Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) RBJ válasza tupacamaru (#28950) üzenetére


RBJ
addikt

Én is cellux al rögzítem, nem a felhelyezéssel van gondom. HIába a letörlés stb, pont a ragacsos szösz eltávolító nem volt és három helyen ott maradt valami. ilyenkor meg tudok veszni. próbáltam felszedni de csak a sarka törik be. :C :W Majd legközelebb ügyesebb leszek.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28952) zsiz válasza lsebestyen (#28944) üzenetére


zsiz
őstag

:W de utálom mikor hibát dob a PH a hozzászólás elküldése után...

neked is világít halványan, de folyamatosan? ilyen volt nekem is egy darabig, de egy idő után meghülyült és hol bekapcsolt ajtónyitásra, hol nem. volt hogy csak vibrált.. aztán visszakerült a hagyományos izzó. egyébként nekem ilyen volt a kesztyűtartó meg a csomagtér világításában is. szerettem amíg működtek.

most egy pár ilyet rendeltem a hátsó lámpába. olyan a világítás, hogy oldalanként két izzó van benne. a bal lámpában a kettő közül a baloldali, a jobban a jobb oldali állandóan kiég.. különösebb jelentősége nincs, de jobban néz ki a kocsi ha az egész lámpa világít. hátha ez majd jobban bírja.

a parklámpa is LED-esítve volt, de azt mindig kicserélték műszakiztatáskor hagyományos izzóra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28953) tupacamaru válasza RBJ (#28951) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én a fürdőszobábn csináltam, gondoltam ott hátha kevesebb szösz repked a levegőben. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28954) Fejvadi válasza RBJ (#28947) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Közel 100-at tettem fel és mind tökéletes. Persze nem a 250Ft-ost kell venni, mert azokban elég sok a hibás.

(#28955) Imy válasza Fejvadi (#28954) üzenetére


Imy
veterán

Én eddig többet vettem, olyan 1$ körüliek voltak, igaz a lenovomhoz csak 3-4$-ért volt, de egyikkel sem volt gondom.

(#28956) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Bocsi az offért. Olyan fórumot keresek, ahol butatelefonokat ajánlanának nekem, de nem találtam semmi normális fórumot ilyesmihez :( Tudnátok segíteni?

https://rendeljkinait.hu/

(#28957) Saccco válasza mrgergoke (#28956) üzenetére


Saccco
nagyúr

Milyen hagyományos (nem okos) mobiltelefont vegyek? (kiemelt téma)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28958) RBJ válasza Fejvadi (#28954) üzenetére


RBJ
addikt

És milyen trükkök vannak. Ha lett volna a ragacsos szöszleszedő nekem is eredményes lett volna.
Na rendelek másikat lehet. :DDD MOndjuk annyira mégse izgat mivel már digitizer csere volt és úgy veszem, hogy megmentettem a telefonom pár hónapra. Sajna a hangszóró részénél megyen be a por, így előbb utóbb már sok por lesz a két lap között. Így új teló lesz előbb utóbb.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#28959) dugesz77 válasza RBJ (#28958) üzenetére


dugesz77
őstag

Fürdőszoba zuhanyzás után. Zsírtalanítani nedvesített baba popsitörlővel (nem használt :DDD ) szoktam.Szárazra törlés után, normális mikrószálas szemüvegtörlővel takarítom meg. Az olcsó üvegekhez adott rongy csak ront a helyzeten. Cellux+ visszafogott lélegzet. Eddig egy nem lett jó de az üveghiba miatt nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#28960) mrgergoke válasza Saccco (#28957) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm a villámsegítséget, én nem találtam meg :)

https://rendeljkinait.hu/

(#28961) gorje


gorje
senior tag

Ha már szóba jött a tempered glass... Tudnátok ajánlani konkrét eladót/terméket? Ace 3-ra keresnék.
Köszi

(#28962) Beni2360 válasza dugesz77 (#28959) üzenetére


Beni2360
félisten

Cellux helyett én széles papír tekercset használok, amit a festők használnak. Olyan rücskös felületű. Nagyon erősen tapad és fixen tartja a telefonon, tableten a fóliát. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28963) Fejvadi válasza Imy (#28955) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ki kell fogni.

(#28958) RBJ
Nem használtam trükköt. Ahogy előttem is írták a fürdőszoba jó, mert nincs szálló por. Én nem szoktam ott. Nagyon alaposan meg kell tisztítani, főleg az alkoholos törlőkendő a jó. Utána száraz, de amit adnak sokszor az szöszöl. Inkább egy puha szemüvegtörlőt használok. A ragacsos szalag a végén. Tökéletesen a helyére engedem fentről és amikor rajta és mindenhol jó, megnyomom óvatosan a közepét. Kiszalad a levegő és oda is szívja magát.

(#28964) #04441088


#04441088
törölt tag

Valaki refundolt mostanában Banggood-on?
Bármilyen opciót választok..Can't refund.

(#28965) havri1 válasza Fejvadi (#28963) üzenetére


havri1
félisten

Én is így.
Annyit még érdemes megemlíteni, hogy ha ferdén megy rá, elég nehéz visszaszedni, hogy ne törjön el.
Jól be kell mérni.

havri

(#28966) madgie válasza havri1 (#28965) üzenetére


madgie
titán

Szerintem az üvegfóliát nagyságrendileg egyszerűbb felrakni, mint a sima fóliát.

(#28967) Outlander válasza madgie (#28966) üzenetére


Outlander
őstag

Aláírom....

Én pl legendás bubis fóliás vagyok..... temperedet meg hipp-hopp felbírtam rakni, bubi mentesen...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28968) havri1 válasza madgie (#28966) üzenetére


havri1
félisten

Ez így van.
Viszont én most vagy 2x mellényúltam, vagy a telefon kijelzője gyárilag ferde, de megint feljött a jobb sarka az üvegnek.

havri

(#28969) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Október 6-án előrendeltem az alábbi Blitzwolf kábelt: [link]

Október 10-án kaptam egy levelet, hogy nincs raktáron, választok mást, kérem vissza az összeget, vagy várok még 5 napot?

Írtam, hogy várok még 5 napot.

Tegnap rákérdeztem mi újság a rendeléssel, mert még nem "shipped"...

Ma jött a levél, hogy nincs raktáron, választok mást, vagy várok még pár napot?

Meg vannak ezek kergülve...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28970) Fejvadi válasza havri1 (#28965) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szerencsére még nem kellett visszaszednem. Remegő kéz, nem ajánlott. :)
Nekem is az az érzésem, hogy a kijelzőnek van egy íve. Nem sík az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#28971) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

mütyürkereső kérdés: aktív usb hubot szeretnék rendelni. blitzwolf, vagy más minőségi gyártónak van ilyenje?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28972) Silent77 válasza Bence123 (#28945) üzenetére


Silent77
veterán

Ha ezt hamarabb linkeled. :DDD
Ebből rendletem négyet, tegnap jött meg.
Pár napra rá vettem észre, hogy van belőle nagyobb, ebből is vettem hármat.
Meg amit linkeltél, abból tegnap 5db-ot. :R
így lesz sok olyan vacak, amit nem fogok használni. Mindegy megpróbálom eladni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28973) Habsteve válasza Real_Necro (#28969) üzenetére


Habsteve
tag

Én csak simán rányomtam a refundra.

(#28974) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Múlt héten megjött egy-két újabb dolog.

Tempered Glass (10.03 rendelés 10.22-én érkezett meg.)
Hosszútávú tapasztalatom érthető módon még nincs vele, de az már most nyilvánvaló, hogy használni sokkal kényelmesebb így a telefont. Jobb tapogatni, simábban csúszik rajta az ujj. Adtak a csomagolásra is, kaptam törlőkendőt, részletes leírást. Felrakni könnyebb, mint a fóliát, a kivágás viszont egy elnagyoltabb. Ezzel együtt is rendben van. {1} {2} {3}

Emellett ideért a teleszkópos mágneses lámpa is: [link]
Elemet kaptam hozzá, lámpa működik, sima tekerős mozdulattal lehet bekapcsolni. A markolat elég keskeny, a "teleszkóp" üreges csövei viszont egész erősnek tűnnek. A rajta lévő felirat már akkor meg volt kopva, amikor megkaptam, de ennyi pénzt simán megért így is. A mágnes egész erős, egy nagyobb kulcscsomót gond nélkül elbír, itt a teleszkóp kihúzva már görbül (ha vízszinteshez közel tartjuk). {1} {2}

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28975) bzoley válasza pocokxx (#28974) üzenetére


bzoley
veterán

Sok közöm nincs ezekhez a cuccokhoz, de ez tényleg üvegből van? Amivel régen találkoztam, az valami vékony plexi, vagy polikarbonát volt.

(#28976) Pikachu24 válasza pocokxx (#28974) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Az érdekelne miért küld a BG kopott dolgokat. Nemrég az sd olvasóm jött meg az karcos. Most egy hangszóróm jött tőluk, és azon is vannak "karcok".

(#28977) Outlander válasza bzoley (#28975) üzenetére


Outlander
őstag

Valami olyasmi

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28978) Snoop27 válasza Bence123 (#28945) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi! En is rendeltem a 12-esbol 2 darabot, remelem nem lesz tul eros a belterben.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28979) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Tronsmart Quick Charge 2.0 3-Port USB Car Charger HappyGimli kuponnal 9.99USD ~ 2800HUF

És a méltán híres Tronsmart 6-pack megintcsak akciós :) MicroGimli kuponnal most 6.49USD ~ 1828HUF

Ha esetleg valaki mindkettőt megvenné, LuckyGimli kuponnal 15.99USD ~ 4500HUF

4 8 15 16 23 42

(#28980) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Getone app-tól szerettem volnba Mibandet (egy már megjött, minden rendben volt) de most a csibészek 3dolláros shippinget hozzáraknak. Valaki mostanában rendelt free shipping-gel?
Illetve jól gondolom hogy ez kajli?:
[link]

http://shrimpland.hu/

(#28981) bzoley válasza Outlander (#28977) üzenetére


bzoley
veterán

Elég bután üti, elég lett volna egyszer oldalról megkoccolni. Régen sokat bohóckodtunk edzett üveggel. Ezért nem értem, hogy miért hívják a kijelző védő fóliát manapság ugyanígy. Persze ha üveg, akkor rendben. Mint említettem, nem vagyok képben ezen kiegészítők terén, csak rácsodálkoztam, hogy ilyen is van.

(#28982) Outlander válasza bzoley (#28981) üzenetére


Outlander
őstag

Youtube első találata... nem nagyon néztem, csak a végére pörgettem h valóban eltörik-e. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28983) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Tudnatok ajanlani vmi jobb minosegu szellozo nyilasba szerelheto telefontartot? 5.2"-es telonak kellene. Visszaolvasva talaltam nehany tipust, de tapasztalatokat nem olvastam roluk. Koszi elore is!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28984) kirkri válasza bzoley (#28981) üzenetére


kirkri
addikt

Én is a napokban kérdeztem rá pont erre egy másik topikban. Tablethez rendeltem és üveg szerű dologra számítottam, így meglepődtem, hogy vékony "műanyag" lapok érkeztek.

Hogy ne legyek off:

(#28983) Snoop27: Egy 5.2'-os telefon már elég nehéz a szellőző lamelláknak, érdemes kockáztatni, hogy eltörik? CD slot változat nem jöhet szóba? Én ilyet vettem, nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#28985) beg válasza Snoop27 (#28983) üzenetére


beg
veterán

Ilyenem van, egy éve használom nehéz telefonnal (150gr) és még mindig nem törte ki a lamellákat, pedig néha tökön-uborkán át megyek :)
Sokan panaszkodnak, hogy kitöri és vigyázni kell vele, de ez függ a szellőzőrács anyaghasználatától is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#28986) jerry311 válasza bzoley (#28981) üzenetére


jerry311
nagyúr

Attól függ mit rendelsz. Van üveg és műanyag is.

(#28987) Bence123 válasza Silent77 (#28972) üzenetére


Bence123
tag

Nekem is néha felgyűlnek a kacatok. Fel kell rakni jófogásra beszerzési áron, legalább a helyet ne foglalják :D Az ledpaneleket meg szerintem a duen.hu-n hamarabb eltudod adni, ha az 5730-as jobban bejön.

(#28978): A 12-esnek azért van fénye rendesen, de azért ezt ki kell próbálni kinek mi a "sok" már, majd kiderül. Nálam marad a 12-es, sima szofita után megváltás. Meg aztán nem vészes az ára se :)

(#28988) Snoop27 válasza Bence123 (#28987) üzenetére


Snoop27
őstag

Igy igaz, nem olyan nagy osszeg, egy probat meger. A csomagtartoban valoszinuleg nagyon hasznos lesz, mivel a jelenleginek nagyon gyenge a fenye, sokszor alig latni valamit.
beg: koszi, de sajnos kerek szellozore fognam s ha jol latom a kepen arra nem javasoljak. Masik megoldas az lenne ha a CD lejatszoba szerelheto tipust vennek, de nem tudom az mennyire lehet megbizhato.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28989) Laci.M válasza tonyrulez (#28979) üzenetére


Laci.M
senior tag

Remélem ez jó ajánlat, mert rendeltem egy autós töltőt! :) Elegem van a gagyikból!
Köszi szépen! :)

További mai rendelések: Edzőkampó, 12LED-es belső világítás az ajánlott erős fényűből.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#28990) havri1 válasza bzoley (#28981) üzenetére


havri1
félisten

Amiket eddig használtam, mind nagyon könnyen tört. Nagyon picit hajlik csak, így üvegnek mondanám.

[ Szerkesztve ]

havri

(#28991) bzoley válasza kirkri (#28984) üzenetére


bzoley
veterán

Vagy úgy. Akkor ezek szerint a legtöbben csak a tudatlanságuk okán hívják a műanyagot tempered glass-nek. Nem tudják mit jelent, de magyarul leírni meg túl ciki:)
Esetleg az eladó részéről előfordulhat félrevezetés.
Ettől függetlenül sok értelmét nem látom még egy réteg üveggel megvastagítani/nehezíteni az eszközt.
De befejezem az offolást, csak inputra volt szükségem:)

(#28992) Laci.M válasza bzoley (#28991) üzenetére


Laci.M
senior tag

Jó dolog nagyon, mivel ez véd a fizikai behatásokkal szemben is. 10ből 9X csak az üvegfólia törik, a kijelző épp marad egy-egy zuhanás után.

Egyébként van valami köze az üveghez, mivel ez is hasonlóan törik, illetve morzsolódik a törés után. Volt anyagismeretem fősulin, de ez nem volt téma! :)

Aláírás

(#28993) cris78 válasza Shrimplandhu (#28980) üzenetére


cris78
őstag

Warning:

Please keep the device or battery away from the sunlight, fire or other overheated environment.
This is NOT original Xiaomi Miband Smart Bracelet , but it with exactly the same function .

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28994) bzoley válasza Laci.M (#28992) üzenetére


bzoley
veterán

Valószínűleg azért nem érzem a kiegészítő hasznosságát, mert a zuhanás ismeretlen fogalom számomra, soha nem volt még szerencsétlenségem hozzá. De tény, hogy van célközönsége. Ettől függetlenül, ha egy arra érzékenyebbe készülék szerencsétlenül a sarkára, vagy az oldalára esik, olyan mindegy, hogy van-e előtte valami:)

[ Szerkesztve ]

(#28995) jerry311 válasza bzoley (#28994) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha átmegy rajtad egy vonat, akkor olyan mindegy, hogy a biztonsági öved be volt-e kötve... :U
Ettől függetlenül mégis ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#28996) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

Földi magyar halandó el tud ilyet csípni?
UMI Fair

(#28997) cris78 válasza J.Pinkman (#28996) üzenetére


cris78
őstag

Csak Silent77 :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#28998) twine válasza cris78 (#28997) üzenetére


twine
addikt

:C :C

(#28999) vtechun válasza J.Pinkman (#28996) üzenetére


vtechun
veterán

Nekünk csak a 3 forintos orrszőrnyíróból jut 😂😂

(#29000) J.Pinkman válasza vtechun (#28999) üzenetére


J.Pinkman
tag

:D Arra még én is várok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.