Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84501) Zozzant válasza mzso (#84499) üzenetére


Zozzant
addikt

Google kép keresés: kanálgép.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#84502) Szoszo94 válasza mzso (#84499) üzenetére


Szoszo94
őstag

Katonaságnál használt evőeszköz készlet, röviden tömören. Amúgy Google első képtalálata is kihozza ám ;)

Szerk.: fene egye meg, telefonról nem ment elég gyorsan a válasz :DDD

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#84503) mzso válasza Mr.Csizmás (#84500) üzenetére


mzso
veterán

Mondjuk ezen nem látom mitől lenne praktikus.

(#84502) Szoszo94

Megtaláltam, csak nem gondoltam hogy valaki ilyet hasznosnak gondol. :)

Azt hittem valami másra gondoltok.

Amúgy nekünk van egy egykoron tök jó régi tekerős. csak néhány évtized után kikoptak a fogai:

[ Szerkesztve ]

(#84504) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Május 23-án (ezen hozzászólalás alapján) rendelt ezt a kupakos kártya -USB adaptert:

meg is örültem, hogy rajta van a micro SD felirat, mert azért rendeltem, mert már betojt a micro Sd- USB átalakítóm. Erre kibontás után látom, hogy ez bizony SD - USB átalakító. :W
Szerencsémre akadt egy kártya adapterem. Hirtelen rákerestem a hozzászólásra, onnan fel a linkre, ahonnan rendeltem s láthattam, hogy panasznak helye nincs ugyanis nem említik, hogy micro SD-Ub átalakító lenne.
A lényeg, hogy első próbáját tévén, asztali gépen és mobilon is jól teljesítette, működik rendesen.
(#83104) AndrewBlase - Köszönet a linkért! :R

Jelenleg 6db mágneses csatlakozót várok, tegnapi rendelés.

Volt egy paróka gyereknek.

Továbbá kis ledes usb lámpák. Fényézékelős, érintős és sima bedug-világít változatban. Mind működnek.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#84505) Kicsirics77 válasza mzso (#84503) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hidd el,hogy a normális kanálgép az hasznos dolog,ha nem voltál katona akkor sosem fogod megérteni a lényegét,hogy a pusztában csak ezzel lehetett enni meg konzervet bontani.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#84506) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Meglepve látom, hogy amit (az elvileg nem túl nagy leárazáskor) vettem Aukey autós USB szivargyújtós töltőt 3€ körül, az most 8€ körül van alin.. Annyit nem biztos, hogy áldoznék rá.. :/

Hol s mit érdemes most venni? Vagy vegyem meg 8€-ért, ígyisúgyis annyi? :/

Előre is köszi,
Atesz

(#84507) mzso válasza Kicsirics77 (#84505) üzenetére


mzso
veterán

Túlélőkészletnek lehet hogy első rangú.
Konzervbontáshoz közel sem a legpraktikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#84508) dugynok válasza KrAt (#84506) üzenetére


dugynok
senior tag

Keress meg, nekem van eladó, bontattlan.

(#84509) Kicsirics77 válasza mzso (#84507) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ez a fajta a jó amivel lehet konzervet bontani normálisan

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#84510) Tomi_Sci válasza Kicsirics77 (#84509) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Ennél nincs jobb konzervnyitó :B

Lehet mindenféle kétkaros villanymotoros önélezős automata tálalós konzervnyitókkal szenvedni, a kanálgépnél egyszerűbben és gyorsabban garanáltan nem lehet kinyitni :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#84511) DeFranco válasza mzso (#84507) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vegyél egy ilyen csodatekerőset, aztán majd lehet fejet vakarni az első egzotikusabb páncélosnál aminél kicsit vastagabb vagy mélyebb a perem. vagy esetleg kicsit vastagabb az anyag és megeszi a tárcsát.

ez a kanálgépes megoldás univerzális, rá tudsz húzni mert van erőkar, soha nem romlik el, nem rágódik szét, és még szását is kibontod vele a tankból hogy adja már végre vissza a kombináltfogót.

nekem mindegy, mert nincs kanálgépem, de tény, hogy ez a formátum a legcélravezetőbb. oda se nézel csak belenyúlsz a fiókba, kiveszed, taktaktaktaktak nyitva, kész. ennyi.

(#84512) mzso


mzso
veterán

Ejjj, de romantizáljátok... :DDD

(#84513) KL48 válasza pook20 (#84406) üzenetére


KL48
tag

Én az Extrametál-nál vettem, de Itt is lehet kapni itthon.

(#84514) FingR86


FingR86
őstag

xiaomi ink pen refill 3pcs
kupon: GBHU7 (200db kupon)
ár: 1.49

(#84515) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Túldimenzionáljátok ti ezt a konzervnyitó kérdést. Ha lettetek volna úttörők, akkor tudnátok, hogy hogyan kell kinyitni egy konzervet bármiféle eszköz nélkül :K

(Katona is voltam, de ott már adtak univerzális eszközt a nyitáshoz és az evéshez :) )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84516) Mr.Csizmás válasza FingR86 (#84514) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Xiaomi Ink Pen Refill 3PCS - WHITE 207534401

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84517) TheProb válasza Mr.Csizmás (#84516) üzenetére


TheProb
veterán

Sztenderd betétnek tűnik, van értelme ezt is csájnából rendelni? :F

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#84518) AndrewBlase válasza DeFranco (#84511) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

" és még szását is kibontod vele a tankból hogy adja már végre vissza a kombináltfogót"

:DDD :C

Miért mindig én???

(#84519) sambenez válasza mzso (#84499) üzenetére


sambenez
addikt

Aki volt katona tudja aki nem annak meg nem is kell tudni. :D

(#84520) woodworm válasza Donki Hóte (#84515) üzenetére


woodworm
veterán

Plusz így készítettünk bármikor poharat a sörös üdítősdobozból.

(#84521) haten válasza mzso (#84499) üzenetére


haten
tag

Hát, fiatal vagy, te se voltál katona...
egyébként:
Google kereső, képek, beírod hogy kanálgép, és már látod is.

Szerkesztés:
Amire végigolvastam a mai posztokat, már többen is megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

(#84522) Pacino68


Pacino68
tag

Samsung gyári autós tablet tartóhoz keresek hátsó szorító műanyag gyűrűt, szerintetek van ez külön?

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#84523) DJGABI válasza HoTaZo (#84504) üzenetére


DJGABI
addikt

én is csak néztem 1, hogy ilyen gyorsan megjött 2, többet is rendeltem egyszerre, nem tudtam ez melyik megörültem a microsd feliratnak, aztán csak a normál SD slotot találtam :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#84524) PainKiller13 válasza TheProb (#84517) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez annyira sztenderd hogy sehol nem találtam hozzá kék betétet ami belemegy :D

(#84525) davenport válasza Pacino68 (#84522) üzenetére


davenport
aktív tag

Ez melyik, az EE-V100? Ha nagyon nem találsz, akkor lehet hogy az EE-V200-as gyűrűje jó rá, és az feleannyi, igaz az sem olcsó sajnos.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#84526) TheProb válasza PainKiller13 (#84524) üzenetére


TheProb
veterán

hm, fura. Kép alapján mint ha láttam vna már ilyet.. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#84527) cikasz válasza mzso (#84503) üzenetére


cikasz
őstag

Kanálgép. max 1500ft.- és örök élet +1 nap :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#84528) Szoszo94 válasza haten (#84521) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ha már itt tartunk, a motoros fóka is megérne egy misét, azt is kevesen ismerik :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#84529) Laca1212


Laca1212
őstag

Kék betétet tudna linkelni valaki Xiaomi tollhoz?

(#84530) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok, van vaakinek tapasztalata a kínai Lamzac -másolatokkal esetleg?:) Annyi féle va belőle, a rengeteg reviewt meg nincs most időm végigböngészni :)

(#84531) sing1ep1ayer válasza AndrewBlase (#84498) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem mindenki szereti, ha mintás, például én sem. A natúr fémet nyugodt szívvel dobom a mosogatógépbe, de a festett változatokkal vannak fenntartásaim.

(#84532) spidersoft válasza Pacino68 (#84522) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az olcsó-de-bevált telefontartó hollandija nem jó rá? Nem innen vettem, de kinézetre pont ugyanez.... az enyémnél pár méret: az anya magassága 13mm, a menet magátmérője az anyán mérve kb ø20,4mm, menetemelkedése 1,5mm.

(#84533) IldiH válasza Laca1212 (#84529) üzenetére


IldiH
aktív tag

Alin találsz, de nem eredeti, kéket nem gyártanak. Korábban linkeltem be. Ha nem találod, akkor este belinkelem újra

(#84534) CHIPman válasza spidersoft (#84532) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hogy találtál rá erre hirtelen? Pár napja órákig kerestem ilyet, és a legolcsóbb amit találtam még mindig 30Ft-tal drágább ennél.
szerk: Ja, hogy 841 feedback, annyit nem ér meg a -30Ft. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#84535) Laca1212 válasza IldiH (#84533) üzenetére


Laca1212
őstag

Ali nem játszik,de azért köszi.

(#84536) Cavsfan válasza HoTaZo (#84504) üzenetére


Cavsfan
tag

Hosszú élettartamra ne számíts.Ki fog lazulni az a csatlakozója a sok ki-be dugástól és érintkezési hibák lesznek.De az árát megéri...

(#84537) dugesz77


dugesz77
őstag

Mostanában érkeztek:
Baseus autós mágneses telefontartó. Jó erősen tart az biztos. Nekem egy tpu tokon keresztül is jó,biztosan tart egy p9 lite-ot. Két fémlap is jár hozzá ,tehát akár két telefonra is elég. Május 20. rendelés.
Érkezett két csapágy spinner-hez. Egy full kerámia és egy kerámia golyós. Bőven jó a hibrid golyós is a full kerámia éppen csak jobb, nem éri meg a kétszeres árát. május 21. rendelés mind a kettő és egyszerre értek ide.
Ikeás csaphoz perlátor átalakító. . M18-ról M22 re alakít ,ez itthon beszerezhetetlen sajnos. Kintről rendelve is a legtöbb helyen 20 euróba kerül, ennyiért majdnem csapot lehet venni :((( . Működik,nem ereszt ,jó minőség. Három hét alatt érkezett meg.

(#84538) Saccco válasza Cavsfan (#84536) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont ez a helyzet az enyémmel is... Mondjuk én a Tesco-ban vettem Tracer néven. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#84539) TheProb


TheProb
veterán

!Közérdekű!

TrackChecker-hez a magyar nyelvi csomag ~85%-át már megcsináltam. Aki érez magában affinitást és kompetenciát, hogy csatlakozzon a projekthez, az itt megteheti: [link]

Mind revízió, mind a maradék rész fordításába be lehet csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#84540) AndrewBlase válasza sing1ep1ayer (#84531) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem mintás. Csak a neve kalocsai mintás. :D Egyébként piros. Foggantyúja, maga a vágó rész természetesen festékmentes. Ha nem felejtem el, lövök róla képet, ha hazaérek.

Miért mindig én???

(#84541) huniross


huniross
tag

Voltam sátrazni, az E Bay - en "usb led bulb" keresésre feljövő kis lámpa hibátlan sátorvilágításra.

(#84542) chatran válasza dugesz77 (#84537) üzenetére


chatran
őstag

Mennyivel forog többet ezekkel a csapágyakkal a spinnered? Műanyag v alu spinnerrel próbáltad?

(#84543) beg


beg
veterán

Anno:
-Milyen autó volt a Turbo rágóban? Mennyi a végsebessége?

Ma:
-Mennyit forog a spinnered?

:D Off off.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84544) Pacino68 válasza davenport (#84525) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, az EE-V100, sajnos nagyon meghúztam és elrepedt.... :O

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#84545) Pacino68 válasza spidersoft (#84532) üzenetére


Pacino68
tag

Ilyent[link]rendeltem csak a szélvédőre rakható karos fajtát, ez arról való, a Samsungnak nagyobb a hollandija.... :(

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#84546) cris78 válasza beg (#84543) üzenetére


cris78
őstag

Van már spinner topik? :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#84547) dugesz77 válasza chatran (#84542) üzenetére


dugesz77
őstag

Műanyagban próbáltam . Mindegyik 2:30 és 2:50 körül ment. A fémgolyós a leghalkabb :U Szerintem nem éri meg a drága csapágyakkal vacakolni.

[ Szerkesztve ]

(#84548) Dr.NX válasza cris78 (#84546) üzenetére


Dr.NX
addikt

Persze. ;)
https://prohardver.hu/tema/fidget_spinner_topik/friss.html

Ide jöhetnek a kerámia és hibrid csapágyak, eljegyzési spinnerek, virsliből vagy galliumból készült spinner-ritkaságok! :D

Elfogadom a sütiket.

(#84549) Digitalpimp válasza Donki Hóte (#84515) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ehhez meg kell egy betonplacc. Állandóan hordjak magamnál egy betonlapot? :)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#84550) TRob1 válasza Digitalpimp (#84549) üzenetére


TRob1
veterán

Ha állandóan ezeket a "kutyakajákat" eszed, akkor megfontolandó. :P

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.