Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45651) Laza... válasza gatesz (#45650) üzenetére


Laza...
addikt

A posta nyomkövetésnél nézd meg, még nem biztos hogy vámolják

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#45652) Ciccuka válasza gatesz (#45650) üzenetére


Ciccuka
veterán

Posta nyomkövetes

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45653) zoltan6 válasza ZS3NI (#45649) üzenetére


zoltan6
őstag

mágneses,vannak benne olyan kicsi betétek nagyítóval kellett megnéznem.van benne sima csavarhúzó,csillagcsavarhúzó,torx,lukasközepú torx,háromszögű,villásvégű,kicsi csőkulcsok,meg egy hajlékony szár (kanyarcsavarhúzó).

(#45654) gatesz válasza Ciccuka (#45652) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm, és Laza...-nak is!

(#45655) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ilyen Android Bluetooth Controller van valakinek? Mennyire lehet körülményes a használata?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45656) norbert1998 válasza Ciccuka (#45655) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem az nagyon kevés gombot tartalmaz, túl keveset. Egy analóg stick meg egy adag 4-es gomb? ez nagyon kevés. Van az a T3 nevű kontroller, amit linkeltem pár hete, nemsokára megérkezik, majd mesélek milyen, ha nem sürgős, de látatlanba, az sokkal jobban megéri (teljes kontrolleres kialakítás, 2200 ft. )

(#45657) Hater32 válasza Ciccuka (#45655) üzenetére


Hater32
újonc

Szia!

Szerintem mindenképp ruház be egy komolyabbra , ha szeretnéd is használni.moga vagy ipega vennék a helyedben. Ez szem sajnos használhatatlan.

(#45658) vgyuri válasza Ciccuka (#45655) üzenetére


vgyuri
őstag

Van ilyen kontrollerem, de én vezetékes fülhallgatóval zene lejátszásnál hangerő szabályozásra és szám léptetésre használom, így nem kell elővenni zsebből a telefont, ebook olvasásnál pedig lapozok vele. Annyi gombja van mint ami a képen is látható, komolyabb játékra nem biztos hogy elég.

(#45659) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Aki kapott tojásos pörgetésből 7 dolláros kupont és nem tart rá igényt, az kérem írjon rám priviben és megbeszéljük a részleteket. (Igen, tudom, hogy fiókhoz kötött)

Előre is köszönöm! :R

(#45660) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Quadrokopterhez szeretnék akkumulátort rendelni, a képen látható csatlakozóval rendelkezőre van szükségem. Eredetileg 3,7V 500 mAh van benne, de nagyobb is elfér. Esetleg ha tudnátok egy megbízható eladót linkelni azt megköszönném.

MJX C4005

[ Szerkesztve ]

(#45662) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Gel Bath ilyet vennétek a gyereknek :F :DDD
Giant Gummy Hands
Gummy Lego Figure

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45663) zsiz


zsiz
őstag

Ilyesmi KPE idomokat vajon lehet találni Ali/Ebay-en? Hátha olcsóbb lenne, mint a közeli gazdaboltokban...

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#45664) Outlander válasza Ciccuka (#45662) üzenetére


Outlander
őstag

Mit csinálsz vele ha már meguntad? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45665) Minstrel válasza Dzsolo (#45660) üzenetére


Minstrel
senior tag

Az MJX C4005 nem a quadkoptered neve, hanem a kamerájáé, legalábbis a google ezt találja róla. Amúgy nézz át a drón topikba ott sok MJX tulaj van.

(#45666) air válasza Ciccuka (#45662) üzenetére


air
nagyúr

Ezek micsoda kreténségek, úristen! :Y
És valaki még pénzt is képes adni érte. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45667) cris78 válasza air (#45666) üzenetére


cris78
őstag

Anya meg örül neki hogy takaríthat....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#45668) mukibuci válasza Ciccuka (#45662) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gyereknek nem biztos, de magamnak máris rendelem :DD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#45669) Laca1212 válasza mukibuci (#45668) üzenetére


Laca1212
őstag

Link? :))

(#45670) mukibuci válasza Laca1212 (#45669) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - pl, de biztos van olcsóbb is

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#45671) musli26 válasza mukibuci (#45670) üzenetére


musli26
tag

Holnap 03.28ig tart a tojásos játék.
De pontosan hány óráig Magyar idő szerint?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#45672) DJ. Ru$y válasza musli26 (#45671) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Számold vissza, UTC+8 szerint 10:00 am, mi UTC+2-ben vagyunk ma hajnal óta, szóval hajnal 4.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45673) cs.david94


cs.david94
tag

Bár nem filléres kütyü
[ennél] a terméknél van egy ilyen sor
Import charges:
$15.30 (amount confirmed at checkout)
No additional import charges on delivery
ez azt jelenti hogy se áfa se vám csak kifizetem a csomag+posta+ezt az import charges és ennyi vagy ehhez még hozzájön a tréfa meg a kezelési költség.
Valaki aki rendelt már ámerikából az felvilágosíthatna egy kicsit.
köszi

(#45674) DJ. Ru$y válasza cs.david94 (#45673) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt az eBay lerendezi helyetted (behozzák egy másik országban és ott elintézik a VÁM-ot), így neked semmilyen egyéb költséged nem lehet már, mikor megérkezik Magyarországra már EU-ból jön, mintha itt adták volna fel (az EU-ban).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45675) musli26 válasza musli26 (#45671) üzenetére


musli26
tag

Hát 10x opps én ráhagyom.
Délelőtt sokkal jobban adta.
Más kapott valamit?
Talán éjfél után jobban adja.
De az megvárni...

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#45676) kirkri válasza musli26 (#45675) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem az elmúlt két-három órában 29-ből semmi.
Kora délután még 30-ból 26 nyerő volt. Nekem ennyi volt a játék, elégedett vagyok.

21 éve a Prohardveren! ™

(#45677) Tomi0703 válasza kirkri (#45676) üzenetére


Tomi0703
őstag

Előre is elnézést, hogy tojásozom én is. :R

Nekem a mai nap olyan 30-35 pörgetésből semmi.

(#45678) Krogoth


Krogoth
senior tag

hy.

[link]

Ilyet vásárolt-e már valaki? Ezzel is használható marad a gép játékok közben, vagy ez csak dizájnnak jó?

(#45679) bul07 válasza gulac12 (#45642) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre gondoltam
BestBuy akciók, beszélgetések
És ez most alakult át a mert most hogy volt a Telekomos nagy telefon kisöprés(visszaküldött, kibontott darabok), sok volt az off és 50-100hozzászólás törlés is

És létrejött a teljesen off mentes

BestBuy Topik (Csak akciók)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#45680) spidersoft válasza Krogoth (#45678) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nincs személyes tapasztalatom, de amíg valaki nem ír, addig itt egy teszt. amilyen sebességek ott vannak, meglepő, hogy egyáltalán működik, az meg pláne, hogy szinte nem befolyásol. persze visszaemlékezve a PATA-s időkre meg a 40/80 eres szalagkábelekre, azért vannak kétségeim a hosszú távú stabilitásról :) csak megérzés, de esetleg akkor lehet még hátulütője, ha olyan kártyával szeretnéd használni, ami az alaplapról szerzi a tápot, ott lehet nem egészséges a plusz vezeték, bár elvileg több érintkezőn megy a táp egyszerre... már ha nem spórolták ki a kábelen, mert hogy ez nincs ~160 eres, az ziher :D

(#45681) dugesz77 válasza Krogoth (#45678) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem a htpc ilyenről ment évekig. BTX-es vékony gépem volt abba csak a low profilos vga mentek bele ezzel elfért a rendes méretű is. Nem volt gondom vele . Riser kábel a becsületes neve.

[ Szerkesztve ]

(#45682) kenny123 válasza Imy (#45623) üzenetére


kenny123
addikt

Szia!

Nem tudom, esetleg ez jó lehet? Mást hirtelen nem találtam, lehet megrendelem majd.. :)

yo

(#45683) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Ilyen forma lámpát keresnék mennyezetre. Hogyan keressem? Esetleg ha érdemes itthonról, akkor valami ajánlott bolt? :R Banggood lenne amúgy a legjobb mert dögig vagyok pontokkal. :DDD

(#45684) spidersoft válasza Tomi0703 (#45683) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kicsi rá az esély, hogy szállítással ettől olcsóbban kapsz Kínából (vagy ha mégis, akkor az valami ratyi műanyag lesz), lévén nagyobbacska csomag és nem is olyan nagyon könnyű. Ez meg elvileg magyar gyártmány, sanszos, hogy a lakókörnyezetedben is találsz üzletet, ahol körbenézheted, megvásárolhatod, szóval még netről se biztos, hogy kell rendelni. Banggood csillárjai itt vannak, egyéb fényforrások leginkább a Shop All Categories | Lights & Lighting pontban, meg egy-két hülyeség a Home and Garden | Home Decor | Decorative Lights alatt.

[ Szerkesztve ]

(#45685) miroon válasza bul07 (#45679) üzenetére


miroon
aktív tag

A "teljesen off mentes" topic zárva lett már...

iPhone 13 Midnight Black

(#45686) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ilyet valaki rendelt már : velvet smooth scholl

Jó én is kétszer, de egyszer sem jött meg. :( Kezdem unni a dolgot, mert direkt nem a legolcsóbbat szoktam rendelni, hanem nézem, hogy az adott terméket mennyien vették már meg, és milyenek a feedback-ek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45687) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Barátnőm tegnap ráfüggött a húsvéti játékra és megcsinálta a pluszokat a profilomon este, egy kis stat:

30 pont: 35
Oops : 66
Összesen ellőtt szett: 101

Itt a vég, köszi maestro-nak és mindenkinek aki még add-otl tojást. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45688) Handball94 válasza miroon (#45685) üzenetére


Handball94
aktív tag

Alapból zárt, csak a TG írhat bele

(#45689) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#45687) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnapról az enyém: 60 pörgetés - 60 ooops... :W :DDD

Köszi a tojást gyűjtőknek.

(#45684) spidersoft: Igen, már látom. Előbb kérdeztem, minthogy utánanéztem volna. Itthon sem drágák, sőt... :D Barátnőm tegnap a fejem fölött leverte a csillárt, kicsit szétkaszabolva az arcomat... :DDD

(#45690) debcamp


debcamp
aktív tag

Én úgy vettem észre, hogy amíg nem töltöttem le az alkalmazást és nem játszottam azzal a "tojaselkapós"-sal addig folyamatosan adta a 30 pontokat. Utána viszont 80 oops zsinórban.. Ekkor untam meg. Még lett volna hátra a táblázatban, de teljesen feleslegesnek éreztem már..
Ezúton is köszönöm még egyszer a lelkes tojás gyűjtőknek, mielőtt beállt az oops módi, sikerült azért vmit összeszedni :)
Illetve van 200/20, 100/10 és 50/5 kuponom ha vki ilyen összegben gondolkodik..

[ Szerkesztve ]

(#45691) snpetit válasza Gergosz2 (#45686) üzenetére


snpetit
aktív tag

emagon rendeld mikor akciós. Nekem 2 is onnan van most cserélték mert megadta magát. Ingyen volt a csere futár vitte hozta. 2 év gari van rá.

(#45692) DJGABI válasza debcamp (#45690) üzenetére


DJGABI
addikt

nincs köze hozzá, legalábbis én is játszottam vele, abban mondjuk kb csak oops-ot gyűjtötttem, de a pörgetősben tegnap ilyen ~1000 pont összejött...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45693) debcamp válasza DJGABI (#45692) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nekem ugye fordítva volt.. :D
Játékba adta az 50 pontokat meg kuponokat.. Igaz csak napi 3x lehetett játszani.. Viszont a tojásmaffiásba meg tegnap semmit nem adott.. Zsinórban 80 oops.. Az 400 termék bepakolása.. Tabletről.. Kivoltam :DDD

(#45694) ZS3NI


ZS3NI
őstag

CCTV kamerával van valakinek tapasztalata? Megéri kintről rendelni? Ha igen milyet? Kívül lenne, időjárásnak ellenálló kell.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#45695) Ciccuka válasza debcamp (#45693) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem lehetett egyszerű idegileg 80 oops. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45696) kirkri válasza ZS3NI (#45694) üzenetére


kirkri
addikt

A múlt héten pont volt róla szó. [link]

Nyár elején megveszem, utána már lesz tapasztalat is.Úgy látom most jól megemelték az árát a kamerának, hogy holnap legyen miből engedményt adni. Két hete pontosan annyiba került, mint amennyibe holnap fog kerülni akciósan.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#45697) Freddycom válasza debcamp (#45693) üzenetére


Freddycom
őstag

Hogy hogy a f@szba tudtok ennyit eljátszani ezzel a marhasággal, úgy hogy egyszer sem nyertek, az számomra felfoghatatlan. Mindig, h 'na majd a következő... Ejjj, ez se. Na majd most... Hinnye...'

Egy kis szerencsejáték függőség befigyel? :D

(#45698) ZS3NI válasza kirkri (#45696) üzenetére


ZS3NI
őstag

kösz, visszaolvasok. Mindenképp kell nekünk is valami. Most valami komolyabb bundlet keresek, amiben több kamera meg minden van...

Wireless kellene, a tököm akar kábelekkel foglalkozni. +Gondolom valami NAS kellene szervernek.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#45699) kirkri válasza Freddycom (#45697) üzenetére


kirkri
addikt

Ennyire azért nem egyértelműen volt szívás a játék.
Én a két loginunkkal összeszedtem a két tojásos játékon hét darab 5 dolláros kuponra elegendő pontot. (Az első napokban még bőségesen adta a 80 pontokat egy-egy kör során, illetve a mobilos alkalmazással is össze lehetett szedi könnyen naponta a 240 pontot.)

(#45698) ZS3NI: Sok mindent nem tudsz visszakeresni, mert csak én írtam rá. Ha találsz valami jót, akkor add meg a linket kérlek. Bár a vám/ÁFA miatt talán jobban megéri külön rendelni, mert egy komolyabb rendszer tutira fennakad.

Én NAS helyett céleszközben gondolkodom (network recorder) A padláson elférnek a kábelek, így lehet, hogy én maradok a vezetékesnél, mert most van külső wifi kamerám, ami időnként eldobja a wifi-t.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#45700) szimi57


szimi57
őstag

A t...m tele van ezzel a sok tojással.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.