Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) tipuka válasza synar (#30950) üzenetére


tipuka
addikt

ez jó lenne, de tuti jó? :D

(#30952) kirkri válasza Real_Necro (#30949) üzenetére


kirkri
addikt

Én is így jártam.
Az egyetlen dolog amire szívesen rámentem volna, az a Chuwi Hi8 tablet volt, de arról meg megfeledkeztem. :O

21 éve a Prohardveren! ™

(#30953) choco01


choco01
addikt

Ilyen FM Transmittert vett már valaki?? :U :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#30954) erzol válasza Hurkafej (#30946) üzenetére


erzol
őstag

Kuponnal még - 10%
12blitzw
:K
upsz elfogyott... (de a kupon attól még él minden blitzwolf termékre.)

(#30955) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

2,5 colos vinyóhoz akarok usb3-as rack-et, valakinek jó tapasztalata konkrét modellel?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30956) luke30 válasza choco01 (#30953) üzenetére


luke30
tag

Igen, amikor kellett volna használni, (jó hosszú külföldi út), darabjaira esett.... Nem kicsit voltam ám mérges :W

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#30957) choco01 válasza luke30 (#30956) üzenetére


choco01
addikt

De amúgy működött?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#30958) luke30 válasza choco01 (#30957) üzenetére


luke30
tag

Igen, csak egy idő után kiestek a gombok....

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#30959) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

google cache alapján 28-31$ eredeti ár vs. 16$ - ennyit megért, legfeljebb lepasszolom valami horgászós-bütykölős ismerősnek. [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30960) choco01 válasza luke30 (#30958) üzenetére


choco01
addikt

Nem baj ott lesz a távirányító.. :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#30961) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Micsoda photoshop mester az eladó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#30962) TommyX_ válasza tom2085 (#30947) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem ilyen van, amin a márka van rajta, nem a play/pause jel.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#30963) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jött egy e-mail megint a DVD/Blu-Ray drive-ról:

"The items in your order are all in stock now. We have arranged the dispatch. You will be informed when it is shipped."
Ez volt hajnali 3-kor, persze azóta sem lett Shipped, még a 2 Snap Up-os cucc is Ready To Process.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30964) luke30 válasza choco01 (#30960) üzenetére


luke30
tag

Csak hogy megnyugtassalak... Azzal sem ment a végén.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#30965) Outlander válasza FireKeeper (#30955) üzenetére


Outlander
őstag

2-2,9k közöttiekkel nekem jók a tapasztalataim...3/2 teszi a dolgát, egyre meg várok h megérkezzen.

Egyébként van róla topik. [link]
Bár nem gyengén sznoboskodás van, felesleges agyalások és értelmetlen dolgokkal foglalkoznak a nyáklapra gerjedés meg a hab a tortán...
Túl komolyan gondolják a srácok, de van 1-2 ebayes teszt is. :DDD

Flémwar ON! ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30966) powers válasza DJ. Ru$y (#30963) üzenetére


powers
tag

én még megnyugtató emaileket sem kapok...hát kiváncsi leszek

(#30967) OccsE


OccsE
aktív tag

Banggood nem szarozik... a Snap up-jaim tobbseget mar fel is adta...
Mondjuk pont a Vizallo hangszorot nem :(

(#30968) v-man válasza synar (#30950) üzenetére


v-man
őstag

RMNTGB kupon jó rá, úgy 0.84 a vége :D

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#30969) DJ. Ru$y válasza powers (#30966) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet én is azért kapok csak, hogy ne refundoljak még véletlenül se. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30970) mirci18 válasza Real_Necro (#30182) üzenetére


mirci18
addikt

Én ezért vásárolok az ebay-ról.
Ott 400 termékből egyszer volt fennakadás de az is max 7 napos.
Mindíg küldik egyből.
Két problémám van vele.
Nincs a termékről visszajelzési rendszer hogy jó e működik e.
Itt is vannak hamisítvány termékek amiket nem feltétlen lehet kiszűrni egy oem vagy original keresőszócskával.
De cserébe a paypal-os vevővédelem vigyáz rám.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30971) Outlander válasza OccsE (#30967) üzenetére


Outlander
őstag

Vagy csak aztmondta... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30972) DJ. Ru$y válasza OccsE (#30967) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BlitzWolf töltőről nekem is jött e-mail, barátnőmnek vettem egy felsőt, arról még semmi.

Más: Valaki nem tudja, hogy tudom kikapcsolni azt az e-mailt amit minden shipped e-mail után küld a BG közvetlen, hogy nyerhetsz a pontjaiddal kupont?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30973) Herczi


Herczi
senior tag

Banggoodnak le kell filmeznem, hogy szar a szarjuk. Eleg ha e-mail csatolmanyban kuldom nekik a videot, vagy fell kel toltenem valami video megosztora?

(#30974) havri1 válasza Herczi (#30973) üzenetére


havri1
félisten

Ez a szabvány eljárás náluk.
Nekem eddig dropbox bevált, de az utolsó reklamációnal már érdekes, nem volt jó.. Buktam is 13k-t.
Se youtube, se drive, se dropbox nem volt jó, nem látták a videót, képeket.

[ Szerkesztve ]

havri

(#30975) DJ. Ru$y válasza havri1 (#30974) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy csak azt mondták, Box, Dropbox, Drive, Onedrive, meg pár kisebbről is elküldeni nekik a linket, lehetetlen, hogy az egyiket ne tudják megnyitni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30976) mirci18 válasza Bence123 (#30237) üzenetére


mirci18
addikt

Kössz a tippet pont most akarok egeret venni mert a régi bedöglött az auchanban vettem addig egy olcsó gagyi slim egeret de hosszú használatra nem az igazi.

Ennek az egérnek mennyire van súlya?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30977) mirci18 válasza Bence123 (#30237) üzenetére


mirci18
addikt

Kössz a tippet pont most akarok egeret venni mert a régi bedöglött az auchanban vettem addig egy olcsó gagyi slim egeret de hosszú használatra nem az igazi.

Ennek az egérnek mennyire van súlya?
Olvastam az adatlapját de inkább a felhasználói vélemény érdekel.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30978) betyarr


betyarr
veterán

ilyen táskája van valakinek?

(#30979) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Tudtok linkelni egy tripod-ot vagy hasonló állványt? Telefont raknék rá annyi időre, amíg lefilmezem a kicsomagolást. Másra nem használnám, szóval egy olcsóbb, nem túl silány is megteszi.

(#30980) Mr.Csizmás válasza betyarr (#30978) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kinézet alapján 2-3 évvel ezelőtti heavy tools oem cucc (tervrajza)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30981) betyarr válasza Mr.Csizmás (#30980) üzenetére


betyarr
veterán

hehe,ha megmondod mit tudok kezdeni ezzel az infóval,akkor azt megköszönöm :) :R

(#30982) zsolt19900


zsolt19900
őstag

vásároltam motorra egy ledpárt, amit hazakísérő fénynek szeretnék használni, de modult azt elfelejtettem hozzá venni

van esetleg valakinek tippje, hogy milyen modult érdemes venni ebayről? köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30983) zsiz válasza CanibelZ (#30979) üzenetére


zsiz
őstag

én ilyen célra ezt használom, mondjuk én még valami 550Ft-ért vettem [link]

elég gagyi anyagból van és full műanyag, de ha óvatosan bánsz vele erre jó. (nekem eltört, de megragasztottam, azóta is használom)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30984) maestro87


maestro87
őstag

Valami hasonló kábel blankolót keresnék, de nekem nem koax kábelre kellene, hanem a hálózati kábelek külső szigetelésének lecsupaszításához. Ez a fajta használható lenne erre is?

(#30985) cris78 válasza zsiz (#30983) üzenetére


cris78
őstag

nekem a gyerek használja. A célra megfelel.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30986) KTU válasza CanibelZ (#30979) üzenetére


KTU
addikt

unboxing videó készítéshez, elég ha a telefonod az asztalra fekteted,
hogy a kamera kintebb legyen az asztal szélétől,
alatta a padlón csomagolsz,
és máris meg van oldva kicsomagolás menetének rögzítése.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30987) zsolt19900 válasza maestro87 (#30984) üzenetére


zsolt19900
őstag

ha már blankoló, olyasmi ami itthon lehet venni cca 4-5k ért ami "mindenre jó" olyan aliról ebayről melyiket érdemes venni?

továbbá láttam a lidliben mini porszívófej csatlakozást, olyasmire hogy keressek rá?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30988) elszabi válasza maestro87 (#30984) üzenetére


elszabi
tag

Nekem van ilyen. Ez csak koaxhoz jó.

(#30989) mirci18 válasza maestro87 (#30458) üzenetére


mirci18
addikt

Azért mert minden országban máshogy készítik.
Pont a cola-nál volt róla szó hogy az amcsi cola édesebb.
Lényeg az az hogy minden országba a coca cola gyár csak egy sűrítményt szállít amit adot ország a maga folyadékjával felhigít.
Minden ország más anyaggal édesít.

De hogy ne menjünk messzire már sok helyen szó volt róla hogy ugyanaz a márkás termék üdítő mosópor stb osztrákoknál másabb jobb minőségűbb mint amit hozzánk szánnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30990) maestro87 válasza elszabi (#30988) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, akkor lehet bepróbálok inkább egy ilyet. De várom továbbra is az ajánlásokat.

(#30991) betyarr válasza mirci18 (#30989) üzenetére


betyarr
veterán

nyilván így van.még az is lehet,hogy csak a recept van meg és minden alapanyagot az adott országban szereznek be.ezért van,hogy pl. az ukrán kólának is másabb az íze,az ukrán cigarettának (marbi) is másabb a zamata stb.

(#30992) dugesz77 válasza maestro87 (#30990) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez a blankoló nem sokat ér. Én ehez a készlethez kaptam ilyet. Életlen,hajlik,nem vág jól.

(#30993) betyarr válasza dugesz77 (#30992) üzenetére


betyarr
veterán

én is egy ilyenhez kaptam,de még meg is lepődtem,hogy milyen könnyel átvágta az utp kábel műanyag szigetelését.
lehet valami selejt jutott neked.

(#30994) kirkri válasza betyarr (#30993) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem is ilyen van és tökéletesen vág.
Bár az egy év alatt max. 10 alkalommal használtam, szóval túlzott igénybevételnek nincs kitéve.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30995) dugesz77 válasza betyarr (#30993) üzenetére


dugesz77
őstag

Akkor úgy pontosítanék,hogy az elején jól vágott de hamar kiment az éle. Nálam sem volt sokszor használva talán 15- 20 alkalommal. Benne lehet az is,hogy fröccsöntött tömegcucc tehát lehet gyári hibás is. Mindegy ÉN nyugodt szívvel nem ajánlom másnak.

(#30996) betyarr válasza kirkri (#30994) üzenetére


betyarr
veterán

na ja.én is csak 1-2 alaklommal használtam.

dugesz77: mondjuk az biztos,hogy ez az eszköz nem mindennapos kemény melóhoz való :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30997) jupp008 válasza betyarr (#30978) üzenetére


jupp008
senior tag

Egy éve vásároltam ezt a táskát és nagyon megvagyok elégedve vele, minőségileg és minden más szempontból is korrekt.
Ha holnap tönkremenne rendelnék rögtön mégegyet.

[ Szerkesztve ]

(#30998) maestro87 válasza dugesz77 (#30995) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor mi a *szomat vegyek? :DDD
Szikével mindig belevágok a belső érbe is, meg ferdén megy. Oldalvágóval is szenvedek ha hosszában vagdosom végig.

És ilyenje kinek van? :D

[ Szerkesztve ]

(#30999) betyarr válasza jupp008 (#30997) üzenetére


betyarr
veterán

ez vajon ugyanabból az anyagból készült?

(#31000) Outlander válasza jupp008 (#30997) üzenetére


Outlander
őstag

"Create Men's style DUDE!" :DDD

Anyagra biztos jó lehet, de dízájnra, nekem egyből egy vállig érő zsíros hajú, irgalmatlan nagy alul barna, felül átlátszó dongó szemüveg, rózsaszínes jellegű ujjatlan flanel ing, jobb oldalon feltűrve benne egy doboz füstszűrő nélküli fecske/szofi/kossuth, kék/barna trapéz nadrág-os 60-as évekbeli menő hazánkfia jutott eszembe....

Próbálom képpel vagy videóval illusztrálni, de csak a Keménykapal és krumpliorr jut eszembe, ott viszont fiatalbb korosztály volt... :))

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.