Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) norbert1998 válasza choco01 (#45093) üzenetére


norbert1998
veterán

Kérdés az, hogyha a leírásban nincs benne, akkor is birságolhatnak-e téged.

(#45102) grizlisandor válasza Dluinet (#45098) üzenetére


grizlisandor
addikt

Így már értem, hogy életlen. Volt már, hogy sikerült olyan krumplit beszerezni, hogy alig akarta vinni a cucc. Az erőszak mindent megold. ;]

(#45103) Wienstroth válasza choco01 (#45095) üzenetére


Wienstroth
újonc

Nagyon jól tisztít, elhasznált párom már 4 darabot, még a nagyon durva elszíneződéseket is kifényesíti.
Vastag gumikesztyű mindenképp kötelező a használatakor mert az üvegszál darabok rettenetesen szúrnak és csak csipesszel tudod kiszedni a bőrödből.
Többet nem rendeltem mert félek ezektől a kis "üveg tűktől", elég ha nincs jól elöblögetve az edény...

(#45104) Flexy90


Flexy90
senior tag

Jericho rózsája - 3 db-ot vettem $2-t :)

Még nem volt, kíváncsi leszek milyen.

Más:
Megmerjem vajon ezt venni? Párom fényképezőjéhez utángyártott töltő, mert nem találja az eredetit. Tartok az olcsó kínai dolgoktól amik hálózati áramról működnek.

(#45105) Blaise: Nekem van ilyen autós töltőm! Ajánlom, minőségi darab, gyorsan tölt :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#45105) Blaise


Blaise
veterán

Rendeltem egy [Qualcomm Certified] BlitzWolf® Quick Charge QC 2.0 BW-C6 autós töltőt, kíváncsi leszek milyen lesz, 12blitzw kóddal még lejött belőle némi kedvezmény 7,55 USD-re jött ki.

[link]

Xiaomi Yi kamera lenne a következő, de egy fórumon beírták, hogy jöhet hamarosan az utód modell, így addig nem merem lekattintani.

(#45106) norbert1998 válasza Flexy90 (#45104) üzenetére


norbert1998
veterán

Az a rózsa... Mi a fene?! :Y :Y Komolyan ijesztő :DDD

(#45107) Ciccuka válasza luke30 (#45020) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ma újra jelentkezett a hiba, de most csak a fájlrendszer szállt el. Másolás közben egyszer csak nem írhatóvá vált egyik könyvtár. Majd újraindítás után eltűnt minden és kérte, hogy formázzam meg. :(

Egyébként nemrég újra Preorder volt valószínűleg újabb szériát adtak ki.

MantisTek™ Mbox2.5

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45108) choco01 válasza norbert1998 (#45101) üzenetére


choco01
addikt

És ha büntetnek a DVD-ért akkor mégis mire számíthatok?
Benyúlják a DVD-t esetleg az egész cuccot, vagy pénz büntetés?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45109) Ciccuka válasza kirkri (#45089) üzenetére


Ciccuka
veterán

Aldiban is van ilyesmi.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45110) Feketelaszlo válasza choco01 (#45093) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ugyanez az ELM327 típus berendelhető EU-n belülről is, párszáz forinttal többért, mint Kínából. No vám, no cry.

(#45111) Blaise válasza Feketelaszlo (#45110) üzenetére


Blaise
veterán

Tudsz linket adni?

(#45112) choco01 válasza Feketelaszlo (#45110) üzenetére


choco01
addikt

Honnan?
EU-n belül egyáltalán meg sem nézik a csomagokat? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45113) Feketelaszlo válasza Blaise (#45111) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ebayen item locationt "European Union"-ra állítod. Célszerű az ebay.co.uk felületről nézni.

(#45112) choco01: Nem vagyok postai szakértő, de tudomásom szerint ha nem kell vámkezelni, akkor európán belül majdnem ugyanúgy jönnek-mennek a küldemények, mintha belföldi lenne. Lehet, hogy néha ellenőrzik, de egészen biztos nem annyira, mint a hong-kongi, kínai, amerikai vagy egyéb egzotikus országokból érkező csomagokat.

[ Szerkesztve ]

(#45114) Dluinet válasza choco01 (#45112) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem, mert csak egyszer nézik, amikor EU határon átmegy

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45115) choco01 válasza Feketelaszlo (#45113) üzenetére


choco01
addikt

És szerintetek ez: MINI ELM327 Interface Viecar 2.0 OBD2 BT Auto Diagnostic Scanner :F :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45116) kirkri válasza Ciccuka (#45109) üzenetére


kirkri
addikt

Kétségtelen, hogy kamerának kamera, de ez 1280x720-as felbontású, az általam linkelt pedig 1920*1080-as.
Arról nem is beszélve, hogy Kínából 36 dollárba kerülne, ami ha megakad a vámon sem több 15k-tól, az Aldis meg 25k.

21 éve a Prohardveren! ™

(#45117) beg válasza Feketelaszlo (#45113) üzenetére


beg
veterán

Nem néha, állandóan, mindegyiket. Különben mindenki hollandiából rendelne pajkos "vetőmagot", vagy bárhonnan egyéb jövedéki terméket. Mindegyik küldemény átesik ellenőrzésen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#45118) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok, rendeltem GB-től és már itthon van, de ez pontosan mit jelent...????
17.03.2016 23:45 Vámon Budapest Hungary
18.03.2016 10:28 Nemzetközi helyen történik a csere(átrakás) Budapest

Ilyent még nem láttam,pedig párszáz rendelésem már volt, ilyenem még nem :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45119) Outlander válasza L4mie (#45118) üzenetére


Outlander
őstag

Mi a "normális" szöveg? Ez googlifordítós?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45120) L4mie válasza Outlander (#45119) üzenetére


L4mie
veterán

tracking oldal ezt írta, szerintem googlefordítóval dolgoznak :)

Ohh király, megnéztem másik ablakban, valszin amikor vámról továbbadják a postának:
már belföldi feldolgozásra továbbítva van. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45121) maestro87 válasza Flexy90 (#45104) üzenetére


maestro87
őstag

Én majd ilyen növény magokat akarok rendelni. [link] [link]
Ezekkel legalább lehet szórakozni is. :DDD ;]

(#45122) mirci18 válasza maestro87 (#45121) üzenetére


mirci18
addikt

Nem semmi az első az mi lenne?
Én egyenlőre chili magokat rendeltem azokkal szeretnék kisérletezni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#45123) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ulefone Power akció. Most az 50ezres teló csak 270ezer Ft! Vigyétek amíg ilyen jó áron adják! ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45124) Nestor16


Nestor16
senior tag

Egy ismerősöm tortagyáros és a maradék eszközöket szeretném neki beszerezni természetesen olcsón. Egy részét jó áron meg is lehet venni eBayen, de van ami ritkább és ott ha más nem is, a szállítás drága, például chess mold - sakk szilikon forma

Esetleg van-e ilyen külföldi oldal, ahol ilyesmi kreatív cuccokat árulnak inkább?

USB 3.0 to 2.5in SATA 3 Hard Drive Adapter - ilyenről próbálom lebeszélni az egyik ismerősömet, hogy szerintem nem biztonságos használni stb, de nekik olcsón kell, mert csak ritkán használnák. Ennyire használhatóak azért? Valakinek tapasztalata ilyennel?

Pár értékelés az én vásárlásaim közül az elmúlt hónapokból:

Novatel MiFi akksi - használhatatlan, én is szinte tudtam, hogy nem lesz jó, már csak az értékelések miatt a mérete, de lefaragva sem jutottam vele előrébb, nem tölt. Eredeti bele meg drága és alig kapható.

Real Leather Card ID - Nagyon jó minőségű, 1600 lenne azonnali vételben, de ki lehet fogni könnyen aukción jóval olcsóbban, mint látszik is a linken. Vettem véletlenül egy olyat is, ami nem valódi bőr, hát tapintható a különbség. Lágyabb a bőr része is és a kártyatartó része is finomabb, normálisan van belepattintva, összerakva.

ScreenKnight Samsung Galaxy S6 Edge FRONT SCREEN PROTECTOR invisible shield - Ezt is csak dicsérni tudom. Elsőként tettem fel ilyen fóliát telóra, amit szappanos vízbe kell mártani, majd ráeresztve a telóra megszárad, ráadásul a lehető legtöbb bubit hagytam meg alatta, de kész csoda ez a termék, hogy ezt is megoldotta, ahogy ígérte (48 órát ír, de gondolom csak pár buborékra számítanak feltevéskor :D) így 1 hét kellett neki, mire teljesen rásimult.

Black Charger Case Box Holder 18650 Battery USB Power Bank - sokat nem használtam még, teszi a dolgát, kéken világít róla való töltéskor és pirosan rátöltéskor. 1A alatt van kicsivel a teljesítménye.

Vintage Antique Style Home Decor Decal 28"x18"Map of The World Poster Wall - egész jól néz ki élőben is és tényleg elég nagy

2015 new fashion women purse Soft handbags card holder gift lady long wallet bags - nagy női pénztárca, teljesen jó minőségű, finom az anyaga és szép ez az égkék árnyalat. Sok kártya elfér benne, varratok is jók, megéri.

Genuine Real Leather Flip Wallet Case Cover For Xiaomi Redmi Note - ez is teljesen minőségi cucc, több telefonra is szoktam látni még aukcióban is, szóval nem drága főleg hogy valódi bőr. Hátra is lehet hajlítani, csak kicsit be kell törni, de ha visszacsukom akkor szinte nem is látszik, hogy meg van törve kicsit. Egyedül a mágneses részénél a belseje kezd kicsit kopni, nem tudom, hogy csak ott gyengébb vagy máshol is, de szerintem 1-2 évet simán ki fog bírni. Kifejezetten jól is néz ki szerintem és a tapintása is nagyon kellemes, érezni ezen is, hogy bőr. Gondolom a védelem hatásfoka is rendben van, ennél még nem próbáltam, de az előzőnél biztosan jobb lesz, ami valami gagyi műanyag volt, az darabokra esett gyakorlatilag.

Nos, ezek voltak a lényegesebb dolgok, amiket szerintem érdemes megnézni másnak is. (Kivéve az akksit persze :D )

Üdv, Dávid

(#45125) csadi0011 válasza Dr. Romano (#45123) üzenetére


csadi0011
őstag

Vettem négyet, mindenkinek a családban, így csak 269523 ft volt darabja, köszi! :))

Mostanában más látta, hogy voltak ingyen termékek zapals-on? Próbáltam időben nézni az oldalt, hogy elcsípjem őket, de akkor értem oda, amikor már elfogyott minden. Ezért nem is linkeltem, de ma megláttam, hogy kirakták a 18-ai napot. Ez azért érdekes, mert 18-án nem raktak ki semmit. Ma viszont ott van a 18-ai nap "promotion ended" szöveggel. Elég érdekes. Én olyanra tudok ilyenkor gondolni, hogy csak úgy kiírják ezeket az ingyen termékeket, hogy azt higgyük ismét lesz ingyen termék, hátha ettől többen nézik.

(#45126) DJ. Ru$y válasza csadi0011 (#45125) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van ma is ingyen termék.... Óra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45127) choco01


choco01
addikt

Nem tudom mi legyen az OBD scanner ügyben.. :(

Ez a Viecar 2.0 és a ELM327 Mini V2.1 tetszik nekem, mindkettő Angliából.. nem tudom mi történne ha megfognák a CD miatt.. :F :U

Valakivel történt már ilyen?

Már most berendelném csak fosok. :DDD :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45128) Dluinet válasza choco01 (#45127) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én ezt rendeltem EU-ból

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45129) kirkri válasza csadi0011 (#45125) üzenetére


kirkri
addikt

Azért a 270k-s mosógéphez képest erős kontraszt az ingyen termékekre vadászás. :D
Semmi közöm hozzá, ne vedd támadásnak, csak tényleg vicces.

21 éve a Prohardveren! ™

(#45130) Minstrel válasza choco01 (#45127) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kb. 10db ip kamerát rendeltem már Kínából és mindegyik mellett volt CD, és egy OBD-t is, de eddig szerencsére nem szóltak miatta.

(#45131) Silent77 válasza choco01 (#45127) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem ha nem tn-el jön, akkor kevésbé valószínű, hogy megfogják.
Eu-ból tudtommal semmi veszély nincs.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45132) choco01


choco01
addikt

Igen az oké hogy sokatoknak bejön, de ha nem akkor mi van?

Ez le van írva valahol?Pénz bírság, lefoglalják a cuccot vagy mi?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45133) kirkri válasza Minstrel (#45130) üzenetére


kirkri
addikt

Az ODB-hez adott CD-re vannak rákattanva, a kamerákhoz adott CD nem izgatja őket.

(#45132) choco01: Egyszerű a megoldás, előre le kell tisztázni az eladóval, hogy ne küldjön szoftvert a termékkel. Ezt érdemes beírni a rendelésnél is megjegyzésbe, ez később bizonyítja, hogy az illegális szoftvert nem kérted, ha mégis berakná a csomagba az eladó.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#45134) choco01 válasza kirkri (#45133) üzenetére


choco01
addikt

És akkor hogy fogom használni ha nincs software?
Banggoodon is kiveszik a CD-t ha kérem?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45135) DJ. Ru$y válasza choco01 (#45134) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor még egyszer: ha Banggood EU raktárból megrendeled, akkor nincs vele semmi gáz, mint már előttem írták.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45136) choco01 válasza DJ. Ru$y (#45135) üzenetére


choco01
addikt

De van aki azt írja hogy azokat is megnézik. :F :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45137) Dluinet válasza choco01 (#45136) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem fogják megnézni, és ne kérjél TN-t
követés nélkül legyen

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45138) Herczi válasza choco01 (#45132) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha megfognák a cuccot valószínűleg nem lenne belőle pénzbírság, viszont a cuccot elkoboznák és megsemmisítenék, téged beidézne a területileg illetékes pénzügyőri nyomozóhatóság tanúként, majd ismeretlen tettes ellen feljelentést tenne (kínai eladó), majd valószínűleg lezárná az eljárást. Mivel te nem tudhattad, hogy azután a termék után nem fizették meg a jogdíjat, azaz megtévesztettek.

(#45139) choco01 válasza Herczi (#45138) üzenetére


choco01
addikt

Ebből nem lenne baja a banggoodnak ugyebár?

Dluinet: Akkor ezt berendelem így ahogy van UK-ből, semmi extra nélkül.De amúgy ez miért számít hogy van-e TN.

Egyébként felsorolnak itt pár kocsit, de semmilyen VW családos kocsi nincs rajta, akkor lehet hogy a mi Skodánkkal nem is kompatibilis?Mert ilyen csatis az tuti, csak nem írják.. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45140) agent_k válasza choco01 (#45139) üzenetére


agent_k
őstag

Mielőtt nagyon belemerülnél ebbe az ELM327-be, azt azért tudnod kell, hogy ezzel nem fogod megváltani a világot. Könnyen elképzelhető, hogy semmilyen értékelhető információt nem fogsz kiszedni a kocsiből. Vagy csak néhány modulhoz sikerül hozzáférni. Vagy hozzáférsz, de fals infót fogsz kapni. Mondjuk abban az 1,2-es skodában nem hiszem, hogy sok modul lenne amihez hozzá kell férni. Vegyél rá normális abroncsot, ne tescos olajjal járasd, tankolj bele jó benzint és hajtsad.
Kérlek, ne csináld azt amit a políros topicban.

(#45141) Laca1212 válasza agent_k (#45140) üzenetére


Laca1212
őstag

+1

(#45142) choco01 válasza agent_k (#45140) üzenetére


choco01
addikt

Csak a fogyasztása érdekel, semmi más, hogy lássam mennyit eszik, mert nem írja ki.. :(((

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45143) trebrona válasza choco01 (#45142) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt most nem értem. Nem tudod kiszámolni a fogyasztást?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#45144) air válasza choco01 (#45142) üzenetére


air
nagyúr

Tankolt mennyiség * 100 / megtett távolság = fogyasztás (100km-re vetítve)
Roppant bonyolult. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45145) csadi0011 válasza DJ. Ru$y (#45126) üzenetére


csadi0011
őstag

Amikor írtam, akkor nekem még nem volt. :F

kirkri: Mosógép? :DDD

(#45146) choco01 válasza trebrona (#45143) üzenetére


choco01
addikt

Nem arra gondolok, hanem hogy egyáltalán mennyit ehet biztosan százon, mert volt ahol 5.5-öt olvastam volt ahol 7-et és azért nem mindegy.. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45147) agent_k válasza choco01 (#45142) üzenetére


agent_k
őstag

Ezt ne csináld velem.... maximum 3000 km-t használod. Teljesen, ismétlem teljesen tök mindegy mennyit eszik.
Skoda 1.2 fogyasztás

Egyébként meg telitankolod. Mész vele valamennyit, majd megint telitankolod. Kiszámolod mennyi volt a fogyasztás. Például 350km-en fogyasztott 22litert. Akkor az 6,2l/100km Ezt megcsinálod 3-4x és meg is van az átlag. Többet nem kell számolgatnod.
Most pedig kérem a 3000forint bluetooth-os vacak árának felét a számlámra.

Aztán zárjuk is le a témát itt gyorsan, mert jönnek és megdobálnak bennünket banggood-os tojásokkal :)

(#45148) kirkri válasza csadi0011 (#45145) üzenetére


kirkri
addikt

Ezért szívás, ha több ablak van nyitva és totálisan más hozzászólásra válaszolok. :DDD

21 éve a Prohardveren! ™

(#45149) woodworm válasza agent_k (#45147) üzenetére


woodworm
veterán

Ha ilyen szinten nézzük, az itteni kütyük 90%-ának nincs értelme.

(#45150) norbert1998 válasza choco01 (#45146) üzenetére


norbert1998
veterán

Attól függ, hányadik sebességben hajtod ;] És mennyivel. És hol.

Fogyasztást nem valószínű, hogy kiír. Sebességet, fordulatot, üzemanyagnyomást, vízhőfokot ír pontosan, többre még nem próbáltam rávenni, nem nagyon volt időm, hibakódot olvas és töröl. Fogyasztást viszont nem valószínű, hogy számol. De fene tudja, melyik motorral mit tesz; ez egy 2004-es 1.5 dCi-s Thalia-ban volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.