Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy S7-hez keresek vezetek nelkuli toltot. Ezzel van valakinek tapasztalata? Esetleg valamilyen QI toltovel volt mar korabban valakinek valamilyen tapasztalata amit kulfoldrol rendelt?

(#44952) Hali1975 válasza DavidQ (#44948) üzenetére


Hali1975
tag

:-), hat en tenyleg nem csavarozok napi 1000ret:-), tehat amire nekem kell/nagy ritkan eppen nem levo bitfej helyett./, tokeletes. mukodik a cucc

(#44953) Beni2360 válasza Hali1975 (#44947) üzenetére


Beni2360
félisten

elemes ledfuzer, megvan az oka, hogy ezt vettem:-)
Teljesen vallalhato minoseg es tobb szinben pompazik.
Igaz : olyat szerettem volna, ami vagy csak feher,vagy csak kek.

megnéztem és szimpi, rendeltem 1 gondolom össze lehet hozni egy telefon töltővel?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#44954) drowns


drowns
csendes tag

Sziasztok!
Most szeretnék rendelni először Gearbestről vagy Banggoodról? Ki melyiket ajánljaná és miért? EU raktárból szeretnék rendelni, esetleg ide szoktak lenni akciók, kuponok? Köszönöm.

(#44955) Hali1975 válasza Beni2360 (#44953) üzenetére


Hali1975
tag

Szia, hat 3 darab aa-s akku vagy elem kell bele. De gondolom ossze lehet hozni az usb-rol toltest, csak forrasztani kell hozza. Nalam pont az elemrol valo mukodes volt a lenyeg. Nejemnek paraja, hogy tuzet okoz a fuzer:-). igy ez azt hiszem eleg biztonsagos cucc. ezt elfogadja:-)

(#44956) Hali1975 válasza drowns (#44954) üzenetére


Hali1975
tag

Szia.
En rendeltem mar mind a kettorol.
Nekem minden cucc megerkezett.
en meg behoznam a tinydealt is. itt is van eu-s raktar.
es meg a geekbuying is. Innen is vettem mar dolgokat es minden megerkezett.

Ha eu-s ,akkor azt is nezd hogy melyik mennyiert hozza .
A tinydeal -tabletnel is- magasabb ar, de nem mindig van plusz szallitasi koltseg.
A GB-nel jo aron vannak a cuccok, de eu-s raktarbol 8-17 dollar jon ra vagy tobb.
BG-rol es geekbuyingrol mostanaban nem vettem eu-s raktarbol.

Udv

(#44957) PainKiller13 válasza fraba (#44951) üzenetére


PainKiller13
őstag

Lehet kapni telekomnál (illetve láttam már magyar aukciós oldalon is) kerek gyári samsung töltőt, azzal feltölt 2 óra alatt, ezekkel a szarokkal meg a duplája. Kiadtál egy vagyont érte, ne kínai vackokkal használd.

(#44958) IG55 válasza dugesz77 (#44944) üzenetére


IG55
senior tag

Ez mindenféle fülhallgatóra jó? Univerzális? Piston 3-mam van.

(#44959) dugesz77 válasza IG55 (#44958) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát vettem piston 3-hoz . Ez biztos jó minőség . Az 5 mm-es méret az jó, nem szokott leesni,fülben sem marad még kivételkor. Ugyanúgy jó ez a méret a KZ ZS1 fülesemhez is. Szerintem a 3 mm-es már túl szoros lehet. Arra érdemes figyelni , hogy hirdetés szerint hogy ha nem kérsz semmit külön tőle akkor 4 pár 4 színű 5 mm-es küld ez az alapértelmezett csomag. Ha egyedi színben/méretben kell le kell vele beszélni.
A BG-s hirdetés minőségét ,méretét nem ismerem , de hátha rendelt már belőle valaki és megosztja a tapasztalatait róla.

[ Szerkesztve ]

(#44960) Flexy90


Flexy90
senior tag

Holnap lesz 2 hete, hogy megrendeltem az 5 db-os Tronsmart usb kábel szettet és a GeekBuying még mindig nem adta fel... :(((

Xiaomi Fan

(#44961) Tibee86


Tibee86
veterán

Üdv!
Pendrive-ot honnan és kitől érdemes venni, vagy egyszerűbb itthon garanciával?

(#44962) DJ. Ru$y válasza Tibee86 (#44961) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kereső, de sinceritytrading és/vagy courtesytrading, ugyanaz az eladó eredeti cuccokkal.

(#44964)
Mármint, a fórum keresője, nem eBay kereső. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44963) Freddycom válasza Tibee86 (#44961) üzenetére


Freddycom
őstag

Ettől a jóembertől:

SincerityTrading

(#44964) Tibee86


Tibee86
veterán

Köszi! Igen inkább az lett volna a kérdés, hogy kitől érdemes, mert találni találtam sok eladót.

(#44965) luke30


luke30
tag

Újra indul a Snap-Up
[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#44966) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

aktív usb hub-ból valami kevésbé kínait nem látott valaki valamerre?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#44967) Steelers


Steelers
senior tag

Wifi repeatert érdemes kintről rendelni? Van ami esetleg ajánlott és jó áron van?

[ Szerkesztve ]

(#44968) Flexy90 válasza mukibuci (#44966) üzenetére


Flexy90
senior tag

(#44969) mukibuci válasza Flexy90 (#44968) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

thx

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#44970) Flexy90 válasza Steelers (#44967) üzenetére


Flexy90
senior tag

(#44971) Sterilzona válasza Flexy90 (#44970) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Azt hittem ezek a reapeterek konnektorosak. Masokat mivel kell ossze kotni, modem ? Bonyolult beallitani?

(#44972) Beni2360 válasza Steelers (#44967) üzenetére


Beni2360
félisten

Itthon TP-link 6.500 Ft 3 év gari.
netes rendelés 14 nap visszaadhatóság ha nem válik be.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#44973) Cavsfan válasza Tibee86 (#44964) üzenetére


Cavsfan
tag

Én is őt tudom ajánlani,talán így áttekinthetőbb.7-14 nap a szállítási idő,megbízható eladó.[link]

(#44974) dajkapeter válasza Flexy90 (#44970) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Xiaomi Mi Wifi Nano-t vettem vagy 2 hete. Még nem jött meg. Majd írok tesztet.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#44975) erzol válasza mukibuci (#44966) üzenetére


erzol
őstag

Orico cuccok nagyon jó minőségűek + 1-2 hét alatt megérkezik. :K

#44960 Flexy90

Március 7 óta nekem se sikerült feladniuk az ötös pakkot+ hármas töltőt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#44976) oszy válasza dugesz77 (#44588) üzenetére


oszy
veterán

Én tőlük rendeltem 10métereset. Nagyon jó minőség, gyors szállítás. Csak akkor még 3.300Ft volt...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44977) fraba válasza PainKiller13 (#44957) üzenetére


fraba
aktív tag

Nem nekem lesz, egy baratom kert meg, hogy segitsek neki ebben a temaban. A Galaxy S7-et valami szuper elofizu melle vette, ugyhogy kb 30k volt. Azt mondta, hogy megnezte itthon ezeket a toltoket a boltban. Van kerek 6 000 Ft-ert, es szogletes 10 000 Ft-ert. A kulonbseget se tudjuk, ami a ketto kozti drasztikus arkulonbseget okozza.
A felteveseddel alapvetoleg egyetertek. Ha valaki vesz egy iPhone-t 300 000-ert, akkor ne a tolton probaljon sporolni. De itt most nem ez a helyzet.

(#44978) choco01


choco01
addikt

Hali.

A blitzWolf Reversible micro USB kábele jó a """régebbi""" 2-3 éves sima micro USB-s telókba(LG Optimus G E975), vagy csak az idei telókhoz, amiket már gyárilag ilyen fordítgathatós kábellel adtak ki? :F :F :F

:R :R

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44979) Handball94 válasza choco01 (#44978) üzenetére


Handball94
aktív tag

Jó, nem a foglalat forgathatós, hanem a kábel, így bármilyen microUSB foglalatba jó.

(#44980) DJGABI válasza choco01 (#44978) üzenetére


DJGABI
addikt

mindegyik (csak azért nem mert pl a termék oldalán is írnak párat amihez nem jó, de a) legtöbb hagyományos microUSB-s porthoz jó.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44981) fant0mi válasza choco01 (#44978) üzenetére


fant0mi
addikt

Jo regebbibe is. Probalva: Huawei, THL, Samsung.

(#44982) choco01


choco01
addikt

Hmm köszi srácok, az király lenne mert ugye mondtam hogy nagyon lötyögős a telómban a kábel, szóval kocsiban használhatatlan mert egy kátyú aztán kiesett. :R :R

Már 3 napja megérkezett a vámosokhoz a Tronsmart kábelcsomagom elvileg, azt még megvárom de ha azzal sem lesz jó, akkor bepróbálkozok még egy BlitzWolf hálózati töltős kábeles szettel, aztán ha az sem akkor aljzatcsere. :DDD :DDD

És a Type-C kábel?Az már nem mehet így ugye? :F :F

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44983) fant0mi válasza choco01 (#44982) üzenetére


fant0mi
addikt

Akkor a fordithatos valoszinu jobb lesz neked, mert az picit szorulosabb nehany keszulekben.

(#44984) 206 cc válasza fraba (#44951) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmm...ez egy kalap k@ki....egy olyan telóhoz normálisat vegyél ami ad delejt is rendesen,mert csak kapcsolgat a töltőelektronika...pl.Nillkin vagy Nillkin2 esetleg olcsóbb de jó!! ez utóbbiból vettem én is a munkahelyre illetve van egy 3 tekercses spigen töltőpadom az nagyon jó de elég drága ilyen . Van utángyártott verzió is belőle ez pl.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#44985) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Joypad Controller for XBOX 360

Ilyennel van valakinek tapasztalata? Most akciós, EU raktárból $12.64 :)
14 vásárlói vélemény szerint 4.9 csillagos.

(#44986) dugesz77 válasza oszy (#44976) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi a végén berendeltem egy Ugreen kábelt. Meg ha már ott válogattam akkor találtam jónak tűnő toslink kábelt is. A két méteres 3,59 $ egész jó ár ha tényleg minőségi. A mostani 1,5 m de ki van centizve pont az erősítő és a tv között. Ez a fél méter plusz pont jó.

(#44987) DJ. Ru$y válasza choco01 (#44982) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegyük tisztába a dolgokat: micro USB nem egyenlő Type-C. Ez két csatlakozó típus, a Type-C kialakítása alapból fordítható. A micro USB nem fordítható, de a BW stb. márkák csináltak hozzá fordítható kábelt, pont a Type-C-ből kiindulva.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44988) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ma megvolt a 3xOops a tojáson :DDD

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#44989) DavidQ válasza Ciccuka (#44988) üzenetére


DavidQ
tag

Dettó, lehet kimaxoltuk a lehetőségeket. :C

Nem minden kínai szirszar szar!

(#44990) choco01 válasza DJ. Ru$y (#44987) üzenetére


choco01
addikt

:R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44991) Feketelaszlo válasza XP NINJA (#44985) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Igen, #40078-ban írtam róla. Azóta beleraktam pár órát, de nem változott a véleményem, a ravaszok továbbra is gagyik, de el lehet vele szórakozni - arcade játékokban jobb, mint billentyűzettel szenvedni. Rázómotor olykor hangos, de szerintem kibírható.

(#44992) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Banggoodrol rendeltem egy h8 minit öcsémnek és az eggyik motorja hol megy hol nem. :/ Szerintetek hogy kéne megfogalmazni, vagy hogy lehetne ezt orvosolni velük ? Kilátások esetleg? :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#44993) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Milyen kedved a Bangood rátette a promo plecsnit a Piston 3-ra így még olcsó cuccal se lehet megvenni 10-5-ös kuponnal, se semmilyennel...

Nyilván miután lejárnak a húsvéti kuponok jól fel fog menni az ára majd...

(#44994) DavidQ válasza Vasinger! (#44993) üzenetére


DavidQ
tag

225 pontot rá lehet csapni, az pedig 2,25$ mínusz :)

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#44995) choco01 válasza Vasinger! (#44993) üzenetére


choco01
addikt

Amiket ebayen találtam 3-4 ezerért azok nem eredetik?

Vagy ez a 4 ezer itt jó ár érte?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44996) Dluinet válasza choco01 (#44995) üzenetére


Dluinet
nagyúr

- az ebay-en az eladó vagy eredetit árul, vagy nem
- a banggoodon biztos eredeti van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44997) choco01 válasza Dluinet (#44996) üzenetére


choco01
addikt

És ez 4000ért jó ár érte?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44998) tvse1995


tvse1995
senior tag

Február eleji (3-a 6-a) banggoodos rendelésim még mindig nem jöttem meg...
Másoknak is lassú mostanában a posta (sima tn nélküli)?
Soha nem volt még bg-vel ilyen, mennyi idő után és mit szoktak csinálni refund vagy resend?

[ Szerkesztve ]

(#44999) choco01


choco01
addikt

Vagy amúgy 3-5 ezer körül, vagy alatt milyen fülest ajánlotok?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45000) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Tudna valaki ajánlani egy Tabletet? Csak 1 játékra lenne használva, semmi másra sem. Csak sajnálom az iPhone-t hogy állandóan a töltőn van, erre kellene egy tablet amit nem sajnálnék... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.