Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) Mr.Csizmás válasza zsiz (#30198) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] edigitalban 11900 ingyen postával, 1 év garival. CN webshopból se olcsóbb, mert a mérete és súlya miatt számolni kell a postaköltséggel is. (múltkor próbáltam összerakni több helyről, a vége az lett, hogy párszáz ft-al olcsóbb az edigital)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30202) zsiz válasza Blaise (#30199) üzenetére


zsiz
őstag

igen, tudom hogy okos, csak nem hiszem, hogy én azt annyira kihasználnám :)

(#30200) kirkri: azért is linkeltem magyar oldalról :) azt mondjuk nem tudtam, hogy edigitalnál is lehet kapni. hátha fekete pénteken leakciózzák nekem valahol és meg is tudom venni ;]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30203) betyarr


betyarr
veterán

a getone-ban is lesz fekete péntek vajon?mondjuk free shipping meg 50%-os engedmény,meg ilyenekre gondolok.

ilyet smart socketet tényleg nem rendelt még senki?

(#30204) havri1 válasza Mr.Csizmás (#30201) üzenetére


havri1
félisten

+ (#30200) kirkri

Köszi, ez most kapóra jött, egyik ajándék már meg is van :)
Szerintetek 2 Mi fiókkal is lehet egy mérleget egyszerre párosítani?

[ Szerkesztve ]

havri

(#30205) Outlander válasza zsiz (#30198) üzenetére


Outlander
őstag

Lidlben van hasonló 4990 ért, bt on átnyomja az infót ios/androidos saját swre.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30206) szjoci válasza RBJ (#30128) üzenetére


szjoci
őstag

Az $5 ott van a kuponok közt mindenkinek aki frissített szerintem, dolláronként 1 kupon ;)

(#30207) synar válasza Predator2 (#30159) üzenetére


synar
őstag

Ezeket a tépőzáras szalagokat találtam a teljesség igénye nélkül:
32.0 cm x 2 cm
20 cm x 2 cm
26 cm x 2 cm
30 cm x 2 cm
45 cm x 2 cm
60 cm x 2 cm
13 cm x 1 cm
22 cm x 1,8 cm

Van közte a korábban linkeltek közül is, de akkor már azokat is beillesztettem.

[ Szerkesztve ]

(#30208) zsiz válasza Outlander (#30205) üzenetére


zsiz
őstag

ez már barátibb ár :) tegnap voltam lidl-ben, de nem futottam bele. mind1, nem sürgős

(#30201) Mr.Csizmás, nem vettem észre hogy te is írtál, de neked is köszi az infót :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30209) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

18650 akkumulátorokban van ajánlott? Rengeteg féle van,nagyobbnál nagyobb számok ráírva.... Bár a kis kínaik kreativitását ismerve minél nagyobb a ráírt számadat annál gyengébb minőség (és persze nem tudja ami rá van írva).
Szóval van ami bevált?

http://shrimpland.hu/

(#30210) Outlander válasza zsiz (#30208) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom mikori akció.... ezt én a helyiben láttam volt vagy 4 db összesen...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30211) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#30184) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a kábel nehezen. Ugyanis novemberben kapták az első készletet és, akkor kezdték el feladni őket. :DDD

(#30182) Real_Necro
Még mindig nem értelek, ha nem problémáztál volna velük ennyit, már lehet feladták volna. :DDD Nekem feladtak egy olyat is, ami már visszamondott rendelésből jön... Amit most fizethetek ki megint, ha tényleg megjön. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30212) #04441088 válasza DJ. Ru$y (#30211) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ki ne fizesd. Így jártak. Te visszamondtad, innentől nem a te hibád.

Pl. Ebayen pár napja vettem valamit, szokás szerint Buy it Now, Low Price...legelsőt megvettem, 10 perc múlva vettem észre, hogy szállításra december 16-február 3-at írnak. Ez így nagyon nem oké, cancel, írtam az eladónak, refundolt is, de ma írt, hogy feladták a csomagot. Ez van. Biztos nem fizetem ki, de meg is írta, hogy nem kell, csak adjak pozitív feedback-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30213) Mr.Csizmás válasza zsiz (#30208) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg német webshopból 33€ lenne (10500 kb) de postaköltség is bejátszhat :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30214) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#30212) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BG nagyon korrekt volt hozzám múltkor, fake REMAX kábelre toltak egy full refundot, visszaküldés nélkül. Ha megjön én mindenképpen megkérdezem tőlük, hogy ilyenkor mi van. Nem nagy összeg, de, ha megkapom, akkor kifizetem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30215) #04441088 válasza DJ. Ru$y (#30214) üzenetére


#04441088
törölt tag

Régebben szerettem BG-t. 3 Ft-os vacak is megjött 2 hét alatt. Egy kesztyű és egy átalakító is itt volt 14-15 nap alatt. Mostanában viszont nem nagyon úgy mennek a dolgok ahogy szeretném. MiBand,Piston3,Powerbank ugyanaz nap berendelve, másnap mail mindháromról, hogy shipped...azóta már 20 nap telt el, rájuk írtam, hogy mi van, kiderült, hogy 2-t(Piston3,MiBand) még fel sem adtak...
Ha egy kínai paraszt megteheti hogy szopat össze vissza a sablon szövegével bármit is kérdezek, akkor legyen szó 200 vagy 200000 Ft-os dologról, ha törlöm a rendelést, refundol, aztán mégis feladja én szívesen átveszem, de hogy abból pénzt nem lát az biztos.

(#30216) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#30215) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nincs bajom most velük, nekem az első csomagjaim jöttek lassan 30 nap, 29 nap stb. mikor 9.9 volt... Az utolsó csomagom viszont 12-13 nap alatt itt volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30217) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#30211) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem valamit elbacarintotak a profilommal és ezért nem kelt útra még sem a kábel sem a külső blueray olvasós drive.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30218) powers válasza Real_Necro (#30217) üzenetére


powers
tag

A külső blueray drive még nekem is csak ready to process,már ha ez megnyugtat :)

(#30219) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#30217) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Külső olvasót elvileg tegnap kaptak raktárra, nekem sem adták még fel don't fosh!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30220) dugesz77


dugesz77
őstag

Viszont GearBest-el kapcsolatban lett egy pozitív tapasztalatom. A múltkor ráugrottam a Olight S30 Baton lámpára és addig okoskodtam ( rossz kupon kód+ tn) felment az ára 28$. Ez meg túlment a 22 eurós határon. Szerencsére még mindig csomagolás alatt volt. Tegnap előtt írtam nekik,hogy ez így nekem nem lenne jó,mert túlléptem a vámhatárt. Zokszó nélkül elfogatták a kérést,sajnálják meg minden. Ma meg már itt a számlámon a full refund.

(#30221) stevve válasza dugesz77 (#30220) üzenetére


stevve
nagyúr

Az még nem vám, csak ÁFA köteles és az is akkor, ha kiszúrják, ami kis csomagoknál nem 100%, mert ezeknél csak szúrópróba szerű ellenőrzés van. Szóval ez azért nem a világ vége. :)

(#30222) mrrr74 válasza dugesz77 (#30220) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nálam több, mint egy hete csomagolják, még nincs raktáron.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#30223) KTU válasza stevve (#30221) üzenetére


KTU
addikt

Sőt még akkor sem.
Bontottak vámon 31,9$-os csomagom, semmit nem kellett fizetnem,
az más kérdés hogy marhasokáigtököltek vele, 3 - 4 hét csak itthon.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30224) RBJ válasza szjoci (#30206) üzenetére


RBJ
addikt

nincs ott ezért kérdem. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#30225) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek ez konkrét lego?

(#30226) szjoci válasza RBJ (#30224) üzenetére


szjoci
őstag

Nekem ott van :F
Akkor passzolom a dolgot. Először pislogtam hogy 5db $1-os kuponkód van a kuponok között, ami csak nov.4-én volt érvényes... Utána néztem meg jobban hogy 2016.nov.4-ig lehet felhasználni :)

(#30227) dugesz77 válasza stevve (#30221) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad van én írtam rosszul. Tehát Áfa köteles lenne. Mondhatni az Áfát kéne megúszni a vám nem lenne nagy összeg. Meg azt is "tudom",hogy ha 3000 Ft alatt lenne a beszedhető akkor is átnéznek felette. Rendeltem már én is nagyobb értékben(max 40.000-ig) eddig megúsztam mindent szerencsére.Kopp-kopp. De most volt egy rossz érzésem. Inkább beszorítom 22 euró alá és akkor nyugodtan alszom.
Lehet veszek egy Convoy s2+ ami meg bőven jó és olcsó is.

[ Szerkesztve ]

(#30228) Doki16 válasza KaiotEch (#30225) üzenetére


Doki16
addikt

Már, hogy lenne az? Nem látod, hogy ez a híres Xiaomingxing? :DD
Ritka nagy koppintás, de szerintem jól nézi :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#30229) #04441088 válasza KaiotEch (#30225) üzenetére


#04441088
törölt tag

Azt írják a LEGO-val kompatibilis, úgyhogy gondolom az. Legonak lego csak nem a nagy betűs.A fegyverek, sapkák máshogy néznek ki a valóságban, mint a képen.
Persze ez csak egy review....

[ Szerkesztve ]

(#30230) cris78 válasza KaiotEch (#30225) üzenetére


cris78
őstag

De mit keres a talp részén egy Minyon? :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30231) atees


atees
őstag

Sziasztok! Keresek 2.1-es hangfal szettet, nincs valami jó tippetek?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#30232) Imy válasza Real_Necro (#30182) üzenetére


Imy
veterán

Amúgy ezek a "BlitzWolf™ 2.1A Micro USB Cable"-k jók? Ténylag tudják azt a nagyobb áramerősséget lekezelni? Ha igen, honnan lehetne rendelni, ahol tuti eredeti, jó, és küldik, nem hitegetik az embert?

(#30233) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Megérkezett a wifis "gamer" egerem.
Ennyiért megérte, jobban néz ki mint a képeken, kényelmes is, viszont a 4 oldalsó gomb csak dísz. A felbontása is állítható 3 fokozatban.
Viszont arra kíváncsi leszek, meddig bírja ez egy elemmel. Van erről tapasztalat?

(#30234) Outlander válasza cris78 (#30230) üzenetére


Outlander
őstag

Azzal most bármit el lehet adni. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30235) XtremLor válasza atees (#30231) üzenetére


XtremLor
őstag

2.0 topikban kerdezz ra, de ugy is sztereot fognak javasolni valami 1250b-tol felfele.
Egyebkent en is ezt tennem.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30236) zsiz válasza atees (#30231) üzenetére


zsiz
őstag

ez sokmindentől függ, mire kell, mennyiért, stb.. 2.1ből nekem logi x230 volt, szerintem marha jól szól, de már csak használtan kapni. viszont van külön hangfal topik, ahol leszólják a 2.1-eket. engem is ott beszéltek rá egy Genius SP-HF1250B-re (2.0), ez sem rossz de kell neki a tér, érezhetően jobban szól ha pl kiviszem az udvarra zenét hallgatni, mint a monitor két szélétől kb 25-25 centire és a faltól 7-8 centire

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30237) Bence123


Bence123
tag

Ha már egér, leírom a tapasztalataim a olcsó kínai egeremmel, több mint egy év használat alatt hogyan vált be. Egy Weyes egérről van szó, semmi extra nincs benne, pár dpi, meg két plusz gomb. Felülete gumis érzetű, és a több mint egy évnyi mindennapos használat alatt sehol sem jelent meg rajta kopás, még az éleken sem, pedig ettől tartottam. Harisnyázott kábele van, ami mondjuk mai napig nem egyenesedett ki teljesen:) Mindennapokra és játékra is teljesen megfelelt. Egyetlen egy negatívumát találtam: néha hajlamos duplakattintásra. Feltételezem nem megfelelő minőségű benne a gomb - idővel majd lehet cserélni, de ez hobbiforrasztóknak nem gond.
Természetesen szintén ebayes "razer" egérpaddal használom, amivel úgy szint nagyon megvagyok elégedve. Nem ártana egy nagyobb, sajnos amikor vettem még csak ekkorának volt helyem, de mostár jobb a helyzet:) Mindkettőt ajánlom használatra.

[ Szerkesztve ]

(#30238) DJ. Ru$y válasza Imy (#30232) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Melyik? A kétoldalas? Én még csak BG-n láttam, előrendelésben, nyomorgás van érte, már csak December közepén szállítanak belőle, szóval majd, hogy nem sehol. BW cuccok tudják ami rájuk van írva, töltőik legalábbis. Szerinted, ha előrendelés volt eddig valamire, akkor lenne róla konkrét tapasztalat, hogy tényleg átviszi-e? SENKI nem kapta még kézhez...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30239) atees válasza XtremLor (#30235) üzenetére


atees
őstag

Köszi
Zsiz: Neked is, nem akartam ilyen drágát venni, de elolvastam a topik összefoglalót és elgondolkodtam :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#30240) Imy válasza DJ. Ru$y (#30238) üzenetére


Imy
veterán

Erre gondoltam. Azt hittem, hogy ez már létező cucc. :)

(#30241) DJ. Ru$y válasza Imy (#30240) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Létező, 1-2 napja postázgatják őket.

"Available on Pre-Order Stock due to arrive on December 10 2015"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30242) oszy


oszy
veterán

Egy Tronic TLG 1000 C5 a kosaramban landolt a LIDL-ben. :B Szinte kérte, hogy vegyem meg. Nem tehettem mást! :D

Erről vélemény? Vásárolt már innen valaki ilyet és ehhez való töltőt?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#30243) ^Clown válasza Imy (#30240) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem jobb a REMAX-féle 2.4 A-es kábel? Ha már a Blitzwolf töltő kitol magából 2.4A-t, akkor a kábel ne legyen szűk keresztmetszet szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#30244) DJ. Ru$y válasza ^Clown (#30243) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hiába, ha a készülékek többsége 2A-t sem képes felvenni. Amúgy meg én fake kábelt kaptam REMAX-ból, aminek csak az egyik fele fordítható, a másik nem ugyebár, míg a BW-nál mind a kettő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30245) ^Clown válasza DJ. Ru$y (#30244) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

BG-ről rendelted?

(#30246) DJ. Ru$y válasza ^Clown (#30245) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Természetesen, belátták ők is, hogy fake, full refundot kaptam...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30247) Imy válasza DJ. Ru$y (#30244) üzenetére


Imy
veterán

Igazából milyet érdemes rendelni?
Mert van 2db 2A-es töltőm, de tényleg ha kábelt cserélgetem, akkor változik, hogy a Xiaomi power bankom mekkora árammal töltődik..
Kábelek:
1: 0,73A (Gyári xiaomi redmi note 2 kábel)
2: 0.78A
3: 0.98A
4: 1.05A (Gyári xiaomi power bank kábel)

(#30248) RBJ válasza szjoci (#30226) üzenetére


RBJ
addikt

Már megjelent nekem is. De ahogy elnézem egyre több gagyit árulnak már. Értelmes dolgot mostanság nem láttam a band on kívül.
Valaki a xiaomi tds mérőt használ vagy mire jó?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#30249) DJ. Ru$y válasza Imy (#30247) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Prolink esetleg, vagy én most utoljára GOLF-ot vettem. 1.77-et tud, ha a 2A-re állítom a műterhelést, de ez az 1.77A abból adódik valószínűleg, hogy nekem átalakítóval kell bekötnöm a műterhelést, mert nem a fehér fajta mérőm van, szerintem a GOLF tudná a 2A-t.

A fordítható fejesek akkor jók, ha cipeled és ki-be dugdosod, de, ha folyamatosan be van dugva mondjuk a BW töltőbe, akkor az USB vége mindegy, hogy fordítható vagy sem, a vége a lényeg, abban meg bőven jó a Prolink.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30250) ^Clown válasza DJ. Ru$y (#30249) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azért majd ha valaki letesztelné a Blitzwolf 2.1 A-es kábelt, ne tartsa magában, nekem is kéne lassan rendelnem USB kábeleket... :R

GOLF-ra tudsz adni linket, honnan mennyiért érdemes? :R

szerk: most látom a szerkesztést :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.