Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176551) Skillet válasza pulutodurumo (#176549) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor marad valami okos vagy butafon?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176552) domerator válasza csadi0011 (#176482) üzenetére


domerator
veterán

Köszi!!! Elhoztam egy Blitzwolf dual wifi repeatert 5300-ért!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#176553) bul07 válasza solti (#176534) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez azért nem így van, szerintem, mert
Adott mondjuk egy telefon üvegfólia
Kínában gyártják

Eső eset onnan rendeled meg, becsomagolják konténeres szállítással elküldik(repülő konténer) ha más EU reptére jön akkor átszállítják, posta kihozza

Második eset itthonról rendeled, először konténerben elhozzák valahova EU-ba, ilyen olyan kamionos szállítással bejön az országba a bolthoz, megrendeled becsomagolja és postával elküldi

Én nem láttok sok különbséget, csomagolóanyag ugyan annyi vagy még több is mert ömlesztve is be kell csomagolni mondjuk dobozba, lefóliázni hogy a dobozok egybe maradjanak, és ugyan úgy megteszi az utat Kínából így abban sincs különbség

Sőt a nagy tétel miatt tuti marad is belőle amit nem adnak el így az idővel szemété válik itt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#176554) pulutodurumo válasza Skillet (#176551) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vagy olyan (BT) hangszóró amin van jack bemenet. Telefonnal összedug, örül. 3,5-es apa-apa drót gombokért van.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#176555) Skillet válasza pulutodurumo (#176554) üzenetére


Skillet
addikt

Van apa-apa vezeték. De nincs rádió a telefonomon. Van 2 BT hangszóró is,amin van 3.5 IN Jack.
Vettem rádiós telefont is, külön erre....Alcatel 2003, de csak fülessel tudja a rádiót, de így nem hajlandó tovább tolni BT-n a rádió hangját. Jack-jack kábellel sem visz át a hangot.
:C
Állítólag a Nokia 150 (2020), 220, 225 és az 5310 ami tudja a rádiót füles nélkül és BT-n ki is tudja azt rakni.
Csak nem olcsók. Régi telefonom (redmi6) tudta azt, hogy csak egy picike Jack Jack vezetéket dugtam bele és máris volt rádió rajta, amit rakott tovább BT-n... Nekem valami ilyesmi is elég lenne, ha olcsóbb, mint a fentiek.
Net rádiót nem szeretnék. Szakadozott, nem opció.
Kicsit meg vagyok lőve. :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176556) sunone válasza Skillet (#176555) üzenetére


sunone
aktív tag

Esetleg, ha vennél egy rádiót?

(#176557) 123xyz válasza Skillet (#176555) üzenetére


123xyz
tag

Ez alapján: "BT-n tudja tolni a rádió hangját külső hangszóróra"
Neked szerintem egy sima rádió kell, jack kimenettel, és hozzá külön egy BT transmitter, jack bemenettel. Azt, hogy a transmitterből akkus, vagy hálózatról működő kivitel jobb, egyáltalán mennyire legyen minőségi (és olcsó), azt pedig a körülményeid pontos ismeretében már neked kell eldönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#176558) Skillet válasza sunone (#176556) üzenetére


Skillet
addikt

Pici kell, könnyen vihető. A külön rádió, külön BT hangszóró azért lenne jó szerintem,mert van itthon több BT hangszóró is, pl Anker Soundcore Motion+ is. Egy bármilyen random rádió nem hiszem, hogy ugyanazt adná. Jó volna ráadásul ha akkus lenne, USB-n (micro, typeC) tölthető.
Meg nem szeretnék tekergetni, hangolni és hasonlók, emiatt jó volna "digitális", csatorna tárolós, ami a csatorna nevét is kiírná, hogy ne kelljen azon agyalni épp mit hallgatok. Mindezek fényében a legegyszerűbbnek egy mobiltelefon tűnt... De egyelőre itt rohad rajtam az Alcatel 2003, mert nem tudja kirakni a hangot BT-n.
A legolcsóbb erre képes teló érdekelne... De akkor valószínűleg Nokia 150 (2020) lesz, 15e Ft. Csak gondoltam hátha van valami más megoldás. Sport rádió, pl SanDisk Clip, de ott is fülessel megy a rádió. No, mindegy... Hosszúra sikeredett, meg off is rendesen.
:R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176559) Skillet válasza 123xyz (#176557) üzenetére


Skillet
addikt

Ez sokkal bonyolultabb és drágább mint egy mobil. Mobil ráadásul van már olyan is, amihez nem kell füles a rádióhoz.
Szerintem marad valamelyik Nokia. :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176560) Yahhher válasza Skillet (#176558) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.
A rolton rádiók valamelyike nem lenne jó? Van belőle 18650-es akksis, van rajtuk jack, dicsérik őket. 11-15usd körül vannak, kicsik.

Üdv B.

(#176561) w.miki


w.miki
veterán

BlitzWolf okos, szabadonálló mosogatógép - (CZ)
Ár : 269,99$
Kupon : BGSJ0219

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#176562) Skillet válasza Yahhher (#176560) üzenetére


Skillet
addikt

Lehet valami ilyesmi lesz.
KATT
Kompaktnak nem mondanám... De ez van.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#176563) domerator válasza Skillet (#176562) üzenetére


domerator
veterán

Ilyenem van előző kiadás, picit más (nincs telefontartó, a mélysugárzó előtt nincs védőkeret). Elég mélysszegény, de háttérzajkeltőnek megteszi.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#176564) Vagany válasza Vagany (#176403) üzenetére


Vagany
őstag

Erre senkinek nincs ötlete?
Korábban sokszor láttam itt felbukkanni a yeelight mennyezeti lámpákat akcióban.
Legalább arról van ismeret/tapasztalat, hogy a két yeelight között mi a a különbség, melyiket érdemesebb megvenni?
YLXD76YL vs YLXD41YL
Esetleg kupon valamelyikhez?
Nekem elég lenne 1500lumen is, de ilyet nem találtam.
köszi :R

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#176565) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Szeretnék az autómba egy telefontartót, 6-tól 7"-ig befogadóképeset, légy szíves, ha tudtok segítsetek kicsit. Köszi Előre is. :R
A lamellákra nem tudom rakni, mert nagyon kicsik (Toyota Yaris Hybrid).
Egy Ugreen-t néztem ki kezdetnek, mert jó lenne, hogy minél többféleképpen lehessen állítani az eszközt és alul bedugni a töltőt egy kis helyet bedugva a töltőt, mert a navigáció miatt használnám főleg, néha a piros lámpánál állva zeneválasztásra.
Nem tudom van-e ennél jobb, akár kicsit drágábban is. linkért katt.
Ez egész jó, mert lehet állítani a szárát, forgatni a telefontartó fejét. Annyiban tudnék belekötni, hogy mintha a műszerfalra tapadó részénél nem lehet forgatni semerre, az fix. :)
Ha nincs jobb, akkor ez is jó lesz persze, van rá kupon is.

Más: Usb-s wifi adapterből van valami ajánlott? Láttam van Ugreenből is. :DDD
Nem akarok túl komolyat, amin mindent lehet konfigurálni, mert ritkán kell, de akkor nagyon. :)

(#176566) sambenez válasza tipuka (#176565) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt mondjuk nem tudod forgatni meg ilyen úri huncutságok, de én nagyon elégedett vagyok vele.

(#176567) gangstagergo válasza tipuka (#176565) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Ha esetleg nem szeretnél várni míg megérkezik Kínából akkor ez jó alternatíva lehet neked ;) [link]

(#176568) tipuka válasza gangstagergo (#176567) üzenetére


tipuka
addikt

Ez nagyon jó árban van, tök jót találtál. :) Nem is várnék rá , ha itthon is lehet kapni valami jót. :DDD Meg is rendelném, de azt írja 6,3"-os telefonig jó. :) Bár most egy 6,1"-es P20 Pro-m van, de a következő elkerülhetetlenül egy még nagyobb péklapát lesz, ami a 6,"3-at megfogja haladni. Így gondolom hanyagoljam?!

sambenez: nem tűnik rossznak, a feje forgatható 360 fokban, tapadó korongos, ez is tetszik. :) De 6"-ig használható jól látom? Az lehet kevés lesz egy nagyobb telóhoz nem? :)

(#176569) sambenez válasza tipuka (#176568) üzenetére


sambenez
addikt

Én egy Mi9T-vel használom, az 6,39".
Szerintem 7" is belefér, de azt nem tudom egyensúlyi problémát okozna-e.

(#176570) JóGéza válasza tipuka (#176565) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Én egy Raxfly tartót használok, most épp Mi9T Próval, itteni ajánlásra. Jól bevált, több darab is van a családban.

(#176571) erdey_a válasza tipuka (#176568) üzenetére


erdey_a
őstag

ha az a yaris olyan, ahol balra fent egy kis zseb van, akkor oda ez jó lehet: [link]
persze külföldről olcsóbb
én egy ford focus mk3,5-ben használom, mert ott a függőleges szellőző miatt nem nagyon volt más alternatíva. nagyon meg vagyunk vele elégedve, masszív, stabil.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#176572) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv!
Ha olyan wifis okostermosztátokat keresek, amikből kb 40 db kell (fan coilokat vezérelnek) és egy központi vezérlő felület, ami a neten is elérhető, van erre valami készülék?

(#176574) JóGéza válasza SzabóTamàs90 (#176573) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Kettő ezekből pont Hybrid Yaris-ban van használva, ott működik, azért ajánlottam. A tapadókorong felületén van egy puha, áttetsző réteg, az elég rugalmas, hogy tapadjon a műanyagra. Volt olyan felület, amire már nem volt jó, ott talán a szilikon is nehezítette a tapadást.

(#176575) Laca1212 válasza tipuka (#176565) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#176576) Nikaré válasza Laca1212 (#176575) üzenetére


Nikaré
őstag

Érvénytelen cím

(#176577) zolikaDB válasza JóGéza (#176570) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mióta van meg?
Nekem is ez van, nagyon szeretem, de 1-2 év után ha folyton az ablakban van, azért a ragacs kezd gyengülni.

(#176578) gyapo11 válasza JóGéza (#176574) üzenetére


gyapo11
őstag

Akkor az anyag maga tapadós vagy a tapadókorong elvén a vákum szorítja rá? Mert a rücskös felület a tapadókorongos hatást blokkolja, ha meg az anyag ragad, akkor nem kell tapadókorong.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#176579) sambenez válasza gyapo11 (#176578) üzenetére


sambenez
addikt

Az a vicces tapadókorongos, és mégsem gond a rücskös felület.
Legalábbis az a Baseus amit linkeltem, de gondolom a többi is ezen az elven működik.

(#176580) zolikaDB válasza gyapo11 (#176578) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ragad is, vákumos is.

(#176581) JóGéza válasza gyapo11 (#176578) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Így néz ki:

A tapadókorong felülete egy vastagabb, puha, ragacsos lap.

[ Szerkesztve ]

(#176582) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
itt is felteszem kérdésem: melyik az ajánlott USB Bluetooth adapter ami biztosan támogatja az aptX-et/aptX LL-t?

4 8 15 16 23 42

(#176583) tipuka válasza erdey_a (#176571) üzenetére


tipuka
addikt

Úú köszi, eddig eszembe se jutott ez, az a luk tökre kihasználatlan. Megfogtál. :DDD
ilyen yarisom van pontosan.
Elférne oda egy ilyen és látom is a navit a telón kényelmesen? :)
sambenez: akkor belefér a többi is a Tiedből kiindulva. :)
JóGéza: köszi, ezt is felírom.
Laca1212: köszönöm a linket, de ez nem igazán jön be

Örülök, hogy ennyien írtatok, bár minden témában lenne ennyi segítőkész ember. :R
Most agyalok, hogy melyik megoldás legyen, mert van 3 féle is. :DDD

(#176584) Beni2360 válasza tipuka (#176583) üzenetére


Beni2360
félisten

Na de ott a leírásban szerepel a navi minek a teló?
Kétzónás digitális klíma, kulcs nélküli nyitás-indítás, telefonkihangosítás, navigáció: a Yaris Hybrid felextrázva mindent tud, amit a nagyok

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#176585) sambenez válasza Beni2360 (#176584) üzenetére


sambenez
addikt

Mert egy autós navigáció nem tudja azt amit a waze. Én sem használom soha az autó saját naviját.

(#176586) erdey_a válasza tipuka (#176583) üzenetére


erdey_a
őstag

hát, hogy elférne-e, azt neked kell tudni...
de szívesen lemérek neked ezt azt a tartón, ha az segít.
első körben az lehet izgalmas, hogy annak a mélyedésnek mi a magassága és a mélysége.

Vérboci

(#176587) erdey_a válasza erdey_a (#176586) üzenetére


erdey_a
őstag

ne fáradj, közben tanulmányoztam azt a mélyedést a neten található képek alapján.
ki merem jelenteni, hogy ez a tartó jó lenne oda.
a tartó teteje egyébként forgatható.

amint látom ráadásul itthonról még olcsóbb is, mint a banggoodról

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#176588) tipuka válasza erdey_a (#176586) üzenetére


tipuka
addikt

Jogos, hülye kérdés volt bocsánat. :)
Csak nem kerestem elég alaposan a tartó méreteit, aliexpressen megtaláltam végül az árakat keresve. El fog férni szerintem is, külön köszönöm, hogy megnézted azért Te is. :R :K Szerintem egy ilyet berendelek, mert kicsi cucc, nem gátol semmiben sem a kis autóban. :DDD
Bár a kábelt nem tudom, hogy hol vezetem el ,ha tölteni szeretném a telefont menet közben. :F :DDD
Már csak azt kell kitalálnom mennyire vagyok türelmes, mert 1 hónap legalább mire megjön, mert itthon meg szállítással 5500ft lenne. :DDD Ha nem vállna be, akkor meg veszek a műszerfalra olyat, amilyet a többiek mutattak.
Ali-n 12$ + 1$ szállítással Baseus Big Mouth, ha valaki szeretne venni még rajtam kívül. :)

Beni2360: lényegében azért, amit sambenez is írt. :)

[ Szerkesztve ]

(#176589) Beni2360 válasza tipuka (#176588) üzenetére


Beni2360
félisten

Értem, de gondoltam a mai világban mindenre lehet valamit fel varázsolni. Gondoltam hátha fel lehet telepíteni rá valahogyan.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#176590) JóGéza válasza zolikaDB (#176577) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az elsőt több mint két éve használjuk.

(#176591) tipuka válasza Beni2360 (#176589) üzenetére


tipuka
addikt

Sajnos olcsón nem lehet, akkor meg inkább telefonon nézem. :) De jogos amúgy teljesen, amit mondasz!

más: rendelek egy mágneses Baseust is, hátha bejön. :DDD Még átgondolom. Már csak a szín miatt is.

(#176592) bertokl


bertokl
tag

IMILAB EC3 (GLOBAL Version) 3MP Outdoor Smart IP Camera
Kupon: BGIMIE2GZ
$54.99
(Cseh raktár, ingyenes szállítás)

(#176593) Savageboy válasza tipuka (#176565) üzenetére


Savageboy
aktív tag

;]

(#176594) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, rendelni akarok eubol ilyen ac filtert de nem találok ha tudna segíteni valaki az jó volna köszi :)
Ez sajnos lengyelből nem szállít ide


(#176595) tupacamaru válasza D0zeR (#176594) üzenetére


tupacamaru
veterán

Meg lehet adni másik szállítási címet? Mert németországba 83 euro-ért viszi, és onnan hazaküldetni csomagtovábbítóval még kb 10-15 euro. (mailboxde.com)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#176596) spileraaa válasza spileraaa (#176517) üzenetére


spileraaa
senior tag

előzmény universalis lejátszó: Color: 2G 16G ADD C8
a keret mar úton van opel vivaro 2016 -ba lesz

ez jobb lenne iMars 7 Inch 2 Din for Android 8.0 mint amit előbb linkeltem?

mert hiaba 4,93 az ertekeles nem biztos hogy mervado ugy vettem eszre banggood-on kb minden eleg nagy erteklest kap

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#176597) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
vezetek nelkuli fulest keresek, edifier x3ra esett a valasztas...kerdes , hogy van. valami kupon ra? 27 usd korul van most szallitassal...

elore is koszonom ha valaki tud jobbat :D

(#176598) Nikaré válasza bazsimano (#176597) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Esetleg nézz rá a Tronsmart márkára. (kicsit olcsóbb is)

(#176599) bazsimano válasza Nikaré (#176598) üzenetére


bazsimano
őstag

minosegben ua?

(#176600) w.miki


w.miki
veterán

Bt billentyűzetet tablethez tudtok ajánlani?
Teclast M40 10.1'' Tablet hez keresek bluetooth billentyűt, ha lehet, ami hozzá való tokkal együtt van. Használ valaki ilyet a tablethez?

#176128Czimby: Mi lett a te M40-eddel?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.