Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) fecus válasza csadi0011 (#44400) üzenetére


fecus
őstag

Nem hiszem, hogy jó lenne. Inkább ne kísérletezz!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#44402) dugesz77 válasza tom2085 (#44392) üzenetére


dugesz77
őstag

Jó az a BG páka, veheted nyugodtan. Szépen szabályoz és cserélhető a pákahegy( 907-re kell keresni)is rajta. 60W otthonra elég. Egyedül a csatlakozója nem EU.

(#44403) KL48


KL48
tag

Ismeri ezt valaki? Vajon valóban működik, és ha igen, mitől, hogyan? :F

(#44404) Dluinet válasza KL48 (#44403) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pénzkidobás
esetleg egy kis szagot semlegesít, de más semmi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44405) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Első rendelésem Banggood-ról..

Magyar posta nyomkövető oldalán megjelenő "Küldemény postai átvétele a küldő országban" állapot után kb mennyi idő szokott lenni a megérkezés?

(#44406) Dluinet válasza BRIKLY (#44405) üzenetére


Dluinet
nagyúr

3-17 munkanap

mi az a küldő ország
feladó meg címzett vagy cél országot értem

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44407) Gergosz2 válasza BRIKLY (#44405) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ez nem csak BG-re lesz igaz, hanem az összes kínai rendelésre. De amúgy igen, innentől akár egy héten belül, de simán lehet, hogy egy hónap múlva kapod meg.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#44408) BRIKLY válasza Dluinet (#44406) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ezt rendeltem. Feladó ország nyilván Kína, a cél pedig Mo.

(#44407) Gergosz2: FastTech volt az egyetlen,ahonnan eddig így rendeltem,de annál az első megjelenő infó,hogy "célországba elküldve"
Bár ott ez az állapot is hetek kérdése néha..Ezt kedden éjjel rendeltem,szerdán már ott volt a Shipped,és a Track Number,ami a mai nap meg is jelent a itt.

Szóval ez egy kicsit más,ezért kérdem,hogy mennyi szokott lenni az átlag idő.Azt tudom,hogy pontosat nem lehet mondani,de a tapasztalatotokból legalább tudhatom,mire számítsak.

[ Szerkesztve ]

(#44409) Dluinet válasza BRIKLY (#44408) üzenetére


Dluinet
nagyúr

banggood 10-17 munkanap alatt ideér a nem nyom követett
a banggood TN-es csomag nekem 7-12 munkanap alatt érkeznek meg

de vannak extrém esetek is pl 3 munkanap vagy 42 munkanap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44410) Predator2 válasza 8zabi (#44324) üzenetére


Predator2
addikt

Ha sikerült valami értelmeset, minőségit venni, linkeld be kérlek. Nekem is szükségem lenne 1db-ra.

Bár szerintem mind1, melyik. Ha lenne ajánlott már segítettek volna a srácok.

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44411) Essejó


Essejó
veterán

Ezt mint típust ismeri - használja valaki?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#44412) sunone


sunone
aktív tag

FYI
miniinthebox.com oldalon jubileumi vasar van.

(#44413) virkir válasza sunone (#44412) üzenetére


virkir
veterán

Valamiért nem érzek késztetést hogy itt vegyem meg a GB helyett.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44414) atyca válasza sunone (#44412) üzenetére


atyca
senior tag

Helló!
Mennyire megbízható ez az oldal?
Valós ez a 3-4 munkanapos szállítási idő?
Köszi!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#44415) trebrona válasza atyca (#44414) üzenetére


trebrona
nagyúr

Különböző tokokat rendeltem már tőlük, e-book olvasóhoz, tablethez. 30-40 napokat futottak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#44416) RBJ válasza Ciccuka (#44383) üzenetére


RBJ
addikt

Egy kalap sz..... Szétolvad a belseje. Nem lenne rossz de nem hőálló benne a műanyag.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44417) NORBl


NORBl
aktív tag

Piston 3, Bangood-ról, én nem látom a füles kapcsolón középen a kis pöttyöt. Pedig ez tuti eredeti, nem ?

Igen, ki van véve...

Xiaomi hivatalos oldala. Itt, ott van.

Most akkor ?

[ Szerkesztve ]

(#44418) DJ. Ru$y válasza fecus (#44399) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Digitálisról lehet könnyen analógra konvertálni, analógról viszont nehéz digitálisra, itt már külső táp stb. Ezt tartsátok szem előtt és tudjátok merről merre lehet vele alakítani. (Ezzel csak HDMI-ről D-Sub-ra.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44419) dugesz77 válasza RBJ (#44416) üzenetére


dugesz77
őstag

Én mondjuk nem ezt a szögletes fajtát rendeltem. Az enyém egy gömbölyded forma, van a kanthal alatt-felett egy szivacsos rész és hőálló textillel van borítva. Tiedből az nem hiányzik véletlenül?

(#44420) luke30 válasza csadi0011 (#44398) üzenetére


luke30
tag

Én a helyedben nem használnám a cuccot, mert ez az átalakító 250mA vesz föl míg az USB 50mAh-ra van tervezve. Vagy ezt átalakítod külső táposra, vagy eleve olyat veszel.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44421) Raruh válasza Essejó (#44411) üzenetére


Raruh
tag

Hasonló fejhallgatót rendeltem már ebay-ről, de 2 nap tesztelés után inkább bejelentettem, hogy nem jött meg.. A bloutooth kapcsolat szakadozott 5 percenként a fél méterre sem levő géppel, már ha sikerült csatlakoztatni. A hangminőség olyan szinten doboz volt, hogy egy kút mélyéről jobb lett volna kommunikálni. Maga az anyaghasználat meg tükröződik az áron. Egy hétig nyúztam még vele magam, csak ilyen szimpla 2-3 órás gaming sessionok alatt használtam(többet nem is bírtam volna ki benne, mert a fejemet is törte...), de a hét végére már a fül körüli "párna" elkezdett darabjaira hullani. Lehet én fogtam ki selejtet, de többet bt fejest soha. Pláne nem kínából.
Helyette viszont tudom ajánlani a Mars Gaming fejhallgatóit, PCX nél szerintem még kapható. Ott vettem egy MH2-t , azóta is tökéletesen szolgál, minőségre is tökéletes, 20k-s fejesek közé simán beáll.

https://www.pcx.hu/termek/mars-gaming-mh2-fejhallhat--537371

[ Szerkesztve ]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#44422) elszabi válasza NORBl (#44417) üzenetére


elszabi
tag

No para. Kb. fél éve már 2 pálcika van a kapcsolón, nem a pötty középen. Ezt a verziót kapta meg a Xiaomi Hybrid is.

[link]

(#44423) spidersoft válasza luke30 (#44420) üzenetére


spidersoft
senior tag

USB-nél mAh furán hangzik, mA lesz az inkább, abból is 500 ;) kivéve, ha HDMI-re gondoltál, mert ott valóban 50 körül van a névleges, bár a legtöbb hardvert ettől nagyobbra méretezik... 5V-ról van szó, tehát akár meg is lehetne patkolni egy USB-s aljzattal, ha úgy adódik.

(#44424) bul07 válasza maestro87 (#44374) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor jó ha újak voltak

Amúgy nem tudom hogy ki hogy van vele de ha így halad annyi kuponom lesz hogy fel se fogom tudni használni mindet
Már 2db 4$-2 és ma jött egy 14$-7 kupon, keresgélek én hogy mit lehetne rendelni de nem találok semmit ami nagyon hiányozna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44425) NORBl válasza elszabi (#44422) üzenetére


NORBl
aktív tag

Zsíratom. Köszi.

(#44426) luke30 válasza spidersoft (#44423) üzenetére


luke30
tag

:R Kicsit kevertem mert gondolatban a sajátom volt előttem, mert annak van külön USB-s tápja. Szóval az átalakító kér 250mA -et és a HDMI ad le 50mA-er körülit. De még ha valamivel nagyobbra is tervezik a biztos lehetsz hogy nem 5x -re. Nem éri meg kockáztatni.
Az én külső USB-s táposommal egy asztali LG Blu-ray lejátszót akartam egy Panasonic plazmával összekötni. Kb. minden 5-ik indításnál volt kép, néha működés közben tűnt el a jel, csak a szívtam vele.Aztán meguntam. Most valamilyen drágább verzióban gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44427) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
erre tudtok valami trükköt esetleg ? 150 pontot enged az árából levenni.
Ha hozzá teszek valami minimálist, akkor a 10/5 dolcsis kupon működni fog vajon ?
[link]

(#44428) RBJ válasza dugesz77 (#44419) üzenetére


RBJ
addikt

Baszhatom a textilt ha a vezeték nem hőálló műanyagba van. Nem fent olvad hanem belül ahol érintkezik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44429) DJ. Ru$y válasza Sterilzona (#44427) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha 10 dolcsi fölé tornászod a kosarad tartalmát, akkor már működni fog az 5$-os kupon igen.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44430) Sterilzona válasza DJ. Ru$y (#44429) üzenetére


Sterilzona
senior tag

És arra a kuponra hol lehet szert tenni ? Lehet venni pontért cserébe ? Én azt hittem, de most nem találom, ott a listába.

(#44431) Sterilzona válasza Sterilzona (#44430) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Elméletileg ez az ügye ?

US$ 5 off orders of US$ 10.00 or more Points:1080

(#44432) DJ. Ru$y válasza Sterilzona (#44430) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

My account -> My coupons és itt az utolsó előttii:
"10-5 | US$ 5 off orders of US$ 10.00 or more | Points:1080 | Get It Now"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44433) maestro87


maestro87
őstag

Az ingyenesen kérhető Patchsee kábelt csak én nem kaptam meg? :F
Pedig első rendelés után kb. 2 hónap múlva adtam le újból a megrendelést de az sem jött meg. :(((

(#44434) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#44433) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szintén a mai napig semmi. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44435) m0ski válasza maestro87 (#44433) üzenetére


m0ski
aktív tag

Én sem kaptam meg. Kollégám viszont aránylag gyorsan megkapta.

(#44436) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szintén zenész... Szerintem ez ennyi volt... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44437) CoolBoy323 válasza luke30 (#44420) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En a helyedben nem adnek tanacsot olyan dologban, amihez halvany fingom sincs. ;)

(#44438) lkristóf


lkristóf
senior tag

Igaz nem eBay/Banggood, de a lidlbe lesz kapható 03.17. -től. Akinek helybe kellene gyorsan egy portos usb-s töltő, annak jól jöhet, nekem nincs vele tapasztalatom. Mi a véleményetek róla? Ez csak nem gyújtja fel a házat. ;]

(#44439) Laca1212 válasza maestro87 (#44433) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem jött meg Nekem sem.

(#44440) Sterilzona válasza lkristóf (#44438) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nekem sincs tapasztalatom, de 2,1 A.
Ez igen jónak mondható, itthonról, ennyiért.
Nem ?

(#44441) lkristóf válasza Sterilzona (#44440) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen, nekem is tetszik és elég jó árba van. Azért mielőtt megvenném, megnézném, hogy mit írnak a dobozán/papírján.

(#44442) Ciccuka válasza Essejó (#44411) üzenetére


Ciccuka
veterán

Inkább Superlux fejhallgató

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#44443) luke30 válasza CoolBoy323 (#44437) üzenetére


luke30
tag

Tudsz valami értelmeset is hozzá szólni a témához, vagy csak a szokásos hsz gyűjtésnél tartasz? Mert gondolom Te kened vágod a témát és hagynád a kollégát hogy egy ilyen pár száz forintos átalakítóval tegye tönkre a drágább eszközeit.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44444) CoolBoy323 válasza luke30 (#44443) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szuksegem van hsz gyujtesre ugy tunik? :D

Leirtak mar elottem a lenyeget, en Neked szoltam, h ne vezess felre senkit fals infokkal.

(#44445) luke30 válasza CoolBoy323 (#44444) üzenetére


luke30
tag

Tehát akkor nyugodtan használja az átalakítót. :C

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44446) virkir válasza luke30 (#44445) üzenetére


virkir
veterán

Mivel köze nincs az USB 50mA-hoz, nyugodtan.
Nem?
Amúgy még mindig fogalmad nincs mit mire írtál.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44447) luke30 válasza virkir (#44446) üzenetére


luke30
tag

[link]
Tényleg nincs....szerencsére itt vannak akik a Passat-szelet fújják.
De hogy érdemben írjak tényleg nem érdemes kockáztatni.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44448) pumi1980 válasza luke30 (#44447) üzenetére


pumi1980
tag

Én ilyet vettem link. Egy DVB-S2 műholdvevő csak akkor adott képet, ha az USB kábelt is bedugtam, viszont 2 PC és egy DVB-T vevő működött USB kábel nélkül is.
Szóval valóban túlterhelheti a HDMI portot, ha nem használunk külső tápot.

(#44449) dugesz77 válasza Ciccuka (#44442) üzenetére


dugesz77
őstag

Superluxot én már inkább itthonról vennék. Árban nincs nagy difi. garancia+ hamar meg érkezik.

(#44450) spidersoft válasza dugesz77 (#44449) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha van a GB-en pontod, akkor feleennyiből kijön, plusz még a szállítási díjat is megspórolod, ha gearbestről rendelsz. Nekem bejött a "piros" verzió, itthon "fehéret" használok. A pirosban kicsit több a mély. Nem kong vagy dörömböl, hanem inkább van benne :D Viszont a lentebb kinézett gaming izé egy az, hogy vezeték nélküli, másik meg, hogy van mikrofonja, ami lehet, hogy szempont lenne neki (nekem nyilván nem volt az, azért is vettem a superluxot).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.