Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) maestro87


maestro87
őstag

A fenébe, aliexpress-en elfogytak a 10 dolláros kuponok, pedig vagy 2 napja még volt belőlük vagy 100 ezer. :W Szerintem ezt is levették mint a sparos utalványokat. Tudom, összeesküvés elmélet. ;]
Eddig úgy voltam vele, hogy nem rendelek 69 dollár fölött úgysem, de eszembe jutott hogy venni kellene egy 20 ezres multimétert, főleg ha van rá esély, hogy átcsúszik a vámon.:)
Meg gondolkozom valamilyen mini PC-n is: raspberry pi, orange pi, banana pi...csak a fene se tudja mi a különbség köztük. Valaki itt tud ajánlani jót, vagy húzzak át egy szakmai topic-ba? :D A TV-hez szeretnék már valami rendszert kiépíteni: wifi, dlna, XBMC vagy hasonló, az az androidos távirányító amit nem rég linkelt ide valaki ~3000-ért, meg jó lenne valami műsorrögzítés is már (DVB-C), mindehhez hozzácsapnám az occó BG-s blueray olvasót, meg valami 5.1-es 10-20W-os erősítőt. Nagyok az igények. :C

[ Szerkesztve ]

(#30052) #04441088 válasza mrrr74 (#30049) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csináltam egy kis segítséget ehhez.

1. Lépés
Amikor megvan a megvásárolni kívánt termék és Paypallal fizeted ki ugye belépsz Paypalra.

2. Lépés
Itt látod az adataidat, a fizetési módot...stb.
Vagy Paypal egyenlegből fizetsz, ha van rajta annyi, vagy kártyáról vonja.
Jelen esetben kártyáról.
Az 1,17 kanadai dollár jelenleg Ft-ban szerepel(269 Ft)
Rá kell kattintani az Other Conversion Options-ra.

3. Lépés
A kattintás után megjelenik egy képernyő, ahol két lehetőség közül választhatsz. Az alsót kell.
Tehát a Bill me in the currency listed on the seller's invoice. opciót kell választani, majd alul a Submitra kattintani.

Utána már nem a ~269 Ft-ot fogja levonni, hanem az 1,17 kanadai dollárt és a bankod vált.
A Submit után visszadob arra az oldalra, amelyik a 2. lépésben van. Már mehet a Confirm and Pay.

Ennyi lenne. Ezt minden vásárlásnál meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#30053) Blaise válasza RBJ (#29968) üzenetére


Blaise
veterán

Ez a kés rugós kés?

(#30054) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Tomtop is csinál karácsonyi ajándékozást. Az övéké mondjuk azért kisebb, mint a Banggood-é. Remélem a Pandawill sem lesz különb, bár ha úgy nyerek, mint legutóbb... :U

https://rendeljkinait.hu/

(#30055) tlac válasza #04441088 (#30052) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem bangood-on nem ilyen felület jön be, hanem valami express checkout-os paypal

(#30056) numera007 válasza #04441088 (#30052) üzenetére


numera007
tag

Mi van akkor ha ez nekem nem jelenik meg? Mármint az "Other...." pont?

(#30057) V/ válasza #04441088 (#30052) üzenetére


V/
titán

Nem kell minden vásárlásnál megcsinálni, eltárolja ahhoz a kártyához ezt a beállítást.

(#30058) #04441088 válasza V/ (#30057) üzenetére


#04441088
törölt tag

Épp hogy nem tárolja el. Erről beszélgettünk pár napja...
Hiába van beállítva paypal profilban, minden vásárlásnál meg kell csinálni.

tlac: Ott nem tudom hogy van. :(
numera007: Akkor se tudom mi van. :(

[ Szerkesztve ]

(#30059) Out válasza V/ (#30057) üzenetére


Out
addikt

Mióta vásárolsz abban a hiszemben, hogy eltárolja? :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#30060) V/ válasza numera007 (#30056) üzenetére


V/
titán

A Paypal fórum Összefoglalóba benne van, hogy hogyan kell előzetesen beállítani a Paypal-n a váltást, a Konverzió beállítás kártyához 2 módszerrel

(#30061) V/ válasza Out (#30059) üzenetére


V/
titán

4 éve, lásd az előző hsz-t a beállításról.

[ Szerkesztve ]

(#30062) woodworm válasza V/ (#30060) üzenetére


woodworm
veterán

Ez a vita már lezajlott, ne szedjük elő. A banggood kapcsán pl. jobbára megmarad, ebay-es vásárláskor mindig ellenőrizni kell.

(#30063) Outlander válasza V/ (#30061) üzenetére


Outlander
őstag

Abból kicsivel több mint fél éve a paypal váltja neked... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30064) V/ válasza woodworm (#30062) üzenetére


V/
titán

Oké de nem vita. Tény, de az is igaz amit írsz, érdemes egy pillantást vetni a képernyőre, hogy úgy van-e.
De ezt is hozzáteszem, mármint az utolsó bekezdésemet, többet vásárololk az eBay-n mint a BG-n és nincs gondom.

(#30065) V/ válasza Outlander (#30063) üzenetére


V/
titán

Nem szeretem ha hülyének néznek, ne kelljen már a Paypal historyt évekre menően belinkelni, hogy a Paypal ilyen sorokkal van teli:

Ha nem ő vált nincs konvertálás sor.
Itt az, ha a Paypal vált:

[ Szerkesztve ]

(#30066) numera007 válasza V/ (#30060) üzenetére


numera007
tag

Az én beállításomnál a kártya mellett nem jelenik meg a "Conversion Options".
Itt bezárul a kör.

Szerk.
Nem lehet az, hogy az "Express Checkout Payment Sent" miatt nem jelenik meg?
Hogyan tudom alapra vissza állítani?

[ Szerkesztve ]

(#30067) L4mie


L4mie
veterán

végül melyik lett az ajánlott xiaomi BT hangszoró?
kerek
vagy a tégla?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30068) tlac válasza woodworm (#30062) üzenetére


tlac
nagyúr

A banggood kapcsán pl. jobbára megmarad,

és hogyan? tegnap este végig nyomkodtam mindent amit láttam, de sose jött be a szokásos paypal felület csak az express

(#30069) Silent77 válasza V/ (#30065) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is megjegyezte a beállítást szerencsére.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30070) V/ válasza numera007 (#30066) üzenetére


V/
titán

Feltételeztem, hogy a Paypal regisztráció Magyarországi, magyar bankod és magyar forintos kártyád (Visa vagy Mastercard) és számlád van a Verified státuszú Premier fiókodhoz. Elnézést.
AMEX hitel kártya (nem betéti), jó eséllyel ezért nem tudod állítani, a kibocsájtó egy kicsit más szabályokkal dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#30071) numera007 válasza V/ (#30070) üzenetére


numera007
tag

Majdnem. AMEX van hozzárendelve.
Szerk. Vagyis marad minden így.

[ Szerkesztve ]

(#30072) havri1 válasza V/ (#30057) üzenetére


havri1
félisten

Nem tárolja el mindenkinél!
Nekem Paypalon be van állítva (ellenőrizve az imént), hogy a bank váltson, az alsó lehetőségnél van a jelölés, de mégis a PayPal vált, ahogy staker is írta. Minden vásárlás előtt át kell állítanom, ha azt szeretném, hogy a bankom váltson.
Legutolsó ilyen gyorsklikkes vásárlásomnál ~300 Ft-omba fájt a kapkodás..

[ Szerkesztve ]

havri

(#30073) V/ válasza havri1 (#30072) üzenetére


V/
titán

Utoljára úgyis azt írtam célszerű ránézni a képernyőre, ha a Paypal vált akkor kiírja a konverziós rátát,

ha az nincs kiírva az Other Conversion Options felett, akkor a bank vált.

[ Szerkesztve ]

(#30074) kemcso válasza havri1 (#30072) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem se tárolja el.
Most többször kipróbálta: átállítom a Paypal-on, elmentem, kilépek-belépek jó. Első vásárlásnál mégis visszaáll.

(#30075) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ismerősnek kellene 2db 5000mAh-s power bank. BG-n 13$ szilikontokkal együtt. A 6%-os kupont már elhasználtam. Van más kupon, hogy olcsóbb legyen, vagy ennyiért van már csak, ami karácsony előtt ideér?

(#30076) havri1 válasza V/ (#30073) üzenetére


havri1
félisten

PC-ről semmi gond, ez akkor érdekes, ha mobilnézetben valaki telefonról vásárol.
Na akkor nem tudom ki vált, mert nem írja..

(#30075) CanibelZ: getone-on nem nézted?

[ Szerkesztve ]

havri

(#30077) V/ válasza havri1 (#30076) üzenetére


V/
titán

Én elvből nem használom a a mobil app-ot, ezért kérdezem, hogy annál is szokott verzió frissítés lenni?
Mert nemrég változott a Paypal motor (bejelentkezés stb.), úgy gondolom, akkor az appot is módosítaniuk kellene? Vagy nem?

(#30078) Timmcsy válasza numera007 (#30066) üzenetére


Timmcsy
tag

Ha be van pipalva a 'this is a private computer' akkor van ez az express checkoutos ablak, ahol nem lehet valasztani. Nem emlekszem pontosan, hogyan vettem ki a pipat, de ha nincs ilyen lehetoseged akkor torold az elozmenyeket (sutik stb) es biztos visszaall.

[ Szerkesztve ]

(#30079) andris5 válasza L4mie (#30067) üzenetére


andris5
tag

Nekem a tégla van, ez is meglepően jó cucc. Van egy frissebb modell a másik tégla ami még jobb, többet is tud. Mondjuk több mint kétszer annyiba kerül.

(#30080) havri1 válasza V/ (#30077) üzenetére


havri1
félisten

eBay appot évek óta nem láttam :)
Én böngészőből szoktam (néha) vásárolni. Ott paypal mobil nézetre dob, és csak okézni kell (belépés után természetesen).

havri

(#30081) L4mie válasza andris5 (#30079) üzenetére


L4mie
veterán

:R
igen láttam, jól néz ki, de annyit nem szánok rá :)

téglákban van különbség a fekete és fehér között? O.o árban látom meg a feketének más a rácsozata, de ha ennyi akkor fehér ofc.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30082) mrrr74 válasza #04441088 (#30052) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi szépen. Eddig elég volt egyszer beállítani, nem is értettem miért csinálja, pedig 2x is rámentettem.
A 2. lépést akkor napi rutinná teszem, nagy segítség volt, köszi

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#30083) CanibelZ válasza havri1 (#30076) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Hát, vagy én keresek rosszul, vagy nincs 5000-es.
Alin néztem még, ott drágább.
BG-n hogy számítanak a pontok? Kupont tudok csinálni, ami x% kedvezmény, vagy 1 pont 0,01$?

(#30084) maestro87 válasza CanibelZ (#30075) üzenetére


maestro87
őstag

Próbálj meg beváltani rá BG pontokat, 15% is lejöhet az árból ha engedi a beváltást.

A kosárnál van a Reedem gomb, oda kell beírni a pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#30085) V/ válasza Timmcsy (#30078) üzenetére


V/
titán

Hú de jó hogy írtad, mert ez befolyásolja hogy mit őriz meg a böngésző a Paypal beállításokból.
Pl. ezért szokott néha ilyen üzenet jönni, ha nem ugyanazt a gépet használjuk: We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available)." (Valahol olvastam)

(#30086) #04441088 válasza mrrr74 (#30082) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igazán nincs mit. :)

(#30087) V/ válasza havri1 (#30080) üzenetére


V/
titán

Pedig van.

[ Szerkesztve ]

(#30088) mm89 válasza havri1 (#30080) üzenetére


mm89
őstag

Nekem olyankor bank vált, viszont ugyanolyan feltételek mellett, de PC-n full site nézetben már Ft-ban írja a PP és át is tudom állítani.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#30089) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Megjöttek a félreárazott H8 miatt kapott kuponnal rendeltek szerszámok:

2 mini csavarhúzó - laposfejű kicsit ferdén áll, de ettől még használható. Csillag bit egy PH2-es.

Csavarhúzó kulcstartó - rendes csavarhúzóként max. túlméretes fejű csavaron lehet használni, mert a vége le van kerekítve.
Mini racsnis meghúzó - működik tökéletesen, fogása nem túl kényelmes. Tetszik a hozzá adott kis műanyag gomb, amivel az elején gyorsabban lehet húzni a csavart.

4 8 15 16 23 42

(#30090) cris78


cris78
őstag

5 dolláros BG kupon elvásárolva.
Egy ilyen és kettő ilyen .
Ráfizetve 268Ft.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30091) Fejvadi válasza Outlander (#30031) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Repülővel :D

(#30092) LógaGéza


LógaGéza
addikt

USB-s filléres hangkártyákból hol kezdődik az a szint, ahol már hallgatható hangot ad? Persze nem audiofil - vájtfülű kategóriát keresek, inkább az olcsóbb szint kéne. Van 200ért, de 2000ért is, afelé nem mennék...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#30093) mirci18 válasza V/ (#30057) üzenetére


mirci18
addikt

Nem tárolja el.
Tegnap 20-szor el kellett intéznem.
Cseppet sem voltam ideges.

Más:
Tegnap megjött az 1 dolcsis egérpad.
Mutatós jó minőségű és olcsó:

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30094) havri1 válasza CanibelZ (#30083) üzenetére


havri1
félisten

Én 9.89$ -ért látom Banggoodon.

Original XIAOMI 5000mAh Ultra-thin 9.9mm Power Bank For Mobile Phone
100Bg pont = 1 $, de csak 17%-át lehet azt hiszem a teljes vételárnak beváltani.

(#30087) V/: Tudom, hogy van, csak én nem láttam = nem használom.

(#30095) staker: Egy idő után a refundolt termék átmegy unpaid item státuszba, majd ~1 hét után eltűnik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#30095) #04441088


#04441088
törölt tag

Ha kapok refundot azt miért nem látom ebay-en?
Paypal-on megjött, email is jött róla, semmi gond.
Rendeltem valamit, amit mégse szerettem volna, töröltettem. Viszont ugyan úgy ott a termék...kifizetve ekkor...postára adva ekkor...stb.
Régebben ilyenkor máshogy szokott kinézni a dolog + írja hogy refunded..

(#30096) lsebestyen válasza LógaGéza (#30092) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#30097) Silent77 válasza LógaGéza (#30092) üzenetére


Silent77
veterán

Próbáltam jó párat, mind egy kategória: hulladék.
Szánj rá egy picit többet és vegyél Creative Sound Blaster Play-t.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30098) m0ski


m0ski
aktív tag

BG-n eddig úgy vásároltam, hogy HUF volt beállítva, nem is volt soha PayPal conversion ablak. Most utánaszámoltam az USD ár alapján, hogy milyen árfolyammal dolgozik a BG, kár volt :W (294 jött ki) Most átraktam USD-re, kíváncsi vagyok hogy a legközelebbi vásárlásnál lesz-e conversion options.

(#30099) numera007 válasza V/ (#30070) üzenetére


numera007
tag

Így van. Közben végignyálaztam a netet. Az AMEX a bibi.

(#30100) OccsE válasza mirci18 (#30093) üzenetére


OccsE
aktív tag

jaja tok jo az az egerpad rendeles....de csak egyet lehet egy netrol... hiaba reggeltem mas felh. nevvel :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.