Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) dugesz77 válasza Dluinet (#28093) üzenetére


dugesz77
őstag

Olcsók között tényleg jó a gyári Sony. Kétezer Forint alatt még az Awei márkát tudnám ajánlani. Három különböző típust hallottam az mind válható sőt meglepően jó volt.
Ez a 400 forintos füles meg egy gyenge pillanat volt. A játék kedvéért,hátha. De nehogy más is berendelje. Pénzkidobás.

(#28102) Chimpy válasza Nerazim (#28080) üzenetére


Chimpy
tag

Nyáron havernak rendeltem ilyet. 3-4 méteren belül csal kb. 2mm-t. A céges Leica-val összehasonlítva tud annyit, mint az, csak épp a tizedébe kerül.

(#28103) RBJ válasza dugesz77 (#28101) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem van awei hát nem vagyok elájulva tőle.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28104) Dluinet válasza zsiz (#28100) üzenetére


Dluinet
nagyúr

maxell-t még ki sem próbáltam, féltem tőle

még ott tarunk, hogy egy éven belül nem kerül kukába, más elvárás nincs, az már tényleg Kánaán lenne, ha jól szólna

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28105) Josi válasza pocokxx (#28099) üzenetére


Josi
aktív tag

Állítólag jó a párásodás ellen a számtech cuccok mellé csomagolt szilikon granulátum.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#28106) dugesz77 válasza pocokxx (#28099) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha van cserélj pollen szűrőt. Nagyon sokat számít. Illetve meg kellene nézni nem szivárog-e be valahol a víz az utastérbe. Lehet az egyik lefolyó van eldugulva de az is lehet ,hogy valamelyik gumi tömítés vagy sibeda. Amíg nincs meg a kiváltó ok addig szél malom harc.

(#28107) zsiz válasza Dluinet (#28104) üzenetére


zsiz
őstag

persze kinek mekkorák az igényei.. de nekem bevált. csak az nem tetszett benne, hogy előtte Panasonic volt aminek a jobb oldala hosszabb volt, hogy nyak mögött el lehessen vezetni, ez meg egyforma hosszú. meg hogy szimmetrikus, így sötétben sose tudtam melyik melyik oldal.. előbbit megszoktam, utóbbit meg megoldottam egy kis görccsel a bal oldal kábelén.

szerk.: hülye vagyok, nem maxell, hanem Hama Exxter EK-5001 a füles, de a többi stimmel amit írtam, maxell még valamikor a pana előtt volt, de az már nagyon rég volt, nem igazán emlékszek rá

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28108) Degeczi válasza Josi (#28105) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Fotóstáskába igen, a hideg objektíven, fényképezőgépvázon páralecsapódást elkerülni, enyhíteni.
De pár pici zacskó nyilvánvalóan nem elég egy autó utastér párásodása ellen, ezért a macskaalom.

(#28109) spidersoft válasza Josi (#28105) üzenetére


spidersoft
senior tag

...vagy rápattintod a klímát ;]

Mivel nem jött válasz, így bevállaltam három aksit gearbestről, pontbeváltással 2100Ft volt összesen. Commentek alapján akár jó is lehet... :U

(#28110) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ledes könyv olvasót valaki próbálta már?
[link]

(#28111) trebrona válasza DJGABI (#28049) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem is a postaládában volt ma, equalizer-rel meglepő mennyit lehet javítani, de nyilván nem vájtfülűeknek való. Az árát szerintem megérte, headsetként tökéletesen funkcionál.

Gyereknek rendeltem, ha 2-3 hónapot bír, már boldog leszek. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28112) elszabi válasza Chimpy (#28067) üzenetére


elszabi
tag

én írtam a paypalnak. a fülesen lévő qr kódot is csatoltam, ami azt jelenti, h m.xiaomi.com - magyarán ez nettó hamisítás. hja és elküldtem a fotókat/infókat a xiaominak is. pluszban még megvan egy levelezésem a tinydeallel, amiben nagyban nyugtatnak, h ez nem fake. ezt is becsatoltam. :)

(#28113) Bence123


Bence123
tag

Nemrég megérkezett a getoneos 5000-es xiaomi bankom, ma pedig befutott hozzá a tok is. Pirosat vettem, nagyon fasza akcióban, 524 Ft-ért(gearbesten olcsó még), viszont nincs rajta kivágás a kábelnek... gerabesten valaki postolt egy képet, amin van kivágás, de sehol máshol nem találok rá utalást, hogy kéne lennie rajta. Fura... A tok nagyon tetszik, külön örülök, hogy nem szilikon, mert ez az anyag jobban bejön:) A piros nem rikító, kissé fakó szín, utólag lehet, hogy szürkét vennék, de fene se tudja, bőven jó lesz ez is. Lassan meg kell éreznie banggoodról persze a lámpának és a ventillátornak, is... nem mintha nem ez lenne minden második komment itt, de már megszoktátok ti is :D
Már jó régen írtam a vételeimről, szóval pár link ami érdekesebb(getoneos mibandot nem említem inkább):

- ajtónyitás érzékelő, ez még nem jött meg, kíváncsi vagyok meddig fogja bírni...
- 100db csodaszivacs... ez is lerágott csont már, annyit tennék hozzá, hogy sokan árulnak 15mm vastag verziót is, keressétek a 20mm-est, és ha nem vett valaki még, vegyen valami 1 dolláros verziót és próbálja ki mindenen amit ér:)
- iphone csatlakozó->micro usb, valaki használt már ilyet? bankhoz vettem, kíváncsi vagyok visszaveszi-e az ampert
- arany rózsa, rózsamániás barátnőnek
- PC bekapcsgomb, árához képest remek minőség
- kábelteszter, kis áron, remekül működik
- starwarsos jégkockatartók, nem csak jéghez, csokit öntve bele szép dolgokat lehet csinálni. létezik legósban is, olyat is vettem már, nagyon bejövősek
- variálható tárolódoboz elektronikai kütyükhöz vagy bármihez, lehetne nagyobb de amúgy elég pofás
- forrasztón, mert lassan kifogyok, szóval most vettem két tekercset... nekem bejött a minősége, néha kissé idegesítő a folyadék amit a flux hagy maga után, de én tudok vele élni. forrasztáshoz még ónszppantó, mert a rézszövet megoldás tetszik, de az ebayes olcsók annyira nem működnek, valamint egy oldalvágó. amit most adnak a lidlben a csavarhúzó készlet mellé.. és nem is drága... kissé mérges voltam:D
- arduinok, potik, és sok egyéb más ettől, az eladótól, eddig nagyon elégedett vagyok vele
- PC táviráyító, meglepően jól működik
- PCB vonalzó:) nagyon jó minőségű, viszont kissé zavaró, hogy "rossz" oldalon van a centis beosztás, nem ehhez voltam szokva
- bicikli állvány, sokáig halogattam megvételét, de butaság volt, hasznos cucc

@#28110: ez engem is érdekelne, hasznos cuccnak tűnik :K

[ Szerkesztve ]

(#28114) KaiotEch válasza Bence123 (#28113) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Poén az a vonalzó, de az csak festés nem?

(#28115) Tim82 válasza Tim82 (#27944) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ami most úton:

Hordozható fejhallgatóhoz tok - az említett Denon-hoz, hogy nyugodt szívvel tudjam bedobni a táskába.

10 nap alatt megjött, de a termékfotókkal ellentétben nem bírja magáról eldönteni, hogy ő most Beats- vagy Monster-tok kópiája. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28116) pocokxx válasza dugesz77 (#28106) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igazából csak most az esős időben lett zavaró, pollenszűrő kb. 1 hónapos. Megpróbálom a szilikagélt, ha nem sokat ér, akkor mindenképp átnézetem.
(#28105) Josi Tudtommal számtech cuccokhoz is ugyenezt adják.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28117) titko válasza pocokxx (#28116) üzenetére


titko
tag

Szia!
Próbáld ki a szilikonos macskaalmot. Beletöltöd egy zokniba, beteszed a kocsiba, begyűjti a nedvességet csinálsz egy másikat és amíg az egyik szárad fűtött helységben, a másik dolgozik.

(#28118) Freddycom


Freddycom
őstag

Az új Batman vs Superman jellegű batman logót keresném kocsira felragasztható kivitelben.

EztetE

Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#28119) Outlander válasza Freddycom (#28118) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem rossz a kép?! :DDD

Javítva. :))

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28120) air válasza pocokxx (#28099) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem kamu.
Hasonló almot használunk, zokni nélkül, és nem köti meg a párát a lakásban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#28121) Nerazim válasza Chimpy (#28102) üzenetére


Nerazim
őstag

Kösz a tippet :C

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#28122) Shrimplandhu válasza air (#28120) üzenetére


Shrimplandhu
tag

A lakás páráját megkötni szerintem nagyon kevéske. Oda komolyabb módszerek valók.

http://shrimpland.hu/

(#28123) Degeczi válasza air (#28120) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem kamu. A lakás légtere szó szerint nagyságrendekkel nagyobb egy autóénál, és a szellőzése is sokkal rosszabb, ott ezért nem működik.

(#28124) maestro87 válasza Bence123 (#28113) üzenetére


maestro87
őstag

A bicikli állvány tippet nagyon köszönöm, ennek hiánya miatt nem tudtam sohasem beállítani a váltómat. :R
A vonalzó is nagyon tetszik, de 9 dollár nekem sok érte, pedig néha nagyon jól jön, hogy lásd a méreteket. Keresek hátha van olcsóbban. (Alin csak 6 dollár)
A távirányító is remek ötlet lenne, ha bluetooth-os lenne, mert akkor a pc-t ráköthetném a tv-re és a másik szobából lehetne irányítani a filmlejátszást.

[ Szerkesztve ]

(#28125) Freddycom válasza Outlander (#28119) üzenetére


Freddycom
őstag

Igen, vmiert ilyen szogletes lett, mikor a mobilarenaval konvertaltattam jpg-vé a png-t.

(#28126) spidersoft válasza Bence123 (#28113) üzenetére


spidersoft
senior tag

Jól tetted, hogy megvetted a fogót, a lidl-ös készletben lévő sokkal rövidebb (130 vs 92mm), ennek ellenére sokkal erősebb a rugó benne (ami nyilván akkor a legerősebb, amikor már vágni kéne az anyagot), hengeres a fogója, ami úgyszint kényelmetlen, ráadásnak annyira kinyit, hogy onnan már nem jó visszanyomni. A köszörülése is hagy kivetnivalót maga után. Egyetlen előnye, hogy apró, szóval ahova a piros nem jó, oda ez majd befér... A piros nyelűről tudni kell, hogy a kicsit keményebb anyag beleharap az élébe, így rugóacélt, vastagabb lágyacélt nem szabad vágni velük -- leginkább ellenálláslábra vannak ezek kitalálva. A lidl-össel még nem próbáltam keményebb anyagot elvágni, annak az anyagminőségéről nem tudok nyilatkozni.

(#28127) maestro87


maestro87
őstag

Mini fúróállványt nyákfúráshoz tud valaki ajánlani?
Unom a 135W-os barkácsgépet mindig előszedni, meg ami állványom van abba nem is igazán lehet befogatni ezeket, így maszek megoldást kellett alkalmaznom ami elég rossz, mert alig látni amit fúrok. :F Nem is beszélve arról, hogy nem teljesen merőlegesen lehet vele fúrni.
Most egy kisebb gépben gondolkozom, esetleg ebay-ről tud valaki valami jót, mind állvány és mind "fúrógép" tekintetében? :R

(#28128) Josi válasza pocokxx (#28116) üzenetére


Josi
aktív tag

Igen, és ott is ki lehet fogni nagyobb csomagot, nem a miniket, amiket pl HDD mellé tesznek. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#28129) spidersoft válasza maestro87 (#28127) üzenetére


spidersoft
senior tag

Valami érthetetlen oknál fogva nem találtam emberi áron kint... itthon talán még esélyesebb. Amúgy kis trükkel jól láthatóvá lehet tenni a fúrás helyét, vagy lehet, hogy egyáltalán nem is kell látni :)

Egyébként nyák fúráshoz nagy fordulat kell, szóval ha az a 135W-os barkácsgép az a henger-szerű gravírozós típus, ami megy 20-30.000-et, akkor arra továbbra is szükséged lesz ;)

[ Szerkesztve ]

(#28130) maestro87 válasza spidersoft (#28129) üzenetére


maestro87
őstag

Nagyon jó, megépíted nekem? :)
A másiknál a kamera lencséje nem lesz poros már az első fúrásnál?
Az én gépemnek 15.000 rpm a legalja, én soknak tartom. Te milyen fúrászárt ajánlasz?
Ilyennel fúrtam már, szerintem jó nyák fúrásra is, de már eltörtem mindet a kicsikből. :O Az 1 alatti méretekből kellene vagy 10-10 darab, hogy egy ideig ne legyen vele gondom.

Nekem ilyen állványom, de nagyon rossz. Csak a tokmányhoz közeli végénél tudtam befogni egy esztergályos segítségével. Így vízszintes helyzetben kell lesnem, hogy mit fúrok.

DIY mini CNC asztal nincs valahol 10 ezer alatt?:) (motorok és áramkör nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#28131) spidersoft válasza maestro87 (#28130) üzenetére


spidersoft
senior tag

Sima spirálfúróval szoktam, abból is nem erősített szárúval... bár nem a legjobb hozzá, de elviszi :D Egyszer az oroszoktól vettem a lengyel piacon fillérekért tízes csomagokban mindenféle vékony fúrószárat, még kitartok velük. Ilyen volfrám-karbidos fúrószárat még nem vettem, pedig az üvegszálas laphoz ez volna a valósi. A linkeden marószár van, amit úgy sejtek, hogy nyák kontúrmaráshoz lehetne leginkább használni (panelt körbe, illetve belül a nagyfesz elválasztására nútolni), de vannak ebayen fúrók is. Hogy milyen a minőségük, arról viszont fogalmam sincs :D

Kamerás fúróállványból régebben láttam egy másféle kialakítást, csak azt a linket az előbb nem találtam hirtelen... :U

(#28132) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#28110) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na jó, úgy látszik nekem kell bevállaljam. :(
Csak zavar, hogy 2-3 fajtával találkoztam 2-3 fajta ársávban.
És a képeken pedig vagy 3 fajta van egyszerre. :U :U :U Egyiken 1 ledes fehér fényű, másikon 3 ledes hidegebb fényű, a harmadikon már a kettő vegyítve 2 ledes verzió , a 4. verzión lehet állítani a fényerőt, az 5. verzión pedig nem lehet állítani. :W
És gyanítom ugyanazt küldi a 660Ft-os, mint az 1200Ft-os.. :U

(#28133) DJ. Ru$y válasza Atomgeszi (#28132) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem jó a linked, lehet azért nem ír senki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28134) Atomgeszi válasza DJ. Ru$y (#28133) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Valóban. Úgy látszik a telefon alapból berakott egy http...-t...
Ledes könyvolvasó

[ Szerkesztve ]

(#28135) Laca1212 válasza pocokxx (#28099) üzenetére


Laca1212
őstag

Klíma bekapcs?

(#28136) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Új vagyok teljesen ebay szinten így kérdések lennének de ha valaki aki nagyon tudja mit hogy és megadja a tel számát akkor felhívnám,hogy segítsen.
Köszi

(#28137) Bence123 válasza KaiotEch (#28114) üzenetére


Bence123
tag

Nem, úgy készül mint minden nyák lap, forrasztható

#28124: ennyiért sokkal kellemesebb az ára, sajnos mikor én vettem ez volt a legolcsóbb:) de örök darab szerintem, nem tűnik törékenynek

#28126: köszi, így már nem bánom. az ebayes fogóval meg vagyok elégedve, keményet meg nem is próbálok vágni vele

(#28138) maestro87 válasza spidersoft (#28131) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem jobb volt a marószár fúrásra is, főleg ilyen magas fordulaton, mivel a simánál volt hogy megégett a nyák. Sima spirálfúrószárral meg egy M3-as lyukat fúrni 15 ezres fordulaton reménytelen, így elő kell vennem rá a fúró csavarozót. 3mm-es maróval szerintem meglehetne oldani ezt is, de még nem próbáltam.
Egy ilyenből is jó lenne nekem vagy 3 készlettel, de nagyon feleslegesnek érzem a 0,3-as, 0,4-es és 0,5-ös szárakat. Ezeket szerintem csak átvezető lyukaknál használják, de én meg nem tudok furat galvanizálni, így feleslegesen kidobnék kb. egy ezrest 3 pack esetén.

Atomgeszi: Nem lesz az fárasztó állandóan tartani? Én legalábbis nem mindig úgy fogom a könyvet ahogy a képen lévő nő, van hogy egy kézzel kényelmesebb. Inkább egy fejlámpa lehet jobb lenne, vagy egy könyvre csíptethető flexibilis lámpa.:) Mellesleg hideg fehér fényben szerintem nem jó olvasni.

(#28136) mr.tamasbiro: Van külön ebay topic. Amúgy nem bonyolult csak kell egy paypal fiók hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#28139) tipuka


tipuka
addikt

srácok, filóztam, h megjutalmazom magam egy quadrocopter/drónnal,akármi a neve itthon nagy a kert, meg a ház beltere is, lehet bohóckodni, valami olcsó párezresben agyaltam, akinek van, ajánlani meg linkelni is tud, légy szíves ne tartástok magatokban :D
aksis előny, nincs újratölthető elemem, azt is venni kell, ha olyan.

(#28141) o_tom válasza tipuka (#28139) üzenetére


o_tom
aktív tag

JJRC H8 mini? Fillérekért áruljak mindenhol.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#28142) Atomgeszi válasza maestro87 (#28138) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hideg fehéret Én sem csípem, ezért lenne jobb a normál fehér.
Egyébként ajándék lesz. Annyit megér. :)
Van belőle 3-4 ezer Ft-os verzió, de annyit már sajnálok érte..

[ Szerkesztve ]

(#28143) kobipeti


kobipeti
aktív tag

A getone-n több féle piston-t láttam, mind az youth edition?

(#28144) cris78


cris78
őstag

Ezt /Flight depart ()
Guangzhou (CNCANA)
17.10.2015 08:53/ most rakták repülőre?
Gondolom jövőhéten nem ér még ide...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28145) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.
Ilyet érdemes venni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#28146) V/ válasza mirci18 (#28145) üzenetére


V/
titán

Ilyesmi van nekem, van ragasztó stift különböző, megolvasztja és lehet vele ragasztani. 540 Ft nem sok érte.

(#28147) Laci.M


Laci.M
senior tag

Minionos figurat 30centi korulit minimum rendelt mar vki? Mennyire gagyik?

Aláírás

(#28148) DJ. Ru$y válasza Laci.M (#28147) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyet vettem már, tökéletes varrás, puha nagyon, ha kell holnap tudok róla képet kérni, mert ajándék volt és nem nálunk van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28149) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Milyen lehetőségeim vannak USB-s venti xiaomi vagy kamuxiaomi fronton ha egy héten belül kéne a cucc és max egy ezres a keret? :D

Szerk.: Már látom, HA! :D

[ Szerkesztve ]

(#28150) Laci.M válasza vwpolopg (#28149) üzenetére


Laci.M
senior tag

Valamelyikőnktől megveszed innen. Kb van a fél társaságnak.

Rusy: koszi, nem kell kep, elhiszem hogy jo. Koszonom a gyors valaszt.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.