Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) twine


twine
addikt

Urak...
Van egy ilyen infra panel a kutyaházban...szeretnék hőfokot szabályozni az ebeknél....
(A panel végtelen egyszerű,,,egy vezeték lóg ki belőle, a végén egy dugvillával,,,amit ha bedugok a "220-ba" működik)
POntosan nem megy most fejből, vagy 350W , vagy 500W-os panel (ha ez számít)

Tudnátok ajánlani hőfokszabályzókat, amiket erre a panelra köthetnék, és be tudnék rakni a kutyaházba...?
Vagy bárhogy szabályozni a hőmérsékletet...
Minden megoldás érdekel kínából,,,hátha ajánlotok valamilyen távírányítós-smart-intelligens csodát fillérekért free shippingel :D :R :R

Persze egy full manuális is megfelel amin "kitekerek" mondjuk 15 fokot 'oszt működik.... ;)

Köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#28902) tonyrulez


tonyrulez
őstag

GetOne-ban Xiaomi Mi Band-nál szokták valahogy jelölni hogy multicolor vagy fehér LED-es, vagy teljesen random?

4 8 15 16 23 42

(#28903) L4mie válasza tonyrulez (#28902) üzenetére


L4mie
veterán

Eddig mindenkinek fehér volt tudtommal. /de javítsatok ki/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28904) Pikachu24 válasza twine (#28901) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Vagy hölgyek?

Szerintem egy szoba termosztát jó oda: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28905) Melack válasza Pikachu24 (#28904) üzenetére


Melack
veterán

A fórumról elmondható, hogy 1 kezemen meg tudom számolni, mennyi aktív női fórumozval találkoztam. De mindig örömmel látom a női fórumozókat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28906) twine válasza Pikachu24 (#28904) üzenetére


twine
addikt

természetesen, ha személyedben hölgyet tisztelhetek, egy kézcsók a fáradozásaidért.... :R
Ha mégis "úr" vagy, ettől lehetőség szerint tekintsünk el :P :D

DE ha az utóbbi, és mégis ragaszkodsz hozzá....szólíthatlak Lorettának :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28907) Pikachu24 válasza Melack (#28905) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nyugi nem nő vagyok. És nem vagyok aktív ebben a topicban.

[ Szerkesztve ]

(#28909) L4mie válasza madgie (#28908) üzenetére


L4mie
veterán

Na, akkor van esély színesre, az én színesem most jött meg banggoodról, de ott 5700 ért adják a színest 3xxx ért a fehéret :S

és még nem ismertem a getone-t amikor rendeltem onnan. :D pont egy hónap volt mire ideért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28910) Laca1212


Laca1212
őstag

Mintha valaki linkelt volna itt olyan telefon tartót, amit a kocsi kormányára lehet tenni. Melyik az? Help! :)

(#28911) lkristóf válasza Laca1212 (#28910) üzenetére


lkristóf
senior tag

Car Steering Wheel Phone Socket Holder Csupán arra kellet rákeresnem, hogy baleset kormány kiválasztani a hozzászólást és a körül is volt, emlékeztem is rá. Én semmiképpen sem ajánlanám senkinek, esetleg csak akkor használd ha nem vezetsz pl. csak vársz valakire az álló kocsiba. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28912) tonyrulez válasza L4mie (#28909) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez akkor most a Miband-re a válasz? Miért lett törölve a 28908-as hozzászólás?

4 8 15 16 23 42

(#28913) tigipuf


tigipuf
senior tag

banggoodról rendeltem az itt megtárgyalt dvd pörkölőt,meg a xiaomi usb-s lámpát tegnap.
Nem akar a status ready to proccessről váltani,ilyenkor meddig szoktatok várni?
Illetve apply refund esetén mi történik,kérnék egy kis segítséget ha lehet :R

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#28914) Real_Necro válasza tigipuf (#28913) üzenetére


Real_Necro
veterán

Addig várunk míg el nem küldik... ;) Ha Apply refund, akkor meg gondolom vissza kapod az árát...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28915) havri1 válasza tonyrulez (#28912) üzenetére


havri1
félisten

Téves hsz volt.

havri

(#28916) XtremLor válasza tigipuf (#28913) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy het utan szoktam rakerdezni mi ujsag.
Az irobol kozel 900db adtak el 1 nap alatt, igy nem csoda ha nem tudtak postazni azonnal keszletrol.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28917) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ma jött egy USB3.0 HUB + 1 Gbps LAN kombó, kicsit merev a kábele, nem nagyon akar megmaradni ahova épp teszem, de azon kívül semmi hibája, tökéletes.

Köszönöm az ajánlást V/-nek!

Keresőnek: USB3.0, HUB, Gigabit, LAN, 3 port

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28918) tigipuf


tigipuf
senior tag

köszi mindenkinek,nem sűrgős ,várunk :K

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#28919) Blaise válasza DJ. Ru$y (#28917) üzenetére


Blaise
veterán

Tényleg tudja az USB 3-at?

(#28920) DJ. Ru$y válasza Blaise (#28919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

USB3.0-s Kingston pendrive-ot dugtam bele, annak érzékelte, sebességet is mérhetek, ha mondasz valami programot, amire gondolsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28921) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Végre megérkezett a csomag a BG-ről. Alig tartott 2 hónapig nekik.

(#28922) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#28920) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy Crystaldiskmark teszt engem is erdekelne hub-on meg kozvetlen! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28923) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#28922) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A HUB-on épp futtatom, eszembe jutott, hogy CDM van a gépen az SSD tesztelése miatt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28924) Atomgeszi válasza Fejvadi (#28921) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mikori dátum volt rajta?
Egyébként nem a BG hibás. Valaki a postán a nyár óta vagy lopkod vagy direkt bojkottálják a csomagokat(mondom ezt úgy,hogy május óta 8 csomagom nem érkezett meg).. :W

Bezzeg a 250Ft-os karácsonyi hópihék ideértek.. :U

(#28925) htc07 válasza DJ. Ru$y (#28917) üzenetére


htc07
addikt

És az ethernet mennyit bír?

(ha van egy másik gigabites eszközöd a közelben és egy crosslink kábeled: [link])

(#28926) dugesz77 válasza tigipuf (#28913) üzenetére


dugesz77
őstag

Én szombaton rendeltem délelőtt a külső dvd írót(én voltam a 3. vevő). Tegnap este váltott Shipped-re. Nincs itt semmi refund vagy elírás. Ennek ennyi volt az ára.
Szerintem az lehetett a bibi, hogy az elején úgy hirdették ,hogy blu-ray is tud írni pedig nem. Látták,hogy tévedtek,így kiszórták ami volt egy új akcióban. Azért is lehetett egyszerre két ára a terméknek.

[ Szerkesztve ]

(#28927) tigipuf válasza dugesz77 (#28926) üzenetére


tigipuf
senior tag

Én nem mondtam,hogy elírás van,csak mivel eddig nem (kétszer,de akkor gyakorlatilag még aznap shipped volt minden) vásároltam a bg-n nem tudom meddig érdemes ilyen esetben várni,és gondoltam tanácsot kérek. Ezért kérdeztem,hogy ha refund lehetőséggel élek az milyen következményekkel jár,azon kívül persze ,hogy visszakapom a pénzem.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#28928) DJ. Ru$y válasza htc07 (#28925) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt nem fogom tudni tesztelni, ugyanis nekem csak másodlagosnak kellett az ethernet, hogy hozzáférjek a szolgáltatós eszköz rendszeréhez kábel dugdosás nélkül. Kábel van, eszköz van, idő nincs sajnos. V/ azt írta tudja...

HUB-bal

HUB nélkül

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28929) Outlander


Outlander
őstag

Nekem is megjött a getone miband, és ez még mindig car. :U

Fehér ledes jött, notify v2 folyamatosan befagy, eldobja, pedig a bt autoconnectet is leszedtem amit ajánl, ha épp jó akkor is csak rezegni tud, led nincs, mifit meg csak a lépést számolja, nem tud értesíteni, pedig minden pipálva, még jó hogy eladásra jött. :U

Illetve vagy én nőttem vagy a szíj ment össze, az év eleji még pont jó volt, ez már nagyon durván feszül.

Szerk: hívásra értesít, rezeg villog, de belefagy, mert nem hagyja abba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28930) Laca1212 válasza lkristóf (#28911) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi!

(#28931) Rick4 válasza Atomgeszi (#28924) üzenetére


Rick4
félisten

A nemzetközi postakicserélő mindig is híres volt arról, hogy hajnalra a wc-ben már térdig jártak a feltépkedett, nem ragszámos csomagok papírdarabjaiban. Egyedül ott nincs kamera, ruha alatt be tud vinni kisebb dobozokat, ami a feliratok alapján értékesnek tűnik.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28932) RBJ


RBJ
addikt

Mai termés.
10.10. rendelés. maxell cr2016
Érdekes zsineges boritékban jött, nem csak a kedvenc pendrive vosunk tudja. :DDD

Get one os mi band is jött. remélem eredeti, nem bontottam ki ajándék másnak kell. 10.07, rend.

Amit később rendeltem 1 nappal az jött hamarabb. Remélem a másik nem maradt le.

És végezetül a várt amire nem bírtam rájönni miért ilyen könnyű és nehogy üres legyen.
Bontás után tiszta hungarocell lett az egész szoba. :DDD 09.30.


[link]

Babámnak is pár dolog. :DDD 11.03.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28933) Fejvadi válasza Atomgeszi (#28924) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Másfél hónapot vártam és reklamáltam náluk. Fel sem adták. Elfelejtették közöln9, hogy nincs raktáron. Reklamálásnál nem a pénzt kértem vissza, hanem, hogy küldjék újra. 2 héten belül megjött.

(#28934) cris78 válasza Outlander (#28929) üzenetére


cris78
őstag

Eredeti? A szíjon belül van írás?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28935) RBJ válasza cris78 (#28934) üzenetére


RBJ
addikt

ha nem eredeti lenne rá se szagolna se a mi fit re se más band os szoftverra. :P
Get one nál van értékelés?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28936) RBJ


RBJ
addikt

Valaki ajánlhatna valami jó autós telefontartót. Nem ablakra tapadós.
Szellőző rácsos tényleg gáz?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28937) cikasz válasza Real_Necro (#28855) üzenetére


cikasz
őstag

Miért nem? Nem értek hozzá azért kérdezem! :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#28938) RBJ válasza Real_Necro (#28868) üzenetére


RBJ
addikt

Én amit kaptam TN t egy se volt működőképes.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28939) Outlander válasza cikasz (#28937) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom, mert az 1,2-1,3vos, az elem meg 1,5 es, hiába bírná jobban, ha nem tud annyi feszültséget leadni, hogy működjön az adott eszköz.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28940) Outlander válasza RBJ (#28936) üzenetére


Outlander
őstag

Azzal az a baj, h kitöri a rácsot az meg normális autónál nem kis tétel, nyilván minél olcsóbb/szarabb az autó annál kevésbé számít.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28941) Real_Necro válasza cikasz (#28937) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az akkuk szobahőmérsékleten elveszítik naponta a kapacitásuk 0,5-1%-át. Szóval olyan eszközökben amelyek évekig elműködnek alkáli elemekkel, fölösleges akkukat használni meg sűrűn töltögetni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28942) DJGABI válasza Outlander (#28929) üzenetére


DJGABI
addikt

én is azt szedtem le, nálam működik. bár a notif első rezgése ilyen fél perccel azután érkezik hogy a telefonon már rég megnéztem :D ja meg mióta letöröltem a gyárit meg kipróbáltam a tweakeltet appot azóta jóval lassabban csatlakozik is mondjuk. hát nem tökéletes. meg tényleg elég minimális a gyakorlati haszna, na mindegy. viszlát 2k :DDD utána olvasva a színes ledes igaz régebbi de jobban okosítható, aki esetleg még rendelne

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28943) Outlander válasza DJGABI (#28942) üzenetére


Outlander
őstag

Most h nulláztam az összes hozzá kapcsolódó appot, meg a maradványait is, így most mifittel úgy ahogy megy, gmailre kb 10 mp keséssel, led nincs, nem értem miért, hívásnál van...viberre egyáltalán nem jelez.

Notify az egy az egyben bughalmaz, amikor jó, akkor sem az igazi, és hamar befagy, hívásnál meg kész, ott addig rezeg amíg ki nem kapcsolom a bt, illetve nem értem miért van mifitben ennyire elrejtve maga a miband beállítások.

Most már újra, tisztán emlékszem h miért adtam el, 2 nap után, akkor amikor még a 6k se volt sok érte. :DDD
na offf vége most már, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28944) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ma jött 3db ebből a LED izzóból, autóba beltéri világításnak. Nem vagyok elragadtatva, fényesebbre számítottam, illetve nagyon hideg a fénye. Mindegy, a semminél jobb.
Szeptember 20-án rendeltem, de csak október elején tudták feladni, készlethiány miatt.

(#28945) Bence123 válasza lsebestyen (#28944) üzenetére


Bence123
tag

Ha jó beltéri világítást akarsz venni, 5730-as leddel szereltet vegyél. Van sok fajta, én a 12 ledeset vettem, 5 darab van a kocsiban, lehet, hogy néha még túl sok is :) beltérbe lehet hogy elég 6-9 ledes is. De pl. a csomagtartóban egy darab van csak, de bevilágítja az egészet. Nagyon hasznos beruháznának tartom azóta is. Persze ezeknek is hideg fehér a fénye, de lehet kapni meleg fehérben, azt még nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#28946) flegga92 válasza twine (#28901) üzenetére


flegga92
senior tag

Én ilyen régi MMG termosztáttal oldottam meg ugyan ezt a problémát. Ehhez szerintem meg kell 12V amit a kutyaháznál nehéz kivitelezni, a többi termosztát pedig elég drága, itthon olcsóbban kapsz.

(#28947) RBJ


RBJ
addikt

Van olyan akinek a tempered glass feltétel tökéletesre szokott sikerülni? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28948) DJGABI


DJGABI
addikt

Ma jött egy ilyen: [philips she3800] egész tűrhető minőségű, hagyományos fülhallgató. nem tudom hogy eredeti-e. tesónak kellett, pár havonta elfogyasztja őket, arra pont jó lesz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28949) lsebestyen válasza Bence123 (#28945) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi! Rendelek akkor ilyet. Ennyiért nem pénz.

(#28950) tupacamaru válasza RBJ (#28947) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én így csináltam annak idején, csak ragasztó szalagot használtam. Tökéletes lett elsőre.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.