Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) spidersoft válasza pumukli56 (#28380) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem 858D van: nem egy Weller, de működik... az enyém tud olyan fancy dolgot is, hogy kikapcsol, ha leteszed :DDD

RBJ, akkor a babylissben nem ilyen semmi tizenvoltos kis motorka van, hanem rendesen "kettőhuszas"? Ha beválik és a Philipsemtől jóval erősebbnek gondolod, akkor kérnék egy linket :R

[ Szerkesztve ]

(#28402) RBJ válasza spidersoft (#28401) üzenetére


RBJ
addikt

Ott van fentebb. [link] Még nincs tapasztalatom vele, most kapcsoltam be úgy ráz mintha benzines motor volna benne. :DDD Ettől fürgébb volt az aldi s vágom, de nem ez a lényeg hanem a vágás minősége.
Majd hétvégén vagy jövő héten nyiratkozok majd akkor szólok mi a tapasztalat.
Igazából remingthon t akartam de mivel láttam az ingyen kiszállítást nem keresgéltem tovább. Elvileg a remi önélezős.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28403) zsiz válasza spidersoft (#28398) üzenetére


zsiz
őstag

:)) nem mondom, hogy sose romlik el. de az én tapasztalatom az, hogy a Philips éveket bír míg más gépek amiket használtam jóval hamarabb megadták magukat. még a legelső hajnyírónk volt a legvagányabb, két ceruzaelemmel ment :D ebben egyébként tényleg van valami, hogy ha úgy igazából beletolod a hajba akkor visszafogja és olyankor húzza inkább, mint vágja. szívesen kipróbálnék egy 20-30 ezres gépet is, csak megvenni ne kelljen. :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28404) zsiz


zsiz
őstag

Ali-n mi lesz ez a 11.11? Ez a kínai black friday?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28405) cris78 válasza rasky (#28391) üzenetére


cris78
őstag

Nekem 34 pont volt a max a h8 mininél, de nem engedte :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28406) Flexy90 válasza Flexy90 (#28378) üzenetére


Flexy90
senior tag

Erre vki?

Quadcopter 10-20 ezer Ft környékén :) Mi a bestbuy?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#28407) rasky válasza Flexy90 (#28406) üzenetére


rasky
senior tag

Hubsan X4 esetleg, volt nekem is, annyi, hogy kicsi a mérete, de élmény...bánom is, hogy eladtam. Esetleg Syma X5C, ez már nagyobb, viszont nem egy fürge...akkor jelzi a led a merülést, mikor már zuhan. :)

[ Szerkesztve ]

(#28408) Laci.M


Laci.M
senior tag

Egyszer regen volt egy kinai hajvagonk ami kinzoeszkoz volt....

Szerencsere par eve vettunk egz remingtont, azota alom a haj es egyeb szornyiras. Azt hittem egzik markas hajnyironal sincs mar az hogy tepne a hajat. Ja es ez akksis, ugyhogy nem ertettem mi a baj az aksissal eloszor, de latom nem egyedi eset, ugyhogy lehet benne valami. Raadasul ennek mar vmi speci feje van talan titanium otvozet, ugzhogy el se fog kopni meg jopar evig.

Aláírás

(#28409) raziel01 válasza cris78 (#28383) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem most jött email.

Én 2 darabot vettem. Azt ajánlották fel, hogy 1 darabot elküldenek, a másik árát meg refound-olják.
Egész korrekt. Csak érjen is ide az az 1. :D

(#28410) cris78 válasza raziel01 (#28409) üzenetére


cris78
őstag

Még jó néhány én is kettőt vettem. Várom én is az emailt akkor :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28411) MineFox54


MineFox54
őstag

http://www.szephajshop.hu/szephajshop-hu/eshop/4-1-MOSER-Fodraszgepek/39-2-MOSER-hajvagogepek/5/751-MOSER-Primat-vezetekes-hajvagogep-Szurke

Nekünk ilyen van. Egyszer kell megvennii. Mint az álom. 100* jobb mint az előző Philips :K

(#28412) tgbrfv válasza raziel01 (#28409) üzenetére


tgbrfv
tag

Ebben mi a korrektség?

Ne legyetek már balekok!

(#28413) csucsotke válasza ben-ga (#28254) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Üdv! Egy ilyet rendeltem hasonló célra(még nem érkezett meg). Könnyen szétpattinható, így megoldható ha másik töltőben akarod feltölteni az akkut, ami ehhez mellesleg nincs is, meg szerencsére:) Nincs beleragasztva, meg fóliázva stb. Ez az egyetlen tipus, ami könnyen szétkapható, a többi pattingatós meg feszegetős módszerrel jön szét.

[ Szerkesztve ]

(#28414) XtremLor válasza tgbrfv (#28412) üzenetére


XtremLor
őstag

Orulni kellene annak az 1db-nak is:) ingyen van az is...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28415) raziel01 válasza tgbrfv (#28412) üzenetére


raziel01
veterán

Tekintve hogy az itthoni webshopok tojnak rád ha elírás van ez még egész korrekt ajánlat. Gyakorlatilag 500 Ft-ért enyém lesz a gép.

(#28416) Doki16 válasza Flashback (#28328) üzenetére


Doki16
addikt

Ezt vetted te is? Ha igen akkor jól működik rajta a hőmérő és a fényerőszabályzó?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#28417) ben-ga


ben-ga
tag

(#28418) cris78 válasza raziel01 (#28415) üzenetére


cris78
őstag

Azért a Telekom webshop korrekt. Két éve mikor 10ezerFt-os kupont mindenre belehetett váltani és többször felhasználni, az maga volt a Kánaán :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28419) raziel01 válasza cris78 (#28418) üzenetére


raziel01
veterán

Tudom. Sokat vettem én is akkor. :D
De MediaMarkt pl kis elírásnál sem kedves. Törlik a rendelést.

(#28420) cris78


cris78
őstag

Ha megjött a levél a banggoodtól, mit kell csinálni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28421) raziel01 válasza cris78 (#28420) üzenetére


raziel01
veterán

Válaszolni.

(#28422) cris78 válasza raziel01 (#28421) üzenetére


cris78
őstag

Köszi

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28423) csucsotke válasza ben-ga (#28417) üzenetére


csucsotke
aktív tag

3.30 ért vettem ilyesmit, de nem ettől az eladótól. Az nem volt. De tok is volt hozzá. Azóta gondolkodtam a hirdetésen, és lehet hogy úgy értik, hogy a sport polarizál, nem a szemüveg:) Minthogy polarizálja az embereket drukkerekre , meg ellen-drukkerekre :))

(#28424) spidersoft válasza csucsotke (#28423) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem nem tűnik polárszűrősnek, nem olyan a színe, túl világosnak gondolom ahhoz. Persze ez csak megérzés...

(#28425) tsu válasza zsiz (#28335) üzenetére


tsu
tag

Nekem autóba kellene a telefontartóhoz, mert felül van a microusb csati a telefonomon, és így eléggé gáz tölteni, feleslegesen feszíti az aljzatot a kábel.

×××

(#28426) q1w21 válasza ben-ga (#28417) üzenetére


q1w21
csendes tag

(#28427) L4mie


L4mie
veterán

Nekem ezt írták.....

We are sorry to inform you that due to internal system price setting error on the Mode 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF SKU232164 was issued by mistake.

This price of item SKU232164 should be US $ 11.99 ,but because of the mistake , we have offered the price for customers is US $1.99.

We should be acting as a trustable company and should take responsibility for our mistake .So we can give you a solution that we just send you one pieceof the item SKU232164 ,and then refund you the rest item SKU232164. And as compensations ,we will give you a coupon of $5 USD.Coupon code:8191x6( (Note: Coupon can not be used with a flashdeals product) .Is that acceptable ?

We are deeply sorry for all the inconveniences that this situation might have caused you and we are counting with your cooperation. If you have any doubts do not hesitate contacting us and we will gladly assist you.

Looking forward to hearing from you soon.

ennyire nem megy az angol, mit ajánlottak fel? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28428) ablack válasza L4mie (#28427) üzenetére


ablack
senior tag

1db-ot elküldenek, a többinek pedig visszaadják az árát, valamint adnak egy 5$ kupont, ha ez elfogadható neked.

[ Szerkesztve ]

(#28429) zsiz válasza ablack (#28428) üzenetére


zsiz
őstag

nem próbálta senki, hogy ahhoz mit szólnak ha ebbe nem mész bele?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28430) beg válasza ablack (#28428) üzenetére


beg
veterán

A sok éjjeli bagoly :)
Én egyet rendeltem és nem küldtek emailt, szóval egyet lehet küldenek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#28431) Bence123 válasza beg (#28430) üzenetére


Bence123
tag

Egyet valószínűleg igen. Nekem most reagáltak, postázzák a drónt és küldik a többi refundot. A kuponból akksi lett, ebayen meg vettem egy olcsó tölőt, szóval összességében boldog vagyok :) Persze jó lett volna több is ennyiért de nem akartam vitatkozni velük, így is elég jól jártunk

[ Szerkesztve ]

(#28432) San398 válasza rasky (#28407) üzenetére


San398
őstag

Volt vagy van ilyen Syma X5C-d? Mert az enyém úgy jelzi az akku merülést, hogy csipog a távirányító. :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#28433) Silent77 válasza L4mie (#28427) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is most jött ugyanez.
így is jól jártunk. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28434) beg


beg
veterán

Megerősítve, 1db-ot odaadnak 545 ft-ért.

"Thank you very much for your custom with Banggood.com. Your order was shipped out. You can login Banggood account to check your order information."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#28435) zsiz válasza Bence123 (#28431) üzenetére


zsiz
őstag

a kupont bármekkora összegre fel lehet használni, vagy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" hogy költsek vagy 50 dollárt a beváltáshoz?

(#28432) San398 : nekem is volt X5C-1-em. a táv nálam se jelzett semmit. csipogott mikor bekapcsoltam, vagy mode1-2 között váltottam, meg mikor fényképeztem, stb.., de az akksiról semmit nem jelzett. a kijelzőn az akku visszajelző is csak a távban levő elemeket mutatta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28436) tonyrulez válasza zsiz (#28435) üzenetére


tonyrulez
őstag

Meg kell haladnia az 5 dollárt, de nincs megszabva hogy hány százalékot tehet ki. Én is most rendeltem meg pár dolgot, és csak 1 dollárt kellett ráfizetnem pluszba.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#28437) mm89 válasza San398 (#28432) üzenetére


mm89
őstag

Nekem volt x5c1. Sose csipogott. Nem inkább a távirányítóban merülnek az elemekelemek? A copter nem küld információt a táv felé.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28438) zsiz válasza tonyrulez (#28436) üzenetére


zsiz
őstag

az jó, akkor már csak ki kéne találni mire költsem :D valakinek 5let? (kopter alkatrészek nem érdekelnek. és sokat nem akarok ráfizetni a kuponra :)) )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28439) kenand


kenand
veterán

2 hete 15 USD-ért vettem ilyet (most 24 USD, de biztosan lesz olcsóbb, persze teljes ár most jóval többnek van feltüntetve, hogy bedőljön a halandó)
Livolo gyári store Aliexpress, szintén 24 USD most, LIvolo-ból vannak konnektorok és egyébb aljzatok is pl LAN, HDMI stb

Édesanyámnak aki nehezen mozog nagyon bejött, ágyból tudja fel és lekepcsolni a villanyt.
Egy nehézség van, ha nem modern csavaros konnektor doboz van a falban akkor barkácsolni kell, mivel nincs a szokásos karmantyús/befeszítős rögzítési lehetőség.

Livilo és ez nagyon hasonlít külsőre, simán lehet vegyesen is rakni...
Livolóból van váltókapcsoló is (bár még nem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

(#28440) Outlander válasza kenand (#28439) üzenetére


Outlander
őstag

Ez mitcsinál? Nem jöttem rá?! :B :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28441) Freddycom válasza beg (#28434) üzenetére


Freddycom
őstag

Mázlisták. :D

(#28442) maestro87 válasza Silent77 (#28433) üzenetére


maestro87
őstag

Nem akarod, hogy majd megszabadítsalak tőle? :DDD

Egyébként nekem még a snap-up-os nadrág még most sem jött meg. Írtam nekik hogy küldjék újra. Tegnap meg válaszban azt a kérdést kaptam tőlük, hogy tudok-e várni még 1-2 hetet rá. Erre most mit írjak? (szeptember 16-án adták postára)

Más. Aliexpresstől kaptunk kuponokat november 11-re. Tényleg megint egy két dolláros kedvezménnyel szúrják ki a szemünket, amit ráadásul 19 dollár felett lehet beváltani? Milyen további lehetőségek vannak/lesznek ott kupon szerzésre? Ettől még a múltkori 4 dolláros, de még a 3 dolláros mobil appos kupon is jobb volt. :F

Megint más. Konyhapult felé kellene valami jó világítás mert a mostani fénycső kiégett, de annyira rossz fénye van/volt, hogy én már nagyon unom.
A LIDL-ben még ma kapható fénycsöves világítás. Ez legyen, vagy tudtok jobbat, olcsóbbat? Egy LED-esnek mondjuk jobban örülnék főleg ha tudnám szabályozni is, csak még nem nagyon találtam jót. Ami biztos, hogy vízálló kell, sorolható, és alumínium sínen feküdjenek a LED-ek. Nem tud valaki valami jót? Nem muszáj ebay-ről.

(#28443) cris78 válasza beg (#28434) üzenetére


cris78
őstag

És ha én kétszer egyet-egyet rendeltem? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28444) Silent77 válasza Outlander (#28440) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem hasonló lehet mint az enyém: [link]
Ebbe az a jó, hogy bármilyen távirányítóval lehet kapcsolgatni. Ami infra azzal működik.
13 éve vettük, azóta is imádom. :))

maestro87: Neeem, köszi. :DDD Karácsonyi ajándéknak pont jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28445) Outlander válasza Silent77 (#28444) üzenetére


Outlander
őstag

Mit? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28446) Silent77 válasza Outlander (#28445) üzenetére


Silent77
veterán

Nem értem a kérdést. :F
Villanykapcsoló, amit távirányítóval lehet kapcsolgatni, fényerőt állítani.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28447) Outlander válasza Silent77 (#28446) üzenetére


Outlander
őstag

Na, ezt nem értettem h mit csinál, mert nem volt leírva.

"Touch function and remote control function"

Ez bármi lehet... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28448) Silent77 válasza Outlander (#28447) üzenetére


Silent77
veterán

Azért linkeltem ami nekem van. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28449) zsiz válasza zsiz (#28438) üzenetére


zsiz
őstag

na végül ez lett a kuponból: piramis óra meg egy 5ös pakk 2032-es elem. utóbbit amúgy is terveztem venni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28450) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Valakinek megjött már a 2 oldalas Blitzwolf 2.1 A micro usb kábele? Valóban tudhat annyit? rendelnék belőle hármat, de vakon nem biztos, hogy elsietném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.