Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) tahepa válasza Imy (#30350) üzenetére


tahepa
senior tag

Én flip tokban használom Redmi Note-m...én akkor a kevesek közé tartozom... :P

(#30352) zsiz


zsiz
őstag

nesze neked Xiaomi power bank :DDD [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30353) Imy válasza tahepa (#30351) üzenetére


Imy
veterán

Az is ugyanaz, nem? Vagy ott szabad hozzáférés van az USB csatlakozóhoz?

(#30354) synar válasza tahepa (#30351) üzenetére


synar
őstag

Én is mindig hasonló flip tokot használtam minden telefonomhoz, a szilikont mindig kerültem, a jelenlegi G3-as gyári tokjához is pont jó lesz és az aljzat védelmét is ellátja.

[ Szerkesztve ]

(#30355) tahepa válasza Imy (#30353) üzenetére


tahepa
senior tag

Ilyen van nekem is csak fekete színben.

(#30356) Peetta14


Peetta14
tag

Srácok, jó fejlámpa a 11.11 alkalmából az Ali-n? Van ötlet?

(#30357) Imy válasza tahepa (#30355) üzenetére


Imy
veterán

Ezekben az nem tetszik, hogy nehéz így telefonálni vele... Mindig hajtogatni... Egy linket, hogy honnan rendelted, és pár képet tudnál csinálni róla... Meglátom, egy próbán nem sokat veszíthetek...

(#30358) Vertigo18 válasza Peetta14 (#30356) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az itt lévők szerint az egyik legjobb fejlámpa. Mondjuk kb. ennyi máskor is...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30359) DJGABI válasza synar (#30348) üzenetére


DJGABI
addikt

és ez a tinydeal-es vajon jó is? mármint tud normális áramerősséget átengedni? mert ennyiért hagyományos _jó_ kábelek szoktak menni, nem ilyen csili-vili mágneses... mondjuk a probléma nálam is a tok, faragni kéne rajt hogy elférjen ez az adapter...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#30360) Peetta14 válasza Vertigo18 (#30358) üzenetére


Peetta14
tag

Köszi, elég pro-nak tűnik, de valami kisebb kellene, olcsóbban. Kirándulás, túrázásra.

(#30361) Outlander válasza DJGABI (#30359) üzenetére


Outlander
őstag

Csak kérdés.

Ha így is úgy is, oda kell nyomni/tenni/rakni, mint egy "simát", akkor nem egy teljesen felesleges fícsűr? :F
Mert a vezeték nélküli töltőt értem, azt is ha valaki átalakítja rá a telóját... de ezt valahogy nem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30362) cris78 válasza zsiz (#30352) üzenetére


cris78
őstag

Szilikon tok van rá? :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30363) tahepa válasza Imy (#30357) üzenetére


tahepa
senior tag

Lefelé nyíló
Oldalra nyíló

Mindkettő van , mindkettőt használom.

[ Szerkesztve ]

(#30364) DJGABI válasza Outlander (#30361) üzenetére


DJGABI
addikt

Igen, akkor már QI-ssá átalakítani több értelme van. [link] bár az azért nagyobb kiadás, meg ott is kell azért faragni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#30365) synar válasza Outlander (#30361) üzenetére


synar
őstag

Ha csak azt nézem, hogy védi a nyílást a szennyeződéstől és a ki-be dugdosás okozta esetleges sérüléstől már megéri, mivel a jelenlegi telefonomat szeretném hosszabb távon is megtartani. Én is gondolkodtam rajta egy ideje, de ennyiért egy próbát megér, majd megírom a tapasztalataimat, ha megérkezik.
DJGABI: Igen a QI nagyobb kiadás, annyit nem szántam rá.

[ Szerkesztve ]

(#30366) zsiz válasza Outlander (#30361) üzenetére


zsiz
őstag

egy véleményen vagyunk, csak nem akartam én beírni először :DDD kellett ez a kábel a világnak, mint egy falat kenyér :U mondjuk én a vezeték nélkülit se annyira értem.. jó meg minden, csak ugyanúgy ott van a vezeték csak nem a telefonba dugod, plusz ha felemelem a telefont megszakad a töltés. lehet ha használnék ilyesmit tetszene, de így hogy nem használok nem is hiányzik. se ez a mágneses kábel, se a vezetéknélküli töltő, meg van még egy csomó minden. legyen mondjuk két másodperc mire bedugom a töltőt a telóba, nehogymár ennyire se legyen időnk :U persze vegye akinek kell és szeretné, de én kihagyom egyelőre ugyanúgy mint a power bankot, mibandet, okosórákat, meg mindent ami oly' divatos mostanság, de számomra kétes a hasznossága.

(#30362) cris78: a kínaiak tuti megoldják :DDD

más: ha már szóba került a lámpa.. biciklire valót tudtok linkelni? (lehetőleg saját tapasztalat alapján, mert a keresőbe én is be tudom írni, csak attól még nem tudom, hogy jó is vagy nem.) olyan kellene amivel látok is, mert villogóm van amivel látszódom, de attól még belemegyek a kátyúba :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30367) spidersoft


spidersoft
senior tag

nem tudtok valami olcsó (<$10) tablattaprést, amit annak a gyanúja nélkül megvehetnék, hogy kábszergyártónak néznének a vámosbácsik? :B szeretnék saját gyártású sweeetarts-jellegű (recept pl. itt) savanyúcukrot csinálni, mert a boltiak (PEZ és barátai) nekem nemigazán savanyúak... csomófélét kipróbáltam, de eddig még nem sikerült megfelelőt találnom :((( az se baj, ha akkorát csinál, mint egy plusssz :D állványos fúróra tudnék csinálni formát, de a műhelyben nincs az a fenenagy tisztaság, a hajtóműolaj ízesítés meg nem tartozik a kedvenceim közé... ötlet? :)

(#30368) Outlander válasza zsiz (#30366) üzenetére


Outlander
őstag

Én ezt vettem ismerősnek + tartó...

Láttam már erősebbet is nappali fénynél, de ár/értékben messze jól teljesít, fémből van, szilikon/gumigyűrűkkel a kényesebb helyeken, övtartó is van rajta, zoomolható is..... éjszaka teljesen jó, sőt.....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30369) Ciccuka válasza Outlander (#30368) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez ultragagyi sajnos. Műanyag és beázik. Nem valami masszív, nekem szétesett (mert műanyag, bekapcsolója is) és kuka.

Itt vannak jó zseblámpák.
Kupon: xmas06
18650-es akksik meg itt

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30370) Outlander válasza Ciccuka (#30369) üzenetére


Outlander
őstag

Még jó hogy írtam h nem... :DDD :U

"Bekapcsolója" mindnek gumi/tpu...

Ez csavaros, sőt másmilyent nem is láttam még, és fémből a szerkezet, gumi/szilikon tömítőgyűrűkkel, nem tud szétesni olyan könnyen...

Szerintem nem egyről beszélünk. :F

Augusztus óta van napi használatban... nem 1-2 percre.. használja a tulaj. :K

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30371) Ciccuka válasza Outlander (#30370) üzenetére


Ciccuka
veterán

Amit linkeltél az biztosan gagyi. Már a képről is virít. Ha lecsavarod a tetejét a zoom-olásnál a menet is fém? Képet tudsz mutatni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30372) Outlander válasza Ciccuka (#30371) üzenetére


Outlander
őstag

Biztosan nem gagyi (na jó ezért az árért azért nm kell 30k társaival hasonlítani), ráadásul képről megmondani... eléggé röntgent szemű Ciccuka lehetsz?! :U

Délutánra tudok csinálni képet... bár nem értem miért csavarnám le a fejét?!

Illetve képből hogy jön át neked h fém vagy sem?! Most komolyan? :F

Zseblámpa topikból jöttél?

Ott van az h fasttech 100 $-tól érdemes nézelődni.... alatta inkább gyufával világíts. :DDD :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30373) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Gearbest-el csak nekem vannak gondjaim mostanában?

Piston 3 2 hónapja jön,
Xiaomi Yi vizálló tok 1,5 hónapja jön,
Xiaomi kis lámpa már vagy 3 hónapja.

Eddig minden csomagom megjött tőlük. Közben Banggood-ról ideért minden.. :(

(#30374) DJ. Ru$y válasza XP NINJA (#30373) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 Xiaomi Light nekem 20 nap körül jött GB-től.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30375) Ciccuka válasza Outlander (#30372) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ordít róla az igénytelenség (az a védőgumi, uh) már ne haragudj meg emiatt! Ha az ami a képen van zseblámpának tartod, akkor lelked rajta, de én nem ajánlanám másoknak az biztos. Javaslom, hogy nézz meg egy normális zseblámpát, amit ebben a topicban ajánlanak:

Elemlámpa, zseblámpa

2500-tól már vannak elfogadható modellek, amiket linkeltem a BG-ről például:

Ennél rosszabbat nem érdemes venni, ez a minimum (2233 volt nemrég).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30376) Outlander válasza Ciccuka (#30375) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor ráhibáztam... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30377) Ciccuka válasza Outlander (#30376) üzenetére


Ciccuka
veterán

A tartó az megéri (igaz az sem egy minőség). Olyan nekem is van a kerékpáromon.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30378) krisztianAMG válasza Outlander (#30372) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A leggyakrabban ajánlott lámpák (C8, S2+) 20$ alattiak...

(#30379) zsiz válasza Outlander (#30368) üzenetére


zsiz
őstag

nappal látok :DDD az nem annyira érdekes. este sötétben megyek melóba, reggel félhomályban jövök haza. bár végig van közvilágítás, azért na.. inkább legyen mint ne. Ha azt mondod éjszaka jól lehet látni vele, valszeg berendelem majd. Csak ezek a műanyag tartók :( olyan gyenge, gagyi műanyagból csinálják mindet -legalábbis amivel én találkoztam, hogy az hihetetlen. Elhiszem én Ciccukának, hogy van jobb is, de nem 1k-ért.

(#30372) Outlander:
Zseblámpa topikból jöttél?
Ott van az h fasttech 100 $-tól érdemes nézelődni.... alatta inkább gyufával világíts. :DDD :U

Sajnos minden tematikus topikban ez megy.. odamész, hogy akarsz valamit X ezer forintért és ajánlanak valamit 3-5x annyiért. Ami lehet, hogy tényleg jó, csak mi van ha nem akarsz/tudsz annyit adni érte :F

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30380) spidersoft válasza Outlander (#30368) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ilyenem véletlenül nekem is lett...

Amit viszont nem értek: az övtartónál az a fura profilú gumi mi célt szolgál? Nem hordok övet, így nem tudom kipróbálni, de elképzelni sem...

Amúgy nem valami nagy teljesítménye van (2W körüli -- cserébe ugye tovább bírja az aksi/elem), de jól használható (az izzós laposelemes/kis csőlámpákat azért bőven lenyomja). Előnye, hogy a fókusz nem mászik el még rázkódásra sem, mert a fókuszállító gyűrű racsnizik. A LED egy cinköntvény foglalatban van, ami ugyan jól lehúzza a hőt róla, de ahhoz már minden lazán illeszkedik, tehát a lámpa külsejére csak nehezen, leginkább a levegőn keresztül jut át a hő. Alapból. Én megkentem a zöld gyűrű belső menetét gépzsírral (ehhez csatlakozik közvetlen a foglalat), így már érezhetően hamarabb kijön a termelt hő a lámpából. A LED és az elektronika nem vízzáró, az elemtartó viszont igen (vagy legalábbis ott van gumigyűrű).

(#30381) Ciccuka válasza zsiz (#30379) üzenetére


Ciccuka
veterán

De az az 1000-es lámpa 300-at se ér meg!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30382) dugesz77


dugesz77
őstag

Szerintem ledes lámpát inkább innen+ jó áron akkukat is innen. 10% kupon: XMAS
Én ép tegnap ezeket rendeltem: Lámpa +akku. 22$ lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#30383) Outlander válasza spidersoft (#30380) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom... dísz? :)

Sztem 1k-ért, bőven jó, de én már nem merek ajánlani... :(

Irány a zseblámpa topik, majd ott jól megmondják, én tényleg nem értek hozzá, csak annyit h látok-e vele vagy sem?! :U :O

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30384) tonyrulez válasza XP NINJA (#30373) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ajánlatos az NLPost TN-el, csak $2. 9 napja feladott QCY QY7 ma érkezett meg Magyarországra, Posta nyomkövető is mutatja már. 6 napja feladott Xiaomi Cube BT hangszóró is ott tart, hogy jövő héten már nagy esély van az átvételre. 2 hét elég jó szállítási idő, és vagyonokat sem kell költeni rá.

4 8 15 16 23 42

(#30385) Peetta14 válasza dugesz77 (#30382) üzenetére


Peetta14
tag

Köszi, segitenel fejlamba ugyben, ami eseten nem egy fel kilos cuccot visz az ember a fejen?
Menjen toltheto elemrol, ne legyen kulon toltoje es mondjuk $20ig?

(#30386) Ciccuka válasza dugesz77 (#30382) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt még egy olcsó, ami elfogadhatónak ígérkezik (de ez a legalja, ennél olcsóbbat nem nagyon érdemes).

CREE Zoomable LED Flashlight - Gearbest.com videó

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30387) KTU válasza Outlander (#30368) üzenetére


KTU
addikt

Ilyen lámpát vettem, akcióba 2$ se volt, még nem ért ide.
Remélem azért kutyát dobálni jó lesz, a hozzáértők szerint. :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30388) dugesz77 válasza Peetta14 (#30385) üzenetére


dugesz77
őstag

Talán ez az ami minden igényedet kielégíti. Az a gond hogy mivel a li-ion akkusokat rögtön "elvetettük" nem sok normális maradt. Ha viszont nagyobb fényerő kell akkor csak azok maradnak.
szerk: Van itt olcsóbban is ez a fejlámpa.

[ Szerkesztve ]

(#30389) spidersoft válasza Outlander (#30383) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem is jó, én csak azért nem szeretem, mert 1400-ért vettem :DDD (bides volt, és elkerülte a figyelmem a szállítási díj... szokásos módon az ebay keresőlistájában free shipping volt, a termék adatlapján meg már nem). Amúgy az ilyen pici lámpáknál szinte mindegy, hogy hol van a nyomógomb, úgyis elveszik az ember tenyerében. Az oldalt lévő gombot az ujjaddal nyomod meg, a hátsót meg a tenyereddel... viszont ha bedöglik a kapcsolója (pl. kiszakad a tailcap), akkor a hátsót ezerszer könnyebb szerelni. A legnagyobb baja ezeknek a kapcsolóknak egyébként az, hogy ha hozzáérsz, akkor azzal csökkented a kapcsolókontakt nyomóerejét, amitől hunyorog a lámpa...

(#30379) zsiz: Sajnos minden tematikus topikban ez megy.. odamész, hogy akarsz valamit X ezer forintért és ajánlanak valamit 3-5x annyiért. Ami lehet, hogy tényleg jó, csak mi van ha nem akarsz/tudsz annyit adni érte :F

Ja, itt például lebeszélik a tisztelt vásárlót a finom olcsó lakástűzteremtő töltőkről meg a tizedampert bíró USB kábelről. Helyette ajánlanak töltőt ötezerért (annyiért már lassan telefonnal együtt lehet venni töltőt), illetve kábelt ezerért (nyilván ilyet nem szokás csinálni (pláne mert ez nem árnyékolt), de elméleti síkon ebből kijön két méter öteres 2,5mm²-es villanyászati kábel (ami ráadásnak rézből van), és ami kicsit többet is elbír, mint 2A, illetve 200-ért egy bármilyen USB kábel, amiről letermelhetőek a csatlakozók, tehát egyértelműen túlárazottak...). Nyilván az elemlámpa is olyan, hogy nem lehet elég fényerős... nekem is van egy 1200mA-t felvevő CREE XML-T6(nak hazudott) UltraFire márkájú (:U), mégis kellett egy 10W-ot (állítólag) tényleg tudó, amiből a Convoyt ajánlották, mint nem drága megoldás. Ha megjön, lehet majd annál sem állok meg, és kell majd egy mégjobb... Holott ha legelején hallgattam volna a szakikra, akkor nem kellett volna megvennem az első két lépcsőfokot, azt a plusz háromezret hozzátettem volna a Convoy árához, és egyből kezdhettem volna a negyedik lépcsőn. No offense ;)

(#30390) Ciccuka válasza Ciccuka (#30386) üzenetére


Ciccuka
veterán

Gearbest Kupon: GBALLGB
Banggood Kupon: xmas06

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30391) Outlander válasza KTU (#30387) üzenetére


Outlander
őstag

Ááá, arra se jó, kiröhögi a kutya, te meg csak felidegesíted magad. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30392) Blaise válasza jodzsy (#30345) üzenetére


Blaise
veterán

Ez mennyire ajánlott lámpa?

(#30393) zsiz válasza spidersoft (#30389) üzenetére


zsiz
őstag

nem figyelsz :) nem kívánok vitát nyitni, csak idézem magam ahogy te is tetted: "...Ami lehet, hogy tényleg jó, csak mi van ha nem akarsz/tudsz annyit adni érte.." nem azt mondom, hogy rossz amit ajánlanak.. de ne mondjuk, már, hogy 6k alatt nincs zseblámpa, vagy 10k alatt nincs kontroller PC-hez, 15k alatt nincs hangfal, vagy éppen 40k alatt nincs PC kormány.. és ez csak pár példa általam követett topikokból - mert ez nem igaz, van csak nem olyan minőségi. Sokszor már inkább nem is kérdezek, mert ha akarok valamit úgyis valami jóval drágábbat ajánlanak.

mellesleg töltőket nem használok, usb kábelből sem kell nekem a 3-5 ezer forintos, mert ami van itthon az is megfelel a célnak és ingyen volt. lassabban tölt/másol adatot? igen. de pont nem érdekel. és szintén no offense :) részemről ezt a témát le is zártam :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#30394) krisztianAMG válasza Blaise (#30392) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nagyon! :K
Fasttechen ha jól emlékszem 8$ van hozzá töltőállvány is ha nem akaródzana mindig kiszedni az akkukat.

zsiz: Ezesetben teljesen felesleges szakfórumon érdeklődni. Ha kérdezek én azt várom, hogy megbízható és jól használható cuccot ajánljanak. Nem abban várok megerősítést, amiről fejben már eldöntöttem, hogy úgyis azt veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#30395) Laca1212 válasza XP NINJA (#30373) üzenetére


Laca1212
őstag

Ugyan ez. 4 csomagom jön 2 hónapja. Egyet már refundoltattam(PP-t nem kellett bevonnom). 3 másiknak még adok esélyt. De nem sokat. :)
Eddig minden jött rendesen tőlük...

[ Szerkesztve ]

(#30396) maestro87 válasza KTU (#30387) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem a kapcsolója pár kapcsolás után nem nagyon működik jól. Néha picit játszani kell vele, hogy bekapcsoljon vagy hogy kikapcsoljon. De majd megbütykölöm ha lesz kedvem hozzá. Bár most jól működik.:)
A vastagabb UltraFire (vagy MECO) jobb volt kapcsoló szempontból. Csak annak meg a zoom-ja szorult, de ennek meg lötyög.:D De mindegy, jó ez, nekem csak arra kellett, hogy a fekete IC-ék tetejéről leolvassam a sötét szürke feliratot, meg a ruhásszekrényben való turkáláshoz.:D Előnyük, hogy félig lemerült elemmel is használható otthoni célra.:)

[ Szerkesztve ]

(#30397) Peetta14 válasza dugesz77 (#30388) üzenetére


Peetta14
tag

Az akksisok közül azzal van bajom, aminek kulon toltoje van, es ha nincs nalad, vagy útközben merül le, akkor mindegy milyen erősen tudna világítani. Ezért jobb az AA vagy AAA akksisok, abból tudok vinni tartalékot.
Én a Sunree-ket néztem, azok gagyik?

(#30398) spidersoft válasza maestro87 (#30396) üzenetére


spidersoft
senior tag

IC (meg egyéb apró izék) nézegetésre szerintem inkább ilyen ötszázforintos kis 45x microscope való :) Igaz ez nem multifunkciós, vagy legalábbis a ruhásszekrényhez pont nem jó :D Kicsi dolgok megfigyeléséhez még hasznos szerkentyű az USB-s mikroszkóp is. Sok évvel ezelőtt vettem, nemtom most hol tart a tekkknika a képérzékelők terén, így nem tudom, hogy melyik éri meg, ilyesmire gondolok: 1 - 2.

(#30399) Flashback válasza spidersoft (#30367) üzenetére


Flashback
addikt

Ha ki kísérletezed a jó receptet oszd meg kérlek velem is, vagy írj kérlek egy blog bejegyzést!
Nagy savanyú cukor fan vagyok. De ritkán kapok jót! :R

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30400) Kernel válasza spidersoft (#30398) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szervizmunkában általában szükség van egy zseblámpára (legyen az TV belsejében navigálás, vagy autószerelés), de ehhez megfelel a legolcsóbb is, ami egy AA elemmel / akkuval működik:

http://www.ebay.com/itm/391160319030

Valójában nem is kell erősebb, mert az már vakít. Nyilván más műfaj a fejlámpa, ami szabad kezet tesz lehetővé, de kell egy ilyen kis vacak is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.