Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) Game-over válasza vwpolopg (#44153) üzenetére


Game-over
aktív tag

Most próbáld meg a facebook megosztást (meg azok is akiknek nem ment eddig), mert ma már működik nekem is trükközés nélkül :D

(#44202) debcamp válasza Game-over (#44201) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nekem is ok már.
30+50+50 pont.
Nem tudom van-e köze hozzá, de itt olvastam, hogy be kell lépni Fb-ra egy külön fülön ,én így tettem most és sikerült.

(#44203) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Ilyen LED-es égőt lehet rendelni a kínaiaktól jóval kedvezőbb áron?

(#44204) musli26 válasza debcamp (#44202) üzenetére


musli26
tag

De hol van az a külön fül?
Tudnál dobni egy linket róla.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#44205) Teplic válasza musli26 (#44204) üzenetére


Teplic
tag

Szerintem a böngészőben külön tab-ra, külön fülre gondolt. (Ctrl + T).
De nekem korábban úgysem működött másik profillal és másik accounttal sem. Viszont ahogy írták, már működik a megosztás minden trükközés nélkül, elvileg mindenkinek.

(#44206) Feketelaszlo válasza spidersoft (#44163) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Color changing mug? Különböző DIY leírások alapján elvileg házilag is készíthető ilyen, ha az alapanyagokat berendeli az ember, bár olcsóbb szerintem nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#44207) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

USB-s szivargyújtó töltőt keresek egy Huawei P8 lite feltöltéséhez. Nem kell Qualcomm certified meg anyámkínnya, csak egy egyszerű töltő, ami nem durran el. Az USAMS mennyire megbízható márka? Banggoodon EZT találtam. Ez ajánlott lehet?

(#44208) dugesz77 válasza fraba (#44207) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem az a telefon azért megérdemelne egy ilyen Blitzwolf töltőt. Ehez adnak egy jó minőségű kábelt is. Vagy itt van kábel nélküli verzió is. Kuponnal/ponttal még egy kicsit le lehet faragni az árából.

[ Szerkesztve ]

(#44209) wwenigma válasza fraba (#44207) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vegyél inkább egy anyámkínjás bevált töltőt (blitzwolf, tronsmart, etc), ne kockáztass és ne akarj spórolni párszáz forintot azert hogy talán megöljön vagy sem egy többtíz/százezres telefont...

De nemsokara majd csak jön valaki aki egy 500 forintos ipari hulladékot fog ajanlani mert neki nem pukkant
(még) el...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44210) PainKiller13 válasza fraba (#44207) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szia. Bemész a telekomhoz és veszel egy s4 starter kitet 990 forintért, amiben van egy Xqisit autós töltő, 3 fólia meg egy tok.

Utóbbi kettőt kidobod és 990-ért van egy minőségi töltőd.

(#44211) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#44210) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1200 mAh max töltőáram :N ha az jó neked/neki....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44212) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#44211) üzenetére


PainKiller13
őstag

P8 lite, annak bőven elég.

(#44213) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tud valaki ajánlani USB3.0 A Male - B Male kábelt? 1500 Ft maximumig nagyjából? Nem kell 2 méter, 20 centi is "sok", a lényeg, hogy ne gagyi legyen és tudja a sebességet. Fekete vagy kék előnyben. :R Ami játszik: eBay (megbízható eladó), Banggood.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44214) Ciccuka válasza L4mie (#44195) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az a táblázat hibás. A tegnapi piros is benne van.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#44215) DJ. Ru$y válasza Ciccuka (#44214) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs olyan, hogy tegnapi meg mai... Egyszerre soha nem 3*5 tojás kerül ki, hanem 3*5 +3-4 szóval mindig lesz "ráadás", ami valahova betoldható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#44216) Ciccuka válasza DJ. Ru$y (#44215) üzenetére


Ciccuka
veterán

Azt tudom, csak annak nem jön majd ki, aki az én általam beszúrt hsz alapján csinálta meg.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#44217) chatran


chatran
őstag

Valaki próbált már ilyen éjszakai szemüveget? Érhet ez valamit?

(#44218) KTU válasza chatran (#44217) üzenetére


KTU
addikt

Annyit biztos ér mint ez :U
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#44219) spidersoft válasza Ciccuka (#44216) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem se stimmel: betettem a harmadik napot, és nem kaptam csak egy forgatást belőle. A már felhasználtnak hitt első háromból kellett bepótolni asszem egy pirosat meg egy zöldet. Vagy valaki átrendezte a tabellát, vagy bugos a banggood oldala :)

(#44220) air válasza KTU (#44218) üzenetére


air
nagyúr

Mert ez miért éri meg az árát? :Y
Ezek nem mások, mint egyszerű polár szűrők.
A szemüveg is egy színtelen, polár lencse.
Annyit szerintem megér.
De ez, még a felét sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44221) choco01


choco01
addikt

Elég szerényen néz ki a két itthoni autóstöltő belseje.. :DDD

Egyébként nem működik banggoodra már ez a kód: 830412 :F

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44222) krisztianAMG válasza spidersoft (#44219) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Éljen a sok károgó... :U Tegnap pár ór alatt megvolt a három lehetőség.
Mert nem az a közösség lényege, hogy segítsük egymást...
A dokumentumban visszakövethetetlenek a változtatások, itt mindenki bedobta amit talált, majd össze lett gyűjtve egy hsz.-ben. Hogy ezzel mi volt a baj, én nem értem.

(#44223) air válasza choco01 (#44221) üzenetére


air
nagyúr

Nyugtass meg, hogy egyik sem a híresen tökéletes Hama töltő belseje! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44224) choco01 válasza air (#44223) üzenetére


choco01
addikt

Az egyik tescos 1500 forintos CPA termék, a másik valami piacos jellegű.. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44225) Beni2360 válasza choco01 (#44221) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért nem kell elfelejteni, hogy 12V-ból kell neki 5V csinálni és nem 230V váltóáramból 5V egyen áramot. stb,stb....

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#44226) choco01


choco01
addikt

Szerintetek Tronsmart Quick Charge 2.0 54W 4 Ports vagy pedig BlitzWolf® BW-C5 54W Quick Charge QC 2.0 4 Port USB lehet a jobb választás?A Tronsmart most jobb árban van, csak Tronsmart kábeleket rendeltem aztán ha nem lennének jók akkor lenne Blitz is :DDD , mellesleg a kábelek így állnak:

Beni2360: Persze igen, de körülbelül 10 perc alatt max 1%-ot tölt, szóval nincs a dolog magaslatán egyik sem.. :(

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44227) maestro87 válasza spidersoft (#44219) üzenetére


maestro87
őstag

Az első három nap szerkesztése le lett tiltva, tehát ha minden igaz nem rendezhette át senki. Megpróbáltam a hozzászólások sorrendjében hozzáadni a linkeket, de ha jól emlékszem az első rendezett hozzászólással kezdtem (de ez talán tartalmazza a korábbiakat is).
Ennek ellenére nekem is volt egy ilyen esetem, mint a tiéd, de választottam a korábbi napok terméseiből, csak ezért nem rendeztem át a táblázatot. Meg 15 új tojást egyszerre sosem szabad betenni, mindig csak 5-öt.
Amúgy a játék végéig nem szabad kitörölni a listából és akkor nem lesz ilyen probléma, hogy nem adja be. Illetve ha nem adja be mindig az előző napival kell próbálkozni és akkor 1-2 nap múlva mindenki ugyanott fog tartani.

A táblázatot egyébként elsőnek csak saját célra készítettem, mert követhetetlennek tartottam azt a módszert, hogy mindenki belinkel egyet ami vagy dupla vagy nem. De gondoltam megosztom itt is. Lehet hiba volt. :U

Mellesleg ha most megcserélném a cellákat akkor holnap más panaszkodna miatta.

Amúgy le lehet menteni a táblázatot és mindenki úgy csinálja ahogy akarja.:)
De úgyse lesz már több tojás, kár vitatkozni. :DDD (azért ebben remélem tévedek.:))

(#44228) Silent77 válasza maestro87 (#44227) üzenetére


Silent77
veterán

Nem volt hiba, én köszönöm szépen, remélem lesz folytatás. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#44229) spidersoft válasza maestro87 (#44227) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nyilván nekem is tetszik az összesítés, csak jelezni szerettem volna, hogy nem egyedi a hiba, valami lehet, hogy megkeveredett, pontosabban nem voltam benne biztos, hogy nem a banggood oldala hibás-e. Ne változtass a sorrenden, jól van ez már így, köszönjük, nagy segítség, hogy nem kell összevadászni párszáz hozzászólásból a linkeket :R

(#44230) csucsotke válasza chatran (#44217) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Van ilyesmim, de nem ugyanez, azt polarizáltnak hirdették, de nem volt az. Aztán ki se próbáltam, letettem a köszörű mellé. Viszont van egy uvex munkásszemüvegem, abba tettem sárga(szabványos) lencséket, hát úgy ötven kilómétert levezettem éjjel, a végére már azt se tudtam hol az út meg hol az erdő, inkább levettem.
De van valami Veithdia kínai márka, az polarizáltat ad, ha eredetit veszel, abban is van sárga, azt tervezek rendelni, mert lehet hogy a polarizáció segít az éjjellátásban.

(#44231) Beni2360 válasza maestro87 (#44099) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de hogyan kell beszúrni a linket a táblázatba? megvan :C
Azért egy magyar nyelvű exel is jó lett volna, nem mindenki nyomja az Angolt. :U
Már csak egy SÁRGA hiányzik, be tettem 2 zöldet

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#44232) choco01


choco01
addikt

Valaaaki help, Tronsmart vagy Blitzwolf autós töltő?Ugyan olyan 4 portos QC2.0 lenne, árban is hasonló, nem tudom van-e minőségi különbség? :F :U

Továbbá valaki nem tud kupont ilyen termékekre geekre vagy banggodra? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44233) grabber


grabber
addikt

Nem rég vettem autós tóltőt,de zavarja a rádiót ha be van dugva. Zajosan jön az adás. Lehet nekem is rendelnem kell másikat majd vagy marad a Hama a maga 500mA töltésével.
Csak figyeljetek erre is.

(#44234) 426os


426os
őstag

Sziasztok!

Nézegetem ezt az 5 portos Blitzwolf töltőt. Szerintetek mi a különség ez és ez között (Power3s-t vagy mit leszámítva)? Az utóbbi elég gyanús az ára alapján és a BW honlapján sem szerepel, ennek ellenére Original-nak írják.

.

(#44235) draco31


draco31
veterán

Megtáltosodott a posta? 29.-én délután rendeltem kínából, tegnap meg is jött.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44236) choco01 válasza draco31 (#44235) üzenetére


choco01
addikt

Volt egy tokom ami 5 nap alatt jött meg :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44237) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Olvasom itt az autos toltokrol a beirasokat.
En ezzel is ugy vagyok, ahogy a fali toltovel: inkabb veszek egy markasat itthon/falibol arctic cooling / vagy kintrol egy jo markat, minthogy rabizzam a cuccaim valami otvar olcso cuccra.

GB-rol vettem xiaomit igaz en meg 9,97ert.
[link]

Nagyon rendben van es jo minosegu cucc.

Egy baratomnak vettem egy ilyet, igaz itt inkabb a transmitter volt a lenyeg, de a ket usb kozul az egyik tolt 2,1el es bemerettem: jo minosegu cucc.
[link]
rendben van.

Szemuveg:
en is vettem 2,5 eve kintrol polarizalt sarga szemuveget, kifejezetten vezeteshez. Ilyenkor szinte naponta hasznalom meg. Teljesen rendben van es tenyleg polarizalt.
[link]

igaz 2-2,5 eve meg 9-12 dollar volt.
Jo minoseg es tenyleg hasznos nekem vezeteshez.

Udv

(#44238) maestro87 válasza Beni2360 (#44231) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem teljesen magyar nyelvű a google táblázatok. Ha neked angol akkor a hiba a google beállításaidban lehet valahol (meg nem mondom hol).

Az a két zöld meg 'vót már és várjuk, hogy önként töröld. :DDD

(#44239) air válasza 426os (#44234) üzenetére


air
nagyúr

Sikerült belinkelni 2x ugyanazt, így aztán nem tudjuk, hogy konkrétan mire gondolsz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44240) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Táblázatos mókához:

A trollok ellen akik eszeveszetten törölnek ki mindent védetté lehetne tenni a fő cellákat és valahova alá beszúrni a linkeket amiket később a tulajdonos betenne a helyére. Persze így kicsit lassabb lenne, de jobb mint a semmi.

A másik pedig, hogy a GDrive elég sok ideig tart biztonsági mentést a doksiról, illetve manuálisan is lehet kérni ha jól tudom.

(#44241) PainKiller13 válasza draco31 (#44235) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én 3 hete rendeltem a csodaradír szivacsot és még mindig nem jöttek meg... :(

(#44242) choco01


choco01
addikt

Egyáltalán van értelme szerintetek LG Optimus g E975-höz venni QC2.0-ás autóstöltőt, csak mert ez elvileg a QC1.0-t támogatja ha támogatja.. :U :U

Másik meg hogy ez a fordítgatható micro USB kábelt tudom használni az én 3 éves telómmal, mert ez sima micro usb-s és nem tudom hogy passzolna-e bele.. :F :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44243) maestro87 válasza Vasinger! (#44240) üzenetére


maestro87
őstag

Már levédtem a munkalapot, csak az üres cellákba lehet egyeseknek írni, másoknak trollkodni. Csak új munkalap hozzáadását nem tudom, hogy kell letiltani. Lehet sehogy.

(#44244) 426os válasza air (#44239) üzenetére


426os
őstag

ó hogy az a, pedig figyeltem is. Szóval:
Olcsó vs. drágább.
Köszi!

szerk:
Vissza az egész.
Az olcsóbbik csak a kábel, nem maga a töltő, most nézem, hogy valaki már megkérdezte az oldalon.

[ Szerkesztve ]

.

(#44245) Mr.Csizmás válasza maestro87 (#44243) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

item id-t gyűjteni nem lenne egyszerűbb? akkor szűrhető lenne az ismétlés.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44246) Vasinger! válasza maestro87 (#44243) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem munkalapokat nyugodtan lehet engedni hozzáadni, azzal nem rontanak el semmit.

(#44247) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
azert ennyi penzert mar itthon is megbizhato toltoket kapsz.
En ezeket hasznalom napi szinten.
A regebbi elbirt nyaralas alkalmaval ket teloval+10000 powerbankkal es egy navival is egyszerre.
/ennek 2 *2,1 es 2*1 usbje van/
Es az uj ennel nagyobb
regebbi
[link]

ujabb
[link]

ennek mind a negy tudja a 2,1et biztosan, de lehet hogy tobbet is
a regebbi annyival tud tobbet, hogy cserelheto a fej es adnak is hozza

ennyit meger egy stabil es megbizhato marka.
udv

[ Szerkesztve ]

(#44248) Dluinet válasza Hali1975 (#44247) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez egyikhez sem írták
nem ilyen egyszerű
Az ARCTIC még jó lehet apple termékekhez, máshoz nem igazán
a másik meg még drága is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44249) Hali1975 válasza Dluinet (#44248) üzenetére


Hali1975
tag

hogy?
En sok mindenhez hasznalom es egyik sem apple!!!
nekem az onda tabletet is rendesen tolti, tehat ezt a mondatod nem igazan ertem.
de lehet hogy csak keso van

A forumtars belinkelt egy blitzwolfot
[link] ,
ami 5700huf, tehat ahhoz kepest a regebbi arctic majd 2 rugoval kevesebb.
az ujabb uazt tudja 400 ftal tobbert.
[link]

en a dragabbhoz viszonyitottam, ennyi.

udv

(#44250) krisztianAMG válasza Hali1975 (#44237) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az Articot nekem egy év után vissza kellett vinnem, mert kimúlt... Kicserélték gond nélkül, na de akkor se túl biztató.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.