Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38854) agent_k


agent_k
őstag

Megjött a duplafordítós Blitzwolf 1 méteres, 2,1A-t átvinni képes töltőkábel.
Teszteltem. Nem laborkörülmények között, nem hiteles a teszt, nem műterheléssel. Nem egy elképzelt valóságban zajlik...
3 mérést végeztem 30sec különbséggel, fotóztam és a legnagyobb értéket mutatom meg most.

Felhasznált eszközök:
Teclast x98 air 2 tablet (azért ezt választottam, mert a gyári töltője 2A-es és láttam már 1,8A-t a battery monitoron)
Blitzwolf 40W 5 portos töltő (semmi más nem volt rákötve)

1) Eredeti Blitwolf duplafordítós kábel

2) Eredeti Nillkin kábel

3) A tablet saját 50cm-es kábele

4) Xiaomi powerbank + a hozzáadott nyúlfarknyi kábel

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.