Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Vett már valaki ilyen lézer pointert?

Úgy látom nincs hozzá elem, de sima ceruzaelem kell bele?

(#45752) KTU válasza Atomantiii (#45751) üzenetére


KTU
addikt

vett :)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#45753) Gergosz2 válasza Atomantiii (#45751) üzenetére


Gergosz2
veterán

16340 kell bele, ami nem AA méret.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45754) Atomantiii válasza Gergosz2 (#45753) üzenetére


Atomantiii
őstag

Akkor felejtős, nekem 23 vagy 25 mm átmérőjű kellett volna. Mondjuk ez a kulcsos megoldás nem túl bizalomgerjesztő számomra.

[ Szerkesztve ]

(#45755) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Alin szerintetek miért nem tudok írni egy eladónak? 4 nap múlva lejár a 60 napos védelmem és nem tudok írni az eladónak. Mit tegyek?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#45756) Outlander válasza dajkapeter (#45755) üzenetére


Outlander
őstag

MIért nem tudsz írni? :F

Lépj be, orders, contact seller ..... mondjuk én már ugyanott inkább az open dispute-ra kattintanék.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45757) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Találtam egy másikat lámpa formájában, ami elvileg 25 mm átmérőjű és AA akku kell bele.

Vett-e már valaki ilyet aki meg tudná erősíteni, hogy tényleg ekkora és jó bele a normál ceruzaelem.

(#45758) dajkapeter válasza Outlander (#45756) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Azért nem tudok írni, mert a send gombot hiába nyomogatom nem történik semmi. A disputnál pedig kéri az eladóval a levelezést.

Ennyire nem lehet bonyolult... :DD Nem értek még hozzá, így még sose jártam...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#45759) Outlander válasza dajkapeter (#45758) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor cache törlés és/vagy kapcsold ki az adblockot.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45760) Beni2360 válasza dajkapeter (#45758) üzenetére


Beni2360
félisten

ha chrome böngésződ van kapcsold ki a fordítást és akkor már menni fog. Eredetire és menni fog.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#45761) ben-ga válasza fraba (#45747) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, gondolom ezt nekem is... :D
így már nem jó a banggood, 10$-ig kellett volna még valami...

(#45762) artiny válasza Vertigo18 (#45731) üzenetére


artiny
őstag

es hogy uzemel az usb forraszto? mar vettem egy kit-et..de ha az tonkre megy erdemes egy ilyet venni?

(#45763) Nestor16 válasza gulac12 (#45737) üzenetére


Nestor16
senior tag

Sajnos ez nem lesz jó, mert nagy böhöm állat már önmagában is ez a HDD, ráadásul 3.5-ös, tehát a nagyobb méretű vinyó van benne, de azért köszi.

(#45748) vacs: És kupon kódnak mit írtál be? :U Saját vagy univerzális?

Üdv, Dávid

(#45764) Ciccuka válasza Silent77 (#45719) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mikroszálas olcsó rongy.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45765) Devil Smile válasza Ciccuka (#45764) üzenetére


Devil Smile
őstag

lidlbe 3-5db os kiszerelesben vannak ilyenek 800-1000ft ert
:K

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#45766) erer1000


erer1000
őstag

tudom nem filléres dolog tehát nem igaz a topci neve félig rá, de hátha tudtok segiteni.

január eleje rendelve lett egy kijelző panel egy lumiahoz 72$ volt. szakember beszerelte, de nem volt jó, mert nem érzékelt semmit csíkos volt a kepe.

fotót csatoltam, refundot kértem. oké ehhez vissza kell küldeni. elinditotta a folyamatot, címet is kaptam. feladtam.

Ebay oldalán kitoltottem mindent, tracking számmal együtt. 16 nap alatt kezbesitve is lett netes tracking oldalak és MPL szerin is.
viszont már a 30. nap van és ebay-on In Transit van kijelezve meg mindig,Nem pedig delivered.
és nincs sehol semmi gomb ahol az eladónak vagy valakinek irhatnek az adott Case-ben.Mit tegyek? mégis csak 20K Ft :(

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#45767) DJ. Ru$y válasza erer1000 (#45766) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt szerintem itt tedd fel. Jobban jársz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45768) havri1 válasza Ciccuka (#45764) üzenetére


havri1
félisten

Talán ugyanennyiért vettem régebben, 5-t, szintén eBay.
Persze nem találom... De az tény, hogy nem a legjobb minőség. Jó párszor ki kellett mosni, mire olyan lett, amilyen az otthon vásárolt minőségibb. De azóta is mind használatban, és tökéletes.

[ Szerkesztve ]

havri

(#45769) Saccco


Saccco
nagyúr

Valamelyik nap keresett valaki ilyen LEGO emberkegyártó izét:


[Silicone Lego Man Minifigure Mold]
~820ft

8-as drágább ~1100ft

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#45770) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Megjött Aliról ez a törlőrongy. Elég jó időt futott, mert március 18.-án adták fel. Amúgy nagyon vékony cucc, de ennyit talán megért.

Viszont a február 17.-én rendelt órámnak még se híre se hamva... Még 19 nap buyer protectionom van. Mikor kell elkezdeni írogatni? Alin, hogy megy ez? Írok az eladónak előbb, bár nem hinném h bármit tudna mondani a csomagról. Alin is (úgy mint ebayon) nem kérünk úhraküldést, hanem a pénzt vissza?

Valamint továbbra is keresem a "kétoldalú" páratörlő szivacsot. Tudom, hogy linkelték már, de annál kicsit olcsóbb kell. Vagy ha már nem kétoldalú, de valakinél bevált már másfajta, az is jó. :) Papámnak kellene a kocsiba, de most egy ilyenen is elgondolkodtam. :DDD

(#45771) erer1000 válasza DJ. Ru$y (#45767) üzenetére


erer1000
őstag

köszi

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#45772) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára az első Ugreen próba vásárlásom. 5m Hdmi-Hdmi kábel és 2m Toslink kábel. Az áruk valóban felment azóta (10,6$ volt a hdmi most 14,3 $, 3,6 $ volt a toslink most 8 $ :Y ) vagy mobilról vagy várni kell most a rendeléssel.

Anyaguk igényes , A hdmi kellemes ceruza vastagságú de nem sprőd egész jól hajlik. Hang /kép rendben van. Nem zajosodik ezek szerint tényleg 3x árnyékolt. A Toslink működik , ahoz gyenge a rendszerem,hogy kihozna bármilyen különbséget is az előzőhöz képest. Itt a hossz számított nálam. Március 16. rendelés és az osztrákoktól jött.
Kapacitiv toll. Ipad-en tempered glassal szépen működik. Biztos vannak ennél jobbak profiknak de nekem ez ennyit ért. Egy-két alkalmazással próbáltam és mondhatni tökéletes. Február 21. rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#45773) DJGABI válasza Atomantiii (#45754) üzenetére


DJGABI
addikt

a 25mm-t nem értem, de szaktársak ilyet vettek [link] árához képest brutális az ereje. AAA-val megy

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45774) zsiz válasza dugesz77 (#45772) üzenetére


zsiz
őstag

"Hang /kép rendben van. Nem zajosodik ezek szerint tényleg 3x árnyékolt. "

Ez mondjuk magában szerintem sokat nem jelent, nekem az 500 Ft-os 1 méteres, meg a 2000 Ft-os 5 méteres noname kábelemmel is tökéletes a kép. De a lényeg, hogy jó :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#45775) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Aki "Sugru"-t szeretne vásárolni, annak ajánlom ezt a terméket, ennyi pénzért 8*5g-ot kap az ember. 8db fehéret kaptam feketének jobban örültem volna, éppen felraktam eredetinek néz ki, de holnap kiderül, ha megszáradt, hogy mi is a helyzet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45776) Imy válasza Ciccuka (#45764) üzenetére


Imy
veterán

Én is néztem ezt, de Tesco-ban ma láttam ~250Ft-ért... lehet én is majd maradok annál.

+ praktikerben a 4db 700ft

[ Szerkesztve ]

(#45777) elszabi válasza Saccco (#45769) üzenetére


elszabi
tag

Nekem ilyenem van itthon. A barátnőm kiöntött egyet gipszből, hát annyira nem felismerhető az alapján Han. Meg jégkockának is hamar felismerhetetlenné válik, de ezen a nyáron mégis minden vendégem kap egyet a kóla mellé. :)

Ára kb. hasonló az Ali-n. Azzal a különbséggel, hogy az eladó elírta a darabszámot, amit én jól megreklamáltam, így 1/7 áron kijött... ;]

[ Szerkesztve ]

(#45778) Atomantiii válasza DJGABI (#45773) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi, közben lehet van itthon is csak életre kellene kelteni. A 25 mm azért lenne jó, mert egy alu csőbe kellene belefaragni, hogy biztosan középen legyen benne.

(#45779) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#45775) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez mi ez pontosan? Újra felhasználható?

(#45780) DJ. Ru$y válasza Freddycom (#45779) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Javító" eszköz, levegőre szilárdul, dehogy újrahasználható. Pl.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45781) Outlander válasza Freddycom (#45779) üzenetére


Outlander
őstag

Epoxy gyurma, itthon is hasonló árban, csak az nem menő színes hanem simán szürke.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45782) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

stihl 023 dugattyú csapszeget rendelt már valaki? :U egy 100 db-osra lenne szükség...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45783) DJ. Ru$y válasza Outlander (#45781) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

120 Forintért 5 gramm? Hol? Sosem láttam, nekem a szürke tökéletese lenne. Esküszöm nem láttam még itthon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45784) Outlander válasza DJ. Ru$y (#45783) üzenetére


Outlander
őstag

Pl obiban... 900-1100 körül 35-45gramos "rúd". Vagy különféle barkácsboltokban.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45785) DJ. Ru$y válasza Outlander (#45784) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor nagyjából ugyanannyi, de ha legközelebb járok arra, megnézem/megkérdezem. Köszi!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45786) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ma megérkezett ez a lámpa. De hogy a fenébe kell bekötni? :D Az a két fekete henger az mi? Ellenállás vagy transzformátor?

[ Szerkesztve ]

(#45787) Ciccuka válasza Imy (#45776) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hama LCD/Plazma tisztító gél (ajándék törlőkendővel) néha akciós szokott lenni

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45788) Laca1212


Laca1212
őstag

Rendeltem egy ilyet meg egy ilyet. Kíváncsi vagyok milyenek lesznek.

(#45789) syler123 válasza Ciccuka (#45787) üzenetére


syler123
veterán

Ez egy semmitérő szutyok, a rongy-al együtt. Már korábban is írtam hogy ilyet ne vegyen senki ha jót akar magának.

Sima antisztatikus kendő kell tv-hez, ha nagyon koszos, akkor nedvesen, attól nem kell jobb.

(#45790) Minstrel válasza KaiotEch (#45786) üzenetére


Minstrel
senior tag

Az szerintem biztosíték.

(#45791) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mit lehet tudni, meddig tart még a banggood mobilos húsvéti móka? Csak mert ma is termeltem vele 210 pontot... van egy olyan sanda gyanúm, hogy ennek már nem kéne működnie, megeshet, hogy szimplán csak ott felejtették a szerveren :DDD Simán pécén böngésző alól tolom, nem kell hozzá telefon :P

[ Szerkesztve ]

(#45792) Donki Hóte válasza KaiotEch (#45786) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mihez akarod ezeket használni? (Teherautóhoz? Mert ezek 24 voltról működnek...)

A hengerekben valószínűleg a biztosíték van...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#45793) Minstrel válasza spidersoft (#45791) üzenetére


Minstrel
senior tag

31-ig tart, a mobilos appban írják a banneren.

(#45794) zoltan6 válasza spidersoft (#45791) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem már ma reggel sem működött,meg most sem.
ja hogy a mobilos,azt nem használtam,azt hittem a sima. :R

[ Szerkesztve ]

(#45795) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Van ajánlott multiméter BG-n? lenne rá 10-5-ös kuponom, szóval csak kicsivel 10 dollár felett szánnék rá :D
Semmi extra igény

(#45796) dugesz77 válasza XP NINJA (#45795) üzenetére


dugesz77
őstag

UNI-T márkát szokás ajánlani. A cserélhető műszervezetékesek közül válasz ami még árban belefér.

(#45797) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

wishlist :DDD bolygós poharak

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45798) air válasza Mr.Csizmás (#45797) üzenetére


air
nagyúr

10 pohárért $50? :Y
Nagyon geek-nek kell lenni ehhez.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45799) Bornie127 válasza air (#45798) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez is csak nekünk sok. Egy amcsi mekisnek max 5 óra nettó bére, mintha én venném 4000-ért :-/

(#45800) Outlander válasza Bornie127 (#45799) üzenetére


Outlander
őstag

Az is sok érte. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.