorba
- reseteld (20mp-ig nyomd az alján a gombot)
-telefonon csatlakozz a Mantistek wifihez
-telefon böngészőbe írd be: 192.168.10.1
-asztali nézeted kérd a böngészőtől
-jelszót írd be: admin/admin
-ezt a menüt látod:

innen már egyszerű

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#85617) wwenigma válasza HoTaZo (#85602) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MantisTek® White Tail USB Doctor Voltage Current Detector Power Tester

Egyik csatlakozója QC-t is tud, hasznos-bevált. Ezt bedugod a töltőbe majd ebbe dugod a töltőkábelt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85618) dugesz77 válasza Vertigo18 (#85612) üzenetére


dugesz77
őstag

elec kupon még 2,88$ levon 25,92$ azzal nem szoktak szórakozni. Az a baj nekem sincs rá szükségem. A digoo is ment egy hónapot utána ajándéknak sem tudtam nagyon elpasszolni családon belül sem. Ez is olyan ,hogy akkor lesz fontos valakinek miután betörnek hozzá, vagy az autóját rakja rendben valaki a ház előtt.

(#85619) Soybex válasza M4XP4YN3 (#85590) üzenetére


Soybex
őstag

Szia!
Nekem van egy eredeti amerikai márkaboltban vásárolt hammerhead v2-m és berendeltem egyet tesztnek mert nem nagy összeg.
A véleményem az hogy ég és föld a két fülhallgató közötti minőség. A kínai verzióban egyedül a basszus van feltekerve , de ezt leszámítva olyan mint egy 2500ft-os sony. Szóval ha csak fanboy vagy akkor megveheted annyira nem vészes, de ha igazi minőséget akarsz akkor hivatalos forgalmazót keress :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#85620) Vertigo18 válasza dugesz77 (#85618) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hogy érted, hogy "nem szoktak szórakozni"? A vámos ránéz egy csomagra a röntgenen keresztül és amit lát, az alapján "véli", hogy összeghatár felett van-e. ERRE, ha ránéz, szerintem 99%-ban azt fogja gondolni, hogy a 22€ felett van az értéke (olyan 55€). Ezek után bekérik a számlát,, amin az általad is megjelölt 25.92$ lenne, akkor már KÖTELEZŐ a vámeljárás, hiszen az értékhatár felett van.

Rosszul tudom?

Ráadásul az "elec" kupont sem fogadja el, hiszen "gift or accessories...".

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85621) beg válasza woodworm (#85614) üzenetére


beg
veterán

Kép jöhet, meg egy tartós teszt séta közben hogy tapasztalsz-e torzítást vagy rossz fókuszt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85622) woodworm válasza AtiSnatch (#85615) üzenetére


woodworm
veterán

Nincs normális fényképezőm, a telefonről egy ilyet sikerült lőni:

(#85621) beg
Nyúzom egy félórája, de nem tapasztalok szinte semmit. Próbáltam felváltva a sima szemüvegemmel, de észre sem veszem a váltást. Egyedül a periférián tapasztalok egy minimális torzulást, de ez a szemüveg ívéből adódik és észreveszem akkor is, ha a tartalékszemüvegemre váltok.

(#85623) dugesz77 válasza Vertigo18 (#85620) üzenetére


dugesz77
őstag

Őket csak Paypal igazolás érdekli mennyit fizettél érte. Ha neked azon 25$ van akkor annyi a csomag értéke. Nyugodtan meg lehet nekik írni,hogy akcióban kaptál hozzá egyet ajándékba te ezt tudod bizonyítani akár egy printscree-el+csomaghoz tartozó paypal bizonylattal. Nekem is " kénytelen voltak elhinni" egy snap-uprol 9,9 $ elnyert tabletnél hiába 200 $ fölötti volt az értéke.
Nálam már 3x akadt meg 25-30$ közötti csomag és hiába lenne áfaköteles beküldtem minden papírt normálisan
és simán ráírták,hogy vámmentes. Persze ettől függetlenül megvámolhatják de én nem ezt tapasztaltam eddig.

nálam jó a kupon:

sőt pontot beváltva még olcsóbb:

[ Szerkesztve ]

(#85624) vasi89 válasza Vertigo18 (#85620) üzenetére


vasi89
addikt

Ha pár dollárral léped túl azt még átengedik, olyan mint a traffipax, az sem 50nél büntet :DDD

(#85625) Degeczi válasza vasi89 (#85624) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez nem így van sajnos!
Itteni topikon is számoltak már be olyanról, h éppen határértéken lévő cuccra is vidáman kivetették az áfát + kezelési költséget... :(

(#85626) dugynok válasza vasi89 (#85624) üzenetére


dugynok
senior tag

Erre kivàncsi vagyok, àllìtólag màr nem engedik el. Banggodról rendeltem egy mèdia boxot, pontozva 7300-at fizettem, egy hete űlnek a beküldött papìrokon... Remèlem igazad lesz.

[ Szerkesztve ]

(#85627) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

digó okosmérleg szerintetek jó? vagy vegyek inkább miaut? [link]

Digoo DG-SO38H 180Kg Smart LED Bluetooth Large Body Fat Scale Composition Monitor Get Fit App
13,40€+3,82€ ~ 5500 postával.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85628) vasi89 válasza Mr.Csizmás (#85627) üzenetére


vasi89
addikt

Available on Pre-Order Stock due to arrive on October 7 2017

megéri ennyit várni? :DDD

(#85629) Vertigo18 válasza dugesz77 (#85623) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lol...

Nekem egyiket sem engedi, se pontot, se a kódot. Viszont tegyük hozzá, hogy a te képeiden nem látszik, hogy megkapnád az ajándék másik kamerát...

Viszont én úgy gondolom, meg eddig úgy tapasztaltam, hogy ha a megadott határ felett van a számla (22€), akkor mindegy, hogy az 20 centtel, vagy 100 dollárral van felette, akkor jön a Nav eljárás.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85630) st6969 válasza zsiz (#85578) üzenetére


st6969
őstag

Én használok. Rémálom volt bekonfigurálni (kínai nyelvű ikonok, valami youtube-os video alapján tudtam megcsinálni), viszont utána remekül működik. 2 hétig :Y Utána kihúz, bedug és újabb 2 hétig jó. Nem jöttem rá, mi az oka (UPC net TC7200 modem router). Ez még az első generációsra igaz, ez az újabb, lehet, hogy már nincsenek ilyen nyűgjei...

(#85631) HoTaZo válasza wwenigma (#85617) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem kizárt, hogy ezzel is tudnék valami nekem szükségeset mérni, de egyelőre inkább olyat keresek, amit a mágneses csatim és a telefon közé tudok tenni.
Ehhez még további vezetéket kell tennem, ami esetleg torzíthatja az értéket.
De köszönöm az erőfeszítésedet! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#85632) Mr.Csizmás válasza vasi89 (#85628) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát nekem ráér, no :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85633) tlala válasza AllTheBest (#85583) üzenetére


tlala
addikt

Megtaláltad - ebben a 20USD-s kategóriában ez a BT hangszóró a legjobb, a BT hangszóró topic tapasztalatai/ajánlása szerint is.

(#85634) M4XP4YN3 válasza Soybex (#85619) üzenetére


M4XP4YN3
tag

Szia! Ezt jó tudni, örülök a plusz információnak. :) Fanboy nem vagyok, soha nem volt még Razer cuccom. Ha hozza azt a szintet, mint a mostani JVC HA-FR-15B (5000 forint volt, különösebben nem vagyok vele megelégedve, de nem rossz), akkor már megérte nekem. De legalább már tudom, hogy miért olyan piszok olcsók a kínai Razer holmik.

(#85635) wwenigma válasza HoTaZo (#85631) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olyat sehol sem lattam ami nem zarja ki hogy létezik, de inkabb merd meg normalis minosegu USB kabellel es a magneses csatissal. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85636) sto1911 válasza M4XP4YN3 (#85634) üzenetére


sto1911
veterán

Talan azert olcso, mert nem Razer :U

(#85637) PainKiller13 válasza dugesz77 (#85623) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mi a kupon? sajnos olvashatatlan, megpróbálom én is hátha..

(#85638) CHIPman válasza PainKiller13 (#85637) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A hozzászólásban, amire válaszolt, megtalálod.
elec

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85639) Vertigo18 válasza PainKiller13 (#85637) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elméletileg "elec" a kuponkód.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#85640) bexinho23


bexinho23
őstag

Adott egy AUX/USB-s JVC autórádió, amire jelenleg minden alkalommal audiokábellel csatlakoztatom a telefont. Viszont elég kényelmetlen, pláne ha rövidebb utakra megyek, ezért szeretném a kábelezést bluetooth megoldásra leváltani.

Az ebay-es USB-s bluetooth adapterek mennyire megbízhatóak? Van valakinek tapasztalata ezekkel?

(#85641) Degeczi válasza bexinho23 (#85640) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem hiszem, h menne tetszés szerinti USB-s vevővel, szóval inkább normál BT audio vevőt nézz, amit éppígy audiokábellel kötsz rá a rádióra, csak fixen.

Egyébként a JVC gyári megoldása is hulladék, nagyon lassan konnektál, néha percek is eltelnek :(

[ Szerkesztve ]

(#85642) AllTheBest válasza bexinho23 (#85640) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Esetleg egy xiaomi roidmi 2s? 4-5ezer körül van, bluetooth-os fm transzmitter, állítólag egész jók, nekem is most úton van egy, talán jövő héten már nálam lesz

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#85643) vasi89 válasza Degeczi (#85641) üzenetére


vasi89
addikt

gyári usb vevős jvc-m van a kapcsolat nagyjából 15-20mp, a telefonkönyvre kell várni kicsit h rádión keresztül elérjem de soha nem kellett perceket várnom. Szerintem függ a fejegységtől is. De típus alapján rá lehet keresni h egyáltalán támogatja e az usb-s bt vevőket illetve melyiket.

(#85644) Degeczi válasza vasi89 (#85643) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ilyenem van, boldog nap lesz, amikor kihajítom a 'csába...
A BT konnektálás még hagyján (általában ráér), az USB-ről csigalassú filerendszer beolvasás (amit muszáj neki minden egyes kib..ott indításnál elvégeznie, nem tudná cachelni...) és az átgondolatlan, idióta menüje a főként idegesítő

(#85645) kelly416 válasza Degeczi (#85625) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a múlt héten futott be az eddigi egyetlen majd 30 dolláros rendelésem. (Esküvőre köszönőajándék díszdobozkát rendeltem, 100db, sajna megbonthatatlannak látszott, de 2x50-be volt csomagolva gyárilag, a 2 csomagot tették bele egy nagyobb dobozba, úgy küldték. :W Mindegy.) Kihozta a postás, pedig jó előre megrendeltem, hogy majd legyen időm vámügyintézni.

(#85646) bexinho23 válasza AllTheBest (#85642) üzenetére


bexinho23
őstag

Pont ez (pár hsz-szel feljebb) hozta meg ismét az érdeklődésemet, csak nem tudom, hogy pontosan hogyan működik. Telefonnal rácsatlakozok bluetooth-on keresztül, a xiaomi-t pedig összekötöm a JVC-vel egy audiokábellel?

(#85647) Degeczi válasza bexinho23 (#85646) üzenetére


Degeczi
nagyúr

FM transmitter! Nem vezetékkel kötöd a rádióra, hanem a rádiót ráhangolod a frekvenciájára: ha csak lehet, kerülendő módszer. Vezetékes csatlakozás üzembiztosabb és lényegesen jobb hangminőségű is.

(#85648) kelly416 válasza Degeczi (#85647) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem van egy jól működő (és pénzt nem akarok áldozni a cseréjére) fejegységem, ami CD-s. Ugye, az átjátszó kazetta már nem működik, USB meg kártyanyílás még nincs benne, de még jack aljzat sem. Vettem egy olcsó transmittert, tettem bele egy kártyát, a gyerekeknél a távirányító, azt hallgatnak, amit akarnak, mindezt szabályosan hátul ülve.

Telefon kihangosításra nem használnám, arra van Jabra napellenzőre tűzős kütyü, de egyik sem vezetékes, mégis mindkettő üzembiztos egymás mellett is.

(#85649) bexinho23 válasza Degeczi (#85647) üzenetére


bexinho23
őstag

Oké, akkor előrébb nem vagyok vele. Ezért nem ruháztam be korábban egy transmitterre, választottam inkább a kábelezést. A sok info közepette összemostam (#85641) Degeczi hozzászólásában említett audio vevőegységet és a xiaomi roidmi 2s-t.

Még nézegettem korábban ezeket az audio adaptereket, amit jack-be kell dugni (gondolom ezt ajánlotta Degeczi is). Viszont elég nagy a szórás árat tekintve a kínai piacon. Érdemes ezek között keresgélnem? Nem akarok amúgy FLACK minőségű hangfájlokat lejátszani, inkább podcasteket hallgatok, néha spotify-t.

(#85650) Degeczi válasza bexinho23 (#85649) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sokat nem veszthetsz vele, pár $-ért kipróbálod...
Egy FM transzmitternél mindenképpen jobb lesz.
(FLAC-nak amúgysincs értelme: a BT kommunikáció során durván tömörítődik a zene, és a cuccban lévő DAC is a lehető legolcsóbb)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.