Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) DJ. Ru$y válasza ^Clown (#30250) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, valamit elk**tam, elsőre is akartam, de nem tette, amit akartam.

Ne hidd, hogy nem fogom letesztelni azt is. Meg lesz. ;)

Szerk.: GOLF-nak csak a sima USB fele fordítható a micro nem, prolink meg pont fordítva.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30252) ^Clown válasza DJ. Ru$y (#30251) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Engem a fordíthatóság spec. annyira nem érdekel. Max. a micro vége (mivel a másik a töltőben van mindig), de tudok nélküle írni. Inkább az a háklim, hogy tudja azt, ami rá van írva.

(#30253) dugesz77 válasza ^Clown (#30252) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos nem sok mindent lehet tölteni 2A-el . Egyszerűen a töltendő készülék nem vesz fel annyit. A táblagépek 1,4-1,5A a mobilok nagy többsége 700-800 mAh nem vesz fel többet. Azt meg a készülékhez kapott kábelek is tudják. Szerintem töltőnél a nagy amperszámnak is azért van csak értelme ,mert marad tartalék. Nem melegszik a töltéstől+ hosszabb az élettartama. Kábelnél szerintem a kényelmet érdemesebb nézni. Hossz,forgathatóság,vezeték borítás,külcsín. A nállam járt vagy 10 kábelből egy nagyon vékony nem tudja csak a 600mAh az összes többi 1,5A fölötti tehát untig elég akár egy táblagépnek is.

(#30254) zsiz válasza Bence123 (#30237) üzenetére


zsiz
őstag

hát nem vagyunk egyformák.. vagy az egereink.. :DDD bár ránézésre tök ugyanaz mint az enyém (ami annyival több hogy van rajta egy dupla katt gomb, de ezen kívül nagyon hasonlítanak). nagyjából ugyanaz amit leírtál: állítható dpi, plusz gombok, gumis, harisnyás, nem kopik... de én nagyon utálom :) nem tudom megszokni, nem bírok pontosan pozicionálni. így számomra játékra is használhatatlan. plusz folyamatosan színt vált benne a LED fény, ami elég piaci hatást ad neki (jó, tulajdonképpen tényleg piaci, na de akkor is.. :D). tervben van a cseréje egy Logitech G100s-re, ami ugyan nem csicsás, de legalább egy jó egér.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30255) Herczi


Herczi
senior tag

Xiaomi Piston 3 a banggoodon a legolcsóbb most?

(#30256) #04441088 válasza Herczi (#30255) üzenetére


#04441088
törölt tag

Gearbesten olcsóbb kicsit. link.

(#30257) #04441088


#04441088
törölt tag

Ennyire felment az USD, AUD, CAD az elmúlt pár napban?
Minden vásárlás előtt be lett állítva, hogy bank váltson(OTP), ne Paypal. 12-13 különböző rendelésem volt. Maradt a kártyán kemény 130 Ft. Mármint ami felhasználható, a többi előre jegyzett kártyaforgalomként zárolva volt...ma könyveltek, lementem -150 Ft-ba. :DDD

(#30258) biliard10


biliard10
csendes tag

Sziasztok
Jövöhéten tervezek venni xiaomi 10000mah külsö akksit hol lehet eredetihez jutni lehetoleg jó áron? Köszi a valászokat

DC:biliard10#7567

(#30259) atees válasza biliard10 (#30258) üzenetére


atees
őstag

Banggood

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#30260) Josi válasza biliard10 (#30258) üzenetére


Josi
aktív tag

Lemaradtál az akcióról
Xiaomi 10000 mot kb 4500 ft
ha használod a xmas06 kupont, akkor -6%, de ezt csak 1x tudod felhasználni.
Ha csak nem lesz 11.-én akciós.
Kb 1 hete ment fel 1000 ft-ot.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#30261) Herczi válasza #04441088 (#30256) üzenetére


Herczi
senior tag

Megrendeltem onnan köszi.

Nekem is a Paypal akarta váltani a devizát egyébként, annak ellenére, hogy be van állítva a bank. Ha a paypal váltott volna, úgy 3614, ha a bank 3493. Nem vészes, de na.

(#30262) #04441088 válasza biliard10 (#30258) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jelenleg banggood-on a legolcsóbb, de így is drága. Nem tudom mire fel az emelés, de pár hete 3400vmennyiért vettem. chinaprices szerint nincs most olcsóbb sehol.
Szerintem várj még. 11.11-én vagy addig lehet berakják olcsóbban...

(#30263) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Kaptam egy furcsa oldalt, meg egy sima számsort, 99%, hogy ez is fake, mint a YW, de gondoltam rákérdezek, hogy találkozott-e már valaki ezzel az oldallal?!

http://www.shpostwish.com/

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30264) spidersoft válasza DJ. Ru$y (#30263) üzenetére


spidersoft
senior tag

tegnap rendeltem egy nagy rakás apró vackot, és épp tegnap kaptam én is egy ilyet... az oldal mellesleg büdösül lassan jön be. Egyelőre még azt mondja nekem, hogy "Fuvarlevél szám nem létezik", vagy ha úgy érhetőbb, akkor: "运单号不存在". :DDD

hat(! :Y ) csomagnál viszont a RH258449155CN trackinget kaptam, ami yanwen (ebay kiírja, amikor rákattintok a számra).

(#30265) #04441088 válasza spidersoft (#30264) üzenetére


#04441088
törölt tag

完全可以理解的

(#30266) Dzsolo válasza zsiz (#30254) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nekem a Media Mark-tos Logitech G100s egeremen a bal gomb nyeszereg.... ultra gáz, még jó, hogy extra olcsón jutottam hozzá, majd gariztatom de nagyon csalódtam benne, legközelebb valami drágábbat veszek hátha minőségibb, ezt a szintet még az 1000 Ft-os egér is megüti.......

[ Szerkesztve ]

(#30267) elszabi


elszabi
tag

nagyot gyengült a forint, ne lepődjön meg senki, ha picivel drágábban fog hozzájutni ehhez-ahhoz...

[link]

(#30268) Imy válasza DJ. Ru$y (#30249) üzenetére


Imy
veterán

Esetleg valami más, ami nem annyire drága? Hiszen csak egy kábel....

(#30269) DJ. Ru$y válasza Imy (#30268) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Normális kábelért fizetni kell... Ha szemetet akarsz, akkor Ebay és beírod, hogy microsUSB cable, ne lepődj meg, ha 200 mAh nem tud majd kitolni. Saját tapasztalatokból beszélek, inkább veszek Banggood-ról 800-1200 közt egy normálisat, mint Ebayről rendelgetem a fost, mire lesz talán egy jó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30270) Imy válasza #04441088 (#30262) üzenetére


Imy
veterán

Én is arra várok, vettem már egy power bankot, de még kellene még egy, mert jó.

(#30271) DJ. Ru$y válasza spidersoft (#30264) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt az enyém:

Nekem mobilneten gyorsabb, mint wifin telefonon vagy PC-n. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30272) Predator2 válasza DJ. Ru$y (#30249) üzenetére


Predator2
addikt

Ezt csak az újfajta USB-kez lehet használni? Akarok venni én majd egy komolyabb USB kábelt.
Valószínűleg én vagyok tudatlan, de nem úgy néz ki mint a már megszokottak.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30273) Gsx-rr válasza DJ. Ru$y (#30269) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Lightning-ben nincs tapasztalatod?

(#30274) pampika válasza Gsx-rr (#30273) üzenetére


pampika
őstag

És esetleg usb type - c kábel terén vmi ajánlott? Az se baj, ha tudja a quick charge-ot, ha már a telefon tudja ;)

(#30275) kirkri válasza spidersoft (#30264) üzenetére


kirkri
addikt

Ez nem Yanwen TN. Jó eséllyel élni is fog pár napon belül.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30276) Blaise válasza Gsx-rr (#30273) üzenetére


Blaise
veterán

Nillkin jó belőle, kb. ott kezdődnek a normális kábelek.

(#30277) dugesz77 válasza Gsx-rr (#30273) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez a ligthing kábel nagyon jó. Anyagminőségre,kapcsolat minőségre mint a gyári. Igaz Snap-upon nyerve csak 280 Forintba került Úgy még jobban megérte.

(#30278) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#30272) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy micsoda? Ez sima microUSB kabel? Milyen uj USB-rol beszelt? Nem tudok ujfajta microUSB-rol. Ez nem Type-C...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30279) spidersoft válasza kirkri (#30275) üzenetére


spidersoft
senior tag

Én is azt hittem, de:

(érdekes, ha a képet illesztem ide, akkor az 18kB, ha a thumbnailt, akkor 114 :D)

(#30280) kerekfej válasza Shrimplandhu (#30209) üzenetére


kerekfej
addikt

Sanyo, LG, Panasonic, Samsung, Sony cellákat keresd.

(#30281) kirkri válasza spidersoft (#30279) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt szerintem manuálisan tölti ki az eladó, majd később már a TN alapján automatikusan frissül a státusz.
Ezek szerint foglalt egy normális TN-t a China Postnál, de mivel nem azzal adta fel, így nem fog frissülni a státusz.
Legalább szállítónak beírta a Yanwent, így legalább lehet tudni, hogy ezt felesleges figyelgetni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30282) Cavsfan


Cavsfan
tag

Üdv. Kisebb huzavona,8-10 levélváltás,9 hetes várakozás után megírtam az eladónak,hogy ha hétfőig nem küldi vissza a pénzt,ügyet nyitok.Erre ma reggelre eltünt a cucc a vásárolt termékek közül.Viszont a PayPal-on 0 ft van.Mi van ilyenkor?

(#30283) XtremLor válasza Cavsfan (#30282) üzenetére


XtremLor
őstag

Vannak mostanaban ilyen bug-ok, a pp historyban megvan, csak az ebay-en tunt el...ugyet meg nyithatsz!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30284) XtremLor


XtremLor
őstag

Rca aljzat kellene nekem nem tudjatok hol tudnek venni jo aron?
[link] Pontosan ilyen kellene!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30285) cris78


cris78
őstag

Több mint egy hónapja rendeltem Aliról egy telefontokot. Szegény lánykám mindig kerdezgette, hogy mikor jön már meg. Szerintem abban a hitben van már, hogy ma kapja meg a szülinapján, de nem, mert sehol nincs :( ilyen nagy csúszások nem voltak még.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30286) XtremLor válasza cris78 (#30285) üzenetére


XtremLor
őstag

Jon a karacsony csak rosszabb lesz...

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30287) szjoci válasza XtremLor (#30284) üzenetére


szjoci
őstag

Gondolom több kell ha nem itthon akarod megvenni, ez ugyanolyan: [link]. Az első találatot linkeltem, innen már el lehet indulni ;)

(#30288) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#30284) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak duplát látok belőle, de ha elvágod, talán jó lehet. Ebay
Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30289) #04441088 válasza XtremLor (#30284) üzenetére


#04441088
törölt tag

Tessek.

Ha szemelyesen at tudod venni pesten vagy valami ismerosod akkor tok olcso...de ha nem akkor is jo ahhoz, hogy cc-130 rca , cc-125 lehet a megfelelo kereso szo.

[ Szerkesztve ]

(#30290) XtremLor


XtremLor
őstag

Koszonom mindenkinek! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30291) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Melyik XIAOMI hangszóró a jobb választás:
Ez
Vagy ez?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#30292) m0ski válasza Gsx-rr (#30273) üzenetére


m0ski
aktív tag

Lightning kábelben jók a BlitzWolf cuccai is, ráadásul most külön is van rá. Bár a múltkor a fekete még akciós is volt, a kuponnal együtt meg pláne megérte. Most olyan 2300 HUF körül megy alapáron.

(#30293) DJ. Ru$y válasza m0ski (#30292) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

12blitzw kuponnal: Grand Total: Ft2,070 (fekete)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30294) Flexy90


Flexy90
senior tag

Ajánlatok légyszi autós töltőt kábellel! Micro usb-s kell.

Xiaomi Fan

(#30295) m0ski válasza DJ. Ru$y (#30293) üzenetére


m0ski
aktív tag

App-on keresztül 2056-ról indul a fekete. Ráadásul ha USD-ben vásárolsz, még kevesebb. A múltkor számoltam utána, akkor 294-es árfolyammal számolt a BG. Ebben az esetben 298 jött ki :O

(#30296) Imy válasza atees (#30291) üzenetére


Imy
veterán

Én a fehéret akarom majd megvenni.

(#30297) DJ. Ru$y válasza m0ski (#30295) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most a 294-en sem kell meglepődni, tegnap linkelték. Elszaródott a forint (megint).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30298) m0ski válasza DJ. Ru$y (#30297) üzenetére


m0ski
aktív tag

Na az szép, erről lemaradtam. Ettől függetlenül azt olvastam BG fórumon, hogy ha forintban vásárolsz, ők ráteszik a maguk százalékát.

(#30299) DJ. Ru$y válasza m0ski (#30298) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről már pont írtam én is itt ebben a topikban, szóval azóta mindent úgy csinálok, hogy forintban szépen bekosarazok mindent, kosárban átállítom dodóra, aztán fizetek, de mivel az új felület van, lehet, hogy még a PP is megszívat a váltással.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30300) tonyrulez válasza atees (#30291) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Hi. Cube is better. It is cheaper, has better build materials. The sound may have just a little more depth on the Canon but no major difference" - TechLineHD
Én ez alapján a kockát rendeltem meg nemrég.

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.