Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Spancer RE válasza Gergosz2 (#45250) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Ha kiválasztod az óra színét, akkor látod a rendes árát, ami ~13$ és nem 1$, mint ahogy elsőre tűnik.
Mindig igyekszem a lehető legjobb eladót kiválasztani a listából, 4300 pozitív és 47 negatív értékeléssel, nem hiszem, hogy nem küldene semmit.
A videó alatt lévő linken, ami az amazonra visz, eléggé hasonló az óra. [link]
És a 17£-os ára sem sokkal több, mint az ebay-en lévő óra ára.

(#45252) Silent77 válasza Spancer RE (#45251) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs, hogy nem linkelem.
Gearbesten keress rá a u8s, vagy u80-ra. Mindkettő 10 dollár alatt van.
U8s nekem is úton van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45253) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok, mp3 lejátszót keresnék futáshoz + autóba kihangosítót tudnátok ajánlani valami jó minőséget?

(#45254) overland válasza trebrona (#45247) üzenetére


overland
aktív tag

köszi, hasonlót keresek,
ami egyik oldala tapadókorongos a másik vége meg kb. 5mm széles és 5-8mm mély, belemegy egy lyukba :)

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#45255) maestro87 válasza Ciccuka (#45242) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem több pontért nem is érdemes kockáztatni, Gearbest-et ismerve lehet a pontok lehúzására találták ki ezt a játékot (újabb torta vágásért adjál 20 pontot, cserébe adunk 5 pontot meg két "oops-ot"). Csalogatnak ott a listával, hogy mennyien nyernek folyamatosan 1000 pontot, de szerintem inkább csak 5-15 pontot nyer mindenki. Már csak azért sem hiszem el az 1000 pontot nyerőket, mert 90%-nak orosz e-mail címe van, meg lehet ugyanazokat pörgeti mindig. Ráadásul leírják, hogy a tavaly szerzett pontok le fognak nullázódni március végén (ezért ne tartogasd), de azt már nem írják le, hogy a tavaly október 31 előtt szerzett pontokra érvényes ez (az e-mail-ben legalább is ez állt).
Szóval nekem itt valami bűzlik. :) De akinek van miből költeni a pontokat az megírhatná, hogy mit nyert további torta vágással.

(#45249) Spancer RE: Remélem csak az egyik füledben van zene biciklizés közben.:)

(#45256) Bornie127 válasza maestro87 (#45255) üzenetére


Bornie127
senior tag

Én is sikeresen elköltöttem a pontjaim felét, aztán beláttam, hogy itt nem lehet nyerni semmit sem. :(( Maradt még vagy 117 pontom..

(#45257) Imy


Imy
veterán

Milyen csavarhúzó készletet ajánlatok, amiben található Apple 5 ágú csillagos fej? A torx 6 csilagú, tehát nem jó. :(

:R

(#45258) üszök


üszök
őstag

Rendeltem BG-ről egy Xiaomi bankot,tegnap vissza adták az árát azzal,hogy vissza ment hozzájuk a csomag az új akkumulátor szállítási szabályok miatt.
Járt így más is?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#45259) DJ. Ru$y válasza Imy (#45257) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebben van azt hiszem, otthon van, nem merek rá megesküdni, de a bit bemutatónál ott vannak többféle 5 ágú. Otthon megnézem, ha gondolod biztosra.

üszök
Ez sajnos ilyen... Többen is írtak már ilyet. :( Ezt majd csak hajós szállítással lehet valahogy megoldani.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45260) Outlander válasza üszök (#45258) üzenetére


Outlander
őstag

Egy jó páran igen.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45261) kmarci25


kmarci25
veterán

Üdv! Projektoros ébresztőórát keresek. Találtam is párat itthon, de ezek olyan 10 ezer körül vannak, amit picit sokallok.
Ami elvárás:
- projektor
- a számlap háttérvilágítása ne legyen túl fényes (a mostanit emiatt cserélném le)
- lehetőleg rádiójelvezérelt
- lehetőleg tápkábeles (ne kelljen "elemezni")

Létezik ilyen normális áron?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#45262) w.miki


w.miki
veterán

Magyar nyelvű billentyűzet matricát tudtok ajánlani?
Ami tényleg erősen tapad, még ha nem olyan precízen is rakják fel, akkor sem jön le, pár hónap műlva.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45263) üszök


üszök
őstag

Kösz mindkettőtöknek. Akkor gondolom felesleges újat rendelnem,az sem fog ideérni.
(Valakinek esetleg ha van eladó,jelezze)

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#45264) PainKiller13 válasza w.miki (#45262) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én az Edigitáltól rendeltem anno (2-3 éve) azóta is rajta van a laptopon, igaz a felirat már kezd lekopni, dehát pár100 forintért bőven jó.

(#45265) Imy válasza DJ. Ru$y (#45259) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, néztem ebben van 3 méret, szerintem jó lesz valamelyik.
Korábban ezt rendeltem. Ebben csak egy 2mm-es van, ami nagy. :(

(#45266) DJ. Ru$y válasza Imy (#45265) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amit linkeltem szettet tudom ajánlani, bár a nyél az ízlés kérdése, de nekem pont kézre állnak a gumikarikák rajta, amióta van ezt használom, céghez is akartam vetetni egyet, de Kínából nem megoldható. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45267) w.miki válasza PainKiller13 (#45264) üzenetére


w.miki
veterán

csak a postaköltség... :(
jah látom PickPackPonton (is) ingyenes :DDD
Felragasztására tudsz valami trükköt?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45268) Gergosz2 válasza üszök (#45258) üzenetére


Gergosz2
veterán

Őő most már a Power bank-ekre is lecsapnak? Azt hittem csak a sima cellákat tették tiltólistára.

És vajon ezek után minden lítium technológiás akksit tartalmazó kütyüre lecsapnak? Mert akkor állni fog a bál.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45269) DJ. Ru$y válasza Gergosz2 (#45268) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem készüléken lehet elvileg, viszont direkt aksikat (PB igazából egy aksi egy kis elektronikával) megfogják. Legalábbis valaki ilyet írt nemrég.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45270) PainKiller13 válasza w.miki (#45267) üzenetére


PainKiller13
őstag

Le kell törölni a gombokat amire ragasztasz körömlakklemosóval vagy hasonló oldószerrel, utána meg simán rárakod.

(#45271) Imy válasza Gergosz2 (#45268) üzenetére


Imy
veterán

Ezt hol írták? Szívacs, ha úgy van.

(#45272) Minstrel válasza PainKiller13 (#45270) üzenetére


Minstrel
senior tag

Körömlakklemosóval ne, én azzal már töröltem valami műanyagot ami elkezdett műanyagszínű lenni a kendő, aceton miatt talán. Vannak alkoholos kendők, inkább azzal, az csak a zsírt törli le.

(#45273) snpetit


snpetit
aktív tag

Sziasztok!

VR headset-tel amiben van giroszkóp találkozott már valaki. A telómból (Huawei P8 lite) kispórolták :(

[ Szerkesztve ]

(#45274) DJ. Ru$y válasza Imy (#45271) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem találom az újabb cikket, de ezt szigorították.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45275) Spancer RE válasza Silent77 (#45252) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Köszi, eddig nem ismertem az oldalt. :) De mi a különbség a két óra között? :DDD

Gergosz2
Egyébként jó ötlet a bluetooth headset is, köszi!

(#45276) Silent77 válasza Spancer RE (#45275) üzenetére


Silent77
veterán

Passz, nem néztem meg. :B
Olcsóbb volt az a, azért vettem azt.
Nagy különbség gyanítom nincsen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45277) havri1 válasza Donki Hóte (#45220) üzenetére


havri1
félisten

Aztán történik egy útzár, vagy terelés, esetleg egy több órás sorban állás/araszolás (klíma, 42c fok), és máris megvan a baj. Sose szabad ilyenen spórolni, inkább igyál egy sörrel kevesebbet, szvsz.

[ Szerkesztve ]

havri

(#45278) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ehhez hasonló órából van ajánlott? Fekete, fém szíjas, nem kell led kijelző meg ilyen csicsa, maximum egy stopper funkció, de az sem lényeg, nagyjából ilyen árban keresem +- 3-4$. És lehetőleg ne késsen 1 hónap alatt 4-5 percet. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45279) kmarci25 válasza kmarci25 (#45261) üzenetére


kmarci25
veterán

Nincs ötlet? :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#45280) KaiotEch válasza kmarci25 (#45279) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez esetleg? Bár ez elemes, de a háttér ereje változtatható.

[ Szerkesztve ]

(#45281) musli26


musli26
tag

Mai tojásos játék eredménye: Opps 3x!
F.ck! :O

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#45282) cris78


cris78
őstag

A borítékról meg lehet állapítani valahonnan, hogy mikor lett feladva a csomag, esetleg, hogy honnan jött?
Január 3-án rendeltem ebay-ről, az még nem jött meg (lehet, hogy ez az ami most jött)
Március 16-án rendeltem ugyanolyan terméket Banggood-ról (az meg nem lehet ilyen gyors kínai raktárból).

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#45283) DJ. Ru$y válasza cris78 (#45282) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van rajta "bélyeg", vagy BG-nél a címkén van a dátum, akkor igen. Amúgy nem minden esetben, ezt már én is tapasztaltam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45284) cris78 válasza DJ. Ru$y (#45283) üzenetére


cris78
őstag

Ezen semmi nincs :W
De BG nem lehet, gondolom.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#45285) DJ. Ru$y válasza cris78 (#45284) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha BG, akkor van rajta egy vonalkód, ami alatt van egy A-val kezdődő sok számos azonosító.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45286) kmarci25 válasza KaiotEch (#45280) üzenetére


kmarci25
veterán

Első blikkre jónak tűnik. Köszi! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#45287) 206 cc válasza musli26 (#45281) üzenetére


206 cc
senior tag

Nekem már 3 napja csak ooopppppsssss!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#45288) Wagner_ur válasza Tim82 (#44942) üzenetére


Wagner_ur
csendes tag

Kösz, ez elég jól néz ki. Viszont én inkább vidéken, a Mátrában használnám ahol 4G/LTE-re allergiás emberek is élhetnek, mert betegek nem lesznek tőle, az biztos. Szóval érdekelne, hogy 3G-n és EDGE-en milyen? A manual nem vesztegette nagyon a szót ezekre, vagy én vagyok vak. Tud egyáltalán ilyeneket?

Bejelentkezek, kijelentkezek, bejelentkezek, kezek, kezek, kezek ...

(#45289) purpledonkey válasza Imy (#45257) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló! Ebben tuti van, mert az iPhone 6s alsó csavarjait is a készletben található csavarhúzóval húztam meg.

(#45290) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Akik vettek/használják, kérdezném, hogy Cardboard-ot hogy lehet rávenni a google alkalmazásban, hogy ki is jelölje, amit kellene.
Írja, hogy nyomjam meg a gombot, de ezen nincs, csak mágnesek, de arra nem reagál.

#?*@&!

(#45291) XtremLor válasza zeon.hu (#45290) üzenetére


XtremLor
őstag

Kezd el tesztelni neked melyik oldalt mukodik, es ha megvan rakd at oda.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#45292) zeon.hu válasza XtremLor (#45291) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, kipróbálom majd!

Szerk.
Úgy néz ki,a másik oldalon van a szenzor :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#45293) lac14548 válasza lac14548 (#44834) üzenetére


lac14548
aktív tag

Megérkezett.

2 órát bírt... :(

Elkezdett púposodni és a benne lévő akkumulátor szétnyomta...
Szerintem a robbanás előtt kapcsoltam ki éppen.

Ja és a rádió állomásokat minden egyes bekapcsolás alkalmával újra szkenneli és tárolja.
Órát sem tud mutatni... :(

Kértem pénzvisszatérítést...

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#45294) Csepe


Csepe
aktív tag

Sziasztok!

Ha egy 2-3$-os mütyürt rendelek GB-n és használok hozzá egy 5$-os kupont, akkor ingyen kapom az árut? A kupon maradékát meg gondolom nem lehet utána felhasználni, nem?

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#45295) norbert1998 válasza lac14548 (#45293) üzenetére


norbert1998
veterán

Gondolom a mágnes nem tetszik annyira az aksinak. Bár a minőségibb megoldásokban megszerettetik egymást.
Legalább tudod, hogy ami benne van hangszóró, annyira nem is gagyi. Tekintve, mekkora mágnes van rajta.

(#45296) DJGABI válasza snpetit (#45273) üzenetére


DJGABI
addikt

szerintem nincs ilyen. külsős wiimote-tal, vagy gyro-s egér/billentyűzettel szokták megoldani. asszem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45298) Game-over válasza Csepe (#45294) üzenetére


Game-over
aktív tag

GB vagy BG?

BG-n 10$-nál lehet felhasználni, GB meg passz.

[ Szerkesztve ]

(#45299) Csepe válasza Game-over (#45298) üzenetére


Csepe
aktív tag

Gearbest

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#45300) Silent77 válasza Csepe (#45294) üzenetére


Silent77
veterán

Nem fogod tudni felhasználni szerintem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.