Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Freddycom válasza kirkri (#44499) üzenetére


Freddycom
őstag

Én meg mindjárt tökönszúrom magam, elbohóckodok itt a wishlisthez adással, rárántok, aztán kihozza, h 'oops, nem nyertél szart se'. :D

(#44502) maestro87 válasza kirkri (#44499) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor azt kitörlöm a táblázatból és a legutolsó lilával helyettesítem, ha így jó.
Köszi, hogy szóltál!

(#44503) Nestor16 válasza spidersoft (#44496) üzenetére


Nestor16
senior tag

Gearbest Superlux HD681EVO webshopról, fülesről van szó ugye?
Itt még csak egy kis rendelésem volt (éppen amiatt, hogy megtapasztaljam milyen a webshop), csak 31 pontom van... Kuponom sincs, nem is adtak.
Kupont át lehet ruházni másra vagy honnan érdemes keresni? :B

Hogy lehet 6 ezer alá leszorítani az árát? :U Mondd el a titkot kérlek. :R :DDD Nem vagyok jártas azon az oldalon. Te pedig már rendeltél onnan ahogy olvastam és elég szépen levitted az árát.

Viszont ha sikerül is, nincs hozzá cserélhető fülpárna, pedig az még jól jött volna. De 6k-ért nem érdekelne. :D

Üdv, Dávid

(#44504) maestro87 válasza Nestor16 (#44503) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem sehogy. A pontokat 30% kedvezményig lehet ott beváltani, a regisztráláskor kapott kupont meg szinte semmire sem engedi felhasználni (olyan mint a Spar:D).

(#44505) Handball94


Handball94
aktív tag

Végre egy 2 dolcsis kupon nekem is összejött, bár ez pont az amit fogalmam sincs mire költök :)

(#44506) vacs válasza musli26 (#44491) üzenetére


vacs
veterán

"Versenytárs a Bliztwolf-nak?"

Szerintem a Tronsmart és a Ugreen is versenytársa. ;)
A Ugreen store-ból rendeltem én már autós töltőt és usb kábelt.
Kiváló minőségűek, ár/érték arányban nagyon jók.
Osztrák postával küldik, kevesebb mint 2 hét alatt megjöttek, de az is érdekes, hogy semmilyen kínai írás/pecsét nem volt a csomagoláson! :U

Ja és Tronsmart 5 db-os usb kábel pakkom is van, ezek is tökéletesek. :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#44507) Mr.Csizmás válasza vacs (#44506) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van BG-n is, pontozással elég jó árakat lehet kifacsarni :K

szerk.: pl. a device holder olcsóbb is alapból :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44508) spidersoft válasza Nestor16 (#44503) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem a nem-evo van, az $21.99 volt akkor alapból (most $22.59), és $15.41-re sikerült levinni. Egy pont=$0.02, tehát a 31 pontod 172Ft-tal viszi lejjebb az árat csak... ha megérkezett valami, akkor az operations oszlop alatt a confirm receipt ad 20 pontot/rendelés, szöveges értékelésért 10 pontot, ha fotót is töltesz fel, akkor +20 pontot, ha videót is, akkor 50-250 pontot (nemtom mitől függ, gondolom egyedi elbírálás, valszeg szempont, hogy mennyire reklámértékű). Szóval ha egy termékre visszaigazolod, hogy megjött, kiírod, hogy fahin, jól működik, kicsit vékony a nyele, de azért stabil, illetve töltesz fel róla egy fotót, akkor +50 pontot kaphatsz, ami kerek egy dollár... és akkor még nem kellett videót készítened. Van egy zsák akciós kupon, de mivel ezek amúgyis akciósak, így olyan kupont kéne találni, ami többet visz le az árból, mint az ő mondvacsinált leárazásuk -- gondolom nem véletlen, hogy nem találtam (van egy csomó kupongyűjtő oldal, például ez és ez). Esetleg meg lehetne nézni más helyeken, hátha máshova van olyan kupon, ami levinné annyival, hogy jó árat mondjanak érte. Amúgy a nem-evo HD681-re pont jó a K240 fülpárnája, és elvileg az EVO-ra is jó kell legyen ;) Nemtom az EVO milyen, nekem a simának a fejpántján lágyítani kellett (hátulról térden... csak óvatosan, hogy a két rugalmasságot adó rúd (cső?) ne törjön meg), mert nagyon szorított. Lehet nagyobb a fejem, mint az átlag kínainak :U

(#44509) chatran válasza vacs (#44506) üzenetére


chatran
őstag

Hmm, az MFI-s lightning kábel 6 dollárért egész jó árban van. Ilyet használtál már?

(#44510) csadi0011 válasza pumi1980 (#44448) üzenetére


csadi0011
őstag

Ez vicces. Ugye a tiéden ott a micro usb és a jack aljzat. Látni a képen is:

Megnéztem az enyémet. A kék a jack aljzat helye, a piros az usb helye. A pink helyén nem tudom pontosan mi lehetett.

(#44511) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok, vettem régebben egy bit készletet, de nem elég hegyes vagy mini a legkisebb benne...

Jakemy-ből melyikben lehetnek nagyon picik, amik pl. a szemüveghez is jók?

ill. régebbi bitekhez csak tartót keresnék

(#44512) vacs válasza chatran (#44509) üzenetére


vacs
veterán

Nincs semmilyen almás cuccom, csak a Nexus. :))

(^)(>.<)(^)

(#44513) pela03


pela03
csendes tag

Sziasztok!
Az ebay-en az "ajánlat kérés" hogy működik?
Ha ajánlatot teszek, honnan tudom, hogy elfogadta?
Tud valaki erről írni nekem?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#44514) adams55


adams55
tag

Hali! Rég jártam itt. Nem tudom, mostanság volt-e szó miracast hdmi dongle-kről, de most nekem kellene egy, hogy telefonról tudjam átküldeni a jelet a 82cm-es laptévére :) Találtam Easycast, Ezcast, Dlna, Miracast megoldásokat, de a sok eltérő vélemény miatt remélem itt valaki fel tud világosítani , mennyire jók ezek az eszközök.

Egy fontos tényező lenne, hogy van egy z5500-as 5.1em, amit optikai kábelen kötök a TV-re, így elviekben 5.1 átvitele megoldott. DE! a wifi dongle, az az 5.1 hangzást tudja továbbítani? Erről egyik eladónál sem találtam érdemben információt.

Esetleg 1-2 játékot is futtatnék, aminek a képét át kellene vinni a nagy képernyőre, pl.: Asphalt, Mc5. Asphaltos videót találtam már, elviselhető a "lagg" késés, Easycast-al. Kérlek segítsetek, melyik a legjobb megoldás a számomra!

:) :R

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#44515) Flexy90 válasza pela03 (#44513) üzenetére


Flexy90
senior tag

Kapsz majd levelet ha az eladó reagált az ajánlatra. Mikor utoljára próbáltam (kb 1 hónapja) akkor úgy volt, hogy 3x tehettél ajánlatot ha az eladó nem fogadta el őket. Volt egy német eladó aki semmit nem engedett az árból, így 3 próbálkozás után letiltott és csak normál áron vehettem meg.

Xiaomi Fan

(#44516) pela03 válasza Flexy90 (#44515) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
Köszönöm. Már lejárt az idő, de nem írt semmit. Szerintem hagyom, és keresek másikat. :-)

Üdv

(#44517) asdf_ válasza pela03 (#44513) üzenetére


asdf_
veterán

Egy ajanlat (nem kered, adod) 48 oraig el, ha addig nem fogadja el az elado, akkor automatikusan elutasitottnak tekintendo, egy cikkre mint irtak max 3 ajanlatot tehetsz, utana kizartad magad a jatekbol. Az ajanlatodad pedig elfogadni, elutasitani tudja az elado, vagy epp ellenajanlatot tehet (aka: alkudozas). Mindenrol uzenetet/emailt kapsz.

(#44518) Joker88


Joker88
őstag

egy kis segítséget kérnék..

keresnék egy ilyen LED-es éjszakai irányfényt.. Nemtudom , kinek milyen tapasztalata/élménye van e téren...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44519) Mr.Csizmás válasza Joker88 (#44518) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

arilux @Saccco

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44520) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Végre elkezdett magától működni BGn a tojásos játék... semmit nem csináltam, csak rámentem a megosztásra, megosztotta, megkaptam a pontokat és megy a gyűjtögetés is. Ki is fogtam a legjobb cuccot:

,,Oops, you hunt nothing. Good luck next time."

:DDD

Egyébként 4 napja baszik a BG bármit kezdeni a leadott rendelésemmel, van megint valami ünnep, vagy csak szimplán a hétvége tart ott 4 napja? :D

(#44521) Predator2 válasza vwpolopg (#44520) üzenetére


Predator2
addikt

A megosztós linket, linkeld be nekem kérlek, vagy jöhet privátban is.
:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44522) Saccco válasza Mr.Csizmás (#44519) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még tartom a leírtakat! Legjobb, amióta megvan kézmosáshoz nem is nyomom fel a rendes lámpát a fürdőben. (A fürdő ajtajára szereltem fel, ha nyitva van felkapcsol, így nincs éjszaka koppanás. :D)

Szerk.: egy sima irányfénytől azért erősebb. Nekem az irányfény kb. egy tv piros pöttye. :)
Viszont nem bántja az ember szemét.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#44523) Mr.Csizmás válasza vwpolopg (#44520) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jóez, 1005 pontom lett összesen a mai pörgetéssel, nem felb@sz hogy meg akarom venni az Ugreen multitartót, 10/5 kuponnal?! :DDD várhatok holnap reggel 9-ig...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44524) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#44523) üzenetére


PainKiller13
őstag

Megvan hogy mennyit lehet pörgetni egy nap? Csak mert már 60 termék van a wishlisten és még mindig nem kaptam újabb chancet :D

(#44525) bul07 válasza PainKiller13 (#44524) üzenetére


bul07
nagyúr

Napi 3 pörgetés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44526) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#44524) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3 mindig, és magyar idő szerint reggel 9kor van forduló. kérdésre válaszolva, ma 0+30+80 pontot dobott :D remélem még legalább 2db 10/5 kupont ki tudok termelni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44527) bul07 válasza Mr.Csizmás (#44526) üzenetére


bul07
nagyúr

Csinálj egy második fiókot(két fiókért csak szankcionálnak)

Én is kettőt kezelek egy az enyém egy meg az öcsémé, és volt hogy véletlen ugyan azzal a paypal fiókkal is lett fizetve

Eddig nem volt gond

Enyémen két kupon is van 4-3 és 14-7, meg 2619pont
öcsémén egy kupon 4-2 és 5368pont

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44528) kirkri válasza Mr.Csizmás (#44526) üzenetére


kirkri
addikt

Annyival pontosítanék, hogy 7 órakor van magyar idő szerint forduló.

21 éve a Prohardveren! ™

(#44529) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek ez a gázos páka hogy bírná a strapát, gondolom pótfejet esélytelen hozzá venni ha mégis kellene

Mintha pár napja olvastam volna ajánlást csak nem találom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44530) dugesz77 válasza bul07 (#44529) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát pont nem ajánlom. Nálam kettő is tönkrement elég hamar pedig nem voltak túl sokat használva. A szelep része nem bírja. Szinte képtelenség beállítani. Vagy full gázon megy vagy kialszik magától. Ez a fajta jobb. . Jól beállítható,nem alszik ki. Kicsit drágább de nem véletlenül. Külön fejet olcsón még nem találtam, drágán van de annyiért egyész készletet lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#44531) Herczi


Herczi
senior tag

Meg akartam venni ezt a fülest [link]

Csak nem tudtam milyen nyelven tud, megkérdeztem, erre válaszoltak és az árát is felemelték 5 dollárral, hát baz. :DDD

(#44532) Silent77 válasza Herczi (#44531) üzenetére


Silent77
veterán

írj nekik, hogy a régi áron érdekelne.
Egyszer próbáltam, bele is mentek.

Tojásos játék...3 uppsz. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#44533) Herczi válasza Silent77 (#44532) üzenetére


Herczi
senior tag

Visszaírtam neki, hogy kösz a választ, de az árat is megemelted, szóval nem érte meg megkérdezni. Kíváncsi vagyok válaszol-e. :DDD
Így már aliról olcsóbb, főleg, hogy oda is mindjárt kigyűlik a 300 pontos kuponom.

(#44534) bul07 válasza dugesz77 (#44530) üzenetére


bul07
nagyúr

Értem akkor ez kimarad

(#44531) Herczi

banggood mintha tényleg durván árat emelt volna, van amire 1$ tettek rá de van amire többet is

Gondoltam megkuponozok egy XIAOMI Power Bank-ot hát mit látok 18$-ért megy most :F [link], nemrég még az ára ilyen 12.5-13$ környékén volt és ezt még lehetett kuponozni vagy pontozni

Ha elveszik a kuponom akkor se veszem meg ennyiért

Ha már power bank, akinek van ilyenje(fentebb linkelt) és szedte már széjjel megírná hogy pontosan milyen 18650 cellákkal van szerelve. Előre is kösz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44535) Herczi válasza bul07 (#44534) üzenetére


Herczi
senior tag

Erre a fülesre is 5 dollárt nyomtak rá ugyebár, ami 25%-os emelés, azért az elég durva.

(#44536) tahepa válasza Herczi (#44535) üzenetére


tahepa
senior tag

Azt már megfigyeltem ha valamilyen pontgyűjtögetős akciójuk van akkor minden drágább..majd amikor vége van akkor vissza mennek az árak...elég sok webshop csinál ilyeneket.. ;]

(#44537) Herczi válasza tahepa (#44536) üzenetére


Herczi
senior tag

Most amúgy, márc 31. után a játékban szerzett pontok is eltűnnek, vagy csak a kuponok?

(#44538) werszomjas


werszomjas
őstag

Rendeltem egy karórát 11,43 USD-ért, de rossz színt küldtek. Gearbest

Írtam nekik, hogy rossz a szín, felajánlottak 3 USD refundot, mondtam az kevés, akkor írtak 6 USD-t, arra is mondtam, hogy kevés, nem én hibáztam, feketét rendeltem, sárgát küldtek, full refund vagy küldjenek egy feketét, erre válaszban megkaptam, hogy akkor 6 USD refund és zárták a ticketet.

Van értelme tovább mennem, akár paypal felé, vagy törődjek bele?

üdv

(#44539) bul07 válasza Herczi (#44537) üzenetére


bul07
nagyúr

dec 31. tűnnek el legközelebb, és a pontok fülön írja is hogy mennyi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44540) tahepa válasza Herczi (#44537) üzenetére


tahepa
senior tag

Jó kérdés..én nem tudok rá válaszolni....próbálj itt érdeklődni..

up.
Közben érkezett válasz.. :R

[ Szerkesztve ]

(#44541) DJ. Ru$y válasza kirkri (#44528) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt írtam én a táblázatba, nekem fura volt az a 9 óra...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44542) Herczi válasza bul07 (#44539) üzenetére


Herczi
senior tag

Köszi.

(#44543) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Nálatok hogy jönnek a csomagok mostanság? 1hónapos rendelésim közül még semmi se futott be.
Eddig általában 3-4hét alatt itt volt minden.

[ Szerkesztve ]

(#44544) DJ. Ru$y válasza nelsonmanian (#44543) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont ugyanígy, ahogy írod. 30-35 napos dolgok simán állnak még valahol. Majd megjön, ez a kínai rendelés, nem kell meglepődni...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44545) havri1 válasza werszomjas (#44538) üzenetére


havri1
félisten

Ha paypalon nyitsz, jó eséllyel vissza kell küldened.

havri

(#44546) krisztianAMG válasza nelsonmanian (#44543) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nálam is mindenhonnan minden lassan jön...

(#44547) PainKiller13 válasza nelsonmanian (#44543) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nálam is nagyon lassú most, több mindent rendeltem már 3-5hete és még semmi nem jött meg belőlük.

(#44548) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Van bevált ajánlott olcsó és jó usbs wifi vevő? Az se baj ha legalább N-es.
Lehet nem jön össze a tervem, hogy egy asztali gépet kábellel akasszak a netre és ilyen kényszermegoldásra fogok szorulni.

(#44549) Blaise válasza nelsonmanian (#44543) üzenetére


Blaise
veterán

Valószínűleg a kínai újév kavart be februárban, azért csúszik minden.

(#44550) DJ. Ru$y válasza Blaise (#44549) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

90%, hogy nem, néha van ilyen, ünneptől függetlenül, hogy meglassul a posta és egy 2 hetes ciklusbán vásárolt termékek csak nagyon nehezen jönnek meg. :( Szerintem megint ilyesmi lehet. Ugyanis a TN-es repülős csomagjaim már mind kézhez kaptam 8 és 9 napos szállítási idővel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.