Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#333) egykettő


egykettő
aktív tag

Sziasztok!

Na nekem megjött egy ilyen olcsó mp3,

innen vettem. Tök jó fémes hideg tapintása van pedig műanyag, a klip része az tuti fém, minőségi tapintása van, nem sorjás a műanyag. Hangminőségtől nem kell sokat várni, de futáshoz jó lesz ez, kártyaolvasóként nekem nem működik, ez mondat mintha arra utalna, hogy kéne működjön "Also can be uses as USB Flash Drive (You can use it to store any data / files)." ezt az eladó hirdetéséből idéztem. A hozzá adott fülest el kell felejteni be se dugtam, ez a leggagyibb kopogós műanyag fos. akkuról még nem tudok mit mondani még nem merítettem le.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.